Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
stefan933
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna stefan

widziany: 5.07.2015 18:45

 • pliki muzyczne
  2285
 • pliki wideo
  3991
 • obrazy
  24074
 • dokumenty
  1269

31904 plików
2269,74 GB

Ukryj opis Rozwiń
Bez przebaczenia-lektor PL
Ten folder jest zabezpieczony oddzielnym hasłem:
jeżeli jesteś właścicielem Chomika - (zaloguj się!)

gabinek

gabinek napisano 8.06.2015 17:01

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Dziękuję Bogu za ludzi pełnych wewnętrznego piękna...tych, którzy żyją i uśmiechają się, cieszą się drobnymi sprawami i mówią “tak” do wschodzącego słońca oraz do dni dobrych i złych. To ludzie, od których, bez szumnego rozgłosu, rozchodzą się na świat strumienie miłości. Są oazami pośród pustyni codzienności, a gwiazdami nocą. Największą władzą ducha jest nie geniusz, ale dobroć. ___Dziękuję Bogu za Ciebie!___
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 10.06.2015 12:57

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Bądź miłosierny dla duszy mej Obmyj jej rany w Twej Boskiej Krwi, W życie wyżynne prowadzić chciej, Przymnóż jej wiary i dodaj sił! Z Boskiego Serca niech czerpie moc, Bądź jej busolą wśród zmiennych fal, Niech wegetacji skończy się noc, A błyśnie jutra wyśniona dal! Użycz jej wzrostu z Twych żyznych gleb, Otwórz jej zdroje obfitszych łask! Naucz, niech dzieli z bliźnim swój chleb, Przystrój ją w gwiezdny, promienny blask! Niech miłością płonie jak kwiat, Niech będzie perłą głębiny mórz, Rozszerz jej myśli i pragnień świat, Więź iskier Bożych w jej serce złóż! Bądź miłosierny dla duszy mej, Naucz ją cierpieć, nadzieję wzbudź! Strzeż od doktryny wstecznej i złej, Wśród nawałnicy prowadź jej łódź! Daj jej prostotę dziecięcych ócz, Śnieżność anielską i orli lot, Powierz jej sercu tajemnic klucz, Odwróć szatańskiej pokusy grot! Wskaż jej mistyczny podniebny szlak, Sam do Modlitwy ręce jej złóż! Zanurz zepsutej natury brak W Krwi Twej Najświętszej zbawienną kruż! Niech się nie zgubi wśród życia dróg, Niech jej przyświeca Twej Męki znak, Niech z Magdaleną trwa u Twych nóg, Niech ku Twej chwale śpiewa jak ptak!.
Z pamięcią i darem w modlitwie.
gabinek

gabinek napisano 12.06.2015 16:42

zgłoś do usunięcia
obrazek
_ † Szczęść Boże † _
JEZUS CIĘ KOCHA !!! Ty jesteś dla Niego wyjątkowy i jedyny. Drugiego takiego jak Ty nie ma, drugiego takiego Bóg nie stworzył. Pamiętaj o tym każdego dnia. Kiedy wstajesz i kiedy kładziesz się spać pamiętaj o Jego miłości do Ciebie. Pamiętaj, że jest przy Tobie i w każdej chwili możesz do Niego przyjść. Stawaj przed Nim w prawdzie, przedstawiaj Mu swoje zmartwienia, problemy, wątpliwości, cierpienia, dziękuj Mu za, za wszystko....
Z pamięcią i darem w modlitwie..Gabrysia.
Do USŁYSZENIA w Poniedziałek. Z Panem Bogiem i Maryją!
gabinek

gabinek napisano 15.06.2015 18:08

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Obieram Cię dziś, Maryjo,w obliczu całego dworu niebieskiego,na moją Matkę i Panią. Z całym oddaniem i miłością powierzam i poświęcam Tobie moje ciało i moją duszę, wszystkie moje dobra wewnętrzne i zewnętrzne, a także zasługi moich dobrych uczynków przeszłych, teraźniejszych i przyszłych. Tobie zostawiam całkowite i pełne prawo dysponowania mną jak niewolnikiem oraz wszystkim, co do mnie należy, bez zastrzeżeń, według Twojego upodobania, na większą chwałę Bożą teraz i na wieki. Amen.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 17.06.2015 15:11

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Nie skarżę się, mój Ojcze, nie skarżę się, mój Panie, I żeś dał sercu memu to smutne miłowanie. Nie skarżę się, mój Ojcze, że tak samotnie chodzę, Żem się już wielce znużył na tej ciernistej drodze. Obchodzę chaty z wieścią: "zbliża się, z łaski nieba". A ludzie mówią: "Z Bogiem..." I dają kromkę chleba. Czyli są słowa moje tak bardzo niepojęte? Nie widzą, że się zbliża Królestwo Twoje święte. Nie widzą, że niebiosa rozwarły się narodom, Nie wierzą, choć im prawdę z radością i z pogodą... Lecz się nie skarżę, Panie, że tak strapiony chodzę, Że nie ma, nie ma kresu ciernistej mojej drodze. Ptaszkowie mają gniazdka i liszki mają schowy, I tylko Syn Człowieczy nie ma gdzie skłonić głowy. Lecz to nie skarga, Panie... Spraw jeno w bliskim cudzie, Iżby mnie zrozumieli ci dobrzy, cisi ludzie.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia. Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 19.06.2015 16:51

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
CIEBIE BOŻE, CHWALIMY, Ze wszystkich sił wielbimy.Ciebie, Stwórcę wszechmocnego, Dawco wszystkiego dobrego, W dobroci nieskończony, Bądź na wieki chwalony.Tobie Anieli w niebie Nucą: Święty, Święty, Święty! I bez ustanku Ciebie Wielbią Boże niepojęty!Chwała Twa, wieczny Panie, na wieki nie ustanie. Ojcze, któryś z niczego Wszystko stworzył, utrzymujesz!Tyś początkiem wszystkiego, Wszystkim rządzisz, zawiadujesz! I my wielbimy Ciebie Wzorem Aniołów w niebie.
Z darem Nieustannej modlitwy.Gabrysia.
Do USŁYSZENIA w Poniedziałek. Z Panem Bogiem i Maryją!
gabinek

gabinek napisano 22.06.2015 14:43

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Jak dobrze być dzieckiem Twym Panie I cieszyć się Twoją Miłością A szczęściem swym, jak zadaniem Móc dzielić się zawsze z radością I całym swym sercem zaufać Tobie – Wszechmocny Boże I Głosu Twego wciąż słuchać By Wolę Twą spełniać w pokorze. Tyś Pan jest mój i mój Bóg Przyjaciel największy, prawdziwy Wiem, że na każdej z mych dróg Spotkam Cię Boże mój żywy. Całą Ci siebie Panie oddaję Prosząc Cię –ze mną wciąż bądź Przed Tobą – Panie w pokorze staję Ty wedle Swej Woli mną rządź. Ufam Ci Boże i kocham szczerze Tak wiele od Ciebie Miłości doznaję Ty wciąż na nowo umacniasz mnie w wierze I Łaski mi Swoje obficie dajesz. Pozdrawiam Serdecznie.
Z darem Nieustannej modlitwy. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 23.06.2015 11:36

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Chrystus, choć „łagodny sercem”, nie ucieka przed walką, gdy wchodzi w grę chwała Ojca i zbawienie ludzi. Przyjmuje grzeszników z nieskończoną dobrocią, lecz potępia otwarcie grzech, szczególnie pychę, obłudę, twardość serca. Łagodność Jezusa jest lekarstwem na nasz gniew i oburzenie, na naszą gwałtowność i niecierpliwość. Gniew zaciemnia rozum i popycha wolę do czynów nierozważnych, a więc mało ludzkich. Ten zaś, kto naśladuje łagodność Chrystusa, „ktokolwiek idzie za Chrystusem, Człowiekiem doskonałym, sam też pełniej staje się człowiekiem” (KDK 41). Łagodność nie zna nieprzyjaciół, przebacza, miłuje, „zło dobrem zwycięża” (Rz 12, 21). Łagodność przynosi ulgę w cierpieniach życia, usposabia do przyjęcia woli Bożej i oddania się w Jego ręce w chwili utrapienia. „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście”. O Panie, wszyscy jesteśmy utrudzeni, jesteśmy bowiem ludźmi śmiertelnymi, słabymi, ułomnymi, a jako naczynia gliniane jesteśmy wzajemną przyczyną tysięcznych utrapień. Lecz skoro naczynia ciała są powodem utrapień, spraw, abyśmy poszerzyli zakres miłości. ”
Z darem Nieustannej modlitwy. Gabrysia. Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 24.06.2015 10:18

zgłoś do usunięcia
obrazek
_ † Szczęść Boże † _
Św.Janie Chrzcicielu Chrystusa, pomnij o nas wszystkich, byśmy oczyszczeni zostali z nieprawości naszych; tobie bowiem została dana łaska wstawiania się za nami. Prosimy ciebie, Chrzcicielu, prawodawco sprawiedliwego życia, bądź naszym orędownikiem, który niszczy strzały śmierci. Heroldzie Chrystusa, Janie, okazicielu Baranka Bożego, chrzcicielu Zbawiciela, poleć nas Bogu: proś Chrystusa za nami.
Z darem Nieustannej modlitwy.Gabrysia. Z Panem Bogiem i Maryją.
YunaLuna

YunaLuna napisano 1.07.2015 19:18

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności