Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
stefan933
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna stefan

widziany: 21.05.2015 14:01

 • pliki muzyczne
  2285
 • pliki wideo
  3991
 • obrazy
  24074
 • dokumenty
  1269

31904 plików
2269,74 GB

Ukryj opis Rozwiń
Bez przebaczenia-lektor PL
Ten folder jest zabezpieczony oddzielnym hasłem:
jeżeli jesteś właścicielem Chomika - (zaloguj się!)

C-H-O-M-I-K-P-R-Y-W-A-T-N-Y napisano 4.05.2015 09:41

zgłoś do usunięcia
Z a p r a s z a m
gabinek

gabinek napisano 4.05.2015 16:45

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Maryjo, Piękna Pani Majowa, dźwięczą Ci pieśni już od stuleci, młodzież i dzieci stroją Cię kwiatami. Królowo maju, błogosław nam, weź w opiekę wszystkie polskie rodziny, niech panuje w nich zgoda i wzajemna miłość. Otocz płaszczem macierzyńskiej opieki osierocone, pokrzywdzone dzieci. Maryjo proszę, przytul do swojego Niepokalanego Serca wszystkich chorych i cierpiących. Królowo maju, módl się za nami.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 5.05.2015 15:09

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Maj dostał od Boga jedną chwilkę małą by dla Pani z nieba miejsce przygotować białym tiulem mgiełki okrywa świat cały perełkami rosy chce się przypodobać Dla Maryi ziemię w rajski ogród zmieni tęczę kolorową na niebie maluje paletą barw i świateł w strumyku się mieni dla Królowej niebios cuda te szykuje Zapach wonnych kwiatów po ziemi rozlewa złotym blaskiem księżyc i gwiazdy haftuje stęsknioną melodię ze słowikiem śpiewa kwiecistym dywanem łąki dekoruje Bukietem stokrotek Maryję przywita ogrzeje promykiem słoneczka jasnego błękitem poranka , jutrzenką zaświta i pokłon Jej złoży od świata całego Spójrz na nas Królowo z nieba wysokiego ciepłem rąk matczynych pobłogosław ziemię najpiękniejszy uśmiech ześlij dla ludu Swojego majową wlej radość w całe ludzkie plemię.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
magdalenka95

magdalenka95 napisano 8.05.2015 18:26

zgłoś do usunięcia
obrazek
gabinek

gabinek napisano 8.05.2015 20:33

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Huczą lasy, szumią zdroje, Jakby wielbiąc imię Twoje, Bo to imię ukochane Goi każda serca ranę, Bo To imię w całym świecie Wielbi starzec, kocha dziecię.O Maryjo! przyjm w ofierze, Co ci dzieci znoszą szczerze, Serca swoje, myśli swoje, I łez żalu czyste zdroje,Wszystkie smutki i tęsknoty, Nie z przymusu, lecz z ochoty. Chociaż panią nazywamy, Lecz jak matkę Cię kochamy, Jako pani cześć oddając, Jako matkę Cię wzywając. Pani świata, rządź sługami, Matko, lituj się nad nami! Bo my nędzni, biedni ludzie, Zastarzali w grzechów brudzie Podaj rękę, powstaniemy, Proś za nami, ożyjemy, A doznawszy Twej opieki, Będziem z Tobą żyć na wieki!.
Z pamięcią i darem w modlitwie..Gabrysia.
Do USŁYSZENIA w Poniedziałek. Z Panem Bogiem i Maryją!
gabinek

gabinek napisano 11.05.2015 19:07

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
ZDROWAŚ MARYJO -najpiękniejsza z wszystkich córek świata przez Boga od wieków wybrana hołd najwyższy składam o Matko Chrystusa Pana ŁASKI PEŁNA - Duchem Świętym napełniona znasz ułomności moje z nadzieją i ufnością wyciągam do Ciebie ramiona PAN Z TOBĄ - wywyższył Cię Bóg nad wszystkie stworzenia ku Tobie zwracam oczy w dniach smutku i cierpienia BŁOGOSŁAWIONAŚ TY MIĘDZY NIEWIASTAMI - o tajemnico święta ludzkim rozumem nieogarniona wybranko Boga Niepokalana bądź pozdrowiona. I BŁOGOSŁAWIONY OWOC ŻYWOTA TWOJEGO, JEZUS - o Maryjo, przez Jezusa narodzenie bramy nieba otworzyłaś niosąc szczęście niepojęte ŚWIĘTA MARYJO - Panienko Częstochowska od wieków cudami słynąca spójrz łaskawie z obrazu świętego i nie opuszczaj dziadka cierpiącego. MATKO BOŻA - Tyś Matka Boga i ludzi Tyś wykarmiła Jezusa małego wspomagaj, proszę w znoju i trudzie błogosław pracy dnia codziennego. MÓDL SIĘ ZA NAMI GRZESZNYMI - o Matko Boska, uproś mi u Syna grzechów odpuszczenie, darowanie winy wstaw się za mną, o Matko kochana Tobie nie odmówi, Jezus, Syn Jedyny TERAZ I W GODZINIE ŚMIERCI NASZEJ. AMEN prosząc Cię, Matko, modlitwą serdecznie przez życie całe i w każdej godzinie kochając teraz, kochać będę wiecznie niech łaska Twoja nigdy mnie nie minie..
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 18.05.2015 19:44

zgłoś do usunięcia
obrazek
_ † Szczęść Boże † _
Ojcze, dziękuję Bogu w Trójcy Przenajświętszej za to, że dał Kościołowi Ciebie jako Papieża Jana Pawła II. Dziękuję za Twoją niestrudzoną apostolską posługę dla wszystkich narodów świata, którym gorliwie głosiłeś Dobrą Nowinę o nieskończonej miłości Boga do nas. Dziękuję Ci Ojcze, za to, że dałeś nam przykład całkowitego zawierzenia Bożemu miłosierdziu i matczynemu wstawiennictwu Maryi, Matki Bożej. Dziękuję Ci , Ojcze, za to, że w swojej osobie ukazywałeś nam żywy obraz Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza zawsze zatroskanego o zagubionych w życiu i oddalonych od Boga i Kościoła. Dziękuję Ci za nauczanie, że wszyscy jesteśmy powołani do świętości oraz za wskazania jak to powołanie zrealizować. Uproś mi, abym zgodnie z Bożą wolą mógł otrzymać te łaski, o które Cię proszę. Wypraszaj mi światło i dar rady w życiowych wątpliwościach, a siłę i męstwo w pokusach i przeciwnościach. Niech Twoje wstawiennictwo wyjedna mi chęć ustawicznego oddawania się na służbę Chrystusowi i Maryi oraz przyczynia się do budowania w naszej Ojczyźnie królestwa prawdy, miłości i pokoju. Amen.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 20.05.2015 18:43

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Dobrze gdy tak się życie układa Gdy jest wzajemność i dobra rada Gdy zrozumienie ubarwia życie I gdy jest miłość jawnie i skrycie Szczęście różnymi chadza drogami Wciąż nim kieruje ten co nad nami Niekiedy ciężar życia zbyt duży Ktoś kto ma wspierać,bardzo źle służy Jest jak to brzemię,ciężkie,niechciane Co ciągle nową otwiera ranę Która wciąż krwawi przez długie lata Za dobre serce to zła zapłata Jak można zmienić złe wzajemności Gdy w drugim człeku tyle jest złości Czy fakt cierpienia za cudze grzechy Może dodawać choć ślad pociechy Wciąż trudne dla mnie jest zrozumienie Dobroć za dobroć czy za cierpienie Sądzę że pierwsze wchodzi w rachubę Drugie jest błędem bo daje zgubę Nagradzać za coś niezasłużone To jak przekleństwu dawać koronę Jak mam rozumieć te przykazania Które mi każą że bez wahania Nadstaw policzek gdy ktoś uderzy Gdy zło i podłość wokoło szerzy ? Sprawa subtelna nie na mą głowę Choć latek liczę ponad połowę Nagródź złoczyńcę gdy coś ukradnie Czy tak jest dobrze i czy tak ładnie? Wiem że to przeczy ludzkiej naturze To jakby mrówka przeciwko gorze Więc oświeć Boże me pojmowanie Co jest właściwe niechaj się stanie Wszak wciąż wyznaję Twe przykazania Które mi każą by do kochania Wciąż być gotowy, również tych ludzi Których uczynek mą niechęć budzi A nawet więcej, niechęć i grozę Którą przełamać Ty tylko możesz Wiem że przede mną daleka droga By pojąć dobroć i mądrość Boga Która nam karze kochać bliźniego Nie bacząc ile uczynił złego A więc Cię proszę w wielkiej pokorze Naucz mnie kochać tak jak Ty Boże .
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
MaxFILM_2015

MaxFILM_2015 napisano 22.05.2015 10:45

zgłoś do usunięcia
Witaj stefan933! Jeśli szukasz dobrego filmu lub książki na weekend to serdecznie zapraszam. Najnowsze filmy, gry, dobra muzyka i ebooki. Pozdrawiam MaxFILM_2015. ( HASŁO DO WSZYSTKICH FOLDERÓW TO "184")
gabinek

gabinek napisano 22.05.2015 17:17

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Słyszę pieśni z daleka, każda zwrotka urzeka, swoją treścią i pięknem ,miłością. To majowe śpiewanie ,i Maryi kochanie, jest człowieka właściwą radością. Przy kapliczkach podróżnych, w głosach męskich i różnych, pieśń litanii zanoszą gorącą. Ta modlitwa głęboka, tu tej ziemi opoka, jest orężem, bo z serca płynąca. Tu w modlitwie śpiewanej, własnej z serca szeptanej, niosą prośby swe żale i smutki. Tu się lud z Nią raduje, wdzięczny, że mu Króluje, w wiarą, że krzyż tej Ziemi jest krótki. Już się kończy litania, i ostatnie śpiewania, pożegnają Maryję pieśniami. Pieśnią spłynie w wyżynie, i zawiśnie w dolinie, i osuszy Twarz Pani ze łzami...
Z pamięcią i darem w modlitwie..Gabrysia.
Do USŁYSZENIA w Poniedziałek. Z Panem Bogiem i Maryją!

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności