Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
stefan933
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna stefan

widziany: dzisiaj o 16:25

 • pliki muzyczne
  2799
 • pliki wideo
  4547
 • obrazy
  24022
 • dokumenty
  1252

32957 plików
2559,75 GB

Ukryj opis Rozwiń
Bez przebaczenia-lektor PL
Ten folder jest zabezpieczony oddzielnym hasłem:
jeżeli jesteś właścicielem Chomika - (zaloguj się!)

gabinek

gabinek napisano 21.01.2015 12:17

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Cicho Boską spełniać wolę Cicho bliźnim ulżyć dolę Cicho kochaj ludzi, Boga Cicho - oto święta droga Cicho z swymi dzielić radość Cicho wszystkim czynić zadość Cicho innych błędy znosić Cicho życzyć, błagać, prosić Cicho zrzec się, ofiarować Cicho ból swój w sercu chować Cicho jęki w niebo wznosić Cicho skrycie łzą się rosić Cicho kiedy ludzie męczą Cicho, gdy pokusy dręczą Cicho zmianę życia znieść Cicho krzyż z Jezusem nieść Cicho Jezus w hostii sam Cicho milcząc mówi nam Cicho ufaj zbawcy swemu Cicho tęsknij, wzdychaj ku Niemu Cicho z cnoty zbieraj plon Cicho aż nadejdzie zgon Cicho ciało spocznie w grobie Cicho da Bóg niebo Tobie.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
Best_up

Best_up napisano 22.01.2015 11:40

zgłoś do usunięcia
Pozdrawiam i zapraszam
gabinek

gabinek napisano 22.01.2015 14:25

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Jeśli idziesz przez życie z Panem Bogiem i pragniesz żyć zgodnie z Jego wolą, pamiętaj, że On cię nigdy nie opuszcza. Jest zawsze blisko ciebie. Pomaga ci nawet wtedy, gdy tego nie widzisz. Gdy przychodzą trudne dni, gdy jesteś zmęczony, On może „dodać ci skrzydeł”. Może pomóc ci wznieść się ponad to, co cię martwi i przygniata. Może dodać ci sił, aby walczyć, aby iść naprzód. Pamiętaj o tym zawsze, nawet wtedy, gdy wydaje ci się, że jest inaczej. Zapamiętaj ten obraz orła, który wzbija się w górę lub biegacza, który nie upada, który ciągle podąża naprzód i przypominaj go sobie w sytuacjach, gdy jesteś zmęczony i przygnębiony..
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia. Z Panem Bogiem i Maryją.
tolorek

tolorek napisano 22.01.2015 20:55

zgłoś do usunięcia

FREE
gabinek

gabinek napisano 23.01.2015 06:53

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Cierpliwy Boże...Który pamiętasz o nas - choć my o Tobie zapominamy. Który cierpliwie czekasz - a my nie przychodzimy. Który myślisz o nas - a my jesteśmy zajęci doczesnością. Który się troszczysz - pomimo naszej obojętności. Który grzejesz Miłością - nasze lodowate serca. Który karmisz Chlebem - nas obojętnych na głód bliźnich. Który jesteś WSZYSTKIM - a my odkładamy Cię na później, na starość, której może nigdy nie doczekamy - Ty, który nas kochasz, uprzedź nas Swą łaską - bo bez niej nie zrobimy nawet kroku w Twoją stronę..
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją. Do PONIEDZIAŁKU.
Adelaida

Adelaida napisano 23.01.2015 17:52

zgłoś do usunięcia
„Jezus wyszedł na górę i przywołał do siebie tych, których sam chciał, a oni przyszli do Niego” *Klik*
Misja głoszenia królestwa Bożego, obwieszczanie zbawienia nie jest prostym obrazek przekazywa- niem nauk Jezusa. Głoszonemu słowu towarzyszy moc Ducha Św., która przenika serca. Słowo Dobrej Nowiny może nas uwalniać od złego: egoizmu, złości, nieczystości, małoduszności, pychy. Poznanie Boga, które staje się udziałem człowieka, oznacza wczucie się w myśli i pragnienia Jego serca, tak iż przestajemy myśleć i działać w oderwaniu od Niego. ks J.Januszewski ☼♥☼ MILUTKO WITAM i życzę pięknego wieczoru, oraz dobrej nocki. SZCZĘŚĆ BOŻE !
koksu1882

koksu1882 napisano 23.01.2015 22:58

zgłoś do usunięcia
anya.86

anya.86 napisano 25.01.2015 00:40

zgłoś do usunięcia
Zapraszam obrazek
skarbnicawiedzy

skarbnicawiedzy napisano 25.01.2015 15:11

zgłoś do usunięcia
Zapraszam do mnie
gabinek

gabinek napisano dzisiaj o 15:37

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Boże, potrzebuję Ciebie w swoim życiu,chcę Ciebie i uznaję Twojego Syna Jezusa Chrystusa, który oddał swoje życie dla mnie na Krzyżu, na Kalwarii.Panie Jezu, przybądź w moje życie teraz!Panie, zamieszkaj w moim sercui bądź moim Królem, moim Zbawicielem!Panie, przebacz mi i przyjmij moją ofiarę, od tego dnia będę kontrolować swój grzech, własne pragnienia,i pójdę za Tobą przez wszystkie dni mojego życia.Chcę być w Twoich rękach i kroczyć z Tobą do Ciebie wzdychać, śmiać się i płakać w Święte Imię Twoje, Jezusa Chrystusa. Amen.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (508)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (508)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności