Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
stefan933
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna stefan

widziany: 30.03.2015 16:51

 • pliki muzyczne
  2315
 • pliki wideo
  4003
 • obrazy
  24074
 • dokumenty
  1244

31921 plików
2278,9 GB

Ukryj opis Rozwiń
Bez przebaczenia-lektor PL
Ten folder jest zabezpieczony oddzielnym hasłem:
jeżeli jesteś właścicielem Chomika - (zaloguj się!)

glomar

glomar napisano 21.03.2015 18:59

zgłoś do usunięcia
__† SZCZĘŚĆ BOŻE †__
obrazek
Chrystus głośnym wołaniem i płaczem za dni ciała swego zanosił gorące prośby do Tego, który mógł Go wybawić od śmierci, i został wysłuchany dzięki swej uległości. A chociaż był Synem, nauczył się posłuszeństwa przez to, co wycierpiał. A gdy wszystko wykonał, stał się sprawcą zbawienia wiecznego dla wszystkich, którzy Go słuchają.
radości błogosławieństwa bożego i opieki Anioła Stróża Bóg zapłać za pamięć i odwiedziny - pozdrawiam

Marian "

ginger.86

ginger.86 napisano 23.03.2015 11:10

zgłoś do usunięcia
Zapraszam obrazek
gabinek

gabinek napisano 23.03.2015 13:15

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
O mocy przedziwna krzyża! O chwało niewysłowiona męki!... Pociągnąłeś, o Panie, wszystko do siebie. Kiedy Ty wyciągałeś przez cały dzień swoje ręce do nieposłusznego i buntowniczego ludu, cały świat zobaczył, że powinien uznać Twój majestat...Pociągnąłeś, o Panie, wszystko do siebie... Twój krzyż jest źródłem wszelkiego błogosławieństwa, przyczyną wszystkich łask; przez niego wierzący czerpią siłę ze słabości, chwałę ze wzgardy, życie ze śmierci... Jedna tylko ofiara z ciała i krwi Twojej zastępuje o wiele doskonalej wszystkie ofiary... Ty bowiem jesteś prawdziwym „Barankiem Bożym, który gładzi grzech świata”. W ten sposób zamykasz w sobie wszystkie tajemnice i dokonujesz ich, aby powstało jedno królestwo złożone ze wszystkich narodów, jak jedna tylko jest ofiara zastępująca wszystkie żertwy.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 24.03.2015 12:41

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Wystarczy chwila, jedno słowo, krótka myśl, moment zadumy, aby przejść przez próg i już stoisz przed obliczem Najwyższego. Nie musisz przedtem umawiać się, wydzwaniać, zamawiać kolejki. Jest w każdej chwili do twojej dyspozycji. Zawsze dla ciebie. Nie ma humorów, nie ma biurka zarzuconego pracą, nie jest zmęczony, nie spieszy się. Bóg na wiecznym dyżurze. Bóg na każde zawołanie. Czeka w ukryciu. Boże otwartych drzwi, przez które nie zawsze chcę wejść. Boże czekający. Boże nasłuchujący moich kroków. Boże mego monologu, w którym nie dopuszczam Ciebie do głosu. Naucz mnie rozmawiać z Tobą. Uczyń modlitwę odpoczynkiem w twoim Towarzystwie. Boże w ukryciu, cichutko zamykam drzwi i staję przed Tobą. Obroń mnie przed pustymi słowami.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
elektronikmp1

elektronikmp1 napisano 24.03.2015 18:03

zgłoś do usunięcia

.
.
gabinek

gabinek napisano 25.03.2015 11:27

zgłoś do usunięcia
obrazek
_ † Szczęść Boże † _
Błogosławiona jesteś Maryjo I wywyższona przez Pana. On wielkie rzeczy w Tobie dokonał, Niepokalana. Ty, któraś Słowo z wiarą przyjęła, By w Tobie Ciałem się stało, Zrodziłaś światu Jutrzenkę Nową, Przedwieczną Światłość. Bądź nam obroną Bogarodzico, Gdy się błąkamy w ciemności. Do światła wiary prowadź na nowo, Drogą świętości.
Z pamięcią i darem w modlitwie.Z Panem Bogiem i Maryją
gabinek

gabinek napisano 27.03.2015 16:38

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Módlmy się za dusze oziębłe, które były powodem cierpień Chrystusa Pana w Ogrojcu. ...Jezu najmiłosierniejszy, któryś jest samą dobrocią, sprowadź do przybytku najlitościwszego Serca swego wszystkie dusze oziębłe Zanurz je w ogniu swej czystej miłości i rozgrzej na nowo ich serca swoją gorliwością, aby i one wychwalały Twoje niewyczerpane miłosierdzie. ...Ojcze przedwieczny, spójrz okiem miłosierdzia na dusze oziębłe. Błagamy Ciebie przez gorzką mękę najmilszego Syna Twojego a Pana naszego Jezusa Chrystusa oraz przez Jego trzygodzinne konanie na krzyżu, zapal je nową gorliwością o chwałę Twoją i wlej w serca ich prawdziwą miłość, którą ożywione świadczyłyby uczynki miłosierdzia na ziemi i wychwalały miłosierdzie Twoje na wieki..Amen.
Z pamięcią i darem w modlitwie..Gabrysia.
Do USŁYSZENIA po ŚWIĘTACH. Z Panem Bogiem i Maryją!
anya.86

anya.86 napisano 28.03.2015 00:32

zgłoś do usunięcia
glomar

glomar napisano 28.03.2015 19:30

zgłoś do usunięcia
__† SZCZĘŚĆ BOŻE †__
obrazek
Wielki tłum, który przybył na święto, usłyszawszy, że Jezus przybywa do Jerozolimy, wziął gałązki palmowe i wybiegł Mu naprzeciw. Wołali: «Hosanna. Błogosławiony, który przychodzi w imię Pańskie» oraz: «Król izraelski!» A gdy Jezus znalazł osiołka, dosiadł go, jak jest napisane: «Nie bój się, Córo Syjońska, oto Król twój przychodzi, siedząc na oślęciu». Jego uczniowie początkowo tego nie rozumieli. Ale gdy Jezus został uwielbiony, wówczas przypomnieli sobie, że to o Nim było napisane i że tak Mu uczynili.
radości błogosławieństwa bożego i opieki Anioła Stróża Bóg zapłać za pamięć i odwiedziny - pozdrawiam

Marian "

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności