Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Hibernate.drg

skhrtel / Symulatory / I-Doser / Dosy / Hibernate.drg
Download: Hibernate.drg

125 KB

0.0 / 5 (0 głosów)
obrazek
(Bardzo Silne, 45 Minut)
Wykorzystaliśmy znane skutki hibernacji zwierząt, przerabiając go na ludzki do produkcji najsilniejszych i najpotężniejszych dostępnych dawek snu wśród dosów. Hibernacja to stan bezczynności i depresji metabolicznej, charakteryzująca się niższą temperatura ciała, wolniejszym oddechem, niższym tempem metabolizmu. Hibernacja używa energi z rezerw energetycznych, takich jak tkanka tłuszczowa w bardzo powolnym tempie. Spowalnia też tempo przemiany materii, co prowadzi do obniżenia temperatury ciała i daje najgłębszy z możliwych snów.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
obrazek (BARDZO SILNE | 30 Minut) JuiceIT! Został zaprojektowany dla sportów i osób uprawiających sport. Strumienie 3 poziomu świetnie Cię dostroją i są doskonałe przed treningami i działalnościami sportowymi. W 3hz, twoja reakcja w czasie znacznie wzrasta (refleks). W 3.5hz następuje "Powiększenie Podatności," i w końcu w 6.3hz jest wzrost przyspieszonego uczenia się . Używaj JuiceIT! Doskonały suplement dla sportowych użytkowników, którzy nie chcą użyć substancji chemicznych lub steroid'ów. Kiedy konkurencja jest wysoka, mobilizuje to do szybkiego biegu!
obrazek (BARDZO SILNE | 30 Minut) Świadome sny... sny na jawie. Ta dose została zaprojektowana tak, aby zostać zaaplikowana nim położysz się spać. To bardzo ważne, magiczne działanie tej dose jest bowiem odczuwalne dopiero podczas snu. Lucid Dream została zaprojektowana dla dwóch rzeczy, po pierwsze aby pomóc Ci w zapamiętaniu snu, po drugie, aby pomóc w przejęciu kontroli nad nim. Naturalne techniki świadomego śnienia wymagają wielu miesięcy praktyk, dzięki tej dose może to przyjść znacznie łatwiej i szybciej!
obrazek (BARDZO SILNE | 30 Minut) Extremalny narkotyk. Nie będziesz się unosił tylko zatoniesz. Ale nie bez żadnych przyjemności: będziesz schodził na dno powoli, lecz bardzo uspokajająco. Słuchając tego dose ogarnie cię uczucie całkowitego odprężenia. Relaks. Pozwól mu grać, a zostaniesz nagrodzony ulgą. Społeczne granice zostaną złamane. Sny staną się rzeczywistością. Nie planuj niczego po tym dose, ponieważ zostaniesz obmyty uciszeniem, będziesz tylko pragnął walnąć się na łóSżko. Jeden tester po odsłuchaniu, kładąc słuchawki powiedział jedynie: "Everything is just good"(wszystko jest po prostu dobrze). Wiemy, że osiągnęliśmy sukces.
obrazek (SILNE | 10 Minut) Po prostu szybka piłka! Faza przychodzi szybko, i równie szybko odchodzi. Nie zwą go Hippy Crack za nic. Zczaj to: Ogólny czas - 1-5min. Gra wstępna 0-1min. Wzrost napięcia - 15- 30sek. Punkt kulminacyjny - 1-5min. Spadek napięcia - 10min. Późniejsza Faza - 15-30min. Co to oznacza? że napisaliśmy idealnego, szybkodziałającego dosa, który zajara cię i od razu przywróci do normalnego stanu rzeczy w błyskawicznym tempie. Nie masz czasu ani ochoty na długie słuchanie i długie fazy? Oto rozwiązanie! Efekty: chichotanie, euforia, radocha, złudzenia słuchowe, niezgrabność, mniejsza zręczność i chodzenie zygzakiem. Chcesz szybko poznać moc i-dosera? To coś dla Ciebie!
obrazek (Silne | 30 Minut) Ten dose ma ci pomagać w przeżywaniu doświadczeń poza ciałem: zdefiniowanych jako doświadczenia, w których osoba wydaje się spostrzegać świat z miejsca poza fizycznym ciałem. Świadomość oddziela się od ciała i staje się wolna, by wędrować po płaszczyźnie Ziemi. Zjawiskami towarzyszącymi doświadczeniom poza ciałem są rzeczy takie jak odległe spoglądanie lub oglądanie miejsc i ludzi, którzy istnieją w tym samym czasie i miejscu. "Unosiłem się w górę z domu do nieba i stałem się świadomym wszystkiego dookoła mnie. Wtedy nagle, mogłem spostrzec całe moje życie ze szczegółami. Widziałem wyraźnie, że wszystko, co wydawało się prawdziwe i stałe, było tylko iluzją umysłu. Czas i przestrzeń nie istniały." 75% z doświadczeń poza ciałem zdarza się, kiedy użytkownik się kładzie lub siada i się odpręża, więc nałóż słuchawki i przejdź do głębokiego odprężenia. Możesz właśnie mieć jedno z doświadczeń poza ciałem.
obrazek (ŚREDNIE | 30 Minut) Ten dose został utworzony dla użytkowników, którzy potrzebują inspiracji, z jakiegokolwiek powodu! Jeżeli pracujesz w kreatywnej pracy: czy to pisanie, sztuka lub tylko potrzebujesz zdolności, by twórczo pomyśleć, wtedy wiesz, że bycie w nastroju, by być pomysłowym nie zawsze jest prostą sprawą. Poziom Theta (3-7hz) zwykle jest związany z przypominaniem, fantazją, obrazowaniem, kreatywnością, inspiracją, planowaniem przyszłości, śniąc i przełączając myśli. Pomysły płyną i będziesz mieć twórcze myśli swobodniej płynące dzięki temu dose.
obrazek (BARDZO SILNE | 30 Minut) W końcu dokonaliśmy niemożliwego: osiągnęliśmy DOSKONAŁĄ symulację wysokopoziomowej dawki oxycontinu. Jest to Prawdopodobnie jeden z najbardziej wykorzystywanych leków na receptę, narkotyczny środek przeciwbólowy używany w leczeniu, jeden z dwóch pochodnych morfiny. Gdy używamy oxycontinu w normalnej formie musimy długo czekać, by odczuć efekty. W naszym dose'sie zlikwidowaliśmy ten problem. Oxy uderza z pełną mocą, dlatego jest zalecany tylko doświadczonym.
obrazek (BARDZO BARDZO Silne | 30 Minut) To nie jest dose dla delikatnych ludzi... Ten jest przewidziany dla specjalnej ich odmiany, która utożsamia przyjemności seksualne z bólem. Na początku ten dose zmusi twój mózg do pracy w częstotliwości 2,5hz symulując obezwładniające działanie opium. Kiedy całe ciało będzie leżało zdrętwiałe, przepełnimy cię gorącymi falami ekstazy, które użytkownicy określili jako uczucia bliskie samemu orgazmowi. Będziesz się pocił, skurcze będą władały twoim ciałem, będziesz miał niekontrolowane myśli i uczucia powiązane ze sferą seksu... W końcu, gdy będziesz się wij w ekstazie, podamy ci ból - fale o częstotliwościach .20-.26hz. Będziesz czuł jakby ci ktoś borował w zębach, robił tatuaż, ból przepełni całe twoje ciało. Euforia w połączeniu z ekstazą i bólem czyni z tego dose'a niebezpieczne oraz wyjątkowo mocne seksualne przeżycie, które zdecydowanie nie jest przeznaczone dla wszystkich. Słuchaj tylko jeżeli chcesz przeżyć tak intensywne doznanie jak nigdy przedtem.
obrazek (Średnie | 20 Minut) Kiedy chcesz się Uspokooooić. Downer zabierze cię z wyżyn do nizin w ciągu 20 minut. Świetny do użycia po stresującym dniu, uzyskaliśmy również wiele doniesień, że jest on dobry jako rekreacyjny dose, kiedy jesteś tak wykończony, że jedyne, czego pragniesz to odprężyć się i zakończyć tę noc. On nie położy cię do snu, ale cię wyciszy, złagodzi trzęsienie twojego umysłu, roztopi stres i uspokoi cię z powrotem. Dla ludzi, którzy chcą się uspokoić, ale nie chcą zemdleć.
obrazek (n/d | 30 Minut) Gamma jest powiązana z czynnościami, w których przetwarzana są duże ilości danych. Dla naukowców, którzy zajmują się powznawianiem ludzkiego umysłu, nawet najprostszy przejaw percepcji jest zjawiskiem niezwykle zawiłym. Funkcjonowanie umysłu w stanie Gamma jest formą mechanizmu łączącego. Fale Gamma służą do łączenia struktur w korze mózgowej, gdzie zachodzi zaawansowane przetwarzanie informacji, ze wzgórzem, dolnym obszarem mózgu gdzie zachodzą procesy kojarzenia faktów. Fale Gamma mają za zadanie wprowadzić synchronizację i koordynację neuronów przeznaczonych do przetwarzania nadchodzących bodźców. Mówiąc w języku informatycznym - Gamma może być częstotliwością działania systemu w mózgu.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności