zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

ruch fizyczny biologia.odt

skarbek22 / Anatomia / ruch fizyczny biologia.odt
Download: ruch fizyczny biologia.odt

30 KB

0,0 / 5  (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
aplikacja, którą z powodzeniem można wykorzystywać zarówno do zaawansowanej obróbki fotografii jak i do tworzenia grafik na potrzeby Internetu. Podobnie jak Photoshop, również GIMP został wyposażony w szereg narzędzi (pędzel, zaznaczenie, gumka, wypełnienie, różdżka, powiększenie, klonowanie, wystawianie tekstu, rozmazanie, ołówek, skalowanie, rozmazanie, lasso itp.) pozwalających wykonać elementarne, choć wcale nie tak proste obliczeniowo operacje na grafice.
Karta to program wspierający prowadzenie obserwacji cyklu płodności kobiety dla metody wieloobjawowej. Stworzony został na podstawie materiałów "Domowego Kursu Naturalnego Planowania Rodziny" rozpowszechnianego przez Ligę Małżeństwo Małżeństwu. Aplikacja umożliwia prezentację zgromadzonych informacji w przejrzystej formie w różny sposób. W skład Karty wchodzą takie komponenty jak statystyki, przybliżona data narodzin dziecka czy kalendarz cyklu miesięcznego. Dodatkowa aplikacja umożliwia wydrukowanie Kart w postaci "tradycyjnej" (wykres przebiegu temp.) bądź w postaci tabelarycznej, zawiera prosty PIM, który umożliwia zdefiniowanie różnych zadań, bądź umówionych spotkań.
Narzędzie do retuszu zdjęć, którego głównym zadaniem jest retusz skóry. Szybko i łatwo pozwala usuwać z fotografii drobne jej defekty. MakeUp Pilot może być użyty jako plug-in do Adobe Photoshop lub innego kompatybilnego programu.
Mój trener - Aerobiczna szóstka Weidera jest programem wspomagającym trening. Jego zadaniem jest odciążenie ćwiczącego od nużących i monotonnych czynności jak liczenie powtórzeń w każdym ćwiczeniu oraz kontrola czasu trwania powtórzeń oraz odpoczynku. Program jest wysoce konfigurowalny, ale żeby nie być gołosłownym po krótce przedstawię jego możliwości: wbudowany domyślny plan treningowy, który można dowolnie modyfikować (m.in. liczby powtórzeń i czasów trwania 1 powtórzenia w każdym ćwiczeniu) wyświetlanie na bieżąco informacji o przebiegu treningu (seria, ćwiczenie, powtórzenie, ilość powtórzeń w ćwiczeniu, pasek postępu) oraz informacji o ćwiczeniu (opis ćwiczenia wraz z obrazkiem osoby wykonującej ćwiczenie) w wybranej przez użytkownika formie) możliwość dostosowywania długości w ms ćwiczenia oraz przerw miedzy ćwiczeniami/seria według własnych predyspozycji możliwość ustawienia dowolnych dźwięków towarzyszących zdarzeniom w programie(początek/koniec powtórzenia, zmiana ćwiczenia, nowa seria), a także ich głośności logowanie przebytych treningów (czasu rozpoczęcia/zakończenia/trwania treningu oraz liczby wykonanych powtórzeń) przydatne linki do stron o A6W otwierane z menu
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności