Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

ruch fizyczny biologia.odt

skarbek22 / Anatomia / ruch fizyczny biologia.odt
Download: ruch fizyczny biologia.odt

30 KB

0.0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
To program komputerowy, który – po zainstalowaniu na Twoim komputerze – wystawianie aukcji podnosi do rangi sztuki. Nie ma w tym ani krzty przesady: każdego dnia w największym polskim portalu aukcyjnym przybywa wiele tysięcy nowych ofert, a każda z nich jest niemalże identyczna. Dzięki naszej wyjątkowej ofercie otrzymujesz możliwość wyróżnienia się i pokazania czegoś zupełnie nowego, wyjątkowego. Unikalny towar w wyjątkowej cenie bez atrakcyjnej oprawy, która przykuwa i urzeka, nie ma dużych szans na znalezienie nowego właściciela. Właśnie do tego służy AllePomocnik: do stałego powiększania Twojej sprzedaży dzięki atrakcyjnie wyglądającym aukcjom.
program, dzięki któremu możemy kilkoma kliknięciami myszki wykonać podstawową obróbkę zdjęcia, a także utworzyć karykaturę, wykonać lifting twarzy czy dodać makijaż. Do ważniejszych funkcji programu należą: redukcja czerwonych oczu, zmiana kolorów, redukcja szumu, wyostrzanie, ustawienie jasności, prostowanie zdjęć czy kadrowanie. Warto też wspomnieć o ważnej opcji – Resample, czyli zmniejszanie zdjęć bez większej straty jakości. Wyedytowane zdjęcia można zapisać w kilku najbardziej popularnych formatach obrazu
Photoscape to bardzo proste i co najważniejsze darmowe narzędzie przeznaczone do obróbki fotografii dla niezaawansowanych użytkowników. Photoscape wyposażony jest w przeglądarkę zdjęć, z poziomu której można przygotować pokaz slajdów, oraz w edytor. W edytorze można pracować nad pojedynczym zdjęciem lub załadować od razu całą serię. Do dyspozycji mamy tu narzędzia do zmiany rozmiaru zdjęcia, dostosowanie jasności, kontrastu i kolorów (również automatyczne), oraz korektę oświetlenia w tle i filtry (obszar ostrości, poświata, barwienie, zdjęcie czarno-białe i podobne). Ponadto możemy tu usunąć efekt czerwonych oczu, wykonać podstawowy retusz za pomocą klonowania oraz dodać do zdjęć ciekawe elementy. Do wyboru mamy kilka zabawnych ramek, tekst i komiksowe dymki. Photoscape został również wyposażony w narzędzia do masowej zmiany nazw plików oraz przechwytywania zrzutu pulpitu. Ponadto w tym programie możliwe jest tworzenie animowanych grafik GIF, łączenia wielu zdjęć w jedne plik lub cięcie jednego obrazu na mniejsze na potrzeby stron internetowych. Ważnym punktem na liście jest możliwość konwersji plików RAW z aparatów cyfrowych do obrazów JPG, które odczyta każdy program graficzny. Program umożliwia również pobranie koloru z punktu na zdjęciu i przygotowanie zdjęć do druku. Ciekawą funkcją tego programu jest wyszukiwanie twarzy. Dzięki niemu Photoscape pozwala z pewną tolerancją znaleźć zdjęcia podobnych twarzy w Internecie. Nie jest to szczyt techniki, ale może z czasem zostanie dopracowane.
stanowi idealne rozwiązanie dla osób nie posiadających zaawansowanej wiedzy z zakresu obróbki grafiki. BeautifyTool posiada wszystkie najważniejsze funkcje: wygładzanie twarzy, zmiana koloru twarzy, rozjaśnianie oczu, usuwanie efektu czerwonych oczu, wybielanie zębów czy wyostrzanie koloru ust.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności