Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
sitripio
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Maciej

widziany: 5.07.2015 08:18

 • pliki muzyczne
  425
 • pliki wideo
  110
 • obrazy
  257
 • dokumenty
  138

1102 plików
22,23 GB

Ukryj opis
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 5,1 MB
 • 7 cze 13 19:42
obrazek(2/3) Podczas zawodów ślizgacz Kazika ulega wypadkowi. Nieprzytomny chłopak trafia do szpitala. W międzyczasie kierowca prezesa usuwa ślady w ślizgaczu. Po odzyskaniu przytomności Kazik wysyła list do swojej narzeczonej i kpt. Żbika. W liście do kapitana prosi o zbadanie ślizgacza. W szpitalu odwiedza Kazika jego kolega z klubu, Roman. Opowiada mu o dziwnej rozmowie prezesa z nieznajomym. Kazik, który był świadkiem podobnej rozmowy, prosi Romana o milczenie. Mają podjąć dalsze decyzje po powrocie Kazika. Prezes wraz z resztą załogi wracają do kraju. Pozostaje kierowca prezesa z którym Kazik ma wrócić samochodem do Polski. W czasie podróży kierowca wyskakuje z pędzącego auta i ginie pod kołami nadjeżdżającego z naprzeciwka pojazdu. Śpiący Kazik wraz z samochodem wpada w przepaść.
 • 5,2 MB
 • 7 cze 13 19:41
obrazek(1/3) Kazik, zawodnik sekcji ślizgaczy, wpadł na trop przestępczej działalności prezes klubu. W związku z tym umawia się z kpt. Żbikiem na spotkanie. Ma do niego dojść po powrocie Kazika z zagranicy. Prezes dowiaduje się o spotkaniu. Postanawia zlikwidować Kazika za granicą. W trakcie podróży Kazik jest świadkiem kontrabandy uprawianej przez prezesa. W kanistrach w których rzekomo znajdowało się paliwo do ślizgaczy, Kazik odnajduje spirytus. Prezes polecił swojemu kierowcy, aby wsypał specjalny proszek do zbiornika paliwa ślizgacza, na którym Kazik ma brać udział w mistrzostwach.
 • 5,3 MB
 • 7 cze 13 19:39
obrazek(2/2)Podczas gdy Skiba leży związany w piwnicy, Bruno, człowiek z niebieskiego fiata, Maks oraz Artur planują porwanie i zabójstwo Zofii. Kpt. Żbik otrzymuje od służb topograficznych zdjęcie na którym widać mężczyznę przenoszącego kobietę z jednego fiata do drugiego. W między czasie por. Michał udaremnia porwanie Zofii przez Artura, który ucieka. Jest jednak obserwowany. Podczas rozmowy z por. Michałem Zofia podaje wszystkie adresy odbiorców leków. Prosi także o ratowanie Skiby, który znajduje się w Bielszowicach. Kpt. Żbik po otrzymaniu wiadomości od por. Michała wkrótce przyjeżdża do Bielszowic. Podczas gdy Żbik rozmawia z Brunem reszta grupy odnajduje Skibę a także aresztuje próbującego uciec Maksa. Także po chwili zostaje zatrzymany Artur, który pojawia się w willi. Bruno widząc zdjęcie przyznaje się do zabójstwa.
 • 4,8 MB
 • 20 kwi 12 19:05
obrazek(1/2)W wypadku samochodowym ginie kobieta - Janina Zarysówna. Lekarz stwierdza ślady uderzenia w głowę twardym narzędziem. Świadkiem wypadku jest przejeżdżający szosą motocyklista - Bronisław Skiba i jakiś mężczyzna - kierowca niebieskiego fiata, który nie zatrzymał się, aby udzielić pomocy. Skiba wezwał MO i złożył zeznania. Po powrocie do domu spotyka się ze swoją narzeczoną Zofią Bielską i przypadkowo odkrywa, że jest ona zamieszana w sprawę przemytu lekarstw. Postanawia chronić narzeczoną przed dalszymi kontaktami z szajką przemytników i sam udaje się do willi szefa w Bielszowicach. Rozpoznaje w nim właściciela niebieskiego fiata. Dochodzi do starcia między obu mężczyznami. Skiba zostaje zatrzymany w willi...
 • 5,0 MB
 • 20 kwi 12 18:53
obrazek(3/3)Po ognisku na którym był kpt. Żbik, chłopcy zapraszają go do swojego namiotu. Opowiadają mu o wielorybie z peryskopem, wiszącym rowerze oraz tajemniczym mężczyźnie wychodzącym z jeziora. Zainteresowany Żbik postanawia zając się tą sprawą. Po kilku dniach przyjeżdża wraz ze swoją grupą. Zbyszek i Marka zauważają odbijające się słońce na szczycie ruin zamku znajdującego się na jeziorze. Po sprawdzeniu okazało się że słońce zostało odbite przez lustro. Podczas dalszych poszukiwań Żbik odnajduje na dnie jeziora gumową łódź podwodną. Obserwacja brzegu nic nie dała. Dopiero po wzmożonym ruchu na lotniku wojskowym kpt. Żbikowi udaje się złapać tajemniczego nurka, który okazał się szpiegiem.
 • 5,4 MB
 • 28 lut 12 21:14
obrazek (2/3)Chłopcy pożyczają lornetkę od jednego z kolegów aby móc obserwować jezioro. Podczas podchodów w lesie Marek i Zbyszek spostrzegają rower, który został zawieszony na jednym z drzew. Po zakończeniu podchodów chłopcy wybierają się nad jezioro. Podczas łowienia ryb zauważają człowieka wychodzącego z jeziora. Podążając jego śladem chłopcy dochodzą do drzewa na którym wisiał rower. Teraz jednak nie było ani roweru, ani człowieka z jeziora. Po powrocie postanawiają o wszystkim opowiedzieć kpt. Żbikowi, który ma odwiedzić obóz.
 • 5,4 MB
 • 17 wrz 11 12:52
obrazek (1/3) Marek i Zbyszek są harcerzami XV drużyny z Piaskowa. Wraz z resztą drużyny obozują w Polance na Mazurach. Któregoś dnia podczas wędkowania dochodzi do wypadku. Łódź miejscowych chłopców wywraca się. Marek i Zbyszek podążają im z pomocą. Ratują rówieśników od utonięcia w jeziorze. Uratowani chłopcy twierdzą, że przyczyną wywrócenia łodzi był wieloryb z peryskopem. Dziwne to zjawisko zainteresowało Marka i Zbyszka. Chłopcy postanawiają poznać bliżej tę sprawę.
 • 5,2 MB
 • 4 wrz 11 11:09
obrazekPodczas patrolu milicjanci znajdują w skodzie zastrzelonego mężczyznę. Ustalono, że zabity to Jan Pieczynger. Kpt. Żbik rozpoczyna dochodzenie. Koło mostku, w pobliżu miejsca zabójstwa, milicjanci odnajdują zeszyt do polskiego, który zapisany jest różnymi liczbami. Tymczasem Żbik podąża śladem anonimu znalezionego w biurku prezesa. Jest to jednak ślepy tor. Grafolodzy ustalają, że zeszyt zapisało dziecko, a liczby osoba dorosła. Żbik sądzi, że liczby w zeszycie to numery rejestracyjne samochodów. Kierowcy samochodów z zeszytu twierdzą, że zostali zatrzymywani przez cywilnego kontrolera. Dyktando przeprowadzone w okolicznych szkołach pozwala ustalić adres autora notatek. Dochodzi do aresztowania Grozdka. Konfrontacja Grozdka z kierowcami wypada pomyślnie. Wyrzucony przez Grozdka pistolet zostaje wyłowiony z rzeki. Grozdek przyznaje się do zabójstwa.
 • 4,7 MB
 • 1 sie 11 20:51
obrazek(4/4) Kpt. Żbik podając się za Żbikowskiego, naukowca zainteresowanego zagadnieniami psychofizjologicznymi w środowisku artystów, przybywa do cyrku. Tam na podstawie rozmów i obserwacji rozpoznaje "Kruka" i "Czarnego". Po odwiedzinach milicjanta "Czarny" udaje się do "Kruka", któremu mówi o swoich niepokojach. Gdy "Czarny" pyta o szczegóły śmierci "Bociana", "Kruk" postanawia go zlikwidować. Ma to się stać podczas "Salta śmierci". W tym celu przepiłowuje śrubę utrzymującą trapez. Nie dochodzi do zaplanowanego zabójstwa, gdyż Żbik wcześniej aresztuje "Czarnego". "Kruk" zastępujący nieobecnego "Czarnego" nie wytrzymuje nerwowo, gdy widzi Żbika majstrującego przy śrubie. Wybiegającego z namiotu "Kruka" aresztuje kpt. Żbik.
 • 5,7 MB
 • 29 lip 11 20:53
obrazek (3/4)Na podstawie zeznań świadków w prasie pojawiają się portrety i pseudonimy grupy. Karin podejrzewa "Kruka". Mówi mu o obawach "Bociana". Wieczorem "Kruk" spotyka się z "Bocianem" i "Czarnym". "Czarnego" wysyła do Szczecina, aby zabił Leśniewskiego. "Bociana" postanawia zlikwidować osobiście. Ogłuszonego metalowym prętem "Bociana" wrzuca do klatki z lwem. "Kruk" nie zdążył zamknąć klatki. Lew ucieka. Po zagonieniu lwa do klatki strażacy odkrywają w niej człowieka. W szpitalu "Bocian" umiera. "Czarny" przez pomyłkę pobił brata Leśniewskiego, a dopiero później jego samego.
 • 5,6 MB
 • 24 lip 11 19:07
obrazek(2/4) Żbik po rozmowie z komendantem Kamińskim oraz Stawickimi wraca do Warszawy. Tymczasem w Szczecinie "Kruk", szef grupy, wraz ze swoją przyjaciółką Karin ogląda u jubilera kolczyki. Jubiler podaje adres właściciela kolczyków. Jest nim doktor Leśniewski. "Kruk" wpłaca zaliczkę. Resztę kwoty zapłaci Leśniewskiemu w "Kaskadzie" do której go zaprasza. Podczas gdy Leśniewski, "Kruk" i Karin bawią się, "Bocian" i "Czarny" kradną z mieszkania doktora pozostałe kosztowności. Po powrocie z "Kaskady" Leśniewski spostrzega brak biżuterii. Wzywa milicję. Podczas oględzin mieszkania sierżanta zaciekawia mały magnetofon. Automatycznie włączający się magnetofon nagrał głosy przestępców. Notatka z miejsca czwartego włamania trafia do kapitana Żbika.
 • 5,3 MB
 • 24 lip 11 11:31
obrazek(1/4) Jubiler Stanisław Stawicki oraz jego żona Jadwiga są obserwowani przez dwóch mężczyzn. Podczas gdy Stawiccy jadą do cyrku mężczyźni przeszukują willę. W nocy, po powrocie z cyrku, Stawiccy zostają zaatakowani przez "Czarnego", "Kruka" i "Bociana". Są to akrobaci z cyrku. Napastnicy po kradzieży biżuterii oraz pieniędzy - uciekają. Rano gosposia znajduje związanych Stawickich. Powiadomiona milicja rozpoczyna wstępne dochodzenie, w trakcie którego znaleziono rękawiczkę. Pies gubi jednak podjęty trop. Urywa się on przy śladach pozostawionych przez samochód. Komendant Powiatowej MO w Jaworzynie prosi swego przyjaciela, kapitana Żbika o pomoc.
 • 4,9 MB
 • 22 lip 11 22:21
obrazek(2/2) Kapitan Żbik prowadzi śledztwo w sprawie śmierci kustosza Grońskiego. Informacja o zainteresowaniu zamkowymi piwnicami dociera do Żbika. W tajemnicy kpt. Żbik wraz z ppor. Romankiem, sierż. Wolskim oraz Danutą Zawadzką, nowym kustoszem, znajduje w gotyckiej komnacie skarb i dokumenty z czasów II wojny światowej. Na ich podstawie zidentyfikowano zbrodniarzy wojennych w tym między innymi Brunona von Millera, ukrywającego się jako obywatel duński - Kurt Knutsen. Podczas wyprawy mającej na celu wydobycie skarbu oraz dokumentów Henryk Wierciński zostaje ujęty. Także czekający w hotelu Knutsen zostaje aresztowany przez kapitana Żbika i jego grupę.
 • 5,1 MB
 • 3 lip 11 11:24
obrazek(1/2) Do Waśnic przyjeżdża nowy kustosz muzeum - Kazimierz Groński. Jego poprzednik został przejechany przez samochód. Sprawcy nie odnaleziono. Tymczasem grupa przestępców mająca siedzibę za granicą, a działająca za pośrednictwem swoich agentów w Polsce, interesuje się pracami prowadzonymi w podziemiach zameczku-muzeum. Kurt, człowiek ze Szwecji, rozkazuje Henrykowi zgładzić nowego kustosza. Kurt po powrocie do Sztokholmu, pewien że Groński nie żyje, informuje o tym swego szefa. Próba zabójstwa nie powodzi się. Centrala wysyła Grońskiemu oryginalne zaproszenie do Danii na Kongres Młodych Historyków. W trakcie podróży Groński zostaje wyrzucony za burtę.
 • 6,0 MB
 • 11 cze 11 14:07
obrazek Wieś Wólka Mała. Do jedzących kolację, Kopczyńskiego i jego córki Jadwigi oddano strzał. O fakcie tym Kopczyński informuje natychmiast MO. Ekipa dochodzeniowa odnajduje czapkę napastnika. Pies po pewnym czasie gubi podjęty trop. Minął miesiąc, a tajemniczego osobnika nie udało się schwytać. Do jadących Kopczyńskich ponownie zaczęto strzelać. Tym razem napastnik zabija konia. Kopczyńskim nic się nie stało. Milicja dochodzi do wniosku, że powodem zamachów może być zazdrość. Za miesiąc Jadwiga ma wyjść za mąż. W między czasie we wsi pojawia się Żbik, który podejmuje pracę jako robotnik rolny. Zatrudnia go sąsiad Kopczyńskich. W tydzień po weselu, podczas żniw, pada strzał z lasu. Ranny zostaje mąż Jadwigi. Podczas pogoni Żbik rani napastnika. W trakcie przesłuchania potwierdza się powód zamachów.
 • 5,0 MB
 • 21 sty 11 12:49
obrazek(2/2) Podczas gdy Żbik prowadzi dochodzenie Feliks spotyka się ze "Starym" i "Młodym". Dochodzi do pierwszej kłótni. Feliks ukrywa walizkę z pieniędzmi w starej studni. Podział ma nastąpić w sobotę. Na podstawie oparów piwa i malin oraz kawałka neseseru - śladów zabezpieczonych przez grupę dochodzeniową - Żbik zaczyna śledzić Feliksa. W czwartek do piwiarni przychodzi "Stary" twierdząc, że towaru nie ma na starym miejscu. Feliks umawia się z nim w starej cegielni o 21.30. W cegielni przybywa jednak wcześniej. Nie wie, że podąża za nim "Stary" którym z kolei jest śledzony przez wywiadowców. Tuż po wrzuceniu Feliksa do studni "Stary" zostaje zatrzymany przez Żbika. Na bazarze zostaje także aresztowany "Młody" zwany także "Szczawikiem".
 • 4,9 MB
 • 21 sty 11 12:46
obrazek(1/2) Feliks, właściciel jednej z łódzkich piwiarni, werbuje dwóch kieszonkowców z bazaru do "roboty na parasol". Po oględzinach miejsca przyszłej roboty Feliks i jego wspólnicy rozchodzą się. W sobotę wieczorem rozpoczynają włamanie. "Stary" stoi na straży. "Młody" z Feliksem wykuwają otwór w podłodze do którego wkładają parasol. Przez poszerzony otwór "Młody" schodzi na dół, gdzie pod kierunkiem Feliksa otwiera sejfy. Po zakończonej robocie wszyscy wychodzą na miasto. Wychodzący Feliks zahacza neseserem o ścianę. Następnego dnia kierownik Zaopatrzenia Centrali Sprzętu Medycznego powiadamia milicje o włamaniu. Przybyła grupa dochodzeniowa zabezpiecza ślady. Do sprawy zostaje przydzielony kpt. Żbik.
 • 5,8 MB
 • 21 sty 11 12:44
obrazek Szef grupy dostaje zlecenie. Musi ukraść wartościowy znaczek - "Złoty Mauritius". Organizuje grupę udającą ekipę filmową. W trakcie kręcenia "filmu" banda dokonuje napadu na konwój przewożący znaczki. O napadzie poinformował leśniczy. W trakcie ucieczki szef wyrzuca z syreny Robusia. Rannego Robusia znajduje kierowca przejeżdżającej ciężarówki. Przesłuchiwany przez Żbika w szpitalu Robuś mówi o szefie "Czarnym", syrenie oraz chacie rybackiej w Moklu koło Czarnkowa. "Czarny" wie z radia, że jest poszukiwany. W trakcie przeprawy na wyspę zostaje zatrzymany przez milicję. Żbik podający się za człowieka "Czarnego" dokonuje aresztowania Helmuta, który zlecił napad "Czarnemu".
 • 5,5 MB
 • 21 sty 11 12:41
obrazek Kolejarze znajdująmartwego Jana Mirskiego, kolekcjonera dział sztuki. Lipscy, rodzina Mirskiego, stwierdzają brak egipskiej figurki. Dochodzenie Żbika nie przynosi rezultatów. Po kilku miesiącach do Desy zgłasza się Jaszuń, który proponuje sprzedaż poszukiwanej figurki. Jeden z milicjantów odwiedza Jaszunia podając się za kupca. Po wyjściu milicjanta, niejaki Halecki, który przyglądał się z ukrycia rozmowie, rezygnuje ze sprzedaży. Rewizja u Jaszunia nic nie daje. Halecki wraz ze wspólnikiem Rozenem postanawiają sprzedać figurkę w Austrii. W między czasie Żbik wpada na trop Rozena. Po powrocie Rozena z Wiednia zostaje on aresztowany. Podczas aresztowania Haleckiego milicja znajduje figurkę. Jest to jednak falsyfikat. W trakcie przeszukiwania skody Żbik znajduje list Mirskiego. Rozen przyznaje się do zabójstwa. Kpt. Żbik odnajduje w piwnicy domu Mirskiego oryginalną figurkę.
 • 5,7 MB
 • 21 sty 11 12:38
obrazek Szef, "Elektryk" oraz "Taksiarz" dokonują włamania do banku. "Taksiarz" obezwładnia strażnika, a "Elektryk" przecina połączenie alarmowe sejfu. Wracający "Elektryk" skraca sobie drogę uruchamiając alarm. Odjeżdżając "Taksiarz" zahacza samochodem o latarnię. Pieniądze ukrywają w starym młynie. Lakier z latarni naprowadza Olę na "Taksiarza". Nieświadomy obserwacji "Taksiarz" wraz z "Elektrykiem" jadą sprawdzić czy pieniądze są na miejscu. Tymczasem szef pozoruje wypadek samochodowy w którym ginie czwarty członek bandy - skarbnik z banku. Na miejscy wypadku znaleziono czapkę z wyrytym na daszku pseudonimem - "Kocie Oko". Żbik ustala personalia szefa. Podczas próby zatrzymania, szef ucieka do młyna, gdzie zostaje jednak ujęty. Reszta bandy zostaje także zatrzymana.
 • 5,4 MB
 • 11 sty 11 18:46
obrazek(5/5) Po powrocie do kraju kpt. Żbik przystępuje do dalszych działań. Uzyskuje on informację od "Króla" koników na temat poszukiwanego szefa. Wraz z Olą udają się do "Kongresowej". Tam podczas występu tancerzy Żbik rozpoznaje w stepowaniu alfabet Morse'a. Informacja przekazana przez tancerzy kieruje Żbika do kabaretu w Sopocie. Podczas występu tancerek jeden z gości łapie niebieską serpentynę. Za nim udaje się Żbik oraz sierż. Jaworski. Gubią jednak śledzony samochód. W międzyczasie kierowca zabiera szefa. Podczas próby zatrzymania samochodu ranny zostaje Jaworski. Odwożący go do szpitala taksówkarz proponuje pomoc. Ściganym udaje się umknąć. Po informacji uzyskanej w hotelu Żbikowi udaje się zatrzymać szefa siatki. Taksówkarze natomiast zatrzymują kierowcę.
 • 5,9 MB
 • 11 sty 11 18:40
obrazek(4/5) Kalosyi, członek bandy, każe Żbikowi pojechać z Wernerem do Bukaresztu gdzie mają wymienić złoto na dolary. Żbik wraz z Marzeną odlatują do Bukaresztu. Tam w Hotelu "Victoria" Żbik podaje się za Wernera. Po dokonaniu wymiany kobieta zostaje aresztowana. Jej miejsce zajmuje por. Marzena. Werner nic nie podejrzewa. Żbik i Werner wyjeżdżają pociągiem do Pragi. W pociągu Żbik zostaje uśpiony przez Wernera. Zapakowany do kosza trafia do samolotu lecącego do Wiednia. Dzięki stewardesie udaje się mu wydostać z kosza. Koleżanka stewardesy pomaga Żbikowi przedostać się przez granicę austriacko-węgierską. W Budapeszcie spotyka się z Kalosyim i każe mu sprowadzić Wernera. Po rozmowie ze Żbikiem Werner zostaje aresztowany przez majora Kertysza.
 • 5,4 MB
 • 11 sty 11 18:34
obrazek(3/5) Człowiek z roweru wodnego zostaje aresztowany. W restauracji "Astoria" kpt. Żbik poznaje Erikę, członka siatki. Ustalają miejsce dostarczenia brylantów. Kolew, marynarz z łodzi, zostaje zwolniony. Milicja zamienia brylanty na fałszywe. Podczas wizyty Żbika u Kolewa dochodzi do napadu i rabunku. Skradzione przez Karilę i Dynowa, znajomych ze statku, brylanty ponownie zmieniają właściciela. Tym razem napadu dokonała Erika ze wspólnikiem. Żbik wie kim są sprawcy obu napadów i wraz z Karilą i Dynowem czekają na Erikę. Ta jednak jest już w drodze do Rumunii. W dalszej akcji por. Marzena zastępuje Olę. Por. Marzena podając się za łącznika z centrali karze Erice stawić się ze Żbikiem w Budapeszcie. Po pewnym czsie, Żbik odwiedza Erikę. Ta z kolei wprowadza go w nowy kanał przerzutowy.
 • 5,3 MB
 • 11 sty 11 18:25
obrazek(2/5) Żbik wraz z Olą przylatują do Bułgarii. Tam poznają majora Bonewa. W restauracji "Wodnik" Żbik dostaje od kelnera pudełko z nową taśmą do zapalniczki oraz informację o nowym kontakcie. Będąc także w "Indiańskim Barze" Żbik udaje że nie rozumie, gdy kelner podaje mu hasło. W restauracji "Kukerite" Żbik dostaje informacje na temat następnego miejsce spotkania. Człowiek z roweru wodnego wysyła Żbika do Stambule. Tam każe Żbikowi obserwować przebieg przerzutu na statku. Kpt. Żbik wraz z dwoma marynarzami wypływa łodzią. Musi jednak z jednym z nich uciekać. Łódź zostaje zatrzymana przez milicję. Uciekający wraz ze Żbikiem marynarz zdradza miejsce ukrycia brylantów. Człowiek z roweru wodnego ustala nowe miejsce spotkania ...
 • 5,2 MB
 • 11 sty 11 18:16
obrazek(1/5) Inżynier Czerski wylatuje do Berlina. Zosia, dziewczyna Czerskiego, prosi go o odebranie dla znajomego przesyłki. W Berlinie do Czerskiego podchodzi niejaki Klaus, który przekazuje przesyłkę. Przesyłką tą jest neseser. Podczas gdy Czerski zwiedza miasto, do nesesera zostaje włożona paczka. Czerski odlatuje do Warszawy. Na lotnisku, po odprawie, zostaje aresztowany. W paczce celnicy znaleźli dolary. Nie chcąc mieszać w sprawę Zosi - Czerski milczy. Po zwolnieniu umawia się ze znajomym Zosi w motelu "Słońce" w celu wyjaśnienia sprawy. Wcześniej pojawia się tam Żbik. Wykorzystując podobieństwo, Żbik zajmuje miejsce Czerskiego. "Elegant", jeden z członków siatki przemytniczej, odbiera "Czerskiemu" zapalniczkę z pozytywką. Po aresztowaniu "Eleganta" i odebraniu mu tajemniczej zapalniczki, Żbik odnajduje w niej plany siatki przemytników.
 • 6,3 MB
 • 11 sty 11 18:08
obrazek W jednym z warszawskich mieszkań znaleziono zwłoki inż. Zaleskiego. Ustalono, że inżynier podjął 130.000 złotych, których nie było w mieszkaniu. Sąsiadka Zaleskiego, Iza, stwierdziła, że widziała listonosza wychodzącego z jego mieszkania. Zatrzymany listonosz zaprzecza. Student, który zgłasza się do kpt. Żbika podaje rysopis nie pasujący do listonosza. W między czasie Iza wyjeżdża. W wyniku dochodzenia ustalono, że człowiekiem z portretu jest Ostrowski. Wyjechał on jednak nad morze z człowiekiem z obciętym kawałkiem ucha. Okazał się nim Nowak, który pracował z Zaleskim. Grupa kpt. Żbika wyjeżdża nad morze, gdzie znajduje Nowaka w jednym ze szczecińskich szpitali. Po pewnym czasie zatrzymano także Izę. Ostrowskiemu udaje się umknąć. Jednak po czterech miesiącach zostaje zatrzymany w Bieszczadach.
 • 5,1 MB
 • 11 sty 11 17:59
obrazek Trójka przestępców dokonała kradzieży ikony z jednej z bieszczadzkich cerkwi. Z pewnymi kłopotami udaje się im dotrzeć do Warszawy. Do akcji przystępuje grupa śledcza kpt. Żbika, ustalając kto jest sprawcą kradzieży. Tymczasem szef bandy, Borys, przekazuje ikonę Niemcowi. Obserwacja Borysa prowadzona przez por. Olę oraz informacja od harcerza z Młodzieżowej Służby Ruchu pozwalają ustalić zleceniodawcę kradzieży. Milicja dokonuje w lochach Królikarni aresztowania Niemca. Okazał się nim syn oficera SS, który w czasie II wojny umieścił w ikonie plan z miejscem ukrycia zrabowanej biżuterii. Pomimo aresztowań, szef pozostaje na wolności. Próba przekroczenia granicy nie powiodła się. Po pewnym czasie zostaje jednak aresztowany.
 • 5,0 MB
 • 11 sty 11 17:54
obrazek Od kilku miesięcy grasuje w Warszawie szajka złodziei samochodów, doskonale zorganizowana i - jak dotychczas - nieuchwytna. Do akcji wkracza grupa operacyjna kapitana Żbika. Do schwytania złodziei postanawiają wykorzystać samochód-pułapkę z nadajnikiem radiowym. Po pewnym czasie obserwowany samochód zostaje skradziony. Pościg kończy się po wysypaniu przez złodziej petard z kolcami. Szef szajki, Robert Kosecki, odnajduje radio, które niszczy. Wie, że jest obserwowany. Postanawia uciec do brata, właściciela warsztatu samochodowego w Wołominie. Jednak kapitan Żbik trafia i tam dokonując aresztowania braci.
 • 5,2 MB
 • 9 sty 11 12:03
obrazek Docent Kowarski, młody naukowiec z Krakowa ukończył pracę nad cennym wynalazkiem. Wiadomość o tym zainteresowała przemysłowców w Niemieckiej Republice Federalnej. Zaproponowali Kowarskiemu współpracę. Ten jednak odmówił. Postanowili więc za pośrednictwem wynajętej grupy bandyckiej wykraść dokumentację wynalazku, a docenta zgładzić. Podczas wspinaczki w górach docent zostaje postrzelony. Jego miejsce w szpitalu zajmuje Żbik. Dzięki temu bandyci porywają Żbika, który dowiaduje się o miejscu pobytu grupy. Po ucieczce z meliny, Żbik udaremnia przekazanie dokumentacji wynalazku.
 • 4,8 MB
 • 9 sty 11 11:56
obrazek Trójka bandytów - "Chudy", "Biały" i "Beka" - dokonali napadu na sklep "Jubilera". Podczas napadu oprócz różnych klejnotów skradli "Diadem Tamary". Po postrzelaniu milicjanta próbującego ich zatrzymać - przepadają bez śladu. Po tygodniu pojawiają się w okolicach Gorlic. Ich śladem rusza kapitan Żbik. Przy trójce przestępców nie znaleziono jednak skradzionych klejnotów. Podczas przesłuchania "Beka" informuje o miejscu ukrycia "Diademu Tamary". Kapitan Żbik wraz z pułkownikiem Czeladką odzyskują skradziony łup.
« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

34 plików
182,28 MB

kolumb153

kolumb153 napisano 26.06.2011 20:18

zgłoś do usunięcia
obrazek
.
Dzięki za dodanie i dodaję oraz zapraszam ponownie.
.
Knights-Of-The-Force-Center

Knights-Of-The-Force-Center napisano 1.12.2011 20:26

zgłoś do usunięcia
obrazek

Zapraszam do mnie! Jeśli jesteś fanem gry Jedi Academy, znajdziesz tu nie tylko jedną z najlepszych do niej konwersji ale również wiele nowych modów do Knights of the Force! Niech Moc Będzie z Wami!

madsboy7

madsboy7 napisano 23.03.2012 19:56

zgłoś do usunięcia

Czy już znasz treść książki

"WIELKI  BÓJ"?

Jeśli nie - to kliknij na baner i pobierz

w wersji pdf lub mp3

za free!

My_word

My_word napisano 26.01.2015 17:59

zgłoś do usunięcia
sierjorza

sierjorza napisano 14.03.2015 15:58

zgłoś do usunięcia
obrazek
ZAPRASZAM!!!! NA MOJEGO CHOMIKA CODZIENNA AKTUALIZACJA ----SERIALE---- ----MUZYKA---- ----FILMY----
Dante_80

Dante_80 napisano 27.06.2015 12:14

zgłoś do usunięcia
Pozdrawiam i zapraszam obrazek
FILMY_GRY_EROTYKA-2015

FILMY_GRY_EROTYKA-2015 napisano 5.07.2015 09:08

zgłoś do usunięcia
WOLNE MIEJSCA VIP ZAPRASZAM NA PW !
obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (8)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (8)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności