Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
sebsbastiams76
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna sebastian

widziany: 27.05.2015 16:27

 • pliki muzyczne
  2316
 • pliki wideo
  11898
 • obrazy
  13290
 • dokumenty
  417

28090 plików
9679,01 GB

Ukryj opis
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
AVATARreż.James Cameron2009 sf,akcja,dramat-USALektor PL.avi play
◙ AVATAR opowiada historię Jake’a Sully’ego ...
Mumia 2-PowracaThe Mummy Returns,reż.Stephen Sommers2001 Fantasy,Przygodowy-USAlektor PLDVDRipAC3.avi play
Producenci Mumii przedstawiają jeden z największych ...
Mumia 1The Mummy,reż.Stephen Sommers1999 Fantasy,Przygodowy-USAlektor PL.avi play
Starożytny Egipt. Kapłan Ozyrysa Imhotep zakochuje s ...
Męska graAny Given Sunday,reż.Oliver Stone1999 Dramat,Sportowy-USA.avi play
Nie ważne. kim jesteś. Nie ważne, z czego żyjesz. Zawsze ...
Miłość i koszykówkaLove Basketball,reż. 2000 Melodramat,Sportowy-USAlektor PLTVRip.XviD.avi play
Film, niczym mecz, podzielony został na kwarty i już ...
Hitch-Najlepszy doradca przeciętnego facetaHitch2005 Komedia rom.-USAlektor PL.avi play
Alex "Hitch" Hitchens jest wyluzowanym, pewnym sieb ...
Nieugięty LukeCool Hand Luke,reż.Stuart Rosenberg1967 Dramat-USAlektor PL.avi play
Luke Jackson, skazany na dwa lata ciężkich robót z ...
Pożegnanie z planetą MałpFarewell to the Planet of the Ape...ll,John Meredyth Lucas1981 Przygodowy,Sci-Fi-USAlekltor PL.avi play
Astronauci Virdon (Ron Harper) i Burke (James Naught ...
Seria
Żandarm z Saint Tropez (Le Gendarme de St. Tropez, 1964)
Żandarm w Nowym Jorku (Le Gendarme à New York, 1965)
Żandarm się żeni (Le Gendarme se marie, 1968)
Żandarm na emeryturze (Le Gendarme en balade, 1970)
Żandarm i kosmici (Le Gendarme et les extra-terrestres, 1979)
Żandarm i policjantki (Le Gendarme et les gendarmettes, 1982)

۩
Żandarm z Saint-Tropez (fr. Le Gendarme de St. Tropez) – francusko-włoska komedia z 1964 roku z Louisem de Funèsem w roli głównej.

Starszy sierżant Ludovic Cruchot wraz ze swą córką Nicole zostaje przeniesiony z prowincji do posterunku żandarmów w nadmorskim miasteczku Saint Tropez. Trwa letni sezon; żandarm wytrwale walczy z przestępczością (głównie z nudystami). Kiedy Nicole wpada w nieodpowiednie towarzystwo i kradnie razem z kolegą luksusowe auto, jego autorytet może zostać zagrożony. Pechowo okazuje się że, samochód należy do pewnego bogatego gangstera, chcącego kupić poszukiwany przez policję obraz.

Obsada
Louis de Funès jako Ludovic Cruchot
Geneviève Grad jako Nicole Cruchot
France Rumilly jako Soeur Clotilde
Michel Galabru jako Jérôme Gerber
Jean Lefebvre jako Lucien Fougasse
Christian Marin jako Albert Merlot
Guy Grosso jako Tricard
Michel Modo jako Berlicot

۩
Żandarm w Nowym Jorku (fr. Le Gendarme à New York)- francuska komedia z 1965 roku z Louisem de Funèsem w roli głównej. Część druga serii o żandarmie.

Załoga posterunku żandarmerii udaje się na światowy zjazd ich formacji do Nowego Jorku. Tym samym statkiem, co Cruchot, Gerber, Fougasse i inni, płynie także córka Cruchota, Nicole, której ojciec zabronił podróży do Stanów. Nicole poznaje w podróży przystojnego włoskiego żandarma.

Obsada
Louis de Funès jako Ludovic Cruchot
Geneviève Grad jako Nicole Cruchot
Michel Galabru jako Jérôme Gerber
Jean Lefebvre jako Lucien Fougasse
Christian Marin jako Albert Merlot
Guy Grosso jako Tricard
Michel Modo jako Berlicot
France Rumilly jako Soeur Clotilde

۩
Żandarm się żeni (fr. Le gendarme se marie) – francuska komedia z 1968 roku z Louisem de Funèsem w roli głównej. Trzecia część serii o żandarmie.

Trzecia część przygód o losach zabawnych żandarmów. Zbliżają się wakacje i na Lazurowe Wybrzeże ciągną rzesze turystów. Aby zapanować nad tłumami, żandarmi z Saint-Tropez otrzymują zadanie przejścia do cywila. Dzięki temu mogą bez przeszkód karać wszelkie przestępstwa. Każdy z funkcjonariuszy ma przydzielone zadanie i własny pseudonim operacyjny, a nad prawidłowym przebiegiem akcji czuwa, z lornetką w ręku, sierżant Cruchot (Louis de Funès).
Nieoczekiwanie drogę zajeżdża mu rozpędzony Ford Mustang. Cruchot bez zastanowienia rusza w pościg za samochodem. Kierowcą auta okazuje Josepha Lefrancois (Claude Gensac), ponętna wdowa po pułkowniku żandarmerii, o szerokich koneksjach w wojsku i aparacie państwowym. Cruchot robi jej piekielną awanturę i karze wysokim mandatem, zanim dowiaduje się kim jest kobieta. Od konsekwencji służbowych ratuje go wrażenie, jakie wywiera na Józefinie: jest tak podobny do jej męża nieboszczka, że wdowa zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia. Rozpoczyna się okres romantycznych zalotów. Przy okazji sierżant zatrzymuje groźnego przestępcę, który poprzysięga zemstę.
Tymczasem, zazdrosny o uczucie, komendant Gerber (Michel Galabru) obmyśla chytry plan poróżnienia zakochanych. Miłosnym amorom ojca, przygląda się z niepokojem również Nicole (Geneviève Grad), dorosła córka Cruchota. Sytuację pogarsza fakt, że przyszła macocha myśli, że jest ona dopiero małą dziewczynką.
Na przeszkodzie udanemu związkowi stoi również zbyt niska szarża kandydata na męża. Ambitny sierżant staje więc do egzaminów kwalifikacyjnych na stanowisko komendanta posterunku w Saint-Tropez. Jego najgroźniejszym rywalem jest obecny komendant, Gerber, który wyjątkowo skrupulatnie przygotowuje się do sprawdzianu. Lecz to jeszcze nie koniec problemów Cruchota. Z więzienia ucieka rzeźnik Fredo. Los mieszkańców miasta jest zagrożony. I tutaj, nieoceniona okazuje się pomoc pędzącej na motorze zakonnicy.

Obsada
Louis de Funès jako Ludovic Cruchot
Geneviève Grad jako Nicole Cruchot
Claude Gensac jako Josépha Lefrançois
Michel Galabru jako Jérôme Gerber
Jean Lefebvre jako Lucien Fougasse
Christian Marin jako Albert Merlot
Guy Grosso jako Tricard
Michel Modo jako Berlicot
Maurizio Bonuglia jako narzeczony Nicole
Mario David jako rzeźnik Frédo, przestępca
Yves Vincent jako pułkownik z egzaminu
Nicole Vervil jako Cecylia Gerber
France Rumilly jako siostra zakonna
Nicole Garcia jako koleżanka Nicole
Dominique Davray jako instruktorka tańca
Jean-Pierre Bertrand jako Eddie, kolega Nicole
Claude Bertrand jako policjant niebieskie kurczę
Jean Ozenne jako prefekt
Robert Destain jako komendant który stracił rękawiczki
Bernard Lavalette jako instruktor tańca
André Tomasi jako kierowca traktora
Yves Barsacq jako kierowca samochodu
Rudy Lenoir jako kandydat na egzaminie
Dominique Zardi jako kandydat na egzaminie
René Berthier jako adiutant pułkownika na egzaminie

۩
Żandarm na emeryturze (fr. Le Gendarme en balade) - francuska komedia z 1970 z Louisem de Funèsem w roli głównej. Czwarta część serii o żandarmie.

Cała załoga posterunku żandarmerii w Saint-Tropez przechodzi na emeryturę. Cruchotowi ciężko przychodzi przymusowa bezczynność w luksusowej willi jego żony. Pewnego dnia odwiedzają go Gerber i Merlot. Ten ostatni przynosi informację o utracie pamięci przez Fougasse'a. Żandarmi postanawiają pomóc koledze, a jednocześnie znów włożyć mundury.

Obsada
Louis de Funès jako Ludovic Cruchot
Claude Gensac jako Josépha Lefrançois
Michel Galabru jako Jérôme Gerber
Jean Lefebvre jako Lucien Fougasse
Christian Marin jako Albert Merlot
Guy Grosso jako Tricard
Michel Modo jako Berlicot
France Rumilly jako Matka przełożona

۩
Żandarm i kosmici (fr. Le Gendarme et les extra-terrestres) – francuska komedia z 1979 roku z Louisem de Funèsem w roli głównej. Piąta część serii o żandarmie.

W pobliżu Saint-Tropez pojawia się latający talerz. Świadkiem lądowania spodka jest sierżant Ludovic Cruchot. Odkrywa on, że kosmici potrafią bliźniaczo upodabniać się do spotkanych osób. Niebawem każdy z policjantów ma swego sobowtóra, co wywołuje lawinę nieporozumień. Obcych można rozpoznać tylko po tym, że piją oliwę i wydają metaliczny dźwięk przy uderzeniu. Cruchot sprawdza wszystkich turystów na plaży, by znaleźć przybyszów. Tutaj kosmitkami okazały się piękne opalające się dziewczyny.
Sierżant Cruchot podczas badania wbił nóż w pośladek pułkownika, za co został karnie uwięziony. Ucieka z aresztu i działa z ukrycia. Ukrywa sie w klasztorze pod opieką znajomej zakonnicy. Później powraca na komisariat policji i rekwiruje oliwę, przez co kosmici giną z głodu. Ostatni kosmici w przebraniu policjantów biorą udział w defiladzie i na końcu padają. Dzielni policjanci wracają do miasteczka jako bohaterowie.

Obsada
Louis de Funès jako Ludovic Cruchot
Michel Galabru jako Jérôme Gerber
Maurice Risch jako Beaupied
Jean-Pierre Rambal jako Taupin
Guy Grosso jako Tricard
Michel Modo jako Berlicot
France Rumilly jako siostra przełożona

۩
Żandarm i policjantki (fr. Le Gendarme et les gendarmettes) - francuska komedia z 1982 roku z Louisem de Funèsem w roli głównej. Produkcja ta była emitowana w Polsce również pod tytułem Żandarm i żandarmetki.
Film ten jest szóstą i ostatnią częścią serii o żandarmie. Był to też ostatni film, w jakim zagrał Louis de Funes. Niespełna pół roku później, w styczniu 1983, zmarł na zawał serca. Z kolei reżyser filmu, Jean Girault, zmarł w lipcu 1982, między zakończeniem zdjęć a premierą dzieła, dlatego prace nad filmem kontynuował w jego zastępstwie Tony Aboyantz. Jean Girault i Louis de Funes planowali powstanie siódmej części przygód żandarma, pt. Żandarm pod Waterloo, w którym stróż prawa miał się przenieść w przeszłość, do czasów Napoleona. Wskutek śmierci reżysera i aktora pomysł nie został zrealizowany.

Poza przeprowadzką do większego, nowocześniejszego i wyposażonego w sprzęt komputerowy posterunku, niewiele się zmieniło u żandarmów z Saint-Tropez. Pułkownik wizytujący nowy siedzibę oznajmia, iż oddział obdarzony został wielkim zaufaniem. Otóż właśnie tu staż mają odbyć cztery adeptki szkoły policyjnej. Komendant Gerber (Michel Galabru) i jego zastępca, sierżant Cruchot (Louis de Funès) zamierzają posiąść monopol na adorowanie przyszłych policjantek. Na ich nieszczęście cztery piękne damy przybywają na posterunek w chwili, gdy obaj omyłkowo noszą bagaże przypadkowych czterech turystek.
Christine, Marianne, Isabelle i czarnoskóra Yo wzbudzają zachwyt od pierwszych chwil. Dziewczęta zostają zakwaterowane w pobliskim klasztorze. Kolejne dni w zamierzeniu mają podnosić kwalifikacje policjantek. Żandarmi całkowicie tracą dla nich głowy, czym narażają się swoim żonom. O romans podejrzewany jest nawet sam Cruchot. Jego małżeństwo wisi na włosku.
Tymczasem pewnego wieczoru ginie bez śladu jedna z dziewcząt. Następnego dnia sytuacja się powtarza i w czasie rutynowej służby zostaje porwana druga kobieta. Wkrótce ten sam los spotyka dwie pozostałe policjantki. Cruchot z przyjaciółmi rozpoczyna poszukiwania. Okazuje się bowiem, że zaginięcie dziewcząt może doprowadzić do międzynarodowego skandalu dyplomatycznego. Wychodzi na jaw, że czarnoskóra Yo jest córką prezydenta jednego z afrykańskich państw, który wkrótce ma przybyć do Francji z oficjalną wizytą. Pułkownik jest wściekły, żandarmi nie mają wiele czasu na rozwiązanie problemu. Z pomocą stróżom prawa przyjdzie i tym razem słynna zakonnica.

Obsada
Louis de Funès jako Ludovic Cruchot
Michel Galabru jako Jérôme Gerber
Maurice Risch jako Beaupied
Patrick Préjean jako Maréchal Perlin
Guy Grosso jako Tricard
Michel Modo jako Berlicot
Catherine Serre jako Christine Rocourt
Nicaise Jean Louis jako Yo Macumba
Sophie Michaud jako Isabelle Leroy
Elisabeth Etienne jako Marianne Bonnet
Claude Gensac jako Josépha
Micheline Bourday jako pani Gerber
Jacques François jako pułkownik
Pierre Repp jako właściciel skradzionego motoroweru
Jean-Louis Richard jako Mózg, szef mafii
France Rumilly jako siostra przełożona
Stéphane Bouy jako marynarz statku Albacora
Max Montavon jako aptekarz
Franck-Olivier Bonnet jako marynarz statku Albacora
Jean Turlier jako minister
René Berthier jako adiutant pułkownika
 • 772,4 MB
 • 2 wrz 10 12:59
obrazek

Do komisariatu w Saint-Tropez przybywają cztery młode policjantki. Żandarmi, zwłaszcza Gerber (Michel Galabru) i Cruchot (Louis de Funes) tracą głowę dla ślicznych stażystek. Gdy zostają one porwane, rozpoczynają gorączkowe poszukiwania. Sytuacja grozi konfliktem dyplomatycznym, gdyż jedna z dziewcząt to córka prezydenta obcego państwa.
>obrazekobrazek

z chomika Iwonaanna

 • 748,5 MB
 • 2 wrz 10 12:47
obrazek

Cruchot i jego przyjaciele są już na emeryturze. Sam Crushot mieszka w zamku z bogatą żoną i nudzi się śmiertelnie. Jedene co go jeszcze trzyma przy życiu to dokuczanie kamerdynerowi. Wkrótce jednak jeden z jego przyjaciół z żandarmerii dosnaje amnezji. Tak więc Crushot i jego klika porywają chorego, aby przypomnieć mu stare dobre czasy.
obrazekImage.aspx?id=132207508

z chomika kicy61

 • 799,5 MB
 • 2 wrz 10 12:36
Image.aspx?id=132204738

Policjanci z Saint-Tropez otrzymują zaszczytne wyróżnienie - mają reprezentować francuską policję na międzynarodowym kongresie policji w Nowym Jorku. W tym samym czasie, piękna córka sierżanta Cruchota - Nicole - potajemnie wyrusza do Stanów Zjednoczonych. W ślad za ojcem jedzie do Hawru, gdzie brygada wsiada na transatlantyk. Dziewczyna pragnie zostać modelką, o czym rodzic nie chce nawet słyszeć. Po przybyciu do Nowego Jorku zostaje zatrzymana przez policję. W komisariacie wzbudza zainteresowanie amerykańskiego dziennikarza, który postanawia wylansować ją w telewizji. Okazuje się, że do tego samego studia, w którym przed kamerami debiutuje śliczna nastolatka, przybywają francuscy żandarmi, z którymi ma być przeprowadzony wywiad. Zobaczywszy córkę, Cruchot rusza za nią w pościg, powodując wielkie zamieszanie. Zachowanie żandarma budzi niepokój jego kolegów, którzy do tej pory nie zauważyli dziewczyny i sądzą, że ich przełożony ma halucynacje. Cruchot zostaje wysłany do psychoanalityka. Tymczasem, w przedostatnim dniu kongresu w gazecie ukazuje się wielkie zdjęcie Nicole, całującej się z włoskim policjantem...
obrazekobrazek

z chomika kicy61

 • 0,89 GB
 • 2 wrz 10 12:30

Ludovic Cruchot, szef żandarmerii od lat był sam (nie licząc córki). Jednakże pewnego dnia w jego życiu pojawia się kobieta.

z chomika Arielka01

 • 716,4 MB
 • 2 wrz 10 12:26
Image.aspx?id=132204954
W Saint-Tropez wraz z początkiem wakacji pojawia się coraz więcej piratów drogowych. Walcząc z nimi sierżant Cruchot poznaje atrakcyjną wdowę (po pułkowniku), która od razu zaprasza go na herbatę. Zaczynają się spotykać co na początku nie podoba się córce żandarma. Jednak Nicole szybko zaprzyjaźnia się z wybranką Cruchota. Życie sierżanta diametralnie się zmienia...
obrazekobrazek


z chomika marstat76

 • 345,6 MB
 • 2 wrz 10 12:08

z chomika kuna81

 • 0,81 GB
 • 2 wrz 10 12:06
Image.aspx?id=138919171


Niedaleko Saint-Tropez ląduje latający talerz. Wydarzenie to obserwuje żandarm Beaupied, ale gdy próbuje podzielić się z innymi niezwykłą wiadomością, nikt nie daje wiary jego słowom. Wkrótce sierżant Cruchot jest świadkiem kolejnego lądowania. Odkrywa też, że kosmici, którzy przybyli na Ziemię ze specjalną misją, potrafią upodabniać się do wybranych osób. Niebawem każdy z żandarmów posterunku w Saint-Tropez ma swego kosmicznego sobowtóra, co wywołuje lawinę nieporozumień. Cruchot usiłuje schwytać jednego z nich jako dowód zagrożenia.
obrazekobrazek

z chomika everlong

 • 700,0 MB
 • 2 wrz 10 11:58
obrazek


Niezwykle autorytarny i despotyczny sierżant Crouchot zostaje oddelegowany do kierowanie grupą żandarmów w modnym kurorcie Saint Tropez. Bohater w nowym miejscu pracy zaczyna się borykać z wieloma różnymi problemami, spośród których na czoło wysuwa się podstępna, ale i wyczerpująca walka z nudystami, którzy opanowali wszystkie okoliczne plaże. Crouchot poświęca się pracy do tego stopnia, że nie zauważa problemów swojej córki Nicole, która początkowo ma duże problemy z zaaklimatyzowaniem się w nowym miejscu, a aby zyskać sobie przychylność miejscowej młodzieży, opowiada, że jest córką znanego miliardera...


obrazek

z chomika S.Q

Dodaj plikDodaj plik
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  8
 • pliki muzyczne
  0

8 plików
5,68 GB

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (1)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (1)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności