Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
rzabsky
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta imie

widziany: 27.06.2017 23:26

 • pliki muzyczne
  1735
 • pliki wideo
  346
 • obrazy
  762
 • dokumenty
  1236

6527 plików
680,54 GB

 • 156,8 MB
 • 17 lis 15 22:36

z chomika L.o.l.a8

 • 443,4 MB
 • 17 lis 15 22:36
lek na smierc duze

Tytuł: Lek na śmierć
Cykl: Więzień Labiryntu (tom 3)
James Dashner
Lektor: Łukasz Garlicki
Czas: 11 godz.

homas wie, że DRESZCZowi nie można ufać, ale oni twierdzą, że czas kłamstw już się skończył, że zgromadzili w toku Prób wszystkie dane, jakie dało się zebrać, a teraz chcą przywrócić Streferom pamięć, bo potrzebują ich pomocy w ostatecznej misji.

Streferzy muszą dobrowolnie pomóc uzupełnić mapę, która pozwoli stworzyć lek na Pożogę.

DRESZCZ nie wie jednak, że stało się coś, czego żadne Próby i żadne Zmienne nie pozwoliłyby przewidzieć. Thomas przypomniał sobie dużo więcej, niż przypuszczają.

I wie, że nie może wierzyć w ani jedno słowo z tego, co twierdzi DRESZCZ.

Czas kłamstw już się skończył. Ale prawda jest bardziej niebezpieczna, niż Thomas kiedykolwiek mógł sobie wyobrazić.

Czy ktokolwiek przetrwa poszukiwania leku na śmierć?

Fascynujące zakończenie trylogii Więzień Labiryntu. Szukaj w księgarniach w 2013 roku!

z chomika L.o.l.a8

 • 546,1 MB
 • 17 lis 15 22:36
okladka 200

Tytuł: Znalezione nie kradzione
Cykl: Bill Hodges (tom 2)
Autor: Stephen King
Lektor: Jan Peszek
Czas: 14 godz. 4 min.

"Pobudka, geniuszu" – tymi niepokojącymi słowami zaczyna się opowieść o psychopatycznym czytelniku, którego literatura popycha do zbrodni.

Geniuszem jest John Rothstein, autor porównywany z J.D. Salingerem, twórca słynnej postaci Jimmy’ego Golda, który jednak od kilku dekad nie wydał żadnej książki. Czytelnikiem – Morris Bellamy, wściekły nie tylko o to, że jego ulubiony autor przestał publikować nowe powieści, lecz także dlatego, że sprzedał nonkonformistyczną postać Jimmy’ego Golda dla zysków z reklam. Morris wymierza Rothsteinowi karę najdotkliwszą z możliwych. Zabija go i opróżnia jego sejf z gotówki. Kradnie też notesy zawierające co najmniej jedną niewydaną jeszcze powieść z Goldem. Morris ukrywa swój skarb, po czym za inne przestępstwo trafia do więzienia. Kilka dekad później chłopiec o nazwisku Pete Sauberg znajduje ukryty łup Bellamy’ego. Teraz Bill Hodges, Holly Gibney i Jerome Robinson muszą ratować chłopca i jego rodzinę przed mściwym Morrisem, który po trzydziestu pięciu latach, ogarnięty jeszcze większym obłędem, wychodzi na wolność.

z chomika L.o.l.a8

1 komentarz

 • 195,6 MB
 • 17 lis 15 22:36
blekit szafiru trylogia czasu b iext6529082

Tytuł: Błękit Szafiru
Cykl: Trylogia Czasu (tom 2)
autor: Kerstin Gier
Lektor: Małgorzata Lewińska
Czas: 10 godz.

Błękit Szafiru to już drugi tom Trylogii czasu.
Podróże w czasie, niebezpieczeństwa, miłość...Trylogia czasu rzeczywiście z trudem daje się odłożyć przed przeczytaniem ostatniej strony.

z chomika L.o.l.a8

 • 253,7 MB
 • 17 lis 15 22:36
maxresdefault

Tytuł: Zieleń Szmaragdu
Cykl: Trylogia Czasu (tom 3)
autor: Kerstin Gier
Lektor: Małgorzata Lewińska
Czas: 12 godz.50 min

Co robi dziewczyna, której właśnie złamano serce? To proste: gada przez telefon z przyjaciółką, pochłania czekoladę i całymi dniami rozpamiętuje swoje nieszczęście. Ale Gwen – podróżniczka w czasie mimo woli – musi wziąć się w garść, chociażby po to, żeby przeżyć. Nici intrygi z przeszłości także dziś splatają się w zabójczą sieć. Złowrogi hrabia de Saint Germain jest bardzo bliski swego celu: Gwendolyn musi stanąć do walki o prawdę, miłość i własne życie.

z chomika L.o.l.a8

 • 758,4 MB
 • 17 lis 15 22:36
proby ognia duze

Tytuł: Próby ognia
Cykl: Więzień Labiryntu (tom 2)
James Dashner
Lektor: Łukasz Garlicki
Czas: 14 godz. 3 min.

Próby Ognia to długo oczekiwany drugi tom bestsellerowej trylogii Więzień Labiryntu.
Znalezienie wyjścia z Labiryntu miało być końcem. Żadnych więcej niespodzianek, żadnych puzzli. I żadnego uciekania. Thomas był przekonany, że jeśli Streferzy zdołają się wydostać, odzyskają swoje dawne życie.
W Labiryncie życie było łatwe. Było jedzenie, schronienie i względne bezpieczeństwo. Dopóki Teresa nie zapoczątkowała końca. Ale w świecie poza Labiryntem koniec został zapoczątkowany już dawno temu.
Spalona przez Pożogę i wysuszona z powodu nowego surowego klimatu, Ziemia stała się krainą zniszczenia, penetrowaną przez Poparzeńców, ludzi zarażonych Pożogą.
Dlatego Streferzy wciąż nie mogą przestać uciekać. Zamiast upragnionej wolności, muszą stawić czoła jeszcze jednej próbie. Muszą przejść przez najbardziej spaloną część świata i dotrzeć do celu w ciągu dwóch tygodni.
Ale DRESZCZ przygotował im na tej drodze wiele niespodzianek. Wiele krwawych niespodzianek...
Thomas może tylko zastanawiać się, czy sekret do wolności tkwi w jego głowie, czy też na zawsze będą zdani na łaskę DRESZCZU...

z chomika L.o.l.a8

 • 611,1 MB
 • 17 lis 15 22:36
wiezien labiryntu duze

Tytuł: Więzień labiryntu
Cykl: Więzień Labiryntu (tom 1)
James Dashner
Lektor: Łukasz Garlicki
Czas: 11 godz.

Niespodzianka od firmy Microsoft! Użytkownicy smartfonów Nokia, Microsoft LUMIA w sieci PLUS otrzymają audiobooka w prezencie. Dowiedz się więcej na stronie: http://audioteka.pl/wiezien-labiryntu

Uciekaj, uciekaj stąd!
Pierwszy tom bestellerowej trylogii. Thomas otwiera oczy i stwierdza, że znajduje się w nowej rzeczywistości. W samym środku Labiryntu, zbudowanego z wysokiego, nieprzyjaznego muru. Nie jest w nim sam, szybko spotyka grupę nastoletnich chłopców, którzy podobnie jak on, nie wiedzą, dlaczego się tutaj znaleźli. Czy są jego wrogami, czy to on ma być dla nich wybawieniem? Pojawienie się młodej kobiety niczego nie wyjaśnia. Thomas jednak przeczuwa, że to on i dziewczyna są kluczem do rozwiązania zagadki. Właśnie oni powinni znaleźć wyjście z niekończących się korytarzy Strefy. Dlaczego tutaj błądzą? Czy grozi im realne niebezpieczeństwo? Jaką cenę przyjdzie im zapłacić za przedziwną wędrówkę, która zdaje się mieć swoją logikę. Pytania się mnożą, a czasu na powrót coraz mniej. Powieść trzyma w napięciu do ostatniego słowa, tym bardziej, że wyjście daje jedynie emocjonujący zwrot akcji.
Kolejne tomy to: "Próby ognia", "Lek na śmierć".

z chomika L.o.l.a8

 • 139,0 MB
 • 17 lis 15 22:36
najslynniejsze legendy europejskie b iext2851893

Tytuł: Najsłynniejsze legendy europejskie
Autor: Inkiow Dimiter
Lektor: Jerzy Stuhr
Czas: 2 godziny 1 minuta

Każdy naród ma swoje legendy. Należą. do niego jak kraj, jak góry i doliny, w których żyje. Kiedyś legendy nie były zapisywane, przetrwały dzięki temu, że z pokolenia na pokolenie były opowiadane. Często rzeczywistość wydawała się gawędziarzom nudna, dlatego ubarwiali swoje opowieści, a bohaterom przypisywali niesamowite siły. Tyle już pokoleń chętnie słucha opowieści o Robin Hoodzie, Wilhelmie Tellu, o Rolandzie czy o założeniu Rymu.

z chomika L.o.l.a8

 • 134,1 MB
 • 17 lis 15 22:36
edgar allan poe opowiesci niesamowite audiobook

Tytuł: Opowieści niesamowite
Autor: Edgar Allan Poe
Lektor: Antoni Rot
Czas: 7 godz. 23 min

Wybór opowiadan Edgara Allana Poe (1809 - 1849) w tlumaczeniu Boleslawa Lesmiana. Opowiadania przesycone sa tajemnica i groza. Bohaterowie ulegaja oblakaniu, drecza ich przerazajace mysli, dziwne sny i wizje. Twórczosc Edgara Allana Poe nalezy do klasyki literatury swiatowej i cieszy sie nieslabnaca popularnoscia. Nagranie obejmuje 15 opowiadan czytanych przez znakomitego aktora Antoniego Rota. Jego interpretacja aktorska oraz specjalnie skomponowana muzyka wprowadzaja sluchaczy w tajemniczy i chwilami przerazajacy swiat prozy Poe’go. Audiobook zawiera nastepujace opowiadania: 1. HOP FROG
2. PORTRET OWALNY
3. MASKA SMIERCI
4. METZENGERSTEIN
5. KRÓL DZUMIEC
6. BERENICE
7. DIABEL NA WIEZY
8. REKOPIS ZNALEZIONY
9. CZARNY KOT
10. BECZKA AMONTILLADA
11. ZAGLADA DOMU USHERÓW
12. WILIAM WILSON
13. SERCE OSKARZYCIELEM
14. STUDNIA I WAHADLO
15. PRAWDZIWY OPIS WYPADKU

z chomika L.o.l.a8

 • 488,9 MB
 • 17 lis 15 22:36
1 b7f52c7a4241 Carlos Ruiz Zafon Cien wiatru ksiazka do sluchan

Tytuł: Cień wiatru
Cykl: Cmentarz zapomnianych książek (tom 1)
Autor: Carlos Ruiz Zafón
Lektor: WOJCIECH ŻOŁĄDKOWICZ
Czas: 18 godz. 52 min

W letni świt 1945 roku dziesięcioletni Daniel Sempere zostaje zaprowadzony przez ojca, księgarza i antykwariusza, do niezwykłego miejsca w sercu starej Barcelony, które wtajemniczonym znane jest jako Cmentarz Zapomnianych Książek. Zgodnie ze zwyczajem Daniel ma wybrać, kierując się właściwie jedynie intuicją, książkę swego życia. Spośród setek tysięcy tomów wybiera nieznaną sobie powieść "Cień wiatru" niejakiego Juliana Caraxa.

Zauroczony powieścią i zafascynowany jej autorem Daniel usiłuje odnaleźć inne jego książki i odkryć tajemnicę pisarza, nie podejrzewając nawet, iż zaczyna się największa i najbardziej niebezpieczna przygoda jego życia, która da również początek niezwykłym opowieściom, wielkim namiętnościom, przeklętym i tragicznym miłościom rozgrywającym się w cudownej scenerii Barcelony gotyckiej i renesansowej, secesyjnej i powojennej.

z chomika L.o.l.a8

 • 144,8 MB
 • 17 lis 15 22:36
1 6c1d2e85ca16

Tytuł: KACZKA DZIWACZKA I INNE WIERSZE... ZACZAROWANY ŚWIAT WIERSZY JANA BRZECHWY, 1CD
autor: Jan Brzechwa,
Lektor: Piotr Fronczewski
Czas: 1 godz. 6 min.

„Kaczka dziwaczka i inne wiersze… Zaczarowany świat wierszy Jana Brzechwy ”, jedna z niezwykle popularnych pozycji Jana Brzechwy, autora wielu wspaniałych bajek i wierszy dla dzieci oraz tekstów satyrycznych dla dorosłych; autora takich niezapomnianych utworów jak „Psie smutki”, „Akademia Pana Kleksa”, „Ptasie plotki”, „Opowiedział dzięcioł sowie”, ukazuje się właśnie w formie audiobooka, w interpretacji Piotra Fronczewskiego.
W „Kaczce dziwaczce ” słuchacze audiobooka poznają zabawne losy tytułowej kaczki, która między innymi chciała kupić ser u fryzjera, znaczki pocztowe u praczki, i mleko w aptece…

z chomika L.o.l.a8

 • 50,0 MB
 • 17 lis 15 22:36
Biblia dla Dzieci [25684] 1200

Tytuł: Biblia dla dzieci
Lektor: Baczyński Roman
Czas: 56 min.

Biblia dla Dzieci zawiera 20 historii biblijnych.
Opowiadanym przez lektora, historiom towarzyszy wspaniała muzyka wprowadzająca Dziecko w świat Pisma Świętego. Wszystkie teksty zostały napisane językiem zrozumiałym dla Dzieci.

Historie starotestamentowe:
Stworzenie Świata,
Adam i Ewa w raju,
Arka Noego,
Wieża Babel,
Historia Abrahama,
Historia Mojżesza,
Dawid i Goliat,
Samuel,
Daniel w jaskini lwów,
Prorok Jonasz.

Nowotestamentowe historie:
Zwiastowanie,
Narodzenie Pana Jezusa,
Dwunastoletni Jezus w Świątyni,
Powołanie uczniów,
Nauczanie Pana Jezusa,
Pan Jezus i dzieci,
Zmartwychwstanie Pana Jezusa.
Pan Jezus uzdrawia,
Ostatnia Wieczerza,
Śmierć na Krzyżu,

z chomika L.o.l.a8

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

118 plików
46,32 GB
Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (8)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (8)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności