Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Rufus991
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta beata

widziany: 28.10.2014 14:27

 • pliki muzyczne
  7
 • pliki wideo
  9094
 • obrazy
  2079
 • dokumenty
  3307

14599 plików
4328,75 GB

Ukryj opis
FolderyFoldery
Rufus991
100 NAJLEPSZYCH FILMOW AKCJI
 
► Top 100 najlepszych filmów Akcji Świata
100 NAJLEPSZYCH FILMOW PRZYGODOWYCH
100 NAJLEPSZYCH FILMOW SCI-FI
 
50 najlepszych filmow Sci-Fi
100 NAJLEPSZYCH FILMOW SWIATA
100 NAJLEPSZYCH HORROROW SWIATA
 
► Top 100 najlepszych horrorów Świata
100 NAJLEPSZYCH KOMEDI ROMANTYCZNYCH
100 NAJLEPSZYCH KOMEDII SWIATA
 
► Top 50 najlepszych komedii świata
100 NAJLEPSZYCH POLSKICH FILMOW
 
►►►Top 100 Najlepszych POLSKICH Filmów
AKTORZY-NAJLEPSZE FILMY
 
BAJKI DLA DZIECI
 
DLA NOWYCH CHOMIKOW
 
FILMY O ZAMIANIE CIAŁAMI- MOJE ULUBIONE
FILMY AKCJI
FILMY ASTELIX I OBELIX
FILMY BAŚNIE I FANTASY
FILMY DLA KOBIET
FILMY DOBRE BEZ LEKTORA
FILMY DOKUMENTALNE
 
ARCHIWUM X
BLIZEJ PRAWDY
CHRZESCIJANSTW O
CZŁOWIEK
INNE
KOBIETY KTORE ZABIJAJA
KOSMOS
LISA WILLIAMS
NIEWYJAŚNIONE
NOWOCZESNOŚĆ
OSOBOWOŚĆ
POLSKA
PRAHISTORIA
STAROZYTNI KOSMICI
 
STAROŻYTNOŚĆ
UFO
ZAKĄTKI ŚWIATA
ZIEMIA
ZWIERZĘTA
FILMY DRAMATY
FILMY EKRANIZACJE LEKTUR
FILMY FABULARNE
FILMY HORRORY
 
HELLRAISER
FILMY KARATE
FILMY KLASYKA KINA
FILMY KOMEDIE
FILMY KOSTIUMOWE
 
JANE AUSTIN
MARKIZA ANGELIKA
FILMY KRYMINAŁY
 
COLOMBO
KOJAK
FILMY O AMISZACH
FILMY O CZAROWNICACH
FILMY O PIRATACH
FILMY POLSKIE
FILMY PRZYGODOWE
FILMY SCI-FI
 
KOLEKCJA STAR TREK
FILMY SPIELBERGA
FILMY STEPHEN KING
FILMY SWIATECZNE
 
!Swiatecznie(f ilmy i bajki)
FILMY THRILLERY
FILMY TRYLOGIE
 
FILMY W STARYM KINIE
FILMY WESTERN
FILMY Z BRUCE LEE
 
Filmy karate-Bruce Lee
GRY
KABARETY
KAJKO I KOKOSZ
 
Kajko i Kokosz
LITANIA DO BLOGOSLAWIONEJ KSENII PETERSBURSKIEJ
MUZYKA
 
REGGAE
NAJLEPSZE SERIALE
 
OZDOBY NA CHOMIKA
 
Nowe-Obrazki
OZDOBY NA CHOMIKA PIONOWE
PANI BASIA
PRZEPISY KULINARNE
 
TELENOWELE
 
KACHORRA
tłumacz języków
 
WYSZUKIWARKA
Z ARCHIWUM X
 
zachomikowane
Pokazuj foldery i treści
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
Rodzinny Sekret - Bound.By.A.Secret.2009.PL.DVDRip.XviD-B89.avi play
Gatunek: Dramat Produkcja: USA Rok produkcji: ...
POSKROMIENIE ZŁOŚNICY.The Taming of the Shrew.1967.LEKTOR.avi play
Bohaterka grana przez Taylor ma na imię Katharina. Jes ...
Only You - Tylko Ty 1994 Robert Downey Jr. Napisy pl.avi play
Faith Corvatch jako jedenastoletnia dziewczynka wywr ...
Pocałunki 2007 PL.DVDRip.XviD-Zet.avi play
■Premiera z Lektorem PL . ■GATUNEK:Komedia, R ...
Noce Cabirii - Lektor PL.avi play
Noce Kabirii (Le Notti di Cabiria) 1957 -Lektor PL reży ...
ALICJA W KRAINIE KOSZMARU.The Wyvern Mystery 2000.LEKTOR.avi play
Tajemnica Wyvern Młoda Alicja (Naomi Watts), córka dz ...
Kwiat mego sekretu 1995 - lektor pl.rmvb play
„Kwiat mego sekretu” - „La Flor de mi secreto” - ...
MIŁOŚĆ.Z.WRZOSOWISKA.The Return of the Native.1994.avi play
Eustacia Vye (Catherine Zeta-Jones) nienawidzi życia n ...
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 349,6 MB
 • 27 cze 12 8:20

z chomika GeeX

 • 349,1 MB
 • 27 cze 12 8:19

z chomika GeeX

 • 468,3 MB
 • 6 mar 12 23:03
Odcinek 3. W AUSTRALII

Wszystkie gatunki, niezależnie od miejsca w łańcuchu pokarmowym, poszukują partnera, by dać życie kolejnemu pokoleniu. Podobnie jak w przypadku ludzi, jest to często długa i kręta droga, charakteryzująca się skomplikowanymi i wyszukanymi rytuałami. Twórcy serialu próbują przekonać widzów, że zwyczajach godowych różnych gatunków zwierząt możemy odnaleźć odbicie własnych zachowań.

z chomika tatraa

 • 430,9 MB
 • 6 mar 12 23:03
Odcinek 2. NA SAWANNIE

W tym wydaniu filmowcy przybliżają serię skomplikowanych i wyszukanych rytuałów godowych stworzeń mieszkających na rozległych sawannach. Poznajmy zwyczaje takich gatunków, jak: antylopy gnu, gazele, słonie, zebry, żyrafy czy nosorożce. Dowiadujemy się ponadto, w jaki sposób o przetrwanie gatunku dbają królowie wszystkich zwierząt - lwy.

z chomika tatraa

 • 433,4 MB
 • 6 mar 12 23:03
Odcinek 1. W LESIE

Reguła "jedz albo zostań zjedzonym" nie jest jedynym, stałym od wieków, prawem natury. Wszystkie gatunki, niezależnie od miejsca zajmowanego w łańcuchu pokarmowym poszukują tego samego - partnera, z którą będą zdolne dać życie kolejnemu pokoleniu. Jednak tak, jak w przypadku ludzi droga do znalezienia wymarzonej drugiej połówki jest często długa i kręta. Przedtem trzeba przejść przez proces skomplikowanych i wyszukanych rytuałów, charakterystycznych dla każdego gatunku.

z chomika tatraa

 • 612,1 MB
 • 6 mar 12 23:01
Niezwykła podróż w czasie przez miliardy lat ewolucji. Wędrówkę rozpoczniemy w oceanie, gdzie wszystko się zaczęło wraz z pojawieniem się pierwotnych form życia. Następnie przeniesiemy się na ląd i w powietrze. Prześledzimy najważniejsze etapy ewolucji, które były reakcją na potrzebę przystosowania się do zmiennych warunków środowiska. Autorzy serialu próbują pokazać, w jaki sposób zależności między rozmaitymi organizmami wpłynęły na ewolucję. By pochwycić ofiarę, modliszka upodabnia się do kwiatu. Z kolei storczyk w wyrafinowany sposób zwabia pszczołę, by owad mógł go zapylić. Pszczoły, termity i mrówki żyją w ogromnych koloniach, ponieważ nie przetrwałyby w pojedynkę. Również surykatki współpracują, by się wzajemnie chronić. Olbrzymie sekwoje nie są w stanie same pobrać wystarczającej ilości wody i substancji odżywczych. Pomaga im w tym sieć grzybni.

z chomika tatraa

 • 614,5 MB
 • 6 mar 12 23:01
Autorzy pokazują, jak doszło do podboju przestworzy, w jaki sposób zwierzęta zdołały wzbić się w powietrze. Wykształcenie się umiejętności lotu było jednym z największych przełomów w historii ewolucji. W odstępach setek milionów lat seria wydarzeń doprowadziła do wykształcenia się skrzydeł na cztery różne sposoby. Autorzy śledzą zachowania m.in. widelnic, muchówek, smoka latającego, jerzyków i lotokotów. Umiejętność latania pozwala im szybko się przemieszczać. W locie łatwiej znaleźć pożywienie, zbadać nowe obszary i uciec przed zagrożeniem.

z chomika tatraa

 • 597,0 MB
 • 6 mar 12 23:01
Co przesądziło o tym, że homo sapiens tak bardzo różni się od innych gatunków? Autorzy cofają się w czasie o pięć milionów lat, by prześledzić proces ewolucji - od małp żyjących na drzewach do współczesnego człowieka. Odkrywają m.in., jak człowiek pierwotny radził sobie z niedoskonałościami budowy własnego ciała, czemu poród jest tak wyczerpujący, oraz jak wykształciła się zdolność mówienia. Widzowie dowiedzą się także, kiedy nasz gatunek był zagrożony wyginięciem i co go ocaliło. Twórcy zastanowią się również, czy w przyszłości uda się stworzyć idealnych ludzi lub powstrzymać proces starzenia.

z chomika tatraa

 • 624,3 MB
 • 6 mar 12 23:01
Od początku istnienia na Ziemi rozwijało się życie. Wiele gatunków pojawiało się i znikało. Wszyscy mieszkańcy planety są ze sobą spokrewnieni. Zawdzięczają istnienie procesowi ewolucji. Film pokazuje, jak doszło do powstania tak wielkiego bogactwa form życia na Ziemi. Morze stanowi swoiste laboratorium, gdzie po raz pierwszy wykształciło się i zostało przetestowanych wiele strategii przetrwania. Wszystkie istoty żyjące noszą w sobie ślady tych procesów. Pierwsze formy życia na Ziemi pojawiły się ok. 3,8 mld lat temu

z chomika tatraa

 • 623,0 MB
 • 6 mar 12 23:01
500 milionów lat temu Ziemia przypominała inną planetę niż obecnie. Ląd nie nadawał się wówczas do zamieszkania. Życie mogło rozwijać się jedynie w morzu. Żywe organizmy zdołały jednak podbić ląd i wkroczyć na drogę ewolucji, która miała doprowadzić do powstania człowieka. Przez miliony lat niegościnne środowisko lądowe zamieszkiwały nieliczne pierwotne formy życia. Z czasem wykształciły się z nich różnorodne gatunki zwierząt przystosowanych do ekstremalnych warunków na lądzie. Jednym z efektów tego rozwoju jest gromada ssaków

z chomika tatraa

 • 773,5 MB
 • 6 mar 12 23:00
Od czerwca do listopada wiele wysp na Morzu Karaibskim jest zagrożonych przez huragany. Nie można przewidzieć, gdzie i kiedy one wystąpią. Huragan może wywołać 20-metrowe fale, osiągające prędkość ponad 250 kilometrów na godzinę. Na pierwszej linii uderzenia tej niszczycielskiej siły są rafy koralowe. Żyjące na nich gatunki stosują różne taktyki przetrwania. Brzegi wielu wysp są porośnięte zaroślami namorzynowymi, które stanowią naturalną ochronę przed falami.

z chomika tatraa

 • 756,0 MB
 • 6 mar 12 23:00
Odcinek prezentuje rafy koralowe na Morzu Karaibskim. Znajduje się na nim ponad 7 tysięcy wysp z nieskazitelnie czystymi plażami. Żyje tu wiele gatunków ryb i koralowców, które nie występują nigdzie indziej na świecie. Na karaibskich rafach znajdziemy pokolce, wargacze i wyjątkowe gatunki kałamarnic. Niektóre rafy koralowe mogą być niebezpieczne. Na jednej z nich zalega ponad trzysta wraków.

z chomika tatraa

 • 774,7 MB
 • 6 mar 12 23:00
Twórcy serialu prezentują nieznane oblicze Karaibów: tropikalne lasy deszczowe, słonowodne laguny, pustynie i wulkaniczne szczyty. Na północnych obrzeżach Morza Karaibskiego, na rozległym wapiennym szelfie zwanym Ławicą Bahamską znajduje się około siedmiuset wysp. Żyją tam różne gatunki zwierząt, między innymi delfiny wysmukłe, butlonosy, fregaty, kolibry, wyjce rude oraz gryzonie o nazwie hutia.

z chomika tatraa

 • 774,4 MB
 • 6 mar 12 23:00
Zachodni brzeg Morza Karaibskiego rozciąga się na długości 2700 kilometrów od Panamy po Meksyk. Wybrzeże kryje w sobie wiele tajemnic i niespodzianek. Jego urozmaiceniem są tysiące wysp i raf koralowych. Ekipa filmowa ukazuje nam piękne zakątki tropikalnych lasów i ustronnych zatok pełnych egzotycznej flory i fauny.

z chomika tatraa

 • 784,7 MB
 • 6 mar 12 23:00
Wielobarwny ekosystem mórz i oceanów od lat fascynuje ludzi. W podwodnym świecie nauka o kolorach nabiera nowego znaczenia. Ekipa filmowa udaje się w rejon ciepłych, tropikalnych wód Pacyfiku. W oceanie żyje 1200 gatunków ryb i 12 gatunków wielorybów i delfinów. Oczy zwierząt morskich funkcjonują inaczej niż ludzkie. Ośmiornice nie postrzegają kolorów, a krewetki mają bardzo dobry wzrok. Badacze próbują zrozumieć, dlaczego niektóre ryby wyróżniają się jaskrawym ubarwieniem, a inne dostosowują się kształtem i kolorem do otoczenia.

z chomika tatraa

 • 786,8 MB
 • 6 mar 12 23:00
W drugim odcinku realizatorzy próbują zająć się wizualnym językiem, używanym przez stworzenia morskie do komunikacji. Przy takiej różnorodności w budowie oka, kolory tworzą niezwykły rodzaj języka, który jak dotąd rozumieją jedynie ryby. Ryby mają znakomitą umiejętność manipulowania kolorami, aby przekazywać wiadomości zależnie od środowiska. Użycie koloru w społecznych kontaktach jest wyraźne i znaczące. Widać nieustającą wymianę barwnych sygnałów. Rozmyślne stosowanie koloru i mimikry dowodzi istnienia systemu rozpoznawania wizualnego. Aby pojąć język wizualny zwierząt morskich, należy poznać, jak zmieniają barwę, kiedy ją zmieniają i dlaczego. To, co komunikują, determinuje w prosty sposób, czy przeżyją, czy nie.

z chomika tatraa

 • 394,7 MB
 • 6 mar 12 22:59
Wielobarwny ekosystem mórz i oceanów od lat fascynuje ludzi. W podwodnym świecie nauka o kolorach nabiera nowego znaczenia. Ekipa filmowa udaje się w rejon ciepłych, tropikalnych wód Pacyfiku. W oceanie żyje 1200 gatunków ryb i 12 gatunków wielorybów i delfinów. Oczy zwierząt morskich funkcjonują inaczej niż ludzkie. Ośmiornice nie postrzegają kolorów, a krewetki mają bardzo dobry wzrok. Badacze próbują zrozumieć, dlaczego niektóre ryby wyróżniają się jaskrawym ubarwieniem, a inne dostosowują się kształtem i kolorem do otoczenia.

z chomika tatraa

 • 352,0 MB
 • 6 mar 12 22:59

z chomika tatraa

 • 1,37 GB
 • 6 mar 12 22:59
obrazek

Dział Historii Naturalnej BBC z okazji nowego tysiąclecia przygotował serial pokazujący piękno i cuda natury. Przy pomocy obrazów satelitarnych „Najpiękniejsze Zjawiska Przyrody” prowadzi nas drogą, jaką pokonuje słońce w swej dorocznej podróży. Od równika, przez półkulę północną i znów ku południu. David Attenborough pokazuje nam świat tętniący życiem, gdy słońce przynosi w kolejne okolice wiosnę i lato. Z pełną mocą ujawnia się naturalny rytm życia – potrzeba rozmnażania, żerowania i wychowywania młodych. A wszystko to za sprawą Słońca, Księżyca i pór roku, zmieniających się cyklicznie na świecie. Wszędzie tam, gdzie szukające słonecznego ciepła zwierzęta zbierają się w grupach, możemy spodziewać się licznych, często pełnych dramatyzmu, spektakli natury.


z chomika tatraa

 • 466,2 MB
 • 6 mar 12 22:58

z chomika tatraa

 • 350,6 MB
 • 14 sty 12 19:06
DVDrip z logiem TVP1.

zachomikowany

 • 350,5 MB
 • 14 sty 12 19:06
DVDrip z logiem TVP1.

zachomikowany

 • 349,4 MB
 • 14 sty 12 19:06
DVDrip z logiem TVP1.

zachomikowany

 • 350,7 MB
 • 14 sty 12 19:06
DVDrip z logiem TVP1.

zachomikowany

 • 350,6 MB
 • 14 sty 12 19:06
DVDrip z logiem TVP1.

zachomikowany

 • 351,0 MB
 • 14 sty 12 19:06
DVDrip z logiem TVP1.

zachomikowany

 • 351,0 MB
 • 14 sty 12 19:06
DVDrip z logiem TVP1.

zachomikowany

 • 350,3 MB
 • 14 sty 12 19:06
DVDrip z logiem TVP1.

zachomikowany

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  89
 • pliki muzyczne
  0

89 plików
34,43 GB

BestRockMusic

BestRockMusic napisano 18.10.2014 16:11

zgłoś do usunięcia
10 GB Free co weekend na całego chomika. Start od 18.10.2014 w każdą Sobotę o godz. 18.00. Zapraszam Serdecznie, BestRockMusic.
xt8jwcl17

xt8jwcl17 napisano 20.10.2014 01:22

zgłoś do usunięcia

Skonczyla mi sie kasa na koncie, weszlam w te darmowe doladowania co tak reklamuja...

Od poczatku myslalam ze to sciema a jednak nie! dostalam darmowe doladowanie do plusa za 30 zl.

To ta stronka: theshorte.tk/xl2c

c14l3or8

c14l3or8 napisano 23.10.2014 21:36

zgłoś do usunięcia

Skonczyla mi sie kasa na koncie, weszlam w te darmowe doladowania co tak reklamuja...

Od poczatku myslalam ze to sciema a jednak nie! dostalam darmowe doladowanie do plusa za 30 zl.

To ta stronka: theshorte.tk/108y6

BreakLogy

BreakLogy napisano 23.10.2014 23:48

zgłoś do usunięcia
witek1005

witek1005 napisano 26.10.2014 17:56

zgłoś do usunięcia
testow-swiat

testow-swiat napisano 30.10.2014 20:02

zgłoś do usunięcia

Zapraszam  do mnie

 

 

 

Biologia Na Czasie 3 - Zakres Rozszerzony (Testy,Kartkówki,Klucze do Kart Pracy)

Poznać Przeszłość – Wojna i Wojskowość --- Sprawdziany + Klucz

 

 

Kontakt : matii1111111@wp.pl

 

 

 

 

ginger.86

ginger.86 napisano dzisiaj o 15:48

zgłoś do usunięcia

ZAPRASZAM NA 1000 GB FREE,DZISIAJ GODZ.20.00 Pozdrawiam

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności