Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
pola44
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Z.

widziany: dzisiaj o 04:40

dodatkowe uprawnienia
 • pliki muzyczne
  15355
 • pliki wideo
  25245
 • obrazy
  11200
 • dokumenty
  114363

186081 plików
24222,9 GB

Ukryj opis
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
SPOTKANIE 2 - RAJ UTRACONY.THE ENCOUNTER 2 - PARADISE LOST.2012.DVDRip-XViD - NAPISY PL.avi play
Gatunek: Dramat Produkcja: USA Druga częś ...
66-Droga do Avonlea.rmvb play
> odcinek 66 Wszystkich odcinków 91. Polski lektor! ...
65-Droga do Avonlea.rmvb play
> odcinek 65 Wszystkich odcinków 91. Polski lektor! ...
CÓRKA KAPITANA_ALLConverter_iphone.mp4 play
Córka kapitana Adaptacja dwóch opowiadań Aleksandra P ...
64-Droga do Avonlea.rmvb play
> odcinek 64 Wszystkich odcinków 91. Polski lektor! ...
Utta Danella Miłość w Wenecji.avi play
Utta Danella: Miłość w Wenecji produkcja: Niemc ...
19-Droga do Avonlea.rmvb play
odcinek 19 Wszystkich odcinków 91. Polski lektor! Tyl ...
TAJEMNICA CHLOE - cz. 1_ALLConverter_iphone.mp4 play
Tajemnica Chloe Estelle Fenelon przyjeżdża na dworzec ...
63-Droga do Avonlea.rmvb play
> odcinek 63 Wszystkich odcinków 91. Polski lektor! ...
62-Droga do Avonlea.rmvb play
> odcinek 62 Wszystkich odcinków 91. Polski lektor! ...
obrazek

obrazek

obrazekobrazek

obrazek

obrazek


UWAGA - PRZECZYTAJ !

Papieskie zastrzeżenia do posoborowej liturgii

Na stronie internetowej Radia Watykańskiego ukazał się niezwykle ważny wywiad z ks. prałatem Nicola Bux: Papieskie zastrzeżenia do posoborowej liturgii.

A oto kilka istotnych fragmentów:

„W liturgii stracono wymiar wertykalny, podobnie zresztą, jak w etyce czy życiu społecznym. A zatem liturgia przestała być rozumiana jako prawo Boga do bycia czczonym tak, jak On sam to ustalił. I stała się naszą uzurpacją do swobodnego tworzenia kultu i sprawowania go według naszych zwyczajów. Jak mówił prorok Izajasz: zamieniliście mój kult na własny, sklecony z waszych zwyczajów.

(…) wielu pojęło reformę jako rewolucję. Czyli wszystko wywracamy do góry nogami, w centrum liturgii stawiamy człowieka zamiast Boga, człowieka ze swymi uzurpacjami, pragnieniami, a także z jego – trzeba to powiedzieć – nieodpartą wolą dominacji, zapominając przy tym, że główną postacią w liturgii jest kto inny: nasz Pan, Bóg. Czcij Pana Boga twego, nie będziesz miał innego Boga poza mną – to jest pierwsze przykazanie.

(…) adoracja oznacza, że ludzie przychodzą do kościoła, by uznać swego Pana i oddać Mu cześć. Jest to rzecz podstawowej wagi. Jeśli tego brakuje, może się zdarzyć wszystko. Na przykład fakt, że tabernakulum, na co żali się wielu świeckich, chowa się do kąta, że nie można go w ogóle znaleźć, a w miejscu centralnym stawia się tron dla kapłana. Na to Sobór nigdy nie pozwolił. Doszło do tego na zasadzie stopniowych ustępstw: najpierw usunęliśmy z centralnego miejsca Pana Boga w Najświętszym Sakramencie, a Jego miejsce zajęliśmy my, duchowni. I to w okresie, gdy my, kapłani, nie mamy się czym chwalić. Będzie lepiej, jeśli pozostaniemy z boku, jak słudzy. Szafarz sakramentu jest przecież tym, kto służy, a nie panuje (…).

Ja na przykład słyszałem, jak jeden z kardynałów odradzał kapłanom, by nie wprowadzali w życie motu proprio Benedykta XVI Summorum Pontificum. Czegoś takiego być nie może. Kardynałowie i biskupi muszą zrozumieć, że ich posługa jest ważna tylko wtedy, gdy jest spełniana w jedności z Biskupem Rzymu. Nie mówiąc już o zgorszeniu, jakie powodują wśród wiernych”.

Niech Bóg błogosławi Czcigodnemu Księdzu Prałatowi. Wypowiedział to, co od kilkudziesięciu lat inspirowanej przez wpływowe środowiska i trwającej destrukcji liturgii jest cierpieniem wielu katolików. Słowo prawdy.

ŹRÓDŁO: blog księdza Jacka Bałemby:
https://sacerdoshyacinthus.wordpress.com/2012/06/23/papieskie-zastrzezenia-do-liturgii-posoborowej/obrazek


obrazek

obrazek

obrazek
obrazek

obrazek

OSOBISTA STRONA KAZAŃ ks. PIOTRA NATANKA - KLIKNIJ

http://www.christusvincit-tv.pl/viewpage.php?page_id=1

ARCHIWUM KAZAŃ ks. PIOTRA NATANKA - prowadzone przez Krzysztofa z Łodzi - KLIKNIJ

http://tv-pustelnia.pl/avs

GLORIA TV BAH - KLIKNIJ
http://gloria.tv/?user=34588

UWAGA !
Z wyżej podanych stron można ściągać kazania bez zużywania transferu. Aby to było możliwe, trzeba zainstalować na swoim komputerze jeden z któryś programów służących do tego.
Jeżeli chcemy tylko odsłuchać kazanie bez ściągania (zużywania transferu) można to zrobić z mojego Chomika przyciskając przycisk odtwarzaj obrazek
W tym wypadku trzeba mieć zainstalowany Chomik box na swoim komputerze.

obrazek

Aby móc zrozumieć kondycję dzisiejszego Kościoła Katolickiego i prawidłowo ocenić kazania ks. Piotra Natanka należy przeczytać pracę ks. Tadeusza Kiersztyna p.t. "ZATRUTE ŹRÓDŁA MASONERII" a następnie wysłuchać cykl kazań "LUCYFERYCZNY PLAN ZNISZCZENIA KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO", "TYLKO KAPŁAN KATOLICKI URATUJE ŚWIAT","MODERNIZM - rozsadzanie Kościoła od wewnątrz", "EKUMENIZM-ENCYKLIKI PAPIESKIE" a następnie poznać kazania z cylu "NIEPOSŁUSZNY", "WZYWAM PROROKÓW BAALA NA KONFRONTACJĘ", (wszystkie znajdują się na moim Chomiku), w których ks. P. Natanek wyjaśnia dlaczego nie może podporządkować się kardynałowi Dziwiszowi i co mu zarzuca.
Kara suspensy nie jest ekskomuniką. Msza Święta odprawiana przez ks. P. Natanka jest ważna i twierdzenie, że jest inaczej, co najmniej mija się z prawdą.
Część biskupów nie jest w jedności z Kościołem Katolickim bo nie dotrzymuje posłuszeństwa papieżowi. Zobacz filmik z powitania Ojca św. Benedykta XVI w Berlinie w 2011 r.

KLIKNIJ TUTAJ
http://gloria.tv/?media=199947
Czy można jeszcze mieć jakieś wątpliwości, że biskupi są w jedności z papieżem i są mu posłuszni?

Kurier Chicago przeprowadził wywiad z ks. biskupem Christianem Lambertem z Hiszpanii, który bierze w obronę ks. P. Natanka i ma o nim i o jego nauczaniu odmienne zdanie niż nasi polscy biskupi. Posłuchaj.
obrazek
http://www.tv-pustelnia.pl/av/radio_polonia_2000_zamkniety_konfesjonal_20-01-2012.mp3

Podobnie wypowiada się również dr. Rafał Klimuszko z którym wywiad przeprowadziło Radio Polonia 2000 z Chicago.
">
obrazek

http://chomikuj.pl/wieslawg6/Dokumenty/WYWIAD+z+dr.+RAFA*c5*81EM+KLIMUSZKO+-+Radio+Polonia+2000+z+Chicago/WYWIAD+z+dr.+RAFA*c5*81EM+KLIMUSZKO+-+Radio+Polonia+2000,1403701047.mp3%28audio%29

obrazek
UWAGA !
W dniu 02.02.2012 r. ks. PIOTR NATANEK rozpoczął nowy cykl kazań p.t. "KOŚCIÓŁ KATOLICKI PŁONIE"

******************************
UWAGA !
2 lutego 2012 r. w Super Expressie ukazał się artykuł gdzie Kuria Krakowska po raz pierwszy sformułowała swoje cztery zarzuty wobec ks. P. NATANKA, na które odpowiada on w cyklu kazań pt. "CZTERY GRZECHY GŁÓWNE ks. Piotra Natanka".


******************************
UWAGA !
W dniu 22.04.2012 r. w naszych kościołach czytano list Episkopatu Polski na Niedzielę Biblijną: "OBJAWIENIE BOŻE A OBJAWIENIA PRYWATNE",

(http://www.diecezja.radom.pl/episkopatu-polski/1651-list-kep-niedz-biblijna-2012)

w odniesieniu do którego ks. P. NATANEK dokonuje jego analizy w swoich kolejnych kazaniach pod tym samym tytułem.

UWAGA !
W dniu 4.12.2012 r. ksiądz PIOTR NATANEK był z wizytą u Księdza kardynała STANISŁAWA DZIWISZA. W związku z tą wizytą ks.Piotr rozpoczął nowy cykl kazań p.t. "DROGA POJEDNANIA".

obrazek


UWAGA !
Wszystkie foldery z plikami usuniętymi przez Administrację Chomika na żądanie Wydawnictwa, które nie wyraża zgody na ich rozpowszechnianie, znajdują się w folderze pt. "FOLDER PLIKÓW USUNIĘTYCH".
Pliki te widoczne są tylko dla mnie, a dla każdego innego Chomika wchodzącego do tych folderów wygląda on tak, jak by był pusty.

obrazekMISTYCY I PROROCY XX wieku

oraz wcześniejsi, do których często w swoich kazaniach odwołuje się ks. PIOTR NATANEK

*******************

obrazek Ks. OTTAVIANO MICHELINI - "ORĘDZIA PANA JEZUSA DO KAPŁANÓW" - na podstawie których powstał cały cykl kazań ks. P. NATANKA pt. "TYLKO KAPŁAN KATOLICKI URATUJE KOŚCIÓŁ I ŚWIAT".

obrazekKs. STEFANO GOBBI - "DO KAPŁANÓW, UMIŁOWANYCH SYNÓW MATKI BOŻEJ" - na podstawie tych orędzi ks. P. NATANEK wygłosił rekolekcje pt. "CZAS APOKALIPSY".

obrazek" Św. JAN BOSKO - na podstawie jego wizji - ks. P. NATANEK wygłosił rekolekcje pt. "DWIE KOLUMNY".


obrazek ROZALIA CELAKÓWNA - na podstawie jej pism ks. P. NATANEK wygłosił wiele kazań i rekolekcji o pilnej potrzebie przeprowadzenia INTRONIZACJI CHRYSTUSA KRÓLA w Polsce.

obrazek CATALINA RIVAS - do pism tej współczesnej mistyczki - ("MĘKA PAŃSKA", "TAJEMNICA SPOWIEDZI I MSZY ŚWIĘTEJ", "BOŻA OPATRZNOŚĆ","Z SYNAJU NA KALWARIĘ", ODDAŁEM ZA CIEBIE MOJE ŻYCIE) - odwołuje się w swoich kazaniach ks. P. NATANEK,

jak również do pism pozostałych mistyków:

obrazek Błogosławiona ANNA KATARZYNA EMMERICH - "ŻYWOT I BOLESNA MĘKA PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA".
obrazek MARIA VALTORTA - "POEMAT BOGA-CZŁOWIEKA", "KONIEC CZASÓW".
obrazek Święta FAUSTYNA KOWALSKA - "DZIENNICZEK".

obrazek VASSULA RYDEN - "PRAWDZIWE ŻYCIE W BOGU".

oraz innych, tutaj nie wymienionych.UWAGA !
Ostatnio dodane:


SPUSTOSZENIE W KOŚCIELE RZYMSKO-KATOLICKIM NA ZACHODZIE PO SOBORZE WATYKAŃSKIM II.

obrazek

http://gloria.tv/?media=514957&language=DGtkouwHWmP


Do pobrania ten filmik jest w folderze ZOBACZ.


TUTAJ ZNAJDZIESZ TO O CZYM NIE WIESZ - to co jest przed Tobą ukrywane.

obrazek

http://gloria.tv/?media=346575

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w folderze: ZOBACZ

"IMPERIUM ZŁA" - Jest to film, o którym wspomina w jednym ze swoich kazań ks. Piotr Natanek. Wyemitowała go GLORIA TV. Film mówi o masonerii, zawiera szczegółowe odpowiedzi na pytania kto rządzi Światem i Polską! Obszerny materiał oparty na faktach historycznych i zdarzeniach mających miejsce w dzisiejszym świecie!


„KOLUMBIA – Świadectwo dla Świata” nie jest typowym filmem dokumentalnym. To raczej zarejestrowane w szczególnych warunkach świadectwo, manifest wiary obecnej w życiu kolumbijskiej władzy świeckiej oraz kościelnej. Jest to obraz walki prowadzonej przez członków Kościoła katolickiego na płaszczyźnie duchowej ale także w świecie fizycznym który dla Kolumbijczyków jest światem przepełnionym przemocą.
Film nie został pokazany przez żadną komercyjną stację telewizyjną w Polsce.
"Kolumbia - świadectwo dla świata" jest także świadectwem dla Polski... Jest wyjątkowym obrazem , który szczególnie teraz w tym okresie historii naszej Ojczyzny może być dla nas bardzo ważny. My jako Naród stoimy właśnie przed ważnymi decyzjami tak politycznymi jak i społecznymi dlatego tak ważne jest aby film ten zobaczyło wielu z nas.

obrazek

obrazek

obrazek

folder: FILMY RELIGIJNE
obrazek

Film ten jest polecany przez ks. Piotra Natanka. Znajduje się w folderze: FILMY RELIGIJNE - podfolder : Święty Charbel.
Można go również oglądnąć (bez zużywania transferu) w częściach w You Tube.


obrazek

Film za free

obrazek

obrazek

obrazek

Nie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB

krystian6641

krystian6641 napisano 28.06.2015 19:38

zgłoś do usunięcia
DOBRY WIECZÓR...Serce już drzemie,dusza już śpi,sen cicho puka do Twoich drzwi.Oczy się kleją,wyciszasz myśli,niech dzisiaj piękny sen Ci się przyśni.Zaśnij,zapomnij o świata wadach, bo noc już cichym kroczkiem się skrada.Więc zanim usnę by znów wstać rano,wpadam by szepnąć słowo Tobie DOBRANOC.... Miłego wieczoru,spokojnej nocy życzy Krystian...DOBRANOC..... Piosenka dla Ciebie
krystian6641

krystian6641 napisano 30.06.2015 20:58

zgłoś do usunięcia
DOBRY WIECZÓR...To ona Cię pieści swą magią,zabiera w podróże nieznane,gdy niebo usłane gwiazdami zjawia się jak na zawołanie.To Noc cudowna kochanka tuli Twój umysł marzeniami,kołysze Cię do snu swą ciszą,przenika ciemnymi barwami.Szepcze do ucha wyznania,spokojem otacza Twe myśli,odpoczywasz w jej ramionach nie wiedząc co Ci się przyśni.A rano kiedy się budzisz zostawia piękne wspomnienia, chcesz znów ją spotkać wieczorem poczuć jej zapach istnienia... Miłego wieczoru,spokojnej nocy życzy Krystian...DOBRANOC..... Piosenka dla Ciebie

Szek123

Szek123 napisano 2.07.2015 12:47

zgłoś do usunięcia
Image Hosted by FotoZrzut.plPOZDRAWIAM CIEPLUTKO, KOLOROWYCH WAKACJI ZYCZE . LESZEK
krystian6641

krystian6641 napisano 2.07.2015 21:07

zgłoś do usunięcia
DOBRY WIECZÓRobrazekW czułych objęciach snu,marzenia najskrytsze płyną.Po ciężkim,męczącym dniu, wirują z bajeczną krainą.Tam ciepło uczuć dojrzewa i słowa inaczej smakują.Radością każdy ptak śpiewa a serca bólu nie czują.Kwiaty zapachem wspomnień lato myślom przywodzą a słońce śmieje się do Ciebie.Pragnienia parami chodzą tam Anioł też się pojawia.W oczach ma niebo i szczęście i drogę do gwiazd objawia...Miłego wieczoru,spokojnej nocy życzy Krystian... DOBRANOC.....Piosenka dla Ciebie
krystian6641

krystian6641 napisano 3.07.2015 20:43

zgłoś do usunięcia
DOBRY WIECZÓR...Życie nie jest proste,często przykre i żałosne. Jednak piękne i kochane,jedno jest nam przecież dane.Nie wiadomo,co by było jak by się nam nic nie śniło.Jak by pustka w nocy była i bez bajek się obyła. Oby nigdy tak nie było,by się zawsze pięknie śniło...Miłego wieczoru, spokojnej nocy życzy Krystian...DOBRANOC.....Piosenka dla Ciebie
lalillien

lalillien napisano 4.07.2015 06:36

zgłoś do usunięcia
Miłego Weekendu obrazek
krystian6641

krystian6641 napisano 4.07.2015 08:55

zgłoś do usunięcia

obrazek Refleksja na dziś.............. 2015-07-04...........Pęknięty bukłak........... Nie wlewa się młodego wina do starych bukłaków. W przeciwnym razie bukłaki pękają, wino wycieka, a bukłaki się psują – mówi Jezus. Opowiada tę przypowieść w kontekście pytania o posty. Dlaczego uczniowie ich nie zachowują? A raczej: dlaczego Jezus tego od nich nie oczekuje? Nie wymaga? Nie zaczyna się budowy domu od dachu. Nie zaczyna się budowy wiary – nadziei - miłości od pobożnych praktyk. Najpierw trzeba, by człowiek najpierw poznał Boga. By Go pokochał. Wtedy przyjdzie czas na pobożność i ascezę, która będzie płynęła z miłości. Miłości, która nie jest chwilową emocją, ale wiernością nawet wtedy, gdy nie czuje się nic. Miłości, która wszystkiemu, co się czyni, nadaje sens. Wtedy wybór Bożej drogi będzie radością, nie udręką.To prawda: można zacząć od tego, co ja mam Bogu dać. Jak mam zasłużyć na Jego miłość.Jak to jest, że można się całe życie dobrze bawić, grzeszyć, nie myśleć o Bogu, a potem nawrócić i otrzymać niebo? Niebo, dla którego ja ciągle się czegoś wyrzekam?Wiara bez radości. Pęknięty bukłak, z którego wyciekła ostatnia kropla wina. Bogu nie o to chodzi............. Życzę miłej i błogosławionej soboty oraz niedzieli pod opieką P.Jezusa i Maryji...........Do zobaczenia w poniedziałek.

glomar

glomar napisano 4.07.2015 21:21

zgłoś do usunięcia
__† SZCZĘŚĆ BOŻE †__
obrazek
Jezus przyszedł do swego rodzinnego miasta. A towarzyszyli Mu Jego uczniowie. Gdy nadszedł szabat, zaczął nauczać w synagodze. A wielu, przysłuchując się, pytało ze zdziwieniem: «Skąd On to ma? I co za mądrość, która Mu jest dana? I takie cuda dzieją się przez Jego ręce. Czy nie jest to cieśla, syn Maryi, a brat Jakuba, Józefa, Judy i Szymona? Czyż nie żyją tu u nas także Jego siostry?». I powątpiewali o Nim. A Jezus mówił im: «Tylko w swojej ojczyźnie, wśród swoich krewnych i w swoim domu może być prorok tak lekceważony». I nie mógł tam zdziałać żadnego cudu, jedynie na kilku chorych położył ręce i uzdrowił ich. Dziwił się też ich niedowiarstwu. Potem obchodził okoliczne wsie i nauczał. .
radości błogosławieństwa bożego oraz opieki Anioła Stróża życzę Bóg zapłać za pamięć i odwiedziny pozdrawiam

Marian

krystian6641

krystian6641 napisano 4.07.2015 21:32

zgłoś do usunięcia
DOBRY WIECZÓR
obrazek
Tyle ciepła w słowach życzę,ile blasku jest na wodzie,kiedy słońce iskry krzesze,chcąc się przypodobać Tobie. Tyle ciepła w gestach życzę,ile mocy jest w roślinie,która wzrasta z ziaren małych i rozkwitać też ma siłę.Tyle ciepła wokół życzę, od przyjaciół i od bliskich abyś mogła wyjść naprzeciw szarym dniom i sprostać wszystkim...Miłego wieczoru,spokojnej nocy życzy Krystian...DOBRANOC.....Piosenka dla Ciebie na miły wieczór

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności