Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Tłumacz stron internetowych

pogoda / Programy / Internet / Firefox 3.5.1 dodatki / Tłumacz stron internetowych
Download: Tłumacz stron internetowych

0 KB

0.0 / 5 (0 głosów)
obrazek

Jest to dodatek dla Firefoxa pozwalający tłumaczyć strony internetowe lub wybrany tekst - instalacja wtyczki odbywa się po wejściu na stronę dodatku i wybraniu funkcji Zainstaluj. Quick Translator 0.7.5 posiada polskie menu co znacznie ułatwia obsługę.


LINK DO STRONY... KLIK

obrazekDodatek domyślnie instaluje się w dolnym prawym rogu okna przeglądarki ,a domyślnym językiem na który tłumaczony jest tekst jest język Angielski

Aby zmienić tłumaczenie na język Polski musimy - najechać kursorem na napis Angielski ( przypominam znajduje się on w prawym dolnym rogu ) i nacisnąć lewy przycisk myszki , wtedy rozwinie się drzewo z rożnymi językami oczywiście wybieramy ,,Polski,, ( przesuwanie listy w górę albo w duł odbywa się za pomocą strzałek które znajdują się na początku lub na końcu listy)

obrazek


Jak korzystać z dodatku


* Pierwszy sposób >>> wciśnij prawy przycisk myszki i wybierz opcję Tłumacz stronę (z tym że ta opcja nie działa przy stronach zabezpieczonych np: poczta lub przy opcji tłumaczenia strony polskiej na polską )


* Drugi sposób >>> zaznacz tekst następnie wciśnij prawy przycisk myszki i wybierz opcję Tłumacz zaznaczony tekst.


* Trzeci sposób >>> najedź kursorem na napis ,,Polski,, (dolny prawy róg okna FF )wciśnij prawy przycisk myszki i wybierz opcje Wprowadź tekst do tłumaczenia tu po otwarciu okna wpisujemy dowolny tekst który chcemy przetłumaczyć , przycisk Tłumacz dopełnia całość.


Więcej dodatków KLIK

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

free counters


Krótka instrukcja jak korzystać z tej strony.


Najedź kursorem na napis LINK DO STRONY - wciśnij prawy przycisk myszki i wybierz

Otwórz odnośnik w nowej karcie.


Najlepsze dodatki do przeglądarki Firefox : Hotfix - Aktualności i porady komputerowe
Inne pliki do pobrania z tego chomika
LINK DO STRONY obrazek Rozszerzenie FEBE (Firefox Environment Backup Extension) pozwala wykonać kopię wielu elementów profilu użytkownika, całego profilu czy dowolnie wybranego pliku lub folderu. Umożliwia także utworzenie pliku instalacyjnego rozszerzeń i motywów. Dzięki temu można zabezpieczyć się przed przypadkową utratą danych zawartych w swoim profilu, a także łatwo synchronizować swoje przeglądarki na różnych komputerach.
LINK DO STRONY obrazek Jak korzystać z translatora ??? - Otwórz stronę www zaznacz tekst następnie wćisnij prawy przycisk myszki i wybierz >>>Im Translator <<< otworzy się strona z tłumaczeniem ....Uwaga dodatkowo można odsłuchać oryginalny tekst naciskając na ikonkę megafonu .( angielski, hiszpański, francuski, niemiecki, włoski, brazylijski portugalski, koreański, japoński, chiński i rosyjski. ) ChomikImage.aspx?k=1345608&t=633835497871332034&id=126555064&vid=126555064...
Text To Speech, TTS: English, Spanish, French, Russian, Italian, German, Portuguese, Korean, Japanese, Chinese
LINK DO STRONY
obrazek PDF Download jest lekarstwem na występujące w Sieci problemy z plikami .pdf. Po kliknięciu na odnośniku do pliku .pdf, zgłasza się PDF Download i oferuje wybór dalszego sposobu postępowania z tym plikiem. Można plik ten otworzyć, pobrać lub wykonać konwersję do formatu HTML. Działa z FF 3.5
LINK DO STRONY
obrazek Wyświetla flagi w zależności od położenia serwera, na którym znajduje się strona i dostarcza szybki dostęp do szczegółów lokalizacji i informacji o serwerze. Jak wyświetlać pochodzenie stron za pomocą flag w Firefoxie - Spryciarze.pl
LINK DO STRONY obrazek
ChomikImage.aspx?k=1334523&t=633811267466460000&id=116147342&vid=116147342 Rozszerzenie do Firefoxa, pokazujące aktualny stan pogody w wybranym przez nas mieście, może także wyświetlać prognozę pogody na następne dni. W ustawieniach dodatku można wybrać miejsce w Firefoxie, w którym mają się wyświetlać informacje pogodowe.
Firefox 3.5.1 dodatki - Tryb prywatny.bmp
. W trybie prywatnym Firefox nie zachowa historii przeg ...
.ChomikImage.aspx?k=1341901&t=633823160790056528&id=121291187&vid=121291187 W trybie prywatnym Firefox nie zachowa historii przeglądanych stron, historii wyszukiwania, historii pobierania plików, danych formularzy, ciasteczek oraz plików pamięci podręcznej. Należy jednak pamiętać, że wszystkie pobrane pliki i dodane zakładki zostaną zachowane............... Uwaga ta opcja w FF 3.5 jest dostępna z poziomu zakładki ,,Narzędzia" >>Przejdż do trybu prywatnego.
LINK DO STRONY
obrazek MouseZoom 0.4.5 Powiększanie za pomocą myszy....Aby powiększyć przeglądaną stronę należy wcisnąć prawy przycisk myszy a następnie kręcić rolką do przodu (120%...147%...200% itd..) Aby zmniejszyć rozmiar otwartego okna należy wcisnąć prawy przycisk i kręcić rolką do siebie (90%...80%...50%...) Uwaga !!!!! aby zresetować pomniejszanie lub powiększanie należy , najpierw wcisnąć i przytrzymać prawy przycisk myszki a następnie lewy.(<<<<< Restart )
Najnowsza wersja przeglądarki internetowej opartej na silniku Gecko 1.9 cenionym przez wielu użytkowników na całym świecie, głównie za szybkość i niemal pełną obsługę standardów internetowych rekomendowanych przez W3C. Firefox to przede wszystkim prostota obsługi, blokowanie wyskakujących okien, przeglądanie w kartach czy zintegrowany menadżer pobierania plików z obsługą wznawiania. Wszystko to jest możliwe dzięki pracy wielu użytkowników tworzących tak rozszerzenia (pluginy) poszerzające możliwości aplikacji o np. wykonywanie popularnych komend (wstecz, odśwież itp.) za pomocą gestów myszy, integrację z akceleratorami pobierania plików, przyspieszanie otwierania stron WWW, powiadamianie o nowych wiadomościach pocztowych, sprawdzanie pisowni i dużo więcej.
LINK DO STRONY
obrazek WOT (Web of Trust) pozwala Ci bezpiecznie przeglądać witryny i dokonywać zakupów w internecie. Różnokolorowe symbole WOT pomagają uniknąć oszustw, prób kradzieży tożsamości, podejrzanych sklepów internetowych i innych zagrożeń, jeszcze zanim klikniesz. Pomyśl o bezpieczeństwie — zainstaluj dodatek WOT w swojej przeglądarce Firefox.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności