Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Eternal Fist (Nieśmiertelna pięść) 1992 [Lektor PL].avi

pjan / Filmy sztuk walki [Lektor PL] / Eternal Fist (Nieśmiertelna pięść) 1992 [Lektor PL].avi
Download: Eternal Fist (Nieśmiertelna pięść) 1992 [Lektor PL].avi

746,27 MB

Długość filmu: 90 min

0,0 / 5 (0 głosów)
obrazek


Tytuł: Eternal Fist
Produkcja: USA - Hong Kong
Obsada: Dale Cook

W post-apokaliptycznym świecie, pewien tajemniczy człowiek pomaga pięknej dziewczynie zemścić się na gangu wędrownych renegatów, którzy zniszczyli jej wioskę. Popis swych umiejętności daje w tym filmie Dale "Apollo" Cook, trzykrotny mistrz świata wagi średniej w kickboxingu.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Bounty Tracker Hycel 1993 Lektor PL.avi play
Tytuł: Bounty Tracker Produkcja: USA Obsada: Matth ...
obrazek
Tytuł: Bounty Tracker Produkcja: USA Obsada: Matthias Hues Szajka profesjonalnych morderców, kierowana przez Erika Gaussa, zaczyna likwidować świadków po tym, jak jeden z nich zaczął zeznawać przeciwko szefowi mafii Luisowi Sarazenowi. Wśród ofiar znajduje się między innymi Paul Damon, pracownik firmy piorącej brudne pieniądze mafii. Jego brat Johnny - łowca przestępców, ściganych listem gończym - przyjeżdża do Los-Angeles. Od tej chwili ma on również osobisty motyw do poszukiwania przestępców...
Cyber Zone Cyber Strefa 1995 Lektor PL.avi play
Tytuł: Cyber Zone Produkcja: USA Obsada: Matthias ...
obrazek
Tytuł: Cyber Zone Produkcja: USA Obsada: Matthias Hues W pięćdziesiąt lat po trzęsieniu ziemi, które spowodowało, że cała Kalifornia znalazła się pod wodą, zbudowano nowe podwodne Los Angeles. Nowa metropolia na 10 milionów ludzi położona 500 mil od brzegu rządzi się bardzo surowymi prawami. Zabronione jest tu handlowania narkotykami, alkoholem i uprawianie prostytucji. Ale rządny władzy milioner Charles Mumberstone chce przy pomocy robotów - androidów przekształcić miasto w centrum rozrywki i hazardu. Tylko dwóch ludzi może go powstrzymać, ale ale czy wystarczy im czasu?
China OBrien 2 1990 Lektor PL.avi play
Tytuł: China O'Brien 2 Produkcja: USA Obsada: Cynt ...
obrazek
Tytuł: China O'Brien 2 Produkcja: USA Obsada: Cynthia Rothrock Tym razem China O'Brien walczy z handlarzami narkotyków. Po kolejnej udaremnionej transakcji, przestępcy jednoczą siły, aby dopaść China. Nie będzie to jednak łatwe, gdyż jest ona mistrzynią wschodnich sztuk walki.
China OBrien 1990 Lektor PL.avi play
Tytuł: China O'Brien Produkcja: USA - Hong Kong Ob ...
obrazek
Tytuł: China O'Brien Produkcja: USA - Hong Kong Obsada: Cynthia Rothrock China O'Brien to młoda policjantka, która po śmierci ojca zostaje szeryfem w rodzinnym miasteczku. Zmuszona jest bronić jej mieszkańców przed zemstą króla narkotyków.
Bloodfist 3 - Forced to Fight Krwawa Pięść 3 - Przymus walki 1992 Lektor PL.avi play
Tytuł: Bloodfist 3 - Forced to Fight Produkcja: USA ...
obrazek
Tytuł: Bloodfist 3 - Forced to Fight Produkcja: USA Obsada: Don 'The Dragon' Wilson Jimmy Boland został niesłusznie skazany za zbrodnię, której nie popełnił i osadzony w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Dwa gangi białych i czarnych toczą nieustanną walkę i werbują do swych struktur nowych więźniów. Biali chcą pozyskać Jimmy'ego, a czarni życzą mu śmierci. Jimmy jednak nie widzi sensu w przyłączeniu się do gangu. Aby ujść z życiem, może liczyć tylko na własny spryt i umiejętność walki.
Dragon Fire Ognisty Smok 1993 Lektor PL.avi play
Tytuł: Dragon Fire Produkcja: USA Laker Powers ( ...
obrazek
Tytuł: Dragon Fire Produkcja: USA Laker Powers (Dominic La Banca) powraca na ziemię z kosmicznej kolonii, aby odwiedzić swego brata. Długo wyczekiwane spotkanie nie dochodzi do skutku, gdyż brat zostaje zamordowany, a jedynym tropem są słowa "mordercą jest wąż". W poszukiwaniu zemsty Laker trafia do podziemnego świata, gdzie toczy się nieustanna walka o pieniądze, władzę i życie. Emocjonujące sceny walki, dynamiczna akcja i mistrzowskie popisy znakomitego kickboxera Dominica La Banca dostarczają widzą wielu mocnych wrażeń.
Dragon Squad Komando smoka 2005 Lektor PL.avi play
Tytuł: Dragon Squad Produkcja: Hong Kong - USA Obs ...
obrazek
Tytuł: Dragon Squad Produkcja: Hong Kong - USA Obsada: Sammo Hung Do Hongkongu przybywa grupa młodych agentów z Interpolu, którzy mają zeznawać na procesie pewnego przestępcy. Szef policji, Hon Sun, wita ich na lotnisku. W dniu rozprawy przewożący gangstera konwój zostaje zaatakowany przez terrorystę Petrosa Angelo. Agenci Interpolu nalegają, aby pozwolono im ruszyć w pościg za Petrosem i jego ludźmi. Hon Sun obawia się o ich bezpieczeństwo, dlatego odmawia. Oddaje agentów pod opiekę Kong Longa. Wkrótce policjant ulega perswazji agentów. Wspólnie postanawiają złapać terrorystę.
Cage 2 Klatka 2 1994 Lektor PL.avi play
Tytuł: Cage 2 Produkcja: USA Bohater KLATKI, nie ...
obrazek
Tytuł: Cage 2 Produkcja: USA Bohater KLATKI, niezrównany Lou Ferrigno powraca w KLATCE II. Jest zakładnikiem chińskiego gangu, ktorym dowodzi Tim Yum Lin (James Shigeta). Uwięziony w klatce Lou ma tylko jedna szansę na przeżycie: walkę a raczej wszystkie rodzaje walk: kung-fu, ju-jitsu, taekwondo i kickboxing. To walka bez reguł, granic i bez litości. Walka na śmierć i życie na oczach żądnej krwi publiczności. Zakochana w bohaterze dziewczynę gra córka Bruce'a Lee - Shannon Lee. Razem spróbują stawić czoła podziemnemu światu klatek.
Expert 1995 Lektor PL.avi play
Tytuł: Expert Produkcja: USA Obsada: Jeff Speakma ...
obrazek
Tytuł: Expert Produkcja: USA Obsada: Jeff Speakman Siostra Johna Lomaxa, Jenny, zostaje brutalnie zamordowana przez Martina Kagana. Morderca, wracając do domu, omal nie wpada pod samochód prowadzony przez Johna. Dzięki jego zeznaniom Kagan niebawem zostaje złapany i skazany na śmierć na krześle elektrycznym. Egzekucja ma się odbyć w więzieniu West Gate. Jednak wkrótce wyrok zostaje zamieniony na karę dożywotniego pozbawienia wolności. John, nie mogąc się pogodzić z faktem, że zabójca siostry ujdzie z życiem, postanawia osobiście wymierzyć sprawiedliwość.
Eternal Fist Nieśmiertelna pięść 1992 Lektor PL.avi play
Tytuł: Eternal Fist Produkcja: USA - Hong Kong Obs ...
obrazek
Tytuł: Eternal Fist Produkcja: USA - Hong Kong Obsada: Dale Cook W post-apokaliptycznym świecie, pewien tajemniczy człowiek pomaga pięknej dziewczynie zemścić się na gangu wędrownych renegatów, którzy zniszczyli jej wioskę. Popis swych umiejętności daje w tym filmie Dale "Apollo" Cook, trzykrotny mistrz świata wagi średniej w kickboxingu.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności