Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Eternal Fist (Nieśmiertelna pięść) 1992 [Lektor PL].avi

pjan / Filmy sztuk walki [Lektor PL] / Eternal Fist (Nieśmiertelna pięść) 1992 [Lektor PL].avi
Download: Eternal Fist (Nieśmiertelna pięść) 1992 [Lektor PL].avi

746,27 MB

Długość filmu: 90 min

0,0 / 5 (0 głosów)
obrazek


Tytuł: Eternal Fist
Produkcja: USA - Hong Kong
Obsada: Dale Cook

W post-apokaliptycznym świecie, pewien tajemniczy człowiek pomaga pięknej dziewczynie zemścić się na gangu wędrownych renegatów, którzy zniszczyli jej wioskę. Popis swych umiejętności daje w tym filmie Dale "Apollo" Cook, trzykrotny mistrz świata wagi średniej w kickboxingu.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
American Shaolin Król Kickboxerów 2 - Amerykanin w Shaolin 1991 Lektor PL.avi play
Tytuł: American Shaolin Produkcja: USA Po paśmie ...
obrazek
Tytuł: American Shaolin Produkcja: USA Po paśmie sukcesów rozpoczętym w 1985 r., kiedy zrobiono „No Retreat, No Surrender”, producent Ng SeeYuen i scenarzysta Keith W. Strandberg stali się znani jako główna siła, jeśli chodzi o łączenie akcji z Hong Kongu z obsadą z Hollywood. Trylogia „NRNS” pomogła wystartować Jean-Claude Van Damme`owi, Lorenowi Avedon i Cynthii Rothrock do gwiazdorstwa w U.S.A., gdzie Van Damme stał się bywalcem filmów klasy A, podczas gdy Avedon i Rothrock trafilły do niskobudżetowych, ekscytujących jednak obrazów sztuk walki. Tym razem Strandberg postawił na historię Amerykanina, który przełamuje bariery i dostaje szansę zostania mnichem Shaolin. Pozostając pod wpływem takich klasyków jak „The 36th Chamber of Shaolin” i „The Shaolin Temple”, Strandberg przychodzi z zawiłą fabułą, uzupełnioną sztukami walki. Wyśmienitą choreografię przygotował Corey Yuen. Z pomocą przyszło mu czterech kolegów z Hong Kongu, włączając Erica Kong, grającego niemego mnicha Yabbo, który pomaga Drew osiągnąć wyższy poziom po walce w świątyni. W sekwencjach treningu występują prawdziwi mnisi z Shaolin.
American Streetfighter Uliczny Wojownik 1992 Lektor PL.avi play
Tytuł: American Streetfighter Produkcja: USA Obsad ...
obrazek
Tytuł: American Streetfighter Produkcja: USA Obsada: Gary Daniels Po dziesięciu latach nieobecności Jake Tanner wraca do domu, by pomóc uwikłanemu w nielegalne walki bratu. Randy nie daje się przekonać i trafia pod skrzydła Ogawy, który wykorzystuje ciała martwych zawodników do szmuglowania narkotyków. Nie mając innego wyjścia Jake musi zmierzyć się z mafiozem i jego ludźmi.
American Kickboxer Amerykański Kickboxer 1992 Lektor PL.avi play
Tytuł: American Kickboxer Produkcja: USA Wśrod f ...
obrazek
Tytuł: American Kickboxer Produkcja: USA Wśrod filmów klasy B z wczesnych lat 90-tych pojawiła się ta opowieść o mistrzu kickboxingu, który zjeżdża po spirali w dół po to, by w końcu odzyskać swoje poczucie wartości i skonfrontować z głównym wrogiem w walce o pieniądze. Jest bardzo wiele filmów tego pokroju, ale dzięki fabule krążącej wokół głównego bohatera jako osi, ten jest nieco ponad standard. B.J. Quinn (John Barrett) zostaje mistrzem świata wagi średniej kickboxingu. Jego przeciwnikiem numer jeden do walki o tytuł był Chad Hunter (Keith Vitali). Impreza tego wieczoru, staje się początkiem jego upadku, przez nadmierną pewność siebie przeciwnika z wagi średniej Jacquesa Denard (Brad Morris). Kiedy Denard i Quinn wymieniają słowa i prawie zaczynają walczyć, imprezowicz Ken (Gavin Hood) próbuje ich rozdzielić. B.J. przypadkowym ciosem próbuje odsunąć go z drogi, niestety zabijając na miejscu. Poprzez zeznanie Denarda w sądzie, B.J. zostaje zesłany do więzienia na rok i otrzymuje zakaz rywalizacji jako zawodowy kickboxer.
Bloodfight Krwawa walka 1989 Lektor PL.avi play
Tytuł: Bloodfight Produkcja: Hong Kong Obsada: Bol ...
obrazek
Tytuł: Bloodfight Produkcja: Hong Kong Obsada: Bolo Yeung Masahiro Kai (Yasuaki Kurata) to sfrustrowany mistrz, szukający wybijającego się ucznia. Zgłasza się do niego wielu chętnych. Tajniki jego sztuki chce zgłębic m.in. bezwzględny szef gangu punków (Stuart Smith). Kai nie jest jednak zainteresowany nauką bandyty. Pewnego dnia jednak spotyka idealnego ucznia. Chłopak broni swojej dziewczyny przed gangiem punków. Nie przyjmuje jednak propozycji mistrza, który skłonny jest uczyć go elementów walk Wschodu. Bieg wydarzeń zmienia się gdy chłopak pada ofiarą napadu. Zacznie trenować, trafi nawet na deski krwawego turnieju wschodnich sztuk walki. Tragiczne wydarzenia spowodują, ze Kai bedzie musiał sam walczyć o honor i zemścić się...
Bloodfist 6 - Ground Zero Krwawa pięść 6 - Poziom Zero 1995 Lektor PL.avi play
Tytuł: Bloodfist 6 - Ground Zero Produkcja: USA Ob ...
obrazek
Tytuł: Bloodfist 6 - Ground Zero Produkcja: USA Obsada: Don 'The Dragon' Wilson Film akcji, którego największą zaletą jest przyciągający swoją pasją do starć Don "The Dragon" Wilson, który we wszystkich częściach "Krwawej pięści" wykorzystuje swoje umiejętności kickboxera i prezentuje wspaniałe sceny wysokiej klasy walk. Bohater musi wykazać się honorem, sprytem i przebiegłością. Mistrz kickboxingu rewelacyjny Don Wilson i historie, w jakie zostaje uwikłany, to idealne połączenie dla wszystkich tych, którzy są entuzjastami sztuk walk i lubią relaksować się przy filmie, w którym dzieje się naprawdę wiele.
Back In Action Szpony Orła 2 1994 Lektor PL.avi play
Tytuł: Back In Action Produkcja: Kanada Obsada: B ...
obrazek
Tytuł: Back In Action Produkcja: Kanada Obsada: Billy Blanks Billy, były komandos, mistrz sztuki walki, chce uwolnić siostrę spod wpływu gangsterów. Frank jest policjantem. Jego partnerka została zamordowana przez dealerów narkotyków. Obaj postanawiają połączyć siły, by rozprawić się z bandytami.
Bloodfist 4 - Die Trying Krwawa Pięść 4 - Śmiertelna gra 1992 Lektor PL.avi play
Tytuł: Bloodfist 4 - Die Trying Produkcja: USA Obs ...
obrazek
Tytuł: Bloodfist 4 - Die Trying Produkcja: USA Obsada: Don 'The Dragon' Wilson, Gary Daniels Danny Holt zupełnie przypadkowo popadł w konflikt z międzynarodowym gangiem przemytników broni. Wsiadł do niewłaściwego samochodu, w którym przewożono broń. Chcąc odzyskać zgubę, bandyci porywają córkę Holta.
Bloodfist 5 - Human Target Krwawa pięść 5 - Na celowniku 1994 Lektor PL.avi play
Tytuł: Bloodfist 5 - Human Target Produkcja: USA O ...
obrazek
Tytuł: Bloodfist 5 - Human Target Produkcja: USA Obsada: Don 'The Dragon' Wilson
Bloodfist 2 Krwawa pięść 2 1990 Lektor PL.avi play
Tytuł: Bloodfist 2 Produkcja: USA Obsada: Don 'The ...
obrazek
Tytuł: Bloodfist 2 Produkcja: USA Obsada: Don 'The Dragon' Wilson Jake Raye (Don 'The Dragon' Wilson) postanowił zakończyć swoją karierę sportową i odstawić kickboxing. Jednak wkrótce, jego dawny przyjaciel prosi go o pewną przysługę, która wiąże się z wyjazdem na daleki Wschód. Jake zgadza się i postanawia pomóc przyjacielowi. Nie wie jednak, że zostanie zmuszony do brutalnej walki o własne życie z pewnym bardzo niebezpiecznym mężczyzną.
Bounty Tracker Hycel 1993 Lektor PL.avi play
Tytuł: Bounty Tracker Produkcja: USA Obsada: Matth ...
obrazek
Tytuł: Bounty Tracker Produkcja: USA Obsada: Matthias Hues Szajka profesjonalnych morderców, kierowana przez Erika Gaussa, zaczyna likwidować świadków po tym, jak jeden z nich zaczął zeznawać przeciwko szefowi mafii Luisowi Sarazenowi. Wśród ofiar znajduje się między innymi Paul Damon, pracownik firmy piorącej brudne pieniądze mafii. Jego brat Johnny - łowca przestępców, ściganych listem gończym - przyjeżdża do Los-Angeles. Od tej chwili ma on również osobisty motyw do poszukiwania przestępców...
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności