Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
piotrra1
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Piotr

widziany: 30.04.2015 15:02

 • pliki muzyczne
  14675
 • pliki wideo
  83530
 • obrazy
  5555
 • dokumenty
  1551

121238 plików
85474,12 GB

Ukryj opis
FolderyFoldery
piotrra1
Audiobooki
 
Dokumenty
 
Filmy
 
Galeria
 
Gry
 
Język Angielski
Kabarety
 
Michael Jordan
 
Monia
Muzyka
 
Nalewki
 
NBA
 
Playlisty
Polskie seriale
 
07 zgłoś się
1975 - Ziemia obiecana
1992 - Żegnaj Rockefeler
1993 - 40-latek dwadzieścia lat póżniej
2002 - Wiedzmin
2005 - Wiedżmy
2010 - Ratownicy
2010 - Szpilki na giewoncie
2011-Bez tajemnic
 
Bez tajemnic. 2011. PL.sezon 1
AKWARIUM CZYLI SAMOTNOSC SZPIEGA
ALFABET MAFII
Alternatywy 4
 
Alternatywy 4 - Bez Cenzury (DVDRip)
Anna German.2012
Barbara i Jan
Barwy szczescia
Bez Tajemnic
 
Brzydula
 
Chichot losu
 
Chichot losu HD
Crimen
Czarne Chmury
Czas chonoru
 
Czterdziestola tek
Czterdziestola tek - 20 Lat Później
Czterej pancerni i pies
Daleko od szosy
Dekalog
Determinator
Doktor Ewa
DOM(1)
Dorastanie
Ekipa
Ekstradycja
 
Fala Zbrodni
GALERIA 3 SEZON 3
Galeria I sezon 1
Galeria II sezon 2
Galeria.[2013] S03 PL
GALERIA-NOWE ODCINKI
Generał
Glina
 
Glina - sez.1
Glina I
Glina II
Glina II(1)
sezon 1 - avi(chudszy )
Sezon 1- avi
Sezon 2 - avi
Hotel.52.Sezon 4
 
Hotel 52 HD
Instynkt
 
Instynkt HD
Janosik
Julia HD
Kapitan Sowa na tropie
Kariera Nikodema Dyzmy
 
Kariera Nikodema Dyzmy HD
Klub profesora Tutki
Kolumbowie
Krew z krwi (2012)
 
krew z krwi
Kryminalni
 
Kuba Wojewodzki
 
Kuba Wojewódzki-13 sezon
Kuchnia polska
Lalka
Lekarze
 
Lekarze
Sezon 2
Ludzie Chudego
Magda M
Majka
Matki, żony i kochanki
Misja
Misja Afganistan S01 PL
Na kłopoty Bednarski
Na krawędzi
 
Na krawedzi 2
NA KRAWĘDZI 2
Najważniejszy dzień życia
Naznaczony
Nowa
 
Nowa 720p HD
Odwróceni
Oficer
 
Oficer
 
Oficer
Oficerowie
Trzeci oficer
Trzeci.O ficer.DV DRip.Xvi D-sy5ka
Ojciec Mateusz
 
Pan Samochodzik i templariusze
Parada oszustow
Paradoks S01 PL
Paziowie
Pitbull
 
Pogranicze w ogniu
 
Pogranicze w ogniu HD
Polonia restituta
Polskie drogi
Popielec
Poranny WF - Wojewodzki i Figorski
Prawo Agaty Sezon 3
Prosto w Serce
Przepis na Życie
 
Przygody pana Michała
Ranczo
 
Ratownicy
 
Ratownicy
Sezon 1
Rezydencja (2011) SEZON 1
Ród Gąsieniców
rodzinka.pl
Rodzinka.pl HD
Selekcja
SENSACIE XX
Sensacje XX w. - II W.Św
Sfora
 
Siedem Życzeń
Siedem życzeń(1)
Ślad na ziemi
Sława i chwała
Spadkobiercy
 
Sprawiedliwi
Stawiam na Tolka Banana
Stawka większa niż życie
Świat Według Kiepskich
ŚWIAT WEDŁUG KIEPSKICH(1)
Szpieg
Tajemnica enigmy
Tajemnica twierdzy szyfrów
 
Tajemnica Twierdzy Szyfrow HD
Teraz Albo Nigdy
Trzecia granica
Tulipan
Tygrysy Europy
U Pana Boga w ogródku
Układ Warszawski sezon 1
Usta Usta
Wakacje z duchami
Wataha Sezon 1
Wiadomości z Drugiej Ręki
Wojna domowa
 
Wojna domowa - Seria 1
Wojna domowa - Seria 2
Zmiennicy
Znak orła
Życie Kamila Kuranta
Prywatne
Seriale
 
Trójka Polskie Radio
zachomikowane
Zeszyty do samodzielnego kształcenia VW i AUDI
AUDI. A4..I NIE TYLKO
Pokazuj foldery i treści
"Glina" Władysława Pasikowskiego to serial kryminalny, ale także opowieść o miłości, śmierci i nienawiści, o ludzkich emocjach tak skrajnych, że popychają do zbrodni. Serial pokazuje trudną i odpowiedzialną pracę policjantów z wydziału zabójstw, narażonych na ciągły stres, niebezpieczeństwo, zmagających się z sytuacjami, w których trzeba podejmować natychmiastowe decyzje. Wykonują ten zawód kosztem prywatnego życia. Służąc innym, nie mają czasu na ułożenie własnych spraw, zaniedbują bliskich, przysparzają im trosk, nierzadko cierpień. Borykają się też często z kłopotami finansowymi. Głównym bohaterem serialu jest oficer policji kryminalnej z wydziału zabójstw, Andrzej Gajewski (w tej roli Jerzy Radziwiłowicz), mężczyzna po czterdziestce, twardy, uparty, pozbawiony złudzeń, nie znoszący kompromisów i układów. Jak mówią koledzy, "zawsze były z nim kłopoty, ale ma jedną zaletę - nie da się skorumpować, nigdy nie bierze forsy". Dźwiga spory bagaż doświadczeń, jest zgorzkniały, zamknięty w sobie, często w sprawach osobistych i zawodowych kieruje się przeczuciem. Dla pracy w policji poświęcił życie prywatne, jego małżeństwo rozpadło się. Rozwód przyniósł kolejne stresy i żale, każde z małżonków próbuje teraz wybrać własną drogę. Była żona Krystyna chce zacząć wszystko od początku, ma nowego partnera. Nie przychodzi jej to łatwo, zwłaszcza że traci pracę. Oczkiem w głowie twardego i bezwzględnego policjanta jest córka, Julia, która studiuje prawo. Dziewczyna mieszka z matką. Najbliższymi współpracownikami Gajewskiego są: Jerzy (Robert Gonera) - oddany pracy, samotny, z nieułożonym życiem osobistym, oraz żółtodziób Artur (Maciej Stuhr) - świeżo upieczony absolwent szkoły policyjnej, który mieszka z ojcem, emerytowanym policjantem, poruszającym się na wózku inwalidzkim. Chłopak nie dostał się na studia prawnicze, uznał więc, że najlepszym pomysłem na życie będzie kontynuowanie tradycji rodzinnej.
 • 350,0 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Gajewski zbyt mocno angażuje się w śledztwo w sprawie zabójstwa swojej byłej dziewczyny, Agaty. Ostro przesłuchuje jej byłego kochanka - lekarza, który ją prześladował. Zostaje za to odsunięty od śledztwa. Banaś idzie tropem właściciela mieszkania, które wynajmowała Agata. Dowiaduje się, że niejaka Anna Misztal przekazała notarialnie lokal przyrodniemu bratu, który przedstawił się jako Piotr Kurten. Zrobiła to na prośbę matki. O swoim nieślubnym synu, który wychowywał się w łódzkim domu dziecka, matka powiedziała jej dopiero na łożu śmierci. Policjanci ustalają prawdziwe nazwisko Piotra Kurtena. Tymczasem Gajewski jedzie z patolog Olgą Seifert do Topoli Kujawskiej, gdzie prawdopodobnie Piotr Kurten zabił swoją pierwszą ofiarę, Renatę Mielnik. W jej pokoju na jednym ze zdjęć Gajewski rozpoznaje meżczyznę, z ktorym niedawno rozmawiał w Warszawie prowadząc śledztwo. Wraca jego tropem do Warszawy. Udaje mu się przewidzieć zamiary Piotra Kurtena i złapać go na gorącym uczynku. Tosiek reguluje wszystkie swoje rachunki: w deszczową noc strzela do Gajewskiego.

z chomika jk31

 • 154,4 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Gajewski kontynuuje śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci aktorki Joanny Sobczyńskiej. Rozmawia z jej byłymi kolegami z podziemnej Solidarności i dawnymi ubekami, ktorzy ją prześladowali. Odkrywa, że powodem jej samobójstwa były dramatyczne wydarzenia sprzed ćwiećwiecza, z okresu działania podziemnej Solidarności. Echa przeszłości nieoczekiwanie dały o sobie znać po latach. Gajewski piętnuje moralnego sprawcę samobójstwa wrażliwej kobiety. W domu Dyducha policja odnajduje zwłoki kobiety, prawdopodobnie jego matki. Dyduch nie dokonał jednak zabójstwa Rakowskiej. Policjanci idą śladem tajemniczego Piotra Kurtena. Przeprowadzająca sekcję zwłok lekarka zwraca im uwagę, że podobnie nazywał się głośny wampir z Dusseldorfu, Peter Kurten. Na pogrzebie Rakowskiej pojawia się podejrzany mężczyzna. Ucieka ścigającym go policjantom. Tymczasem do miasta wraca Tosiek, były szef gangu.

z chomika jk31

 • 162,8 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Ongiś znana i wielce utalentowana aktorka zostaje znaleziona martwa w swoim samochodzie. Wszystko wskazuje na to, że to samobójstwo. Jednak Gajewski nie jest do końca przekonany do takiej wersji wydarzeń. Intryguje go napis na lustrze w łazience nieboszczki: Derwisz i śmierć. A jeszcze bardziej nie daje mu spokoju odpowiedź na pytanie, dlaczego artystka, przed którą kariera stała otworem, w pewnym momencie całkowicie z niej zrezygnowała.

z chomika jk31

 • 153,8 MB
 • 3 kwi 11 20:19
W windzie jednego z bloków znaleziono zwłoki młodej kobiety. Sprawca oszołomił ją chloroformem, następnie skrępował i zakneblował. Potem wykorzystał ofiarę seksualnie, używająć do tego celu metalowego przedmiotu i poderżnął jej gardło skalpelem. Z dokumentów znajdujących się w torebce ofiary wynika, że kobieta nazywała się Izabela Rakowska i mieszkała w tym bloku na 6 piętrze. Policjanci badają przeszłość ofiary. Izabela Rakowska pracowała w mokotowskim inspektoracie nadzoru budowlanego. Czerpała z tego korzyści materialne, chętnie brała prezenty, przyjmowała zaproszenia na wystawne kolacje. Policjanci odwiedzają sąsiadów ofiary. Dowiadują się, że w jednym z lokali na 6 pietrze mieszkał poprzednio niejaki Piotr Kurten. W firmie kurierskiej, gdzie rzekomo pracował, przyjęto go tylko na okres próbny. Grupa Miazgi kradnie Pęczakowi kontener najnowocześniejszych telewizorów i likwiduje jego dwóch ochroniarzy. Pęczak skarży się na Miazgę Karlosowi. Szef obiecuje mu, że sprawę załatwi. Po rozmowie z Pęczakiem Karlos i jego dziewczyna jadą do eleganckiej restauracji, gdzie spotykają się z adwokatem. W toalecie restauracji Miazga zabija Karlosa, dusząc go linką.

z chomika jk31

 • 162,3 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Zgłasza się świadek zabójstwa dziewczyny na Powiślu. Nieoczekiwanie rozwiązanie tej sprawy daje Gajewskiemu wiele do myślenia. Banaś, który dość przypadkowo związał się ze starszą od siebie psycholog z Komendy Stołecznej, zrywa ten związek. Znacznie bardziej zależy mu na córce Gajewskiego.

z chomika jk31

 • 159,6 MB
 • 3 kwi 11 20:19
W przenośnej toalecie na Powiślu zostają znalezione zwłoki młodej kobiety. Kwit z zakładu fotograficznego w jej torebce nie daje Gajewskiemu spokoju. Dlaczego zabójca go nie zabrał, umożliwiając identyfikację? Ale jeszcze bardziej intryguje go fakt, że ofiara była utrzymanką bogatego, żonatego przedsiębiorcy.

z chomika jk31

 • 156,8 MB
 • 3 kwi 11 20:19
W dramatycznych okolicznościach Banaś wyjaśnia tajemnicę zaginięcia trójki Romów. Okazuje się też, że w tle zabójstwa handlującego narkotykami gangstera Kosmy pojawia się sprawa korupcji na znaczną skalę w szeregach samej policji.

z chomika jk31

1 komentarz

 • 349,7 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Artur Banaś prowadzi prywatne śledztwo w sprawie zaginionych Cyganów. Udaje się do Baranicy, małego miasteczka całkowicie kontrolowanego przez jedynego pracodawcę w okolicy, senatora Jarosza oraz jego syna związanego z faszyzującą organizacją. Do Baranicy tydzień wcześniej pojechał autobusem z dwojgiem krewnych z Kosowa polski Rom, Bernard Malewicz. Zamierzali pobrać z tamtejszego urzędu odpis metryki Marii Malewicz. Kiedy Banaś zjawia się na miejscu, urzędnik, Witold Auguścik, zapewnia go, że tamtego dnia żadnych Romów nie widział. Podobnie twierdzi właściciel baru położonego blisko autobusowego dworca. W tajemnicy przed szefem kelnerka zdradza jednak Banasiowi, że tamtego dnia troje Cyganów weszło do baru, ale właściciel ich wyrzucił, a potem dzwonił do kogoś. Banaś odwiedza Auguścika w domu. Urzędnik w końcu przyznaje, że troje Cyganów było wówczas w urzędzie, nie mógł im jednak wydać odpisu metryki, ponieważ nie mieli stosownych dokumentów. Później zauważył, że z rynku zabiera ich policja. Żona Auguścika dodaje, że jej siostra widziała, jak w nocy z komisariatu wyprowadzono troje ludzi i wsadzono do samochodu należącego do Roberta Jarosza. Banaś próbuje przycisnąć młodego Jarosza do muru, ale on wszystkiemu zaprzecza. Wieczorem Artur Banaś zostaje pobity przez trzech zamaskowanych sprawców.

z chomika jk31

 • 350,4 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Wojna gangów trwa. Zwłoki jedną z jej ofiar zostają znalezione w spalonym samochodzie na Siekierkach. W sprawę zamordowania młodego aktora Lenarta wplątana jest radna z miejskiego ratusza. I chociaż to właśnie ona miała najbardziej przekonujące motywy, by popełnić tę zbrodnię, ma też równocześnie żelazne alibi. Kilka drobnych elementów nieoczekiwanie pozwala jednak Gajewskiemu wpaść na właściwy trop. Jeszcze raz o czyimś życiu zadecydowały emocje. Gajewski poniekąd je rozumie, ale ich nie usprawiedliwia.

z chomika jk31

 • 350,7 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Druga, obejmująca 13 odcinków, seria popularnego serialu kryminalnego, którego głównymi postaciami są, podobnie jak w części pierwszej, komisarz Andrzej Gajewski (Jerzy Radziwiłowicz) i podkomisarz Artur Banaś (Maciej Stuhr). Obaj pracują w Wydziale Zabójstw Komendy Stołecznej. O pracownikach tego wydziału koledzy mówią między sobą: zabójcy. Część druga serialu stanowi bezpośrednią kontynuację wydarzeń ukazanych w serii pierwszej.
Sytuacja osobista komisarza Gajewskiego nie zmieniła się specjalnie: nadal roztacza opiekę nad studiującą córką Julią i interesuje się losem rozwiedzionej z nim żony, chociaż ich spotkania nie należą do najłatwiejszych. Była konkubina Gajewskiego, pielęgniarka Agata, która zdradziła go z lekarzem z tego samego szpitala, a następnie została przez niego pobita, znów mieszka u komisarza, ale ten już nie chce odbudowywać tego związku. Z kolei podkomisarz Banaś wplątuje się w trudny, ukrywany przed innymi romans z pracującą w komendzie, starszą od niego psycholog Janowską. Jednocześnie zabiega o względy córki Gajewskiego. W komendzie toczy się normalna, codzienna praca, pojawiają się wciąż nowe sprawy. Gajewski i jego koledzy z Wydziału Zabójstw otrzymują wezwanie do mieszkania, w którym znaleziono zwłoki grającego w popularnym serialu młodego aktora Lenarta. Okoliczności wskazują na zabójstwo na tle seksualnym. Tymczasem po śmierci Grubego i zniknięciu Tośka - gangsterów, którzy dotychczas kontrolowali kryminalne podziemie stolicy, na mieście rozpoczyna się gangsterska wojna o zajęcie ich miejsca. Widomym znakiem próby sił jest kilka spektakularnych egzekucji. Chodzi o ustanowienie nowego układu i stref wpływów. Śledztwo w tej sprawie zostaje jednak odebrane Gajewskiemu i przekazane do CBŚ. Ale Gajewski na własną rękę usiłuje śledzić rozwój wydarzeń, w których szczególnie aktywną rolę wydaje się odgrywać niejaki Miazga.

z chomika jk31

 • 349,1 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Gajewski przesłuchuje Elżbietę Zarębską. W walizce zamordowanego Guntera Fuchsa znajduje dowody współpracy firmy Sachs&Schroeder z Lift Cargo Poland. Gruby szuka dyskietki z kompromitującymi danymi, której nie znalazł w torebce Elżbiety. Zdradzana przez męża Elżbieta dowiaduje się prawdy. Wychodzi z domu, zabierając syna. Rozpoczyna się wyścig z czasem. Kto pierwszy znajdzie kobietę - Gajewski czy Gruby?

z chomika jk31

 • 350,2 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Prokurator zwalnia Pulpeta z aresztu. Andrzej i Artur wracają do śledztwa w sprawie morderstwa w hotelowym pokoju. Po raz kolejny obserwują Grubego, który regularnie spotyka się z Tośkiem. Okazuje się, że kierowcą Tośka jest poszukiwany listem gończym Kajtek, prawa ręka Karbowiaka. Komisarz aresztuje go. Zastraszony mężczyzna zaczyna sypać.

z chomika jk31

 • 349,9 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Policja identyfikuje zwłoki kobiety. Znaleziona przez Andrzeja w piwnicy ofiara zabójstwa to Nana Petru, córka Kazimierza Grabka. Komisarz studiuje akta śledztwa w sprawie porwania syna Czekańskiego. Zwraca uwagę na niepokojące fakty. Niebawem odkrywa, że jest śledzony przez tajemniczych mężczyzn.

z chomika jk31

 • 350,1 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Agata wyprowadza się od Andrzeja. Tymczasem w opuszczonym ośrodku wypoczynkowym policja odkrywa zwłoki mężczyzny. Przy denacie nie znaleziono żadnych dokumentów. Opróżniona fiolka po środkach nasennych może sugerować samobójstwo. Sekcja zwłok nie wykazuje jednak niczego podejrzanego. Nie ma też żadnych wyraźnych śladów, że mężczyzna został zamordowany.

z chomika jk31

 • 350,2 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Zebrane przez Artura informacje wskazują na to, że Czeski prowadził ciemne interesy, o których mogli wiedzieć Zajdler i Woźnicki. Może właśnie dlatego musieli zginąć. Komisarz Gajewski stara się nie pominąć najdrobniejszego szczegółu, który może pomóc w wyjaśnieniu sprawy. Niepokoi go zachowanie żony zamordowanego malarza. Komisarz podejrzewa, że kobieta może skrywać jakąś tajemnicę.

z chomika jk31

 • 349,9 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Artur Banaś, wstrząśnięty tragiczną śmiercią kolegi, zamierza zrezygnować z pracy w policji. Komisarz Gajewski skutecznie odwodzi go od tej nieprzemyślanej decyzji. Policjanci za wszelką cenę starają się znaleźć zabójców Jerzego. Do śledztwa włącza się komisarz Malicki (Krzysztof Jędrysek). Podejrzewa, że to zabójstwo może mieć ścisły związek z tajemniczym morderstwem funkcjonariusza w hotelowym pokoju, gdzie zginął również poszukiwany przez policję gangster. Jerzy bardzo interesował się tą sprawą, prowadził nawet dochodzenie na własną rękę. Komisarz Gajewski wraz z Banasiem obserwują miejsca, gdzie przed tragiczną śmiercią bywał ich kolega, i osoby, z którymi się kontaktował. Jednym z jego informatorów był niejaki Pulpet. Postanawiają śledzić Patrycję, narzeczoną Pulpeta. Banaś umawia się z nią, udając biednego intelektualistę. Spędzają razem noc. Następnego dnia Pulpet zastaje Banasia w mieszkaniu Patrycji.

z chomika jk31

 • 350,0 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Przesłuchiwany przez Gajewskiego kapitan Stępień przyznaje się do zamordowania brata. Wyjaśnienia kapitana, co do okoliczności popełnienia zabójstwa znacznie jednak odbiegają od wyników uzyskanych podczas sekcji zwłok. Niejasne są również okoliczności kradzieży broni, o co Stępień jest podejrzany. Dociekliwy Gajewski nie daje za wygraną. Jego upór przynosi wkrótce efekty. Skradziona broń zostaje odnaleziona w domu sierżanta Grzelaka. Przyparty do muru kapitan Stępień wreszcie zaczyna mówić prawdę. Kiedy Jerzy i Artur Banaś odwożą go do aresztu, dochodzi do tragedii.

z chomika jk31

 • 350,2 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Na warszawskiej Pradze dochodzi do makabrycznego odkrycia. W bagażniku samochodu sierżanta Grzelaka zostają znalezione zwłoki tramwajarza Stępnia. Oględziny zwłok wskazują jednoznacznie na uduszenie. Właściciel samochodu utrzymuje, że nie zna denata, a pojazd został skradziony przed kilkoma dniami. Żona zamordowanego mężczyzny również nie rozpoznaje sierżanta. Nie zna nikogo z rodziny męża, bowiem nigdy nie utrzymywała z nimi kontaktu. Trwa dochodzenie w sprawie tajemniczego zabójstwa. Komisarz Gajewski z wydziału kryminalnego trafia na ślad brata ofiary, kapitana Stępnia. Sprawa bardzo się komplikuje. Okazuje się, że kapitan ma wiele na sumieniu. Ale Gajewski nie daje się łatwo zwieść poszlakom. Ustala kilka ważnych szczegółów, które są kluczowe w sprawie. Prowadząc prywatne dochodzenie w sprawie zabójstwa policjanta w hotelowym pokoju, Jerzy coraz bardziej zbliża się do wdowy.

z chomika jk31

 • 350,0 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Trwa dochodzenie w sprawie tajemniczego zniknięcia młodej dziewczyny. Funkcjonariusze policji kryminalnej nie lekceważą żadnego tropu, mozolnie posuwając śledztwo do przodu. W podwarszawskim domu dziecka Jerzy odnajduje Ewę Wasiak, z którą mieszkała zaginiona. Gajewski postanawia pójść za ciosem. Zabiera Ewę do opuszczonej fabryki, gdzie w piecu odkryto ludzkie szczątki. Przerażona kobieta zaczyna mówić. W komendzie składa zeznania obciążające Karbowiaka. Gdy jednak na chwilę zostaje sama w pokoju przesłuchań, dzwoni z komórki, którą zdołała ukryć przed funkcjonariuszami, do Karbowiaka, ostrzegając go i równocześnie prosząc o pomoc. Były policjant Karbowiak z łatwością przedostaje się do komendy, posługując się starą legitymacją. Cała akcja rozgrywa się błyskawicznie. Zaskoczony przez Banasia nie cofnie się już przed niczym. Policja organizuje obławę.

z chomika jk31

 • 350,1 MB
 • 3 kwi 11 20:19
Oficer policji kryminalnej z wydziału zabójstw, Andrzej Gajewski, i jego najbliższy współpracownik, Jerzy, kontynuują śledztwo w sprawie tajemniczego zniknięcia młodej kobiety, o której opowiadał kierowca fiata, Tadeusz. Po wypadku zostawił ją samą w rozbitym aucie, a gdy wrócił nad ranem już jej nie było. Przeszukując leśny teren przy drodze, gdzie Tadeusz znalazł przerażoną, roznegliżowaną kobietę, funkcjonariusze trafiają na zupełnie nowy trop. Odkrywają w lesie rzekomo nieczynną fabrykę, na straży której, stoją dwa groźne psy. Na terenie zakładu widać świeże ślady opon samochodowych. Napotkana na drodze kobieta przysięga, że nocą ktoś bywa w fabryce. Czasem widać unoszący się z komina dym. Gajewski i młody aspirant Banaś obserwują to miejsce i zauważają przejeżdżający kilkakrotnie w pobliżu ten sam samochód. Postanawiają wyczekać, a ich cierpliwość wkrótce zostaje nagrodzona. Tymczasem Jerzy prowadzi na własną rękę śledztwo w sprawie zastrzelonego policjanta w hotelowym pokoju, który był jego bliskim znajomym. Zginął wówczas również znany mafioso, co budzi pewne podejrzenia. Jerzy odwiedza wdowę, próbując podtrzymać ją na duchu.

z chomika jk31

 • 350,1 MB
 • 3 kwi 11 20:19
W hotelowym pokoju dochodzi do podwójnego zabójstwa. Jedną z ofiar jest Stanisław Iwanicki, oficer z wydziału zabójstw, drugą - poszukiwany listem gończym Zbigniew Florczak, gangster o pseudonimie Rolex. Ze względu na osobę Staszka, który był przyjacielem Jerzego, ekipa Gajewskiego chce za wszelką cenę rozwikłać tę sprawę. Gajewski bada też prawdziwość zeznań kierowcy, Tadeusza Skoneckiego, który zgłosił się do komisariatu z doniesieniem o przestępstwie. Poprzedniego wieczoru zabrał do samochodu zauważoną na drodze zakrwawioną, nagą młodą kobietę. Chwilę później zamaskowani mężczyźni usiłowali zatrzymać jego samochód, rzucając w niego kamieniami. Przerażony Tadeusz rozbił wóz na pobliskim drzewie, zostawił nieprzytomną pasażerkę w roztrzaskanym aucie, a sam uciekł do lasu. Kiedy rankiem wrócił do auta, kobiety już nie było.

z chomika jk31

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  21
 • pliki muzyczne
  0

21 plików
6,05 GB

My_word

My_word napisano 7.04.2015 18:46

zgłoś do usunięcia
FILMY-NOWOSCI-2015

FILMY-NOWOSCI-2015 napisano 13.04.2015 13:07

zgłoś do usunięcia
FILMY-NOWOŚCI-2015 zαρяαѕzαм
ginger.86

ginger.86 napisano 16.04.2015 11:12

zgłoś do usunięcia
Zapraszamobrazek
SascheR

SascheR napisano 19.04.2015 13:55

zgłoś do usunięcia
DZIEŃ DOBRY
Zapraszam do mnie po Filmy Religijne , lecz nie tylko . Na moim chomiku znajdziesz również świadectwa i wykłady Religijne , które warto posłuchać . Na moim chomiku jest wiele , rzeczy , dzięki którym na pewno będziesz mógł zrozumieć pewne rzeczy . Zapraszam do pobierania i CHOMIKOWANIA . Życzę miłego i spokojnego dnia .Pozdrawiam Daniel
obrazek.
VmaxEr

VmaxEr napisano 25.04.2015 16:09

zgłoś do usunięcia
daniel5999

daniel5999 napisano 3.05.2015 14:40

zgłoś do usunięcia
sierjorza

sierjorza napisano 3.05.2015 15:58

zgłoś do usunięcia
obrazek
ZAPRASZAM!!!! NA MOJEGO CHOMIKA CODZIENNA AKTUALIZACJA ----SERIALE---- ----MUZYKA---- ----FILMY----
Super-Film-gry

Super-Film-gry napisano 4.05.2015 13:11

zgłoś do usunięcia
pawel18shami1

pawel18shami1 napisano 4.05.2015 17:36

zgłoś do usunięcia
Image and video hosting by TinyPic
anya.86

anya.86 napisano 4.05.2015 17:54

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności