zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
ooshak
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Urszula

widziany: 18.04.2014 21:07

 • pliki muzyczne
  67
 • pliki wideo
  893
 • obrazy
  59
 • dokumenty
  135

1254 plików
491,93 GB

Ukryj opis
Komedie romantyczne 2011

obrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 5,0
 • 693,3 MB
 • 23 cze 13 11:03
obrazekOryginalny Lektor PL
Komedia Romantyczna══════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════

Deb Dorfman jest nieśmiałą dwudziestosiedmioletnią księgową, która po śmierci matki musi zamieszkać ze zrzędliwym ojcem w San Fernando Valley. Dziewczyna nie jest zadowolona z tego rozwiązania. Gdy nadarza się okazja do zmiany otoczenia, Deb szybko podejmuje decyzję. Tym bardziej, że chodzi o zaopiekowanie się mieszkaniem i kotem przyjaciela jej brata, który zawsze jej się podobał. Przeprowadzka do centrum Los Angeles odmienia jej życie.
Rozdzielczość: 640 x 352

z chomika Violence_up

 • 5,0
 • 701,3 MB
 • 23 cze 13 11:02
obrazekOryginalny Lektor PL
Komedia Romantyczna══════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════

Skromy fotograf zwierząt Bryan Lighthouse, przeżyje przygodę swojego życia, gdy zostanie zmuszony do poślubienia chorwackiej dziewczyny. Swój miesiąc miodowy spędzają w tropikalnym kurorcie, w którym jego nowa małżonka, Masha Nikitin, zostaje porwana.
Rozdzielczość: 624 x 352

Brak lektora w kilku scenach, łącznie ok. 2 min

z chomika Violence_up

 • 5,0
 • 700,6 MB
 • 3 sty 13 22:53
Kocha, lubi, szanuje

obrazekCzas trwania: 1 godz. 58 min.
Gatunek: DramatKomediaRomans
Premiera: 2011-09-02 (Polska) 2011-07-28 (Świat)
Ocena (FilmWeb): 7,4/10

Dodatkow informacjie o pliku:
Ścieżka dźwiękowa: Lektor
Dodatkowy opis:
Wersja: AVI
Opis

W wieku czterdziestu kilku lat przesadnie poprawny Cal Weaver (Steve Carell) wiedzie idealne życie — ma dobrą pracę, ładny dom, udane dzieci i szkolną miłość za żonę. Ale kiedy dowiaduje się, że jego druga połowa, Emily (Julianne Moore), zdradziła go i chce się rozwieść, jego „wymarzone” życie rozpada się na kawałki. Co gorsza, w dzisiejszym świecie, w którym królują single, Cal, który na randce nie był od lat, staje się uosobieniem niezgrabności. Nieszczęsnego Cala, spędzającego wolne wieczory na samotnych rozmyślaniach w pobliskim pubie, wybiera sobie na partnera i ucznia przystojny podrywacz po trzydziestce , Jacob Palmer (Ryan Gosling). Jacob stara się pomóc Calowi pogodzić się
rozstaniem i rozpocząć nowe życie, więc ukazuje mu liczne możliwości, jakie się przed nim otwierają: zalotne kobiety, męskie wypady na drinka i wyczucie stylu, jakiego nie można wyrobić sobie, robiąc zakupy w sieciówkach. Cal i Emily to nie jedyne postaci poszukujące miłości tam, gdzie trudno na nią trafić. Trzynastoletni syn Cala — Robbie — szaleje za siedemnastoletnią opiekunką do dzieci, Jessicą, która z kolei na obiekt westchnień wybrała sobie Cala. A ten, mimo całej przemiany i licznych podbojów, nie może w swoim sercu zmienić tej jednej rzeczy, która ciągle prowadzi go z powrotem w to samo miejsce, w którym rozpoczęła się jego podróż.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬obrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazek▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

z chomika Matrix_89

 • 699,9 MB
 • 23 cze 12 10:16
obrazek.
Produkcja: Australia
KOMEDIA ROMANTYCZNA
Heidi (Pia Miranda) marzy o wielkiej miłości, boi się jednak angażować w poważny związek. Jej siostra Rose (Holly Valance) ma zupełnie inne problemy. Jest samotną matką, która ledwo wiąże koniec z końcem. Siostry ciągle nie mogą pozbyć się bolesnych wspomnień związanych z ich mamą Georgią (Caroline O'Connor). Impulsywna, często zmieniająca partnerów i pragnąca życia bez zobowiązań kobieta zostawiła córki dwanaście lat temu. Pewnego dnia Heidi i Rose dowiadują się, że ich rodzicielka umarła, zostawiając im w spadku bar w rodzinnym mieście. Aby stać się jego nowymi właścicielkami, kobiety muszą wrócić do miejsca, w którym się wychowały. Wkrotce okazuje się, że przeprowadzka na zawsze zmienia ich życie. Inteligentny film o poszukiwaniu miłości i własnej tożsamości. Za reżyserię obrazu odpowiadały Sandry Sciberras i Kate Whitbread, autorki "Jednego życzenia". Atutem produkcji są znakomite role wschodzących gwiazd australijskiego kina, Holly Valance i Pii Mirandy
obrazek

obrazek


zachomikowany

 • 48 KB
 • 30 sty 12 21:17

zachomikowany

 • 705,3 MB
 • 30 sty 12 21:17
obrazek

Reżyseria - Francis Lawrence
Produkcja - USA
Czas trwania – 120 min.

Jackob Jankowski (Robert Pattinson) to buntowniczy student weterynarii o nieco rozchwianej osobowości. Pod wpływem chwilowej depresji postanawia rzucić studia tuż przez ich ukończeniem i przyłącza się do wędrownego cyrku, który akurat stacjonuje w jego mieście. Na miejscu rozpoczyna pracę jako weterynarz zaprzyjaźniając się przy tym z osowiałą słonicą Rosie, której nikt nie chce trenować. Poznaje tu też piękną Marlenę (Reese Witherspoon), która ujeżdża konie i jest żoną charyzmatycznego tresera Augusta (Christoph Waltz).
"Water for Elephants" jest historią o miłości dwojga ludzi pochodzących z różnych światów egzystujących w środowisku, gdzie miłość jest luksusem na, który tylko nieliczni mogą sobie

zachomikowany

2 komentarze

 • 0,86 GB
 • 26 gru 11 1:47
Photobucket

Chłopak pilnie poszukiwany_
See Jane Date
obrazek
2003
Kanada, USA
Komedia rom.

Opowieść o sercowych perypetiach 28-letniej Jane Grant. Jest ona młodszm redaktorem wydawnictwa Posh Publishing. Pewnego dnia dziewczyna otrzymuje zaproszenie na ślub, na który może przyjść z osobą towarzyszącą. Nie ma partnera więc postanawia znaleźć odpowiednią osobę. Dwa miesiące wypełnione randkami przynoszą sporo niespodzianek.

z chomika Skandalistka

 • 697,7 MB
 • 2 gru 11 9:45
obrazek"W wieku czterdziestu kilku lat przesadnie poprawny Cal Weaver (Steve Carell) wiedzie idealne życie — ma dobrą pracę, ładny dom, udane dzieci i szkolną miłość za żonę. Ale kiedy dowiaduje się, że jego druga połowa, Emily (Julianne Moore), zdradziła go i chce się rozwieść, jego „wymarzone” życie rozpada się na kawałki. Co gorsza, w dzisiejszym świecie, w którym królują single, Cal, który na randce nie był od lat, staje się uosobieniem niezgrabności. Nieszczęsnego Cala, spędzającego wolne wieczory na samotnych rozmyślaniach w pobliskim pubie, wybiera sobie na partnera i ucznia przystojny podrywacz po trzydziestce , Jacob Palmer (Ryan Gosling). Jacob stara się pomóc Calowi pogodzić się rozstaniem i rozpocząć nowe życie, więc ukazuje mu liczne możliwości, jakie się przed nim otwierają: zalotne kobiety, męskie wypady na drinka i wyczucie stylu, jakiego nie można wyrobić sobie, robiąc zakupy w sieciówkach. Cal i Emily to nie jedyne postaci poszukujące miłości tam, gdzie trudno na nią trafić. Trzynastoletni syn Cala — Robbie — szaleje za siedemnastoletnią opiekunką do dzieci, Jessicą, która z kolei na obiekt westchnień wybrała sobie Cala. A ten, mimo całej przemiany i licznych podbojów, nie może w swoim sercu zmienić tej jednej rzeczy, która ciągle prowadzi go z powrotem w to samo miejsce, w którym rozpoczęła się jego podróż.

z chomika d4mi4n6

 • 704,7 MB
 • 2 gru 11 9:44


PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Komedia romantyczna
CZAS TRWANIA: 118 minut
DATA PREMIERY: 29 lipca 2011 (Świat)

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Film opowiada o mężczyźnie, który po tym jak rzuciła go żona, próbuje utrzymać poprawne relacje z dziećmi. Przyjaciel pomaga mu znaleźć nową ukochaną.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


zachomikowany

 • 699,9 MB
 • 20 lis 11 12:53
obrazek.
Komedia rom.
Heidi (Pia Miranda) marzy o wielkiej miłości, boi się jednak angażować w poważny związek. Jej siostra Rose (Holly Valance) ma zupełnie inne problemy. Jest samotną matką, która ledwo wiąże koniec z końcem. Siostry ciągle nie mogą pozbyć się bolesnych wspomnień związanych z ich mamą Georgią (Caroline O'Connor). Impulsywna, często zmieniająca partnerów i pragnąca życia bez zobowiązań kobieta zostawiła córki dwanaście lat temu. Pewnego dnia Heidi i Rose dowiadują się, że ich rodzicielka umarła, zostawiając im w spadku bar w rodzinnym mieście. Aby stać się jego nowymi właścicielkami, kobiety muszą wrócić do miejsca, w którym się wychowały. Wkrotce okazuje się, że przeprowadzka na zawsze zmienia ich życie. Inteligentny film o poszukiwaniu miłości i własnej tożsamości. Za reżyserię obrazu odpowiadały Sandry Sciberras i Kate Whitbread, autorki "Jednego życzenia". Atutem produkcji są znakomite role wschodzących gwiazd australijskiego kina, Holly Valance i Pii Mirandy.
obrazek

z chomika piter2710

 • 5,0
 • 696,1 MB
 • 16 paź 11 16:57
obrazek
Sharpay Evans - młoda aktorka o dużych aspiracjach dostaje szansę na spełnienie swoich marzeń w teatrze na Broadwayu. Przełomowy moment nadchodzi, gdy dziewczyna zostaje zauważona przez łowcę talentów podczas występu ze swoim psem Boi na gali charytatywnej. Od tej chwili Sharpay nie przestaje snuć bujnych marzeń o wielkiej sławie i wraz z Boi przeprowadza się do Nowego Jorku.

Dramat, Familijny, Komedia, Musical, Romans, 19.04.2011


z chomika XxXzywy92

 • 697,3 MB
 • 2 paź 11 23:32
obrazek.
obrazekProdukcja: USA
KOMEDIA
Sarah Jane McKinney to przecietna 30-latka. Jest sekretarką w farmacji i marzy o awansie. Fałszuje dokumenty i dostaje pierwszy awans. Jednak nie tylko ona spiskuje. Nowy szef zdradza Sarze, jak wygrać walkę o stołki. Musi się tylko pozbyć kilku menedżerów z firmy. Dziewczyna wpada na genialne rozwiązanie. Postanawia ich zamordować...
obrazek

obrazek


zachomikowany

 • 700,0 MB
 • 2 paź 11 23:32
obrazek.
obrazekProdukcja: USA
KOMEDIA ROMANS
Sam Wexler jest pisarzem i nie ma najlepszego dnia. Na stacji metra zauważa młodego chłopaka, który zgubił rodzinę. Mężczyzna postanawia zaopiekować się dzieckiem i zabiera go do swojego mieszkania. Tak zaczyna się ich skomplikowana przyjaźń.
obrazek

obrazek


zachomikowany

 • 699,5 MB
 • 2 paź 11 23:31
obrazek.
obrazekProdukcja: USA
KOMEDIA
WERSJA TS
Film opowiada o pewnej nauczycielce z charakterkiem która, po tym jak została porzucona przez swojego zasobnego chłopaka, zaczyna uwodzić kolegę z pracy.
obrazek

obrazek


zachomikowany

 • 699,9 MB
 • 2 paź 11 23:28
obrazek.
Produkcja: USA
KOMEDIA ROMANTYCZNA
Isabel Davies to atrakcyjna, odnosząca sukcesy 30- latka. Ma wszystko czego dusza zapragnie, świetną pracę, mnóstwo przyjaciół oraz letni domek w kurorcie. Jednak wyszystko się zmienia, gdy niespodziewanie matka i przyjaciele Isabel postanawiają znaleść jej męża. Ciągle pytają ją o randki oraz o to czy znalazła już tego jedynego. Kiedy kolejna randka kończy się fiaskiem postanawia zrobic coś o co nigdy jej bliscy nigdy jej nie posądzali, wyjść za mąż za osobę, która zna ją najlepiej, czyli za samą siebie. Z powodu braku akceptacji otoczenia, dziewczynie przy przygotowaniach do wesela pomaga jej przyjaciel gej - Bill. Czyniąc przygotowania Isabel wpada na pomysł aby założyć firmę, która profesionalnie zajmię się przygotowaniem wesel dla samotnych kobiet.
obrazek

obrazek


zachomikowany

1 komentarz

 • 4,0
 • 1,32 GB
 • 2 paź 11 23:28
obrazek.
obrazekProdukcja:USA, Węgry
PRZYGODOWY KOMEDIA ROMANTYCZNA
AUDiO CAM.
Młoda dziewczyna wyrusza wraz z przyjaciółką w wymarzoną podróż do Paryża. Zbieg okoliczności sprawia, że zostaje wzięta za dziedziczkę ogromnej fortuny, a stąd już tylko krok do ekskluzywnych pokazów mody, lotów prywatnym odrzutowcem, tłumów paparazzi, śledzących każdy jej krok i wakacji w Monte Carlo, których nigdy nie zapomni.
obrazek

obrazek


zachomikowany

 • 695,4 MB
 • 2 paź 11 22:35
obrazek.
obrazekProdukcja:USA
KOMEDIA
Film opowiada o pewnym bogatym i zmanierowanym alkoholiku, który pewnego dnia, w bardzo nietypowych okolicznościach, spotyka kobietę, w której bezgranicznie się zakochuje. Dobrych rad na temat zdobycia ukochanej udziela mu pan Hobson, jego osobisty kamerdyner.
obrazek

obrazek


zachomikowany

 • 684,2 MB
 • 2 paź 11 22:35
obrazek.
Produkcja:Wielka Brytania
KOMEDIA
Kiedy ostatni z jego zwiazków znowu sie rozpadl, Duncan zaczyna tracic nadzieje, ze kiedykolwiek spotka kogos odpowiedniego. Nie moze zrozumiec dlaczego nie potrafi utrzymac przy sobie kobiety,
zaczyna wiec wspominac swoje poprzednie zwiazki, aby zrozumiec gdzie popelnial bledy.
obrazek

obrazek


zachomikowany

 • 692,8 MB
 • 2 paź 11 22:35
obrazek.
obrazekProdukcja: USA
KOMEDIA
Film "Jumping the Broom" opowiada o spięciu do jakiego dochodzi na weselu pomiędzy dwiema czarnoskórymi rodzinami o odmiennym statusie ekonomicznym.
obrazek

obrazek


zachomikowany

 • 5,0
 • 699,8 MB
 • 2 paź 11 22:35
obrazek.
obrazekProdukcja: USA
KOMEDIA
Dylan (JUSTIN TIMBERLAKE) i Jamie (MILA KUNIS) z pewnością nie mają zamiaru się ustatkować. Jeszcze nie. Kiedy zajmująca się rekrutacją dla nowojorskiej firmy Jamie próbuje swoich umiejętności usiłując zwerbować dyrektora artystycznego z Los Angeles, Dylana, oboje szybko odkrywają, że są bratnimi duszami. Mając za sobą wiele nieudanych związków, gotowi są zrezygnować z miłości i skupić się na przyjemnościach. Kiedy więc Dylan przenosi się do Nowego Jorku, para zaczyna regularnie się spotykać,...
obrazek

obrazek


zachomikowany

 • 3,0
 • 702,7 MB
 • 2 paź 11 22:34
obrazek.
Produkcja: Niemcy
KOMEDIA
Vic jest mloda atrakcyjna i inteligentna kobieta, ale samotna. Ma jeszcze jedno zmartwienie... pomimo swych 29 lat jest dziewica. Dzieki nowej pracy w redakcji BRAVO poznaje Nica, który wydaje sie byc jej wymarzonym idealem- przystojny, meski, a przy tym troskliwy i zabiegajacy o jej wzgledy. Vic chcialaby sie do niego zblizyc, ale panicznie obawia sie, ze fakt, ze jest dziewica odstraszy wybranka. Sytuacja komplikuje sie gdy zaczyna równiez zakochiwac sie w swym przyjacielu Björnie, który zamierza wkrótce poslubic jej kolezanke...
obrazek

obrazek


zachomikowany

 • 5,0
 • 702,9 MB
 • 2 paź 11 22:33
obrazek.
Produkcja: USA
KOMEDIA ROMANTYCZNA
Swietna komedia wyprodukowana przez Judda Apatowa, to Hangover dla kobiet... Film opowiada o przedslubnych perypetiach druhen, które wybieraja sie do Las Vegas. Mnóstwo znakomitych dialogów i fantastyczna muzyka zapewnia swietna wakacyjna rozrywke.
obrazek

obrazek


zachomikowany

 • 685,5 MB
 • 2 paź 11 22:32
obrazek.
Produkcja: Niemcy, USA
DRAMAT KOMEDIA
W "Take Me Home Tonight" Grace wciela się w rolę Matta Franklina, absolwenta college'u, który w czasie szalonych zabaw związanych z obchodami Święta Pracy zakochuje się na zabój w pięknej dziewczynie.
obrazek

obrazek


zachomikowany

 • 738,0 MB
 • 2 paź 11 22:30
obrazek.
obrazekProdukcja: USA
FAMILIJNY KOMEDIA ROMANTYCZNA
Dozorca z ZOO (Kevin James) niestety nie ma szczęścia do dziewczyn, jest samotny. Jednak zwierzęta, którymi się opiekuje i które go uwielbiają, postanawiają zdradzić mu sekrety natury i nauczyć jak można znaleźć wybrankę życia.
obrazek.
Audio: KiNO [dubbing PL]

obrazek


zachomikowany

 • 621,0 MB
 • 2 paź 11 22:26
obrazek.
Produkcja:USA
KOMEDIA ROMANTYCZNA
Ana (Juliana Paes), młoda i piękna mieszkanka Rio de Janeiro, dowiaduje się, że odziedziczyła winnicę w Kalifornii. Postanawia pojechać do Ameryki i sprzedać ziemię - liczy, że w ten sposób będzie w stanie pomóc swojemu bratu, który wpadł w kłopoty. Po przyjeździe okazuje się, że w odziedziczonej przez nią posiadłości mieszka Jake Sullivan (Dean Cane). Mężczyzna, do niedawna mąż hollywoodzkiej gwiazdy, prowadzi tam skromny hotel. Ana rozpoczyna zabiegi o pozbycie się intruza. Sprawy się komplikują, gdy między bohaterami rodzi się gorące uczucie...
obrazek

obrazek


zachomikowany

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  1
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  49
 • pliki muzyczne
  0

50 plików
34,97 GB

drakula55

drakula55 napisano 3.04.2014 22:30

zgłoś do usunięcia
obrazekSERDECZNIE ZAPRASZAM DO MOJEJ NORKI- wierzę że znajdziesz tu coś dla siebie
ELMIRECZKA

ELMIRECZKA napisano 7.04.2014 18:29

zgłoś do usunięcia
jabba11

jabba11 napisano 11.04.2014 19:56

zgłoś do usunięcia

♥SUPER NOWOŚĆI►ZAPRASZAM DO FOLDERU FILMY NOWE►SUPER NOWOSCI 3D►FILMY BLURAY ►GRY NA KOMPUTER ORAZ XBOX♥

FILMY 3D SUPER EFEKTY!►AUTOMAPY►MEGA PAKA PROGRAMÓW KOMPUTEROWYCH►CODZIENIE JAKIEŚ NOWOŚCI๖ۣۜ♥ZAPRASZAM!


H&GR 3D►BATTLE OF WESTERPLATTE 3D--KLIKNIJ

47 RONINÓW 3D--KLIKNIJ

HOBBIT PUSTKOWIE SMAUGA 3D--KLIKNIJ

GRA GRA O TRON 1 2 3 4 SEZON--KLIKNIJ

SUPER NOWOŚĆ GRA LEGO HOBBIT PC--KLIKNIJ
c7vl1u71il

c7vl1u71il napisano 12.04.2014 18:17

zgłoś do usunięcia

DOWNLOAD


50 GB dostaniesz na start, a pozniej bedziezs mogl kupowac transfer 90 % taniej, to wszystko umozliwia nowy chomikuj bot. Transfer jest pobierany z mojego prywatnego konta na chomikuj.pl SPRAWDZ: !!KLIKNIJ TUTAJ BY POBRAC!!

ELMIRECZKA

ELMIRECZKA napisano 12.04.2014 20:35

zgłoś do usunięcia
amp92

amp92 napisano 16.04.2014 12:47

zgłoś do usunięcia
Koneser2014

Koneser2014 napisano 17.04.2014 15:18

zgłoś do usunięcia

obrazek

DANGEROUS_2014

DANGEROUS_2014 napisano 17.04.2014 15:49

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności