Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
ogryzek1
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

beti

widziany: 30.09.2012 18:36

 • pliki muzyczne
  1505
 • pliki wideo
  791
 • obrazy
  2280
 • dokumenty
  28

5007 plików
371,35 GB

 • 694,9 MB
 • 14 kwi 10 12:09
Ekranizacja bestsellerowej powieści jednego z najbardziej uwielbianych pisarzy naszych czasów Paulo Coelho, autora takich książek jak „Alchemik”, „Podręcznik wojownika światła”, „Brida”, „Jedenaście minut”.
Wydawać się by mogło, iż dwudziestoośmioletnia Weronika Deklava ma w życiu wszystko: urodę, dobrze płatną pracę i piękne mieszkanie w Nowym Jorku. Brakuje jej jednak najważniejszego: sensu życia. Dlatego pewnego wieczora, Weronika postanawia umrzeć. Dwa tygodnie później budzi się w szpitalu ze śpiączki. Okazuje się, że lekarzom udało się ją uratować po próbie samobójczej. Jednak serce Weroniki doznało nieodwracalnego uszczerbku i wkrótce przestanie bić. Mając przed sobą niewiele czasu, Weronika zaczyna patrzeć na świat jak nigdy wcześniej. Zmienia otaczający ją świat oraz siebie.

zachomikowany

 • 331,5 MB
 • 16 mar 10 7:30

Pełna rozmachu produkcja braci Coen. Historia mężczyzny, który z niewinnego dobrodusznego męża, zmienia się w gwałtownego i namiętnego kochanka. Brawurowe love story z doborową obsadą, wspaniałą scenografią i muzyką utrzymane w konwencji "Chicago" i "Moulin Rouge". Nick (James Gandolfini), wzorowy mąż i ojciec bardzo kocha swoją żonę Kitty (Susan Sarandon). Niestety nie może oprzeć się wdziękom pięknej i drapieżnej Tuli (Kate Winslet). Czym naprawdę jest miłość, Nick dowie się dopiero, kiedy zdradzi żonę. Zazdrosna Tula nie będzie jednak chciała ułatwić mu powrotu do małżeńskiego łoża. Kitty również nie będzie patrzeć spokojnie na rozterki męża. W miłosny galimatias bohaterów zamieszani będą ich bliscy i... wrogowie.

zachomikowany

 • 612,1 MB
 • 11 mar 10 12:54
obrazek
Weronika jest młodą i piękną mężatką. Marek jej tajemniczym sąsiadem, który ją podgląda. Ich spotkanie staje się początkiem mrocznej intrygi.
10z33f5.gif

z chomika waga74

 • 698,8 MB
 • 1 lut 10 16:14
obrazek.
Oryginalny Lektor PL
dramat, USA, 2007, 119 min
Polkę o imieniu Weronika uprowadza polsko-rosyjski gang handlarzy żywym towarem do Mexico City, aby sprzedać ją do domu publicznego w New Jersey. Akcja filmu rozwija się dwutorowo - z jednej strony obserwujemy rodzącą się przyjaźń, a także bunt przeciw gangsterom ze strony Weroniki i Adriany, 13-letniej Meksykanki, która także jest ofiarą brutalnych sutenerów. Z drugiej śledzimy - uwieńczone w końcu powodzeniem - wysiłki ze strony teksaskiego federalnego detektywa ubezpieczeniowego, który postanawia pomieszać gangsterom szyki.

Image and video hosting by TinyPic

z chomika EXPERT

 • 134,6 MB
 • 12 lis 09 12:26
ChomikImage.aspx?k=1348758&t=633920682418720135&id=169296187&vid=169296187

orginalny lektor

Samotna rozwódka z trudem znosząca samotność, przypadkowo poznany tajemniczy mężczyzna, młoda Latynoska, która właśnie odeszła od chorobliwie zazdrosnego chłopaka, szukający towarzystwa barman i młody Francuz, który żyje wspomnieniem swoich najszczęśliwszych Świąt z dzieciństwa. Losy całej tej piątki przetną się gdzieś w Nowym Jorku w wigilijny wieczór.


z chomika bugatti29

 • 561,2 MB
 • 12 lis 09 12:21
ChomikImage.aspx?k=1350323&t=633932890433667279&id=174833006&vid=174833006noewoesc3.gif

Film oparty na na podstawie anonimowych pamiętników z okresu II wojny


To kolejny niemiecki film z nurtu tych, w których próbuje się wykazać, że również Niemcy byli ofiarami rozpętanej przez Hitlera wojny. Tym razem chodzi o setki tysięcy kobiet zgwałconych przez żołnierzy zdobywającej Berlin Armii Czerwonej. Scenariusz został oparty na wspomnieniach jednej z nich, wydanych anonimowo w RFN w latach 50. Książka wywołała wówczas skandal. Oburzenie niemieckich czytelniczek budził zwłaszcza opis znanego autorce z autopsji procederu, do jakiego uciekały się niektóre ofiary gwałtów, próbujące jakoś przeżyć tamto piekło. Kobiety szukały wśród sowieckich oficerów protektorów, by je strzegli przed resztą sołdackiej zgrai.


z chomika bugatti29

 • 696,5 MB
 • 27 wrz 09 20:50
obrazek
Bruce słynie z zabawnych reportaży kręconych dla lokalnej telewizji, które cieszą wszystkich poza nim. Ma także śliczną dziewczynę Grace,która kocha go mimo wszystkich jego wad. Zwolniony z pracy w najgorszym dniu swojego życia, Bruce ośmiela się czynić wyrzuty samemu Bogu . Ten więc na jeden dzień przekazuje mu całą swoją nadprzyrodzoną moc i wysyła go, by sam ulepszał świat.

zachomikowany

 • 300,8 MB
 • 7 wrz 09 8:19
Dramat, Erotyczny

Przepełniona erotyzmem opowieść o namiętności jaka łączy dwoje niepospolitych ludzi. Ona to kobieta wyzwolona, manifestująca bez wstydu swe pragnienia i preferencje, traktująca mężczyzn jak obiekty seksualne. On to mężczyzna równie wyzwolony, ale szukający partnerki na stałe, kobiety, która nie będzie jedynie nocną partnerką. Związek dwojga tak szczególnych ludzi to ciągła huśtawka między dziką namiętnością, uwielbieniem i nienawiścią.

zachomikowany

 • 363,9 MB
 • 26 sie 09 16:36
Pod słońcem Toskanii

Under the Tuscan Sun (USA, 2003)
Dramat/Komedia p1.jpg

Pisarka z San Francisco Frances Mayers, po rozwodzie przeżywa kryzys twórczy i emocjonalny. Przyjaciółka nakłania ją do spędzenia dziesięciu dni w Toskanii. Nie do końca przekonana Frances zbiera się jednak na odwagę, pakuje walizki i wyjeżdża. Na miejscu, kierowana nagłym impulsem, kupuje malowniczo położoną, choć nieco zdewastowaną willę. Wynajmuje robotników do odnowienia domu i całkowicie zmienia swój styl życia. Spotyka ją cała masa niespodzianek i przygód. W końcu jednak Frances znajduje spokój i ukojenie, a przede wszystkim prawdziwą przyjaźń i... miłość.

Obsada »

Diane Lane - Frances Mayes
Sandra Oh - Patti
Lindsay Duncan - Katherine
Raoul Bova - Marcello
Giulia Steigerwalt - Chiara

zachomikowany

 • 347,8 MB
 • 26 sie 09 15:54

zachomikowany

 • 507,4 MB
 • 26 sie 09 15:52
Message-In-A-Bottle-List-w-butelce_Warner-Music-Poland,images_big,31,7567831632.jpg

Wyrzucona za burtę butelka, zdana na kaprys losu, mogła trafić w najodleglejszy zakątek świata. Zamiast tego, po niecałym miesiącu podróży, wypłynęła na plaży nad zatoką Cape Cod, gdzie znalazła ją spędzająca nadmorskie wakacje Theresa Osborne, dziennikarka z Bostonu, samotnie wychowująca dwunastoletniego syna. W środku był list miłosny napisany do zmarłej żony i zaczynający się od słów: "Moja najdroższa Catherine, tęsknię za Tobą, ukochana, tak jak zawsze, ale dzisiaj było mi bardzo ciężko, bo ocean śpiewał o naszym wspólnym życiu." Zaintrygowana i przejęta do głębi historią pary kochanków, Theresa rozpoczyna poszukiwania człowieka, który potrafił tak mocno i wiernie kochać. Kim był mężczyzna? Gdzie się teraz znajduje?

z chomika selula

 • 198,7 MB
 • 26 sie 09 15:49
obrazek

Romans Fryderyka Chopina z francuską pisarką George Sand jest przyczynkiem tej opowieści. Okazuje się bowiem, że córka pragnie odbić kochanka matce. Na planie pojawia się też syn George, Maurycy - malarz bez talentu, zazdrosny o miłość matki do kompozytora.
Ten rodzinny dramat, wtopiony w muzykę Chopina, ukazuje, jak niszczącą siłą jest pragnienie miłości i zazdrość o sławę.
W roku 1837 George Sand zakochuje się bez opamiętania w Chopinie, ulubieńcu paryskich salonów, zmierzającym do sławy. Pisarka pragnie związać się z nim i odbudować więzy rodzinne.

obrazek

Prawie od samego początku ich uczucie naznaczone jest piętnem niepowodzenia, które rozciągnie się na długich osiem lat: od nieszczęśliwego wyjazdu na Majorkę, zakończonego rozdźwiękiem między kochankami, do lat, jakie Chopin spędził w Nohant, rodzinnym majątku George Sand. Sprawy stają się jeszcze bardziej bolesne i drażliwe, kiedy dzieci George Sand, zaniedbywane w przeszłości, dorosły i zaczęły upominać się o miłość, której nigdy nie otrzymały od matki.

Obsada:

Piotr Adamczyk,
Danuta Stenka,
Adam Woronowicz,
Bożena Stachura,
Sara Müldner,
Marian Opania,
Jerzy Zelnik

z chomika chwasty

 • 232,9 MB
 • 26 sie 09 15:49
obrazek

produkcja: Polska
gatunek: Biograficzny, Dramat, Romans, Muzyczny
data premiery: 2002-03-01
Reżyseria: Jerzy Antczak,
scenariusz: Jerzy Antczak, Jadwiga Barańska
zdjęcia: Edward Kłosiński,
muzyka: Fryderyk Chopin

obrazek

z chomika chwasty

 • 701,7 MB
 • 26 sie 09 15:36
DRAMAT OPIS: Sierpień 1997: Księżna Diana po raz kolejny nie schodzi z pierwszych stron prasy brukowej. Jej kolejny romans i pełen luksusu styl życia wydaja się być bajką. W rok po rozwodzie z księciem Karolem, pod wścibskim okiem opinii publicznej, u boku Dodiego Al Fayeda, Diana żyje pełnią życia. Podczas gdy paparazzi, nie odstępują jej na krok, w nieustannej pogoni za sensacja i bogactwem, Diana szuka nieosiągalnego dla niej poczucia wolności. W końcu udało jej się odzyskać kontrolę nad swoim życiem i z optymizmem patrzy w przyszłość: zamierza uciec spod kontroli zaściankowego dworu Królowej Elżbiety II i stać się „księżniczką świata”. Pewnej tragicznej nocy w Paryżu, wszystko wymyka się spod kontroli... W 10. rocznice tragicznych wydarzeniach tamtej nocy, ten dogłębny filmowy portret ostatniego lata Diany, wykracza daleko poza plotki i konspiracyjne teorie, aby ukazać motywacje, ludzi i tajemnicze motywy niekonwencjonalnego zachowania Diany. Za każdą ze scen przedstawionych w filmie, kryją się dogłębne analizy, w tym raport Policji i imponująca kolekcja wywiadów z ludźmi, którzy choć nie zgodzili się wystąpić przed kamerami, to przedstawili bardzo ważne wskazówki pomagające zrozumieć charakter Księżnej. Film znacząco pogłębia nasza wiedzę o enigmatycznej i niezwyklej osobowości jaką była Diana, i być może w końcu, pozwoli zaakceptować ją nam jako kobietę, którą naprawdę była.

zachomikowany

 • 457,1 MB
 • 26 sie 09 15:09
DRAMAT, ROMANS

OPIS:
"Pamiętnik" to kronika pewnej miłości, która rozkwitła po zakończeniu II wojny światowej gdzieś w Karolinie Północnej. Noah Calhoun odczytuje ją wieczorami w domu opieki starej kobiecie cierpiącej na chorobę Alzheimera. Dzięki sile uczucia przeżywa na nowo cudowne chwile swojej wielkiej miłości. Przypomina sobie, kiedy w 1932 roku po raz pierwszy zobaczył Allie Nelson - ich potajemne spotkania, wspólne wakacje i trudny okres rozstania, gdy zniknęła z jego życia na czternaście lat...

"Pamiętnik" jest ekranizacją bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa. Prawa do realizacji filmu na jej podstawie studio New Line Cinema zakupiło już w roku 1995.

zachomikowany

 • 171,5 MB
 • 26 sie 09 15:05
Dramat
Czasem trzeba całego życia, by odnaleźć to, co najważniejsze. Czasem dopiero na końcu drogi rozumiesz, że warto było iść. Hagar Shipley nigdy nie umiała się poddawać. Jej przepełnione miłością życie pełne było buntu. Wszystko zaczęło się, gdy mając 19 lat Hagar nie pytając nikogo o zgodę poślubiła niewłaściwego mężczyznę. Na wieść o tym ojciec zerwał z nią wszelkie kontakty. Nadchodzące lata nie miały być łatwe. Ale Hagar nigdy nie marzyła o prostym życiu. Teraz mając 90 lat jeszcze raz wszczyna bunt - na wieść o tym, że syn zamierza oddać ją do domu opieki postanawia uciec. Tak zaczyna się jej niezwykła podróż wiodąca do czasów młodości, pełna wspomnień droga do pogodzenia się z życiem.

z chomika Worang

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  17
 • pliki muzyczne
  0

17 plików
7,17 GB
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności