Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Niezłe fotki.odp

naplatki / Galeria / Niezłe fotki.odp
Download: Niezłe fotki.odp

1,85 MB

0.0 / 5 (0 głosów)
Podgląd na niektóre fotki znajdujące się w pliku.
Image.aspx?id=128119329

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Gdy Twa smukła postać na rolkach opodal przemyka To me serce bije szalone jak dzwon Zygmunta Dostrzegając sterczące dwa różki powieki zamykam I znikająca Twa talia osy, sprawia że czuję się bosy. W nieśmiałych marzeniach widzę Cię W mych objęciach rąk, jak stalowych obręczach Cóż począć ma me męskie pragnienie Myślę sobie z nas dwoje to tylko ona ma tu szyk Mój cały majątek to ten plecak mały Wypełniony chęciami, miłością i marzeniami Gdzie zmieszczę dobytek mój cały, gdy kupię sobie Jakiś mebel na raty, w komisie coś ala zabytek
Podgląd na niektóre fotki znajdujące się w pliku. Image.aspx?id=128119486
Podgląd na niektóre fotki znajdujące się w pliku. Image.aspx?id=128119401
Podgląd na niektóre fotki znajdujące się w pliku. Image.aspx?id=128142164
Program służy do projektowania i wykonywania schematów oraz obwodów drukowanych w elektronice. Jest zupełnie darmowy. Można go mieć na pendrive. Po pierwszej instalacji można go przekopiowywać w dowolne miejsce bez ponownej instalacji. obrazek Program jest w rzeczywistości pakietem programów: EESCHEMA - służy do rysowania schematu przy pomocy istniejących elementów bibliotecznych, zawierających symbole. Jeżeli w bibliotekach nie ma symbolu, który potrzebujesz, to EESCHEMA zawiera edytor bibliotek. Po zakończeniu rysowania schematu, generuje się tzw. netlistę, zawierającą spis elementów, połączeń i inne dane potrzebne do dalszych części projektowania. Plik schematu ma rozszerzenie sch. CVPCB - jest to bardzo prosty program i służy jedynie o tego, by powiązać elementy ze schematu z rzeczywistymi obudowami. Na przykład: rezystor może mieć obudowę SMD jak i obudowę przewlekaną z drucikami. Plik netlisty ma rozszerzenie net. PCBNEW - edytor płytek PCB. Program PCBNEW przygotowuje płytki, które są zdatne do "produkcji domowej". Możliwe jest wykonanie schematu montażowego (de facto w dużej mierze tworzy się sam). Plik płytki ma rozszerzenie brd. GERBVIER- Służy do przygotowania plików typu Gerber, w celu zlecenia wykonania płytki w profesjonalnym zakładzie. Pozostają jeszcze dwa programy. Pierwszy z nich pozwala przekonwertować obrazek na element, a drugi to podręczny kalkulator, przydatny do obliczania szerokości ścieżek, odstępów, linii transmisyjnych, tłumików i innych rzeczy.
Jest to program, który pomaga w rozpoznaniu wartości opornika według kolorów. Z listy rozwijalnej okienek wybiera się odpowiedni kolor. Po naciśnięciu klawisza [Calkulate] wyświetlana jest wartość opornika według zaszeregowana oraz jego wartości graniczne odpowiednie do tolerancji odpowiadające kolorystyce z ostatniego okienka.
To jest skrypt, który sprawdza czy komputer jest kompatybilny z nową wersją IP wprowadzaną od czerwca 2012 roku. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod linkiem po uruchomieniu pliku.
Jest to pakiet biurowy edytora tekstu i arkusza kalkulacyjnego. Jest w całości po polsku i posiada wbudowany słownik języka polskiego. Edytor tekstu nazywa się Edyta a arkuszy Arkadiusz.
Jest to darmowy arkusz kalkulacyjny. Po ściągnięciu należy zainstalować program postępując zgodnie z instalatorem lub samodzielnie przeprowadzić instalację.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności