Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
najnowsze-filmy
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

widziany: 8.07.2015 18:18

 • pliki muzyczne
  2
 • pliki wideo
  12548
 • obrazy
  25
 • dokumenty
  42

13084 plików
9384,97 GB

Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
Drzwi w podłodze Door In The Floor 2004 PL.rmvb play
dramat Na przemian tragiczna i komiczna opowieść o pozn ...
Babylon A.D. 2008 PL.avi play
. akcjaZrealizowana z ogromnym rozmachem, pełna akcji i ...
Zimny pot Sueurs 2002 PL.rmvb play
akcja Kierowca ciężarówki, kontroler lotów, pracownik l ...
Champion 2 - Undisputed II - Last Man Standing pl.avi play
Supergwiazdor światowego boksu przyjeżdża do Rosji krę ...
Niepokorni - Les Insoumis 2008 Lektor.PL.rmvb play
JAKOŚĆ: DVDRIp Oryginalny lektor PL GATUNEK: Kryminał ...
Odwet A Man Apart 2003 PL.rmvb play
akcja Sean Vatter (Vin Diesel) to tajny agent do zadań ...
Deja vu 2006 PL.rmvb play
akcja W wyniku eksplozji na promie w Nowym Orleanie gin ...
Szósty Zmysł Lektor PL.avi play
Do domu mieszkającego w Filadelfii psychiatry, dr. Malco ...
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 700,6 MB
 • 11 kwi 11 20:18

dramat


Anthony Argo to młody włosko-australijski bokser, popychany do granic swoich możliwości przez swojego trenera i zarazem ojca: Joe'a. Joe chce żeby jego syn osiągnął sukces na ringu, bo jemu się to nie udało. Kiedy Anthony poznaje Kate, zaczyna widzieć swoje życie i rolę przemocy w innym świetle. Powoli przestaje trenować, przez co psują się jego stosunki z ojcem..

z chomika lukanos0209

 • 343,2 MB
 • 11 kwi 11 20:18
nedkelly.jpg

dramat


Film zrealizowany na podstawie powieści Roberta Drewe'a. Główny bohater filmu to Ned Kelly (Heath Ledger), żyjący w latach 1855-1880. Kelly to legendarny australijski bandyta, który jak Robin Hood napadał tylko na bogatych i rozdawał biednym. Ned Kelly i jego brat byli synami irlandzkiego złodzieja, który został skazany na banicję do australijskiej kolonii karnej. Tam stworzyli Kelly Gang, który to przed ponad dwa lata działał w całym kraju. Kelly był bardzo bystrym, sprytnym człowiekiem; posługiwał się tylko bronią, którą sam zrobił, sam też wykonał metalową kamizelkę kuloodporną i kask. Po raz pierwszy aresztowano go w wieku 16 lat za kradzież konia.

zachomikowany

 • 300,8 MB
 • 11 kwi 11 20:18
Image and video hosting by TinyPic

dramat


Przepełniona erotyzmem opowieść o namiętności jaka łączy dwoje niepospolitych ludzi. Ona to kobieta wyzwolona, manifestująca bez wstydu swe pragnienia i preferencje, traktująca mężczyzn jak obiekty seksualne. On to mężczyzna równie wyzwolony, ale szukający partnerki na stałe, kobiety, która nie będzie jedynie nocną par ...

zachomikowany

 • 650,0 MB
 • 11 kwi 11 20:18
bf76dcb424657e4.jpg

dramat


28 lat temu obcy przybywają na Ziemię. Ludzie oczekują na wrogi atak lub olbrzymi postęp technologiczny. Nic z tych rzeczy. Obcy stają się uchodźcami. Zostają osadzeni w prowizorycznej południowoafrykańskiej dzielnicy - "Dystrykcie 9", póki państwa świata nie zadecydują co z nimi zrobić.
Teraz, cierpliwość w związku z sytuacją obcych wyczerpała się. Kontrolę nad nimi zlecono Multi-National United (MNU), prywatnej spółce nie dbającej o ich dobro - otrzymają wspaniałe zyski za zmuszenie ich do stworzenia niesamowitej broni. Jak dotąd zawodzą. Uruchomienie broni wymaga DNA obcych.
Napięcie między cudzoziemcami a ludźmi osiąga punkt krytyczny. Wikus van der Merwe (Sharlto Copley), znajduje tajemniczy wirus, który zaczyna zmieniać jego DNA. Wikus szybko zostaje najbardziej zaszczutym człowiekiem na świecie, jak również najcenniejszym - jest kluczem do odkrycia tajemnic obcej techniki. Zostaje porzucony, bez przyjaciół. Jest tylko jedno miejsce, gdzie może się ukryć: "Dystrykt 9".

zachomikowany

 • 451,8 MB
 • 11 kwi 11 20:18
90761.jpg

dramat


Historia dzieje się w Los Angeles w 1928 roku. Angelina Jolie gra postać Christine Collins. Pewnego dnia jak zwykle Christie wychodzi do pracy zostawiając syna Waltera w domu. Gdy wraca, dziecka nie ma w domu. Po pewnym czasie synek się odnajduje, jednak jej serce podpowiada, że to nie jest jej dziecko.

z chomika dinowaty666

 • 350,1 MB
 • 11 kwi 11 20:18

dramatKiedy Harlan Carruthers (Edward Norton) - mężczyzna, który myśli, że jest kowbojem, spotyka przypadkiem Tobe (Evan Rachel Wood) - znudzoną i zbuntowaną nastolatkę z przedmieścia, życia obojga wywracają się do góry nogami. Dla Harlana Tobe uosabia czystość i niewinność niespotykaną na ulicach współczesnego Los Angeles. Tobe zaś zauroczona jest niedzisiejszą i romantyczną naturą Harlana. Pomimo oczywistych różnic, wynikających z wieku i pochodzenia, oraz narastającej niechęci despotycznego ojca Tobe - Wade'a (David Morse), para zatraca się w gwałtownym i potajemnym romansie do niebezpiecznego momentu, kiedy okazuje się, że Harlan wcale nie jest tym, za kogo do tej pory uważała go Tobe.

zachomikowany

 • 338,3 MB
 • 11 kwi 11 20:18

dramat


Na przemian tragiczna i komiczna opowieść o poznawaniu złożoności miłości w jej najjaśniejszych jak i najciemniejszych obliczach. Na podstawie bestsellerowej powieści Johna Irvinga pt. "Jednoroczna wdowa" powstał film będący wejrzeniem na uprzywilejowaną społeczność East Hampton, Nowy Jork, oraz kroniką jednego bardzo ważnego lata w życiu znanego autora książek dla dzieci - Ted Cole (Jeff Bridges) i jego pięknej żony Marion (Kim Basinger). Kiedyś byli oni wspaniałym małżeństwem, które teraz żyje w cieniu tragedii. Jej melancholia oraz jego niewierność staje na przeszkodzie do jakiejkolwiek, acz bardzo potrzebnej zmiany w ich stosunkach. Eddie O'Hare - młody mężczyzna, którego Tad zatrudnia na lato jako swojego asystenta, staje się bezwiednie pionkiem w ich grze ale też pewnego rodzajem katalizatorem w procesie zmian jakie muszą oni wprowadzić do swojego życia.

z chomika Worang

 • 227,7 MB
 • 11 kwi 11 20:18
Image.aspx?id=118502623

dramat


W miasteczku New Kerry mieszka szczęśliwa rodzina - Daniel, Marie oraz ich córeczka, Cate. Niespodziewanie Marie umiera. Zrozpaczony mąż oddaje Cate pod opiekę krewnym. Po latach Cate otrzymuje przesyłkę zawierającą urnę z prochami ojca. Do paczki dołączony jest pożegnalny list, w którym ojciec prosi, by rozsypała je w New Kerry. Cate wybiera się w podróż, która odmieni jej życie.

z chomika anna37_37

 • 701,7 MB
 • 11 kwi 11 20:18

dramat


Sierpień 1997: Księżna Diana po raz kolejny nie schodzi z pierwszych stron prasy brukowej. Jej kolejny romans i pełen luksusu styl życia wydaja się być bajką. W rok po rozwodzie z księciem Karolem, pod wścibskim okiem opinii publicznej, u boku Dodiego Al Fayeda, Diana żyje pełnią życia. Podczas gdy paparazzi, nie odstępują jej na krok, w nieustannej pogoni za sensacja i bogactwem, Diana szuka nieosiągalnego dla niej poczucia wolności. W końcu udało jej się odzyskać kontrolę nad swoim życiem i z optymizmem patrzy w przyszłość: zamierza uciec spod kontroli zaściankowego dworu Królowej Elżbiety II i stać się "księżniczką świata". Pewnej tragicznej nocy w Paryżu, wszystko wymyka się spod kontroli... W 10. rocznice tragicznych wydarzeniach tamtej nocy, ten dogłębny filmowy portret ostatniego lata Diany, wykracza daleko poza plotki i konspiracyjne teorie, aby ukazać motywacje, ludzi i tajemnicze motywy niekonwencjonalnego zachowania Diany. Za każdą ze scen przedstawionych w filmie, kryją się dogłębne analizy, w tym raport Policji i imponująca kolekcja wywiadów z ludźmi, którzy choć nie zgodzili się wystąpić przed kamerami, to przedstawili bardzo ważne wskazówki pomagające zrozumieć charakter Księżnej. Film znacząco pogłębia nasza wiedzę o enigmatycznej i niezwyklej osobowości jaką była Diana, i być może w końcu, pozwoli zaakceptować ją nam jako kobietę, którą naprawdę była.

z chomika Worang

 • 381,3 MB
 • 11 kwi 11 20:18

dramat


Ekranizacja słynnej powieści erotycznej Johna Clelanda. Film opowiada o losach Fanny Hill – młodej dziewczyny, która po śmierci rodziców zostaje sama i nie wie, co począć ze swoim życiem. Za namową znajomej wyjeżdża do Londynu, mając nadzieję na lepsze życie w wielkim mieście. Jednak rzeczywistość okazuje się zupełnie inna niż sobie wyobrażała. Fanny przez swą naiwność i niewinność dostaje się do domu publicznego Madame Brown. Tam jej życie zmienia się w jednej chwili – zmuszana do stosunków cielesnych z inną kobietą, brutalnie napastowana przez jednego z klientów, przestaje wierzyć w szczęście. Jednak gdy zakochuje się w Karolu, wydaje się, że wreszcie może być szczęśliwa. Niestety z chwilą tajemniczego zniknięcia ukochanego, dziewczyna znowu zostaje sama. Aby się utrzymać, wraca do swojego poprzedniego zajęcia. Zaczyna odnajdywać się, w tym co robi i lubić to. Wkrótce z niewinnej dziewczyny przeobraża się w wyrafinowaną, opływającą w dostatki kurtyzanę.

zachomikowany

 • 700,0 MB
 • 11 kwi 11 20:18
15435745cWN.jpg

dramatHistoria Ireny Sendler, która była częścią polskiego podziemia w czasie II wojny światowej i została aresztowana przez nazistów za przemycenie z warszawskiego getta prawie 2,5 tys. żydowskich dzieci.

z chomika Elanator

 • 700,3 MB
 • 11 kwi 11 20:18
1.jpg

dramatNajnowszy film Isabel Coixet („Życie ukryte w słowach”) w znakomitej międzynarodowej obsadzie jest ekranizacją kontrowersyjnej powieści Philipa Rotha „Konające zwierzę”. Cieszący się dużym autorytetem charyzmatyczny wykładowca i krytyk David Kepesh (Ben Kingsley), wielbiciel kobiet i „uszczęśliwiającego seksu”, szczyci się kolejnymi miłosnymi podbojami wśród swoich studentek, jednak jak ognia unika bliskości emocjonalnej. Gdy na jego zajęciach pojawia się zjawiskowa piękna Kubanka Consuela Castillo (Penelope Cruz), profesor natychmiast wyrusza na łowy. Dziewczyna jest dla niego ucieleśnieniem fizycznego ideału, jednak przy bliższym poznaniu okazuje się również dojrzałą, świadomą swoich pragnień kobietą. Pełna erotyzmu fascynacja przeradza się w niebezpieczną obsesję...

z chomika rico64

 • 700,0 MB
 • 11 kwi 11 20:18
1.jpg

dramatNiemcy. Mając do wykonania tygodniowy projekt, nauczyciel Rainer Wenger (Jürgen Vogel) proponuje swoim uczniom przeprowadzenie eksperymentu, by dzięki niemu mogli lepiej zrozumieć, na czym polegają totalitarne rządy. Zaczyna się swoista gra z podziałem na role z tragicznym zakończeniem.
W ciągu kilku dni wprowadzona dyscyplina i poczucie więzi społecznej przeradzają się w prawdziwy ruch: FALĘ. Trzeciego dnia eksperymentu uczniowie zaczynają bojkotować i straszyć innych. Kiedy pojawiają się pierwsze wybuchy przemocy, nauczyciel postanawia przerwać eksperyment. Niestety jest już na to za późno. FALA wyrwała się spod kontroli...

z chomika rico64

 • 698,7 MB
 • 11 kwi 11 20:18
pod sloncem toskanii.jpg

dramatFilm ,,Pod słońcem Toskanii'' opowiada historię pisarki,która ma dość życia w San Francisco i postanawia wyjechać do pięknej Toskanii. Frances, bo tak ma na imię owa kobieta, przeżywa właśnie kryzes twórczy i osobisty. Popada w depresję, ale podczas pobytu w Toskanii całe jej życie się zmienia. Niespodziewanie kupuje wille. Wynajmuje polskich robotników, poznaje sympatyczną rodzinę, ma nowych przyjaciół i w końcu... zakochuje się.
Film wspaniały na wieczory, miła i cudowna historia. Niejdna kobieta uroni łzę na tym filmie.

z chomika rico64

 • 683,1 MB
 • 11 kwi 11 20:18
zapach kobiety.jpg

dramatMaturzysta dostojnej szkoły (Chris O'Donnell) zostaje zamieszany w uczniowską aferę, która stawia go wobec dylematu: donieść na kolegów i ocalić własną skórę, czy też odmówić współpracy i ocalić honor. Podczas długiego weekendu (podczas którego ma się namyślić) podejmuje się opieki nad niewidomym, emerytowanym oficerem (rewelacyjny Al Pacino, zasłużony Oscar). Niełatwy podopieczny zarządza wspólną wyprawę do Nowego Jorku, której program obejmuje pobyt w hotelu Astoria, wizyty w drogich restauracjach, łóżkowe spotkania z piękną kobietą oraz na koniec palnięcie sobie w łeb ze służbowego pistoletu. Czy ten plan Pacino zostanie wypełniony do ostatniego punktu? Czy kilkudniowa podróż z głęboko nieszczęśliwym, ale nie tracącym poczucia humoru mężczyzną pozwoli O'Donnellowi rozwiązać swój problem?

z chomika rico64

 • 701,2 MB
 • 11 kwi 11 20:18
o.jpg

dramatBohaterami filmu są trzej żołnierze, którzy po spędzeniu dłuższego czasu w Iraku wracają do domu. Na miejscu okazuje się jednak, że powrót do normalnego życia po traumatycznych wojennych przeżyciach nie jest prosty.
Samuel L. Jackson gra lekarza, który przez kilka miesięcy stacjonował w Iraku. Żona jest bardzo zadowolona, że ma męża z powrotem w domu. Szybko jednak okazuje się, że mężczyzna, który powrócił to już nie te sam człowiek.

z chomika rico64

 • 699,7 MB
 • 11 kwi 11 20:18
oskarzony.jpg

dramatAustria, 1928 rok. Autentyczna historia procesu słynnego fotografa. Philippe Halsman zostaje oskarżony o zabójstwo ojca, który ginie w górach w tajemniczych okolicznościach. Mimo że chłopak twierdzi, że był to nieszczęśliwy wypadek, sąd uznaje go za winnego i skazuje na 10 lat więzienia. Głównie ze względu na swoje żydowskie pochodzenie, Philippe nie może liczyć na uczciwy proces i wyrok. Jednak wybitnemu adwokatowi (Patrick Swayze), dzięki pomocy takich sław jak Zygmunt Freud, Albert Einstein i Tomasz Mann, udaje się doprowadzić do jego uwolnienia. Halsman ucieka do Nowego Jorku, gdzie wkrótce zdobywa sławę jednego z najlepszych fotografów świata jako portrecista znanych osób, m.in. Marilyn Monroe, Salvadora Dali, Alberta Einsteina czy Pabla Picassa.

z chomika rico64

 • 699,8 MB
 • 11 kwi 11 20:18
p.jpg

dramatFilm oparty został na rzekomo prawdziwych wydarzeniach, przedstawionych w autobiograficznej książce belgijskiej pisarki o pseudonimie Misha Defonseca (Monique De Weal) p.t. "Misha: A Memoire of the Holocaust Years".
Wojna, lata 1941 - 1942. Ośmioletnia żydowska dziewczynka z Brukseli traci rodziców, wywiezionych przez nazistów do obozu gdzieś na wschodzie. Ukrywa się, następnie ucieka i w poszukiwaniu rodziców przemierza 3000 mil poprzez okupowaną Europę, poprzez Niemcy i Polskę trafiając aż na Ukrainę. Odtrącana przez ludzi, znajduje schronienie wśród dzikich zwierząt. W przeżyciu pomaga jej stado wilków, w którym zostaje zaakceptowana jako jego członkini.

z chomika rico64

 • 697,0 MB
 • 11 kwi 11 20:18
a.jpg

dramatMichael Dixon to zaprawiony agent działający na pograniczu USA i Meksyku. Doceniany przez kolegów z pracy i rodzinę, szczęśliwy mąż i ojciec musi zmierzyć się z zagrożeniem stworzonym przez błędy przeszłości. Michael nie zawsze był szanowany przez krewnych z powodu bycia członkiem gangu w Los Angeles. Dla bezpieczeństwa i życia rodziny będzie musiał pomóc mafii w przemycie narkotyków.

z chomika rico64

 • 701,3 MB
 • 11 kwi 11 20:18
komora.jpg

dramatAdam Hall (Chris O'Donnel) jest młodym prawnikiem; świeżo po studiach. Próbuje wywalczyć ułaskawienie dla swojego dziadka, skazanego na śmierć za zamordowanie dwóch żydowskich chłopców. Zabójstwo miało miejsce trzydzieści lat wcześniej, a dziadek był wtedy członkiem Ku Klux Klanu. Wnuk próbuje dociec co w rzeczywistości wydarzyło się owego feralnego dnia. Walka o uwolnienie dziadka staje się dla Adama życiowym sprawdzianem, wyzwaniem i jedynym celem.

z chomika rico64

 • 699,9 MB
 • 11 kwi 11 20:18
int.jpg

dramatCo środa Claire odwiedza mieszkanie Jay'a, by w milczeniu się z nim kochać. Kochankowie dzielą się swym ciałem i pożądaniem, ale nie słowem. Gdy pewnego wieczoru Claire nie zjawia się na spotkaniu, Jay postanawia ją odnaleźć i dowiedzieć się czegoś więcej o tajemniczej kochance. Tak śmiałych scen miłosnych w kinie jeszcze nie było. Reżyser filmu Patrice Chereau postawił widzom pytanie: Jeśli dwoje ludzi zna się jedynie z chwil miłości fizycznej, co takiego o sobie wiedzą?

z chomika rico64

 • 700,1 MB
 • 11 kwi 11 20:18
nierozerwalna.jpg

dramat


Opowieść o małżeństwie, którego siła i wiara zostaną wystawione na próbę, kiedy żona zostaje ciężko ranna w wypadku samochodowym, a mężowi zaczyna się podobać inna kobieta.

z chomika rico64

 • 652,6 MB
 • 11 kwi 11 20:18
ImagePreview.aspx?id=100498059

dramatAkcja filmu dzieje się w XVI wieku. Martin i George to bracia, którzy w dzieciństwie zostali rozdzieleni. Młodszy z nich George, trafił pod opiekę Arcybiskupa i został wysoko postawionym kapłanem. Starszy zaś Martin, został żołnierzem. Gdy Martin powraca z frontu spotyka piękną Anne, która jest córką kata. Jej rodzina budzi w mieście odrazę, ze względu na to czym zajmuje się jej ojciec. Martin chcę poślubić swoją miłość. Niestety musi to zrobić w tajemnicy, ponieważ małżeństwo z nią byłoby dla niego wielką zniewagą, a jednocześnie musiałby przejąć po śmierci ojca Anny, jego profesję

zachomikowany

 • 699,6 MB
 • 11 kwi 11 20:18
ImagePreview.aspx?id=96864001

dramat


Kiedy Sofia wychodzi za mąż za osobę ze świata mafii nie zdaje sobie sprawy co ją może czekać. Kiedy jej mąż, jego bracia oraz jej teść zostają zamordowani przez członków konkurencyjnej mafii, Sofia, jej szwagierki oraz teściowa postanawiają się zemścić

zachomikowany

 • 700,0 MB
 • 11 kwi 11 20:18
ks11.jpg

thriller, dramat


Nieśmiały Robert Forrester (Paddy Considine) cierpi na depresję. Niedawno rozwiódł się z żoną. Pragnie rozpocząć wszystko od nowa. W tym celu przenosi się z hałaśliwego Nowego Jorku do małego miasteczka. Wieczorami chętnie spaceruje po okolicy i obserwuje jak żyją okoliczni mieszkańcy. Pewnego razu zauważa piękną Jenny Thierolf (Julia Stiles). Kobieta bardzo mu się podoba, wrażliwy Robert uwielbia ją podglądać. Wkrótce Forrester i Jenny zaczynają spędzać razem coraz więcej czasu. Dużo ze sobą rozmawiają i zbliżają się do siebie. Tymczasem narzeczony kobiety, bez pamięci zakochany w niej Greg Wyncoop (James Gilbert), nie może przeboleć straty ukochanej i postanawia się zemścić. Niebawem dochodzi do tragedii. Okazuje się, że Greg zaginął w tajemniczych okolicznościach. W tej sytuacji głównym podejrzanym staje się Robert. Ekranizacja powieści Patricii Highsmith.

zachomikowany

 • 699,5 MB
 • 11 kwi 11 20:18
Watchmen.png
JAKOŚĆ: DVDRip Oryginalny lektor PL cd1
GATUNEK: Dramat
DATA PREMIERY: 2003-10-10 (Polska) , 2002-08-30 (Świat)
Kontrowersyjny film, oskarżający i skandalizujący Kościół katolicki, opowiada o pełnym upokorzeń życiu i działalności zakonnic ze zgromadzenia sióstr Miłosierdzia.....

z chomika lukanos0209

 • 303,0 MB
 • 11 kwi 11 20:18

dramat


Film inspirowany prawdziwymi zdarzeniami z Sydney, gdzie w 2005 roku doszło do poważnych starć między białymi mieszkańcami przedmieść Sydney z Australijczykami libańskiego pochodzenia. Pretekstem do starć był atak na dwójkę ratowników wodnych dokonany przez osoby o arabskich rysach twarz. Biali mieszkańcy postanowili oczyścić okolicę z obcych elementów, a do zamieszek podżegały skrajnie prawicowe ugrupowania

zachomikowany

 • 326,7 MB
 • 11 kwi 11 20:18

dramat


Film przedstawia losy młodej brytyjskiej królowej Wiktorii , której początki panowania były bardzo burzliwe i wzbudzały wiele kontrowersji a szczególnie romans z księciem Albertem , kończący się w rezultacie małżeństwem.

zachomikowany

 • 325,3 MB
 • 11 kwi 11 20:18

dramatHistoria rozgrywa się we współczesnej Polsce. Do Krakowa przyjeżdża zespół praskich aktorów z reżyserem przedstawienia (Roman Luknár) na czele, żeby podczas alternatywnego festiwalu w nietradycyjnej przestrzeni stalowni wystawić sceniczną adaptację dzieła Dostojewskiego "Bracia Karamazow". Sztuka teatralna, której podstawą jest dochodzenie w sprawie ojcobójstwa, opowiada historię rozpustnika i cynika Fiodora Karamazowa (Ivan Trojan) i jego czterech synów - gwałtownego Dymitra (David Novotný), intelektualisty Iwana (Igor Chmela), pokornego Aloszy (Martin Myšička) i nieślubnego syna Smierdiakowa (Radek Holub). O zabicie ojca i sprzeniewierzenie pieniędzy zostaje oskarżony najstarszy syn Dymitr. W historię wplątane są także dwie kobiety - namiętna Gruszeńka (Lenka Krobotová) i cnotliwa Katarzyna (Michaela Badinková). W dramacie teatralnym, naładowanym emocjami - miłością, zazdrością, nienawiścią, stawia się kwestie wiary, nieśmiertelności i zbawienia ludzkiej duszy. Jest tu wprowadzony temat szukania Boga, dążenie, żeby udowodnić lub odrzucić jego istnienie. Jest z tym połączona refleksja, że o ile Bóg nie istnieje, wszystko jest dozwolone.

zachomikowany

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  162
 • pliki muzyczne
  0

162 plików
91,6 GB

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności