Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
milena.witkowska1
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta milena

widziany: 14.05.2015 19:57

 • pliki muzyczne
  248
 • pliki wideo
  88
 • obrazy
  153
 • dokumenty
  51

544 plików
42,19 GB

Ukryj opis Rozwiń
obrazek

Modlitwa do Św. Elżbiety


Św. Elżbieto,
Ty patrzyłaś oczyma Chrystusa,
ofiarowałaś dobro rękami Chrystusa.
Kochałaś wszystkich sercem Chrystusa.
Pomóż nam,
by Jezus Chrystus stał się naszymi oczyma,
by mógł czynić dobro naszymi rękami,
by Miłość Chrystusa stała się miernikiem naszej Miłości.
Amen

Nie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB

SERENA59

SERENA59 napisano 16.03.2011 06:05

zgłoś do usunięcia
obrazek
*****Tak więc, zastanawiając się nad istotą wszechświata i nad życiem naszym, pojmujemy i uznajemy, że jesteśmy stworzeniami ograniczonymi i zarazem godnymi szacunku, które zawdzięczają swoje istnienie Nieskończonemu Majestatowi Stworzyciela! / Jan Paweł II / *****Dzień dobry ! Niech wiara i nadzieja razem z miłością będzie fundamentem naszego życia.....Bardzo serdecznie pozdrawiam....Szczęść Boże!
SERENA59

SERENA59 napisano 29.04.2011 06:48

zgłoś do usunięcia
obrazek
*****Ileż krwi na świecie niewinnie przelanej!!Ileż przemocy, ileż pogardy dla ludzkiego życia!!Ludzkość współczesna,nierzadko zraniona nienawiścią i przemocą, bardziej niż kiedykolwiek potrzebuje dziś zaznać odkupieńczej mocy Krwi Chrystusa. Tej Krwi, która nie została rozlana daremnie, ale zawiera w sobie całą moc miłości Bożej i jest rękojmią nadziei, ratunku, pojednania. Jednakże, aby zaczerpnąć z tego źródła, trzeba powrócić do krzyża, utkwić spojrzenie w Synu Bożym,w Jego przebitym sercu,w Jego rozlanej Krwi. / Bł. Jan Paweł II / *****Dzień dobry ! Życzę mądrości serca pełnego miłowania drugiego człowieka....Najmilej pozdrawiam....Szczęść Boże!
SERENA59

SERENA59 napisano 5.05.2011 07:05

zgłoś do usunięcia
obrazek
*****Refleksja nad czasem,.... który dzisiaj jest przed nami otwarty, nasz, to cóż, że czasem karta zmięta i ze śladem ran ? To cóż, że prowokuje czasem łzy lub strach ? A przecież ma być wypełniony pięknem i mądrością, i miłowaniem. Gdy został tylko skrawek, tym bardziej wart jest troski. Gdy go jeszcze dużo ma być piękny faktem naszej obecności. / ks. A. Henel CM / *****Dzień dobry ! Życzę wielu powodów do radości....Cieplutko pozdrawiam...Szczęść Boże!
SERENA59

SERENA59 napisano 7.05.2011 07:15

zgłoś do usunięcia
obrazek
*****Refleksja o piasku....który niesie codzienne życie, który osiada i przyciemnia, przybrudzi, to co jasne, utrudzi, to co łatwe, przygasi, to co radosne. Nie zauważony w porę staje się ciężarem, który męczy,trudem, który zniechęca, usypiskiem, w którym grzęźnie życie człowieka. Rozsądni ludzie nie lekceważą drobin, które dzisiaj łatwe do usunięcia, jutro mogą twardnieć w kamień. Drobne wady, złe nawyki, małe krzywdy.... Nawet pył bywał przyczyną umierania drzew. / ks. A. Henel CM / *****Dzień dobry ! Milutkiego dnia życzę.... Cieplutko pozdrawiam...Szczęść Boże!
Madagaskar19

Madagaskar19 napisano 7.05.2011 17:15

zgłoś do usunięcia
Dziękuje za dodanie do swoich przyjaciół. Pozdrawiam serdecznie i życzę błogosławionej niedzieli
SERENA59

SERENA59 napisano 8.05.2011 06:47

zgłoś do usunięcia
obrazek
*****Refleksja nad odwróceniem.....czyli taki zwrot w stronę dobra, żeby to, co jest w pamięci, w słowach, w czynach, w całej duszy człowieka, zaczęło zbliżać się do światła, do miłości, do prawdy, jak się niesie w kierunku ognia coś bardzo zziębniętego, co powoli taje, nagrzewa się, staje się inne..... Cieszyć się topnieniem stopniowym, ale zdobyć się na wysiłek stanowczego odwrócenia z kierunku, który stanowi zagrożenie wieczne. / ks. A. Henel CM / *****Dzień dobry! Miłego, pogodnego dnia z serca życzę..... Najmilej pozdrawiam....Szczęść Boże!

Krzysiek_404 napisano 8.05.2011 08:32

zgłoś do usunięcia
obrazek
Jeżeli Jezus obchodził miasta i wioski, jeżeli nauczał w synagogach i pośród tłumów, jeśli potem jako Zmartwychwstały szedł razem drogą do Emaus i jeżeli w końcu zapewniał, że jest z nami "przez wszystkie dni aż do skończenia świata" (Mt 28, 20), to Jego uczeń, chrześcijanin, spostrzega Go i spotyka się z Nim nie tylko w świątyni i w klasztorze, nie tylko na pustkowiu i w samotności, ale także w mieście i pośród miasta, w tłumie i w zgiełku, na ulicy i na placu.
*******
Pozdrawiam serdecznie i życzę pięknej niedzieli
_Szczęść Boże!_

Krzysiek_404 napisano 8.05.2011 20:12

zgłoś do usunięcia
obrazek
*******
Czy nasza podróż życia jest świadoma czy jest włóczęgostwem bez celu?. Wybierajmy więc takie drogi, które doprowadzą nas do naszego Emaus, które pozwolą nam poznać Jezusa, które pozwolą nam odkryć to co najważniejsze. I niech spotkanie Jezusa pozwoli zmienić wszystko. Oprócz drogi do celu, do Emaus, do niekończącej się Miłości.
*******
Pozdrawiam serdecznie życzę miłego wieczoru i dobrej nocy a na nowy tydzień wiele dobra i ludzkiej życzliwości
_Szczęść Boże!_

Krzysiek_404 napisano 15.07.2011 20:28

zgłoś do usunięcia
obrazek
*

Krzyż to nadobfita miłość Boga, rozlewająca się na ten świat, wielki znak zbawczej obecności Chrystusa, zwłaszcza w chwilach trudności i prób.

__ bł. Jan Paweł II z książki Krzyż Zbawiciela __
*
Pozdrawiam serdecznie ))) i życzę miłego weekendu ))) )))
__ Szczęść Boże! __
FILMY-NOWOSCI-2015

FILMY-NOWOSCI-2015 napisano 9.05.2015 21:49

zgłoś do usunięcia
SERIALE FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności