Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
milena.witkowska1
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta milena

widziany: 13.01.2015 20:40

 • pliki muzyczne
  285
 • pliki wideo
  102
 • obrazy
  156
 • dokumenty
  51

598 plików
45,44 GB

Ukryj opis
obrazek

Modlitwa do Św. Elżbiety


Św. Elżbieto,
Ty patrzyłaś oczyma Chrystusa,
ofiarowałaś dobro rękami Chrystusa.
Kochałaś wszystkich sercem Chrystusa.
Pomóż nam,
by Jezus Chrystus stał się naszymi oczyma,
by mógł czynić dobro naszymi rękami,
by Miłość Chrystusa stała się miernikiem naszej Miłości.
Amen

Nie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB

Krzysiek_404 napisano 10.07.2011 08:53

zgłoś do usunięcia
obrazek
Gdyby była jaka lepsza i skuteczniejsza droga zbawienia dla człowieka niż cierpienie, Chrystus ukazałby nam ją słowem lub przykładem. A przecież idących za Nim uczniów i wszystkich, którzy chcieli postępować za Nim, wyraźnie zachęca do niesienia krzyża i mówi:
Jeśli kto chce iść za mną, niech się zaprze samego siebie i weźmie krzyż swój, i naśladuje mnie Mt 16,24; Łk 9,23.
Jeżeli chętnie niesiesz krzyż, on cię poniesie i poprowadzi do upragnionego kresu, który będzie także kresem cierpienia, bo tu nie ma końca cierpieniu. Jeżeli dźwigasz go niechętnie, jeszcze więcej ci ciąży, jeszcze bardziej się obarczasz, a przecież donieść go musisz. Jednego krzyża się pozbędziesz, znajdziesz na pewno drugi, a może jeszcze cięższy.
*
Pozdrawiam serdecznie Życzę pięknej niedzieli
__ Szczęść Boże! __
murdzek

murdzek napisano 13.07.2011 22:59

zgłoś do usunięcia
Spokojnej nocy życzy – Marysia Rzeszowianka

Krzysiek_404 napisano 14.07.2011 19:59

zgłoś do usunięcia
obrazek
*
__ Dłoń i piasek __
Trzynastoletni Tomek spacerował plażą razem ze swą matką. W pewnej chwili zapytał: - Mamo, jak można zatrzymać przyjaciela, kiedy w końcu uda się go zdobyć? Matka zastanowiła się przez chwilę, potem schyliła się i wzięła dwie garście piasku. Uniosła obie ręce do góry; zacisnęła mocno jedną dłoń: piasek uciekał jej między palcami i im bardziej ściskała pięść, tym szybciej wysypywał się piasek. Druga dłoń była otwarta: został na niej cały piasek. Tomek patrzył zdziwiony, potem zawołał: - Rozumiem! __
A gdy jest naprawdę źle, pod dach przyjaciół sie schowaj.
*
Życzę miłego wieczoru i dobrej nocy ))) )))
__ Szczęść Boże! __

Krzysiek_404 napisano 15.07.2011 20:28

zgłoś do usunięcia
obrazek
*

Krzyż to nadobfita miłość Boga, rozlewająca się na ten świat, wielki znak zbawczej obecności Chrystusa, zwłaszcza w chwilach trudności i prób.

__ bł. Jan Paweł II z książki Krzyż Zbawiciela __
*
Pozdrawiam serdecznie ))) i życzę miłego weekendu ))) )))
__ Szczęść Boże! __
SERENA59

SERENA59 napisano 16.07.2011 06:01

zgłoś do usunięcia
obrazek
*****Szczęście albo wspólnie jest albo wspólnie go nie ma.Jak dom który albo jest cały albo to co jest cząstką niczemu nie służy. Jak drzewo które całe żyje i rośnie, ale w części będzie tylko drewnem które zbutwieje. Albo jak okręt który musi być cały złączony zjednoczony wtedy jest bezpieczny a w częściach musi utonąć. Albo jak ciało które zdrowe jest tylko wtedy gdy jest całe zdrowe, a gdy jedna cząstka choruje całe słabnie i boli. / ks. A. Henel CM / *****Dzień dobry! Kiedy do twego serca puka sumienie, otwórz mu drzwi, a zagoszczą w nim spokój i szczęście...cieplutko pozdrawiam... Do zobaczenia w poniedziałek...Szczęść Boże!

Krzysiek_404 napisano 17.07.2011 08:22

zgłoś do usunięcia
obrazek
*
Żyjemy w ciągłym pośpiechu, dzisiaj wszystko musi szybko iść. W czasach, gdy nikt nie ma czasu, spróbuj pozostać człowiekiem. Nie pozwól zapędzić się w bezsensownej gonitwie! Ślimak także dotarł do arki Noego.
*
Pozdrawiam serdecznie Życzę pięknej i błogosławionej niedzieli
__ Szczęść Boże! __

Krzysiek_404 napisano 17.07.2011 18:02

zgłoś do usunięcia
obrazek
*
Panie Jezu, Ty, który jesteś dobry, siejesz w pełni dnia na roli Kościoła w każdym z nas: miłość, pokój i radość. Ale potem nadchodzi skryty nieprzyjaciel i sieje chwasty: myśli, pragnienia, wrogie uczucia, tajemne zdrady. które sprowadzają noc również do naszego serca. Obdarz nas Duchem czuwania, aby nie opanował nas diabeł. Uczyń nas silnymi i pokornymi, abyśmy potrafili znieść każdą pokusę i abyśmy umieli powstać po naszych upadkach. Spraw, abyśmy nie domagali się od innych doskonałości, jakiej my sami nie posiadamy. Daj nam oczy, które potrafią na polu dostrzec nie tylko chwasty, ale także i dobre ziarno. Daj nam w końcu serce, które nigdy się nie męczy i potrafi kochać tak jak Ty: w pokorze i cierpliwie.
*
Pozdrawiam serdecznie Życzę miłego wieczoru i dobrej nocy ... a na nowy tydzień wszelkich łask Bożych
__ Szczęść Boże! __

grazyncia napisano 26.07.2011 20:45

zgłoś do usunięcia
Los nas oddzielił; lasem i rzeką!? Oddam swe myśli, swoje marzenia? By słodkie wysłać Ci pozdrowienia Do serca człowieka nie trafisz przez drzwi zamknięte, a raczej przez duszę i oczy? uśmiechnięte,bo oczy które się do Ciebie uśmiechają, umieją kochać... i drzwi do Przyjaźni otwierają...

Krzysiek_404 napisano 28.07.2011 17:42

zgłoś do usunięcia
obrazek
Panie, jako Ty byłeś cierpliwy w życiu, wypełniając przez to najdoskonalszy nakaz swojego Ojca, trzeba, abym i ja, grzesznik lichy, pełniąc Twoją wolę, cierpliwie znosił samego siebie i, dopóki Tobie się podoba, dźwigał ciężar tego kruchego życia dla swojego zbawienia 2 Mch 6,25.
Nie zawsze zastanawiamy się nad dalekimi skutkami naszych wyborów i decyzji. W ciągu roku, przytłoczeni wieloma sprawami nie poświęcamy czasu na refleksję, na postawienie pytań czy podejmowane działania, zachowania, relacje prowadzą nas do Boga, czy od Niego, czasem niepostrzeżenie, nie oddalają. Czas urlopu, czas choroby, czas wyłączenia z codziennego biegu jest tym momentem, kiedy dostajemy od Pana Boga szansę aby zadać sobie pytania o swoje wybory, swoje decyzje, swoje skarby, swoje perły. Możemy z tej szansy skorzystać już teraz, możemy zastanawianie się odłożyć na odległe później. Nad owym później nie mamy żadnej władzy i nie wiemy kiedy nadejdzie. Do nas należy tylko teraz i te decyzje, które teraz podejmiemy.
Pozdrawiam serdecznie Życzę miłego wieczoru i dobrej nocy
__ Szczęść Boże! __
SERENA59

SERENA59 napisano 31.07.2011 07:41

zgłoś do usunięcia
obrazek
*****Nie to jest ważne, co nam przy spotkaniu mówią znajomi, ale o wiele bardziej ciekawe jest to, co akurat mówią ci, którzy widząc nas przeszli na drugą stronę ulicy. Nie to będzie ważne, co opowiedzą o spotkaniu z nami wtedy, gdy wrócą do domu, ale ważne jest to, czego nie będą chcieli powiedzieć, co zostanie ich osobistą tajemnicą. Zawsze przecież większe jest to, co zostaje w nas, niż to, co spływa ze słowami. Zawsze jest więcej prawdy niepowiedzianej, niż powiedzianej. / ks. A. Henel CM / *****Dzień dobry! Prawdę można mówić tylko madrym ludziom, dla innych trzeba mieć dobre słowo.....Miłego dnia z serca życzę....Cieplutko pozdrawiam...Szczęść Boże!

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności