Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
mehikos
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Tom

widziany: 26.04.2015 17:31

 • pliki muzyczne
  2138
 • pliki wideo
  1659
 • obrazy
  4537
 • dokumenty
  334

9076 plików
934,31 GB

Ukryj opis Rozwiń
Stare filmy przedwojenne
Ten folder jest zabezpieczony oddzielnym hasłem:
jeżeli jesteś właścicielem Chomika - (zaloguj się!)

MAJER47

MAJER47 napisano 16.04.2015 12:03

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!…… Jeśli masz w sercu swoim. Smutek, żale i złości. Wyrzuć zapomnij o nich. Zrób miejsce dla miłości. Czas szybko się przemyka. Czas niszczy ale i tworzy. Jakieś drzwi za tobą zamyka. Lecz inne ci wnet otworzy. Nie obwiniaj go i nie zatrzymuj. Idź z nim i nie ustawaj. Gdy daje miłość - podziękuj. Bierz ją ale i dawaj. Przyjaźń to dar. Miłość to cud… Pozdrawiam …Marta.
MAJER47

MAJER47 napisano 17.04.2015 11:04

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!…… ,,Dziękuję Bogu za ludzi pełnych wewnętrznego piękna...tych, którzy żyją i uśmiechają się ,cieszą się drobnymi sprawami i mówią “tak” do wschodzącego słońca oraz do dni dobrych i złych. To ludzie, od których, bez szumnego rozgłosu, rozchodzą się na świat strumienie miłości. Są oazami pośród pustyni codzienności a gwiazdami nocą. Największą władzą ducha jest nie geniusz, ale dobroć……Miłego WEEKENDU! Pozdrawia… Marta.
monaliza2001

monaliza2001 napisano 17.04.2015 19:28

zgłoś do usunięcia
Milego Wieczoru Zyczeobrazek
MAJER47

MAJER47 napisano 20.04.2015 15:11

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!.... Bóg wszechmogący co prosi o miłość tak wszechmogący że nie wszystko może skoro dał wolną wolę miłość teraz sama wybiera po swojemu to czyni co zechce więc czasem wzruszenie jak szczęście przylaszczek co się od razu na wiosnę kochają bywa obojętność to jest sprawy trudne głogi tak bliskie że siebie nie znają kocha lub nie kocha - to jęk nie pytanie więc oczy zwierząt ogromne i smutne śpi spokojnie w gnieździe szpak szpakowa szpaczek Bóg co prosi o miłość rozgrzeszy zrozumie Wszechmoc wszystko potrafi więc także zapłacze Wszechmogący gdy kocha najsłabszym być umie.….Pozdrawiam …Marta.
MAJER47

MAJER47 napisano 21.04.2015 15:22

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!…… I co On miał że biegli za Nim niestrudzenie: w rumieńcach,w biciu serca, w triumfie,w zachwycie, choć głosił szorstką cnotę i gorzkie cierpienie? Miał na swych cichych ustach jedno słowo: Życie I co im obiecywał, że tonąc w słuchaniu, nie czuli słońca,wiatru, róż, ptaków, motyli, całej gorącej ziemi w pokus rozszeptaniu? Obiecywał im jedną rzecz: " Będziecie żyli " I jak nazywał Siebie, że w szale wierności zabijali wewnętrzną walką uporczywą głód złota,głód rozkoszy, głód czci, głód wolności? Nazywał Siebie jednym zdaniem: " Jam jest Żywot "... Pozdrawiam… Marta.
MAJER47

MAJER47 napisano 22.04.2015 12:44

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!…. Czy jest dla człowieka trudniejsza droga, niż ta, która prowadzi do Boga? Wąska, ciasna brama którą trzeba przekroczyć, gdy świat pełen pokus mami nasze oczy. Jak ciężko i trudno wzorować się na Chrystusie, wziąść krzyż na swoje barki, oprzeć się wygody pokusie. Nikt nie mówił, że będzie łatwo i boleć nie będzie, i choć czasem sił braknie musimy iść dalej czym prędzej. Całuję Twoje stopy, dotykam Twych ran, bo Ty jesteś Chrystus mój Bóg i Pan. I Jak Ty na Golgotę, tak my do końca życia niesiemy krzyż na barkach swoich, bo Ewangelia to prawda w sercu wyryta. A na końcu drogi pełnej bólu, upadków, ale i męstwa, dostaniemy od swego Pana nagrodę - wieniec zwycięstwa...….Pozdrawiam …Marta.
MAJER47

MAJER47 napisano 23.04.2015 13:46

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!....Jak cichy wietrzyk , jak szum morza Unosi się z Nieba łaska Boża Każdego dnia o każdej porze Czerpać z niej pragnę o mój Boże Pomóz mi na nią się otworzyć Bo moje życie pragnę w Twoje ręce złożyć Wiem Jezu , że Ty na mnie czekasz Choć jestem nie godna Ciebie Ty nie narzekasz Weż mnie w ramiona Jezu Kochany Pragnę całować Twoje Święte Rany Chcę się tam schować w każdym momencie Bo wiem że z Tobą dobrze mi będzie… Pozdrawiam …Marta.
MAJER47

MAJER47 napisano 24.04.2015 14:48

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!…… Wszystkim dla mnie jest Chrystus! Jesli chcesz opatrzyć swoje rany - On jest lekarstwem Jeśli trawi cię gorączka - On jest źródłem wody Jeśli padleś ofiarą niesprawiedliwości - On jest sprawiedliwością Jeśli potrzebujesz pomocy - On jest siłą Jeśli boisz się śmierci - On jest życiem Jeśli pragniesz nieba - On jest drogą Jeśli chcesz uniknąć ciemności - On jest światłem Jeśli szukasz pokarmu - On jest pożywieniem...Miłego WEEKENDU! Pozdrawia… Marta.
VmaxEr

VmaxEr napisano 25.04.2015 16:23

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (87)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (87)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności