Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
mehikos
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Tom

widziany: 20.05.2015 20:45

 • pliki muzyczne
  2138
 • pliki wideo
  1586
 • obrazy
  4537
 • dokumenty
  335

9002 plików
896,65 GB

Ukryj opis Rozwiń
 • 191,8 MB
 • 16 kwi 10 12:39
WYZNANIA ŚW. AUGUSTYNA - całość, czyt. automat ale dosyć dobrze

z chomika Glauben

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

1 plików
191,8 MB

gabinek

gabinek napisano 15.05.2015 14:55

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
MAJ ..kwiatów i kadzideł przyjemne wonności W piersiach rzewnej muzyki przebiegają tony W ŚWIĄTYNIACH fale ludu - każdy rozmodlony Zapewnia Cię NAJŚWIĘTSZA o swej MIŁOŚCI Wizerunki TWOJE zdobią wiosek naszych drogi Tam rękoma pastuszków w kwiaty uwieńczona NAJŚWIĘTSZA - chylisz ku nam matczyne ramiona Modlącym się do CIEBIE, dajesz pokój błogi PIĘKNOŚĆ TWĄ uwielbiają najwięksi geniusze Dłutem, pędzlem oddają wdzięki TWEJ postaci Pieśń o TOBIE muzykę w nowy ton bogaci Wieszcze przed TWOIM tronem wylewają dusze CZEŚĆ TWOJĄ w sercach naszych stale się rozwija Jesteś z nami od wieków w murach CZĘSTOCHOWY Zdobyłaś serca ludu i tytuł KRÓLOWEJ TYŚ jest BOGURODZICĄ ! Imię TWE MARYJA !.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia. Z Panem Bogiem i Maryją.
Do USŁYSZENIA w Poniedziałek. Z Panem Bogiem i Maryją!
MaxFILM_2015

MaxFILM_2015 napisano 15.05.2015 19:37

zgłoś do usunięcia
Zapraszam do pobierania. Dziś dodane nowe pliki, filmy, ebooki i itp. Pozdrawiam Michał (maxim184), hasło do wszystkich folderów to "184"
MAJER47

MAJER47 napisano 18.05.2015 10:26

zgłoś do usunięcia
obrazek
gabinek

gabinek napisano 18.05.2015 19:37

zgłoś do usunięcia
obrazek
_ † Szczęść Boże † _
Ojcze, dziękuję Bogu w Trójcy Przenajświętszej za to, że dał Kościołowi Ciebie jako Papieża Jana Pawła II. Dziękuję za Twoją niestrudzoną apostolską posługę dla wszystkich narodów świata, którym gorliwie głosiłeś Dobrą Nowinę o nieskończonej miłości Boga do nas. Dziękuję Ci Ojcze, za to, że dałeś nam przykład całkowitego zawierzenia Bożemu miłosierdziu i matczynemu wstawiennictwu Maryi, Matki Bożej. Dziękuję Ci , Ojcze, za to, że w swojej osobie ukazywałeś nam żywy obraz Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza zawsze zatroskanego o zagubionych w życiu i oddalonych od Boga i Kościoła. Dziękuję Ci za nauczanie, że wszyscy jesteśmy powołani do świętości oraz za wskazania jak to powołanie zrealizować. Uproś mi, abym zgodnie z Bożą wolą mógł otrzymać te łaski, o które Cię proszę. Wypraszaj mi światło i dar rady w życiowych wątpliwościach, a siłę i męstwo w pokusach i przeciwnościach. Niech Twoje wstawiennictwo wyjedna mi chęć ustawicznego oddawania się na służbę Chrystusowi i Maryi oraz przyczynia się do budowania w naszej Ojczyźnie królestwa prawdy, miłości i pokoju. Amen.
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
MAJER47

MAJER47 napisano 19.05.2015 07:52

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!.... "Prośmy Chrystusa Pana o moc w dawaniu świadectwa o swojej wierze nawet w najtrudniejszych sytuacjach, prośmy Go o to, by nas wspierał, byśmy zawsze potrafili przy Nim i przy Jego Ewangelii trwać nawet wtedy, gdy ta wierność będzie nas wiele kosztować. Prośmy Jezusa o męstwo w wierze dla nas i dla wszystkich naszych braci i sióstr w Kościele"...….Pozdrawiam …Marta.
longinus9

longinus9 napisano 19.05.2015 14:30

zgłoś do usunięcia
:"ANDRZEJ DUDA-kandydat na prezydenta PROSI O MODLITWĘ DO DUCHA ŚW.Pragnie służyć Ojczyznie wg nauki Św.JP II.tak myśleć i żyć.Proszę wyślij ten sms do b.wielu* "...I wysyłam do innych...
MAJER47

MAJER47 napisano 20.05.2015 14:09

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!…… O Mój Jezu, Kiedyż Będziemy Patrzeć na Dusze z Wyższych Pobudek? Kiedy Nasze Sądy Będą Prawdziwe? Dajesz Nam sposobność do Ćwiczenia się w Uczynkach Miłosierdzia, a My Ćwiczymy się w Sądach.” Święta Faustyna „ ..Kowalska.Pozdrawiam… Marta.
gabinek

gabinek napisano 20.05.2015 18:11

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Dobrze gdy tak się życie układa Gdy jest wzajemność i dobra rada Gdy zrozumienie ubarwia życie I gdy jest miłość jawnie i skrycie Szczęście różnymi chadza drogami Wciąż nim kieruje ten co nad nami Niekiedy ciężar życia zbyt duży Ktoś kto ma wspierać,bardzo źle służy Jest jak to brzemię,ciężkie,niechciane Co ciągle nową otwiera ranę Która wciąż krwawi przez długie lata Za dobre serce to zła zapłata Jak można zmienić złe wzajemności Gdy w drugim człeku tyle jest złości Czy fakt cierpienia za cudze grzechy Może dodawać choć ślad pociechy Wciąż trudne dla mnie jest zrozumienie Dobroć za dobroć czy za cierpienie Sądzę że pierwsze wchodzi w rachubę Drugie jest błędem bo daje zgubę Nagradzać za coś niezasłużone To jak przekleństwu dawać koronę Jak mam rozumieć te przykazania Które mi każą że bez wahania Nadstaw policzek gdy ktoś uderzy Gdy zło i podłość wokoło szerzy ? Sprawa subtelna nie na mą głowę Choć latek liczę ponad połowę Nagródź złoczyńcę gdy coś ukradnie Czy tak jest dobrze i czy tak ładnie? Wiem że to przeczy ludzkiej naturze To jakby mrówka przeciwko gorze Więc oświeć Boże me pojmowanie Co jest właściwe niechaj się stanie Wszak wciąż wyznaję Twe przykazania Które mi każą by do kochania Wciąż być gotowy, również tych ludzi Których uczynek mą niechęć budzi A nawet więcej, niechęć i grozę Którą przełamać Ty tylko możesz Wiem że przede mną daleka droga By pojąć dobroć i mądrość Boga Która nam karze kochać bliźniego Nie bacząc ile uczynił złego A więc Cię proszę w wielkiej pokorze Naucz mnie kochać tak jak Ty Boże .
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
SP0KSIK-1976

SP0KSIK-1976 napisano 21.05.2015 18:12

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (88)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (88)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności