Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
mehikos
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Tom

widziany: 30.11.2015 21:03

 • pliki muzyczne
  1884
 • pliki wideo
  1637
 • obrazy
  4555
 • dokumenty
  327

8800 plików
958,75 GB

Ukryj opis Rozwiń
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
Dzieci Kapitana Granta lektor PL.AVI play
1962 r. M. Chevalier, Halley Mills
komentarze2
SĘDZIA Z TEKSASU.The Life and Times of Judge Roy Bean.1972.LEKTOR.avi play
Roy Bean jest bliski śmierci z rąk bandytów, ale udaje ...
Kaktus Jack Pl.avi play
produkcja: USA gatunek: Komedia, Western (1979) Rew ...
WIELKA NIEDZWIEDZICA.avi play
Taka wyprawa to szczyt marzeń każdego dziesięciolatka. R ...
RIO BRAVO  1959 lektor western.AVI play
Bardzo dobry Jeden z najlepszych westernów w historii k ...
komentarz1
Rivers Francine - Głos w wietrze

cz. Jasieński K.


Jedno z największych osiągnięć beletrystyki chrześcijańskiej ostatnich lat. Akcja powieści rozgrywa się w starożytnym Rzymie. Porwana z upadającej Jerozolimy (70 r.n.e.) młoda chrześcijanka - Hadassa - trafia do stolicy imperium i zostaje sprzedana jako niewolnica jednej z arystokratycznych rodzin. Rozdarta między miłością do młodego patrycjusza a pragnieniem ocalenia go i jego najbliższych próbuje dać świadectwo wiary w prawdziwego Boga.

Porywająca akcja, wiarygodne sylwetki psychologiczne, sugestywnie przedstawiony starożytny Rzym: zamiłowanie jego mieszkańców do hucznych zabaw, krwawych igrzysk, szczegółowo opisanych walk gladiatorów, zaskakująco podobny do współczesnego świata.

Rozmiar 339.03 MB


Cykl Znamię lwa
Głos w wietrze (tom: 1)
Echo w ciemności (tom: 2)
Jak świt poranka (tom: 3)

Nie ma plików w tym folderze

 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

0 plików
0 KB

MAJER47

MAJER47 napisano 2.11.2015 12:26

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!... Życie jest jak płomień świecy powoli wypala się i gaśnie Lecz pamięć o tych co odeszli nigdy w naszym sercu nie zgaśnie.  NIECH BLASK TEJ ŚWIECY   ROZŚWIETLA  DROGĘ ,  TYM KTÓRZY ODESZLI..... W ZADUMIE I CISZY POZDRAWIAM…Marta.
obrazek
MAJER47

MAJER47 napisano 3.11.2015 10:37

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!... ZAPALMY ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY ODESZLI. PAMIĘTAJMY O TYCH KTÓRZY ODESZLI, A TYM BARDZIEJ KOCHAJMY TYCH CO NAM POZOSTALI... W ZADUMIE I CISZY POZDRAWIAM…Marta.
obrazek
gabinek

gabinek napisano 3.11.2015 13:12

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Wspominamy zmarłych naszych bliskich, z których wielu jest już w ich gronie. Wszyscy zbawieni są święci.Pomyślmy i o naszej świętości, o tym, że jesteśmy w drodze do nieba. Chodzi o to, abyśmy za kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt lat, kiedy odprowadzą nas na cmentarz, należeli do grona świętych. Sens naszego życia leży w perspektywie należenia do grona ludzi szczęśliwych. To jest perspektywa nowego świata, który jest oparty na prawie miłości Boga i całego świata, który Bóg stworzył. W stawaniu się świętymi pomagają nam także święci i błogosławieni, ci, którzy radują się oglądaniem Boga w niebie. Wstawiają się za nami, prosząc o łaskę wytrwania. Są także wspaniałymi orędownikami w sprawach trudnych, a zwłaszcza w prośbach za osobami chorymi. Ich orędownictwo przed Bogiem jest doskonałe, gdyż osiągnąwszy wieczne zbawienie wyśpiewują Bogu w niebie doskonałą chwałę i uwielbienie. Kościół zachęca do korzystania z pomocy świętych i błogosławionych, poprzez modlitwy do konkretnych osób oraz odmawianie litanii do Wszystkich Świętych. Korzystajmy i my z pomocy świętych, bo jest ona naprawdę skuteczna. MODLMY SIĘ... Boże, który widzisz, że upadamy wskutek własnej słabości, spraw łaskawie, aby przykłady świętych umocniły naszą miłość ku Tobie.Przez Chrystusa Pana Naszego.Amen..
ŻYCZĘ SPOKOJNEGO WYCISZENIA PEŁNEGO REFLEKSJI I ZADUMY.. Z pamięcią i darem w modlitwie! Gabrysia. Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 4.11.2015 12:18

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Panie, Boże Wszechmogący, błagam Cię przez Najdroższą Krew Syna Twego Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela, którą wylał na ulicach Jerozolimy dźwigając krzyż na swych świętych ramionach, racz wybawić dusze z czyśćca, a szczególnie tę, która w Twych oczach jest najbogatsza w zasługi, aby, przybywszy jak najprędzej do nieba, mogła w chwale, do której jest przeznaczona, głosić Twoją chwałę i błogosławić Cię na wieki. Amen. Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Wieczny odpoczynek...
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 5.11.2015 15:14

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Panie, Boże Wszechmogący, błagam Cię przez Najświętsze Ciało i Krew Twego Boskiego Syna, Jezusa Chrystusa, które w noc przed męką dał jako pokarm i napój swym umiłowanym Apostołom i przekazał Kościołowi świętemu na wieczną Ofiarę i życiodajny Pokarm dla wiernych, racz wybawić dusze z czyśćca, a szczególnie tę, która miała największe nabożeństwo do tej Tajemnicy Miłości, by mogła chwalić Cię razem z Twoim Synem i Duchem Świętym w chwale Twojej na wieki. Amen. Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Wieczny odpoczynek....
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
gabinek

gabinek napisano 6.11.2015 15:47

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Panie, Boże Wszechmogący, błagam Cię przez Najdroższą Krew Twego Boskiego Syna, Jezusa Chrystusa, którą obficie wylał na krzyżu, najbardziej ze swych świętych rąk i stóp, racz wybawić dusze z czyśćca, a szczególnie tę, za którą jestem najbardziej obowiązany się modlić, abym nie był przyczyną powstrzymującą Cię od przyjęcia jej do Twej chwały. Wprowadź ją jak najprędzej do niebieskich radości, gdzie z Aniołami będzie Cię wielbić i błogosławić na wieki. Amen. Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo... Wieczny odpoczynek....
DO USŁYSZENIA Błogosławionego Weekendu.Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
anya-86-filmy

anya-86-filmy napisano 30.11.2015 21:04

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (88)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (88)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności