Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
mehikos
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Tom

widziany: 24.07.2015 10:39

 • pliki muzyczne
  2023
 • pliki wideo
  1590
 • obrazy
  4532
 • dokumenty
  335

8886 plików
917,69 GB

Ukryj opis Rozwiń
Rivers Francine - Głos w wietrze

cz. Jasieński K.


Jedno z największych osiągnięć beletrystyki chrześcijańskiej ostatnich lat. Akcja powieści rozgrywa się w starożytnym Rzymie. Porwana z upadającej Jerozolimy (70 r.n.e.) młoda chrześcijanka - Hadassa - trafia do stolicy imperium i zostaje sprzedana jako niewolnica jednej z arystokratycznych rodzin. Rozdarta między miłością do młodego patrycjusza a pragnieniem ocalenia go i jego najbliższych próbuje dać świadectwo wiary w prawdziwego Boga.

Porywająca akcja, wiarygodne sylwetki psychologiczne, sugestywnie przedstawiony starożytny Rzym: zamiłowanie jego mieszkańców do hucznych zabaw, krwawych igrzysk, szczegółowo opisanych walk gladiatorów, zaskakująco podobny do współczesnego świata.

Rozmiar 339.03 MB


Cykl Znamię lwa
Głos w wietrze (tom: 1)
Echo w ciemności (tom: 2)
Jak świt poranka (tom: 3)
« poprzednia stronanastępna strona »
« poprzednia stronanastępna strona »
 • Odtwórz folderOdtwórz folder
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  1
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  53

54 plików
345,73 MB

MAJER47

MAJER47 napisano 20.07.2015 12:13

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!... Ciężkie masz zadanie: drogę mi wskazujesz.Ja Cię gubię PANIE i znów odnajduję. słaba MOJA WIARA wciąż tkwię na poboczu, choć przecież się staram nie stracić CIĘ Z OCZU. szarpie się i siepie bezsilność mnie zżera ZNASZ MNIE PANIE lepiej niż ja się odbieram. BEZPIECZNIE mnie PROWADŹ przy każdej rozmowie by mi lepkie słowa nie sklejały powiek życiowe wyboje tak niweluj PANIE by się SERCE MOJE NIE ZMIENIŁO się w kamień.>Anna Wojdecka <....Pozdrawiam…Marta.
Hadassa-Esthera

Hadassa-Esthera napisano 20.07.2015 16:56

zgłoś do usunięcia

***WITAM SERDECZNIE***   ~~ Ile szczęścia jest w spotkaniu, A ile w uścisku dłoni, Ile czucia w powitaniu, Ile siły w pulsującej skroni. Ile mocy jest w tęsknocie, Ile w dobrym ciepłym słowie, Ile dać nam może dzień.. Cud przyjaźni-kto mi powie.~~ ***Dobrej i spokojnej Nocy życzę*** ~~~~Dobranoc TOMKU~~~~

obrazek

MAJER47

MAJER47 napisano 21.07.2015 15:33

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!…. Jak udźwignąć ten ciężar Jak iść co dzień przed siebie Jak pogodzić się z losem Żadna z matek nas nie wie Jak przekazać mam innym to co czuję, jak boli Jak mam żyć, jak powiedzcie Jak powstawać powoli Jak mam trwać, powiedz Boże Jak mam żyć, pomóż Panie Mój krzyk, moje łzy, moje serce weź w swe ręce, weź moje wołanie Jak mam płakać, gdy łez już zabrakło Jak mam cieszyć się innych radością jak mam Panie nie zgubić Ciebie Jak Mój Boże, jak z tą miłością..….Pozdrawiam …Marta.
MAJER47

MAJER47 napisano 23.07.2015 14:42

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!.... Cokolwiek myślisz o sobie,w oczach Boga masz najwyższą wartość.Niektórzy ludzie nie wiedzą,jak ważne jest to, że istnieją.Niektórzy ludzie nie wiedzą,jak wiele znaczy sam ich widok. Niektórzy ludzie nie wiedzą,ile radości sprawia ich przyjazny uśmiech.Niektórzy ludzie nie wiedzą, jakim dobrem jest ich bliskość.Niektórzy ludzie nie wiedzą,o ile bylibyśmy biedniejsi bez nich. Niektórzy ludzie nie wiedzą,że są darem niebios.Mogliby wiedzieć,gdybyśmy im to powiedzieli. / Bruno Ferrero /….Pozdrawiam …Marta.
darmowe_fragmenty

darmowe_fragmenty napisano 23.07.2015 18:59

zgłoś do usunięcia

Tekst alternatywny

Zapraszam do mnie

MAJER47

MAJER47 napisano 24.07.2015 15:31

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!… Kocham Cię Panie Tylko Ty znasz całą prawdę o mojej miłości Ja jej nie oceniam Staram się kochać jak mogę Ty Panie wiesz..Ty wiesz że Cię Kocham..Kiedy jestem ślepy Ty otwierasz mi oczy Kiedy jestem smutny Ty dajesz mi radość Z rzeczy niewielkich (i tu odkrywa wielkość)Kiedy jestem spragniony Ty zapraszasz mnie na ucztę....Idziemy.. Ufam że idziemy razem I kocham Cię Panie I chcę abyś wiedział że Cię pragnę Czasami Cię krzywdzę To bardziej boli Gdy wiem że Ty mnie pragniesz bardziej..…Miłego WEEKENDU! Pozdrawiam… Marta.
Falsix

Falsix napisano 25.07.2015 21:20

zgłoś do usunięcia
MAJER47

MAJER47 napisano 27.07.2015 14:55

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!... Tobie, Boże Ojcze, wiarę swoją dam.W Tobie, Synu Boży, ufność swoją mam. Duchu Święty, Boże, w serce moje zstąp I miłości Bożej ziarno rzuć w me serce w głąb. W duszy mojej rozpal żar, siedmioraki dar, Daj mi stać się Bożą rolą....Pozdrawiam…Marta.
MAJER47

MAJER47 napisano 30.07.2015 19:31

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!.... Jesteś Panie winnym krzewem, A my jego latorośle, Moc czerpiemy tylko z Ciebie Ty w nas żyjesz Swą miłością. Panie, Panie, naucz nas W miłości Twojej trwać. Cóż trwałego poza Tobą, Człowiek zdziała sam ze siebie. Któż potrafi własne dobro Oblec w kształty nieśmiertelne. Panie, Panie ... Ty przyjaźnią nas ogarniasz, Tak wspaniałą i szeroką, Że wyzwala pełną radość W sercu, które Ciebie kocha. Panie, Panie ... Wejdź o Jezu, w nasze życie, Głębią łaski, mocą słowa, Byśmy mogli owoc przynieść Cześć i chwałę Ojcu oddać. Panie, Panie, naucz nas ...….Pozdrawiam …Marta.

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (88)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (88)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności