Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
mehikos
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Tom

widziany: 28.05.2015 22:37

 • pliki muzyczne
  2139
 • pliki wideo
  1558
 • obrazy
  4537
 • dokumenty
  335

8975 plików
882,77 GB

Ukryj opis Rozwiń
Rivers Francine - Głos w wietrze

cz. Jasieński K.


Jedno z największych osiągnięć beletrystyki chrześcijańskiej ostatnich lat. Akcja powieści rozgrywa się w starożytnym Rzymie. Porwana z upadającej Jerozolimy (70 r.n.e.) młoda chrześcijanka - Hadassa - trafia do stolicy imperium i zostaje sprzedana jako niewolnica jednej z arystokratycznych rodzin. Rozdarta między miłością do młodego patrycjusza a pragnieniem ocalenia go i jego najbliższych próbuje dać świadectwo wiary w prawdziwego Boga.

Porywająca akcja, wiarygodne sylwetki psychologiczne, sugestywnie przedstawiony starożytny Rzym: zamiłowanie jego mieszkańców do hucznych zabaw, krwawych igrzysk, szczegółowo opisanych walk gladiatorów, zaskakująco podobny do współczesnego świata.

Rozmiar 339.03 MB


Cykl Znamię lwa
Głos w wietrze (tom: 1)
Echo w ciemności (tom: 2)
Jak świt poranka (tom: 3)
« poprzednia stronanastępna strona »
« poprzednia stronanastępna strona »
 • Odtwórz folderOdtwórz folder
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  1
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  53

54 plików
345,73 MB

gabinek

gabinek napisano 25.05.2015 15:18

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
O Matko Kościoła! Spraw, ażeby Kościół ten cieszył się wolnością i pokojem w spełnianiu swojej misji. Niech się w tym celu dojrzały nową dojrzałością wiary i wewnętrznej jedności. Pomóż nam przemóc opory, trudności i słabości. Pomóż nam ujrzeć na nowo całą prostotę i godność chrześcijańskiego powołania. Spraw, aby nie brakowało „robotników w winnicy Pańskiej”. Uświęcaj rodziny. Czuwaj nad duszą młodzieży i sercem dzieci. Pomóż w przezwyciężaniu wielkich zagrożeń moralnych, które w różnych narodach godzą w podstawowe środowiska życia i miłości. Daj nam odradzać się wciąż pięknem świadectwa dawanego Krzyżowi i zmartwychwstaniu Twojego Syna..
Z pamięcią i darem w modlitwie. Gabrysia...Z Panem Bogiem i Maryją.
MAJER47

MAJER47 napisano 26.05.2015 11:30

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!... Matka to dar od Boga, który kocha i kochać nas będzie. Matka to bezcenny skarb, który strzec trzeba w nocy i we dnie. Matka to na ranę plaster, kiedy jest nam smutno i źle. Matka to też czasem ster, który pilnuje byś nie zatopił się. Matka to wiara w nas, kiedy zwątpienia mam dni. Matka nam nadzieję da, kiedy straszne mamy sny. Matkę tylko jedną masz, wiec broń jej i kochaj co sił. Bo kiedy przyjdą gorsze dni, tylko Ona naprawdę pomoże Ci. ….Pozdrawiam… Marta.
gabinek

gabinek napisano 26.05.2015 11:51

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Maryjo!- Matko ukochana Choć niejedno dziecię masz każde bardzo dobrze znasz każde mocno miłujesz nad każdym pieczę sprawujesz Twe serce jest ogromne czułe niezłomne jeszcze większe Twe ramiona i miłość w nich niesiona wszyscy Twe ciepło czują i ogrzać się przy Tobie próbują znasz nasze słabości i zwątpienia u Ciebie Matko szukamy pocieszenia otuchy dodajesz w naszej obronie stajesz słuchasz i ufasz kochasz bezwarunkowo o Matko nasza Królowo kochasz wybaczasz ze złej drogi zawracasz na właściwe kierujesz tory byśmy uniknęli srogiej kary pomagasz przetrwać ból cierpienie skołatanym nerwom dajesz ukojenie jak każda matka naszym losem się przejmujesz każdemu dziecku swą pomoc ofiarujesz to pomoc z miłości serca dana bezinteresownie ofiarowana a my ją przyjmujemy bo jej potrzebujemy Maryjo Matko miłujemy Cię Maryjo Matko wielbimy Cię za swą Najdroższą Matkę uważamy na kolanach swe prośby do Ciebie składamy Matko nie opuszczaj nas Matko chroń nas w każdy czas.
Matko Najświętsza, proszę Cię, weź w opiekę WSZYSTKIE MATKI i spraw, aby były podobna do Ciebie – ciche, proste i pełne miłości.
Z pamięcią i darem w modlitwie..Gabrysia.
MAJER47

MAJER47 napisano 27.05.2015 11:09

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!…. " Kto sieje uprzejmość zbiera przyjaciół - kto sadzi dobroć, zbiera miłość....." Nie traćmy ani chwili Cieszmy się życiem...Słońcem i sobą Dniem, w którym możemy Robić wszystko ..... Nie tylko to Na co mamy ochotę... Więc zabierz szczęście ze sobą nie zgub go, bo i ono chce być z Tobą….Pozdrawiam …Marta.
gabinek

gabinek napisano 27.05.2015 11:57

zgłoś do usunięcia
obrazek
_ † Szczęść Boże † _
MARYJO DZIĘKI CI Za błękitu nieba toń, za pomocną Twoją dłoń, MARYJO dzięki CI Za nadziei SYNA twarz, że matczyną miłość masz, MARYJO dzięki CI MARYJO TYŚ wiarą, nadzieją miłością MARYJO bądź MATKA KRÓLOWĄ Bliskością, MARYJO Dzięki CI MARYJO MARYJO dzięki CI! Za radości życia me za pociechy życia TWE, MARYJO dzięki CI! Za troskliwą przy nas straż, że obfite łaski dasz, MARYJO dzięki CI! MARYJO, TYŚ wiarą, nadzieją, miłością MARYJO, bądź MATKĄ KRÓLOWĄ Bliskością MARYJO Dzięki CI MARYJO MARYJO dzięki CI! Za ufności wielkiej znak za służebne TWOJE "Tak", MARYJO dzięki CI! Za łaskawość, w której trwasz, że potrzeby nasze znasz, MARYJO dzięki CI MARYJO, TYŚ wiarą, nadzieją, miłością MARYJO, bądź MATKA KRÓLOWĄ Bliskością, MARYJO Dzięki CI MARYJO MARYJO dzięki CI !..
Z pamięcią i darem w modlitwie.Z Panem Bogiem i Maryją
SixPower1

SixPower1 napisano 27.05.2015 22:58

zgłoś do usunięcia
Zapraszam także na mój kanał: YouTube
Na kanale znajdziesz:
Let's play, Prezentacje gier i wiele więcej.
MAJER47

MAJER47 napisano 29.05.2015 09:30

zgłoś do usunięcia
POKÓJ i DOBRO!… Jesteś mym przyjacielem mój Ty Boże kochany ,podaję ci swą rękę bo jestem Ci oddany. Żebym się nie pogubił poprowadź mnie bezpiecznie, będę szedł krok za Tobą choćby to trwało wiecznie. Drogowskaz mam przed sobą Ty mi go pokazałeś, różaniec jest mą mapą tak jak mnie nauczałeś. Trafię zawsze do celu wiara jest moją drogą, pokonam wszelkie trudy modlitwy mi pomogą..…Miłego WEEKENDU! Pozdrawia… Marta.
gabinek

gabinek napisano 29.05.2015 10:10

zgłoś do usunięcia
_ † Szczęść Boże † _
Słyszę pieśni z daleka, każda zwrotka urzeka, swoją treścią i pięknem ,miłością. To majowe śpiewanie ,i Maryi kochanie, jest człowieka właściwą radością. Przy kapliczkach podróżnych, w głosach męskich i różnych, pieśń litanii zanoszą gorącą. Ta modlitwa głęboka, tu tej ziemi opoka, jest orężem, bo z serca płynąca. Tu w modlitwie śpiewanej, własnej z serca szeptanej, niosą prośby swe żale i smutki. Tu się lud z Nią raduje, wdzięczny, że mu Króluje, w wiarą, że krzyż tej Ziemi jest krótki. Już się kończy litania, i ostatnie śpiewania, pożegnają Maryję pieśniami. Pieśnią spłynie w wyżynie, i zawiśnie w dolinie, i osuszy Twarz Pani ze łzami...
Z pamięcią i darem w modlitwie..Gabrysia.
Do USŁYSZENIA w Poniedziałek. Z Panem Bogiem i Maryją!
FILMY-NOWOSCI-2015

FILMY-NOWOSCI-2015 napisano 29.05.2015 22:58

zgłoś do usunięcia
SERIALE FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM
ginger.86

ginger.86 napisano 29.05.2015 23:07

zgłoś do usunięcia
Zapraszam

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (88)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (88)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności