Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Miedwieputy - YouTube.avi

megur / Ukraina Rosja / Miedwieputy - YouTube.avi
Download: Miedwieputy - YouTube.avi

36,95 MB

Długość filmu: 4 min

0.0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Niewolnictwo elektroniczny i kodeks podatkowy Ukrainy.mp4
play
oglądaj online
Niewolnictwo elektroniczny i kodeks podatkowy Ukrainy "( ...
Niewolnictwo elektroniczny i kodeks podatkowy Ukrainy "(2010-2011) Właściciel: rodkom-ua Opublikowano: 04 kwietnia 2011 Oferujemy Państwu nowy film "Elektroniczny niewolnictwo i ukraińskiego prawa podatkowego." Szczegóły filmowe i popularne opowiada o to, co jest za takie sporne w społeczeństwie i Kościele jako kodyfikacji zjawiska ludzi lub ich przydzielania identyfikatorów stosowanych przez władze w rachunku globalnym. Kto stoi za uporczywe próby "liczyć wszystkich i wszystko"? Jakie problemy duchowe i filozoficzne powoduje to zjawisko? Te pytania przekonująco, wykorzystujące międzynarodowe standardy i doświadczenie spełniać autorytatywne ekspertów w różnych dziedzinach działalności ludzkiej. - O cyfrowe identyfikatory osobowości; - Liczba obywateli rachunkowości podatkowej paszportu; - Mężczyzna sterowania i nowoczesny sposób zarządzania firmą; - Procesy komunikacyjne zachodzące w nowoczesnym społeczeństwie, w proroctwach Pisma Świętego; - Plany na oligarchii światowej i tak dalej.
360p  MiG 25 - Porwanie.mp4
play
oglądaj online
Opublikowano 30 mar 2014 Historia radzieckiego pilota ...
Opublikowano 30 mar 2014 Historia radzieckiego pilota Wiktora Bielenki, który w 1976 roku uciekł z ZSRR do Japonii najnowszym myśliwcem MIG-25 Foxbat. Amerykanie byli w szoku, gdyż nie spodziewali się, że Rosjanie są w stanie zbudować tak zaawansowaną technicznie maszynę. Prezydent USA przyznał Bielence azyl polityczny. Do dziś ciąży na pilocie wyrok śmierci, na który skazał go sąd w ZSRR. Twórcy dokumentu starają się odpowiedzieć na pytanie, czy Bielenko był jedynie dezerterem, czy może agentem wywiadu.
Pussy Riot. Modlitwa punka   Alterkino.org  wersja bez tłumacza .flv play
Pussy Riot. Modlitwa punka 20 sty 2014 o godz. 14:44 ...
Pussy Riot. Modlitwa punka 20 sty 2014 o godz. 14:44 kategoria: Gender, Ruchy Wolnościowe | Brak komentarzy Pussy Riot. Modlitwa punka-mreż. Mike Lerner, Maxim Pozdorowkin Rosja, Wielka Brytania 2012 / 88’ polski lektor W 2012 roku światowe media donosiły o tym, że członkinie rosyjskiej feministycznej grupy Pussy Riot w kolorowych kominiarkach na głowach weszły do moskiewskiej cerkwi Chrystusa Zbawiciela i podczas nabożeństwa przedstawiły satyryczny performance wymierzony w postać Władimira Putina. Potem świat śledził przebieg pokazowego procesu aktywistek, podczas którego zostały oskarżone o „szerzenie religijnej nienawiści” i skazane na pobyt w więzieniach i obozach pracy. Film jest kroniką protestu grupy Pussy Riot i opowieścią o tym, jak jej członkinie stały się globalnymi ikonami walki o wolność słowa. To opowieść o ich odwadze, bezkompromisowości, wierności własnym przekonaniom i o tym, jak ich działalność wpłynęła na aktualną sytuację polityczną w Rosji i na społeczną świadomość jej obywateli.
Oblicza Rosji - Rosyjski poprawczak.avi play
Opublikowano 2 sty 2013paiczi 1 miesiąc temu tu chłopa ...
Opublikowano 2 sty 2013paiczi 1 miesiąc temu tu chłopaczek ukradł ogórki i pomidory i dostał 2 i pół roku. u nas tusk ojebał ze złudzeń 40 milionów i dostał na garnitury YouZoneIsZETOR 3 dni temu W taki sposób Rosja szkoli swoich przyszłych rekrutów do Russian Army : Urszula Pasternak 1 tydzień temu To tragiczne,co dzieje się w tej Rosji!A wspaniały przywódca się buja i żyje jak hrabia!! M Graf 1 tydzień temu Wierzyć się nie chce. Taki gówniarz i trzy morderstwa.. A ja w jego wieku bałem się spóźnić na obiad bo matka będzie zła i nie będę mógł wyjść po obiedzie.. I jeszcze ta nierównomierność kar. Idź pan z takim systemem. Erik Wiercinski 1 tydzień temu Gorsze zeczy dzieci popelniaja w miastach w USA....wychowalem sie 22 lata na ulicach Chicago i widzalem strasznie gorsze przestepstwa AhmedBX187 1 tydzień temu no w usa to 12 latki juz sa w gangach i z bronia po ulicach biegaja wiec nie ma sie co dziwic.. w zeszlym roku w 3mln chicago bylo 540 morderstw dla porownania w calej 38mln polsce 420... marcinek2643539 2 tygodnie temu Rosja to jedno wielkie gówno. Większość tych dzieciaków siedzi tu za kradzieże jedzenia... Macie Swoją Mateczke Raaaasiiijjjeeeee. Arek Woj 2 tygodnie temu jaka fajna rosyjska propaganda,,niech pokaża co sie normalnie dzieje w rosyjskich więzieniach ,poprawczakach a mianowicie pedofilia gwałty morderstwa itp Mauryc89 3 tygodnie temu To nie ważne czy ruski czy nie, to człowiek, dziecko...przykro mi się robi jak widzę tyle zła, te dzieci same od siebie tego wszystkiego nie robiły...każdy z nas ma w sobie dobro, zależy tylko czy otoczenie go nie zagłuszy...
Pokaz dwóch części Trasformacji Grzegorza Brauna na Foksal 7.02.2013.avi play
Alarmista1 6 miesięcy temu Powstaniem Styczniowe w now ...
Alarmista1 6 miesięcy temu Powstaniem Styczniowe w nowym świetle, Braun jesteś mistrzem rewizjonistów, chylę czoła. jary1844 2 miesiące temu Potomkowie prawdziwych Judejczyków przetrwali głównie w Afryce, skąd po utworzeniu tzw. państwa Izrael usiłowano ich wygnać przy pomocy pogromów do Palestyny, aby tam pracowali w kibucach zakładanych przez chazarskich okupantów, jako że Chazarzy tradycyjnie brzydzą się pracą na roli. jary1844 2 miesiące temu CHAZARSTWO nie pozwoli się tknąć. CHAZARZY udają Żydów i każdego, kto chce ich tknąć, nazywają antySEMITĄ, choć CHAZARZY mają tyle wspólnego z Semitami, iż mordują Semitów w okupowanej Palestynie. CHAZARSTWO zawsze nękało narody, z którymi się stykało. Zanim CHAZARSTWO nazwało się Chazarami, było Hunami - Ludem Węża. Wygnani z Azji przywlekli się do Bizancjum. Wygnani z Bizancjum podbili Chazarów i sami nazwali się Chazarami. Potem przyjęli talmudyzm i odtąd nazywają się Żydami. Emit Ptak 5 miesięcy temu kto normalny robi powstanie w styczniu ?
Film  Głód 33.avi play
Produkcja: Ukraina Gatunek: Dramat, Historyczny Data p ...
Produkcja: Ukraina Gatunek: Dramat, Historyczny Data premiery: 1991 (Ukraina) Reżyseria: Oleś Yanchuk Scenariusz: Sergey Dyachenko, Leonid Taniuk Zdjęcia: Wasiliy Borodin, Michaił Kretow Muzyka: Nikolaj Kalandenok, Wiktor Patsukevicz Czas trwania: 97 min. Opis filmu: Wielki Głód na Ukrainie, Hołodomor – klęska głodu w latach 1932 – 1933 na terytorium ówczesnej Ukraińskiej SRR – konsekwencja wprowadzonej przez kierownictwo WKP(b) i władze państwowe Związku Radzieckiego polityki przymusowej kolektywizacji rolnictwa i bezwzględnej egzekucji przez organy państwowe ZSRR narzuconych chłopom obowiązkowych, nieodpłatnych kontyngentów dostaw produktów rolnych w wymiarze przekraczającym możliwości produkcyjne wsi. Powodem głodu była w pierwszym rzędzie przymusowa kolektywizacja rolnictwa, która powodowała chaos na wsi: niszczenie przez aktywistów dobytku chłopów, wyprzedawanie i zarzynanie koni w obawie przed ich konfiskatą, powstrzymywanie się od prac polowych. Władze oskarżały kułaków o agitację przeciwko kołchozom oraz o sabotaż, a jednocześnie błędnie spodziewały się, że w wyniku kolektywizacji produkcja rolna wzrośnie – na planach eksportu płodów rolnych opierały swoje plany industrializacyjne. Władze utrzymywały i być może uważały, że załamanie skupu zboża jest wynikiem ukrywania plonów przez chłopów i mimo próśb władz lokalnych nie obniżały wymaganych kontyngentów dostaw. W rezultacie lokalni działacze prowadzili akcje szukania ukrytego zboża, które prowadziły do zabierania zboża przeznaczonego na siew, a także zapasów niezbędnych do wyżywienia rodzin chłopskich. Nastąpiła fala migracji głodowych, na które władze odpowiedziały wprowadzeniem paszportów i zakazem podróży koleją. W wyniku głodu zginęła znacząca część populacji Ukrainy; wymarło wiele wsi i dochodziło do licznych przypadków kanibalizmu. Obsada: Konstantin Kazimirenko; Nionella Svetlicznaja; Leonid Janowski; Piotr Beniuk W języku rosyjskim:
Gloria.tv  Czekista.avi play
2013-04-08 03:43:45: Film o sowieckim systemie ekstermin ...
2013-04-08 03:43:45: Film o sowieckim systemie eksterminacji w wykonaniu bandytów polskiego żyda Dzierzyńskiego, szefa sowieckiego "ministerstwa bezpieczenstwa publicznego", współpracownika innego Żyda, szefa rewolucji pażdziernikowej, Lenina. Film bardzo inny od hollywoodzkich interpretacji, zrobiony przez samych Rosjan. Napisy polskie. Wazny i do polecenia kazdemu Polakowi. Wolnyczlowiek — 2013-04-08 13:37:28: Doskonaly film każdy powinien go obejrzeć tym bardziej , kiedy w szkole nie uczy sie historii , a unijnej zakłamanej propagandy komunistycznej ... Jest analogia , bo historia lubi sie powtarzać... Dzierzyński żyd polskiego pochodzenia tak, jak większosc wysoko postawionych NKWD-dzistów był żydem. Rosjanin ,ktory dostal awans nie będąc żydem mogł się zasłużyc tylko przez zabicie wielu tysięcy swoich rodakow merkaba — 2013-04-08 12:56:14: ten film jest dla dorosłych zawiera drastyczne sceny alica32 — 2013-04-08 11:16:06: Szatan wykorzystał Śrubowa. Szatan w tej chwili na ziemi wykorzystuje 70% ludzkości . Oczywiście w różnym stopniu. Np. 50% polskich katolików praktykujących czyli uczestniczących w każdej niedzielnej mszy wyśmiewa się z księży, tradycji kościoła, wyśmiewają sie z TVTrwam i o.Rydzyka. Pytam jak to możliwe.? Piotr2000 — 2013-04-08 04:29:40: BARDZO DOBRY FILM ROSYJSKI Z POLSKIMI NAPISAMI> WARTO POSWIECIC 1.5 GODZINY. TO TEZ W KONTEKSCIE KATYNSKIEJ MASAKRY !!!
Jutro   Alterkino.org.avi play
Jutro 3 mar 2013 o godz. 22:02 kategoria: Ruchy Wolnośc ...
Jutro 3 mar 2013 o godz. 22:02 kategoria: Ruchy Wolnościowe | Brak komentarzy rok produkcji: 2012 kraj: Rosja reżyser: Andriej Grjazew język: polski lektor Jak zabrać się za wywrócenie samochodu policyjnego? Czy należy go wolno rozhuśtać, czy raczej podważyć z boku? Artyści z anarchistycznej rosyjskiej grupy Voina musieli rozwiązać ten problem w jednym ze swoich spektakularnych miejskich performance’ów. Prowokacja i dywersja są w rękach bojówkarzy z Voiny całkiem skuteczną bronią w walce z autorytarnym, skorumpowanym systemem politycznym. O grupie jest głośno zarówno w Rosji, jak i w międzynarodowym obiegu artystycznym (współtworzyli z Arturem Żmijewskim tegoroczne berlińskie Biennale). Jednak nie wolno zapomnieć, że Voina funkcjonuje na ulicy, poza bezpiecznym terenem sztuki i ich partyzanckie, bezpośrednie działania zakończyły się dla członków kolektywu wyrokami, więzieniem i listami gończymi. Dokument Andrieja Griazewa, który przez kilka miesięcy prowadził wideokronikę Voiny, nagrywając ich życie artystyczne i codzienne, jest fenomenalnym zapisem determinacji ludzi walczących z opresją władzy i otwarcie ignorujących materialny wymiar egzystencji.
Gugara   Alterkino.org.avi play
Gugara 4 lut 2013 o godz. 16:51 kategoria: Kultura / Me ...
Gugara 4 lut 2013 o godz. 16:51 kategoria: Kultura / Media | Brak komentarzy Produkcja: Polska Rok produkcji: 2008 Czas trwania: 67 min. Gugara w języku Ewenków oznacza dźwięk dzwonków zawieszanych na szyjach reniferów. To jeden z niewielu dźwięków, jakie można usłyszeć w tajdze, ale ostatnio i on ucichł. Dymitrij i Tatiana – ostatni pasterze w całym okręgu stracili całe swoje stado. Wkrótce, tak jak wszyscy inni Ewenkowie pozbawieni reniferów, będą musieli przenieść się z lasu do zupełnie innego świata – niezbyt odległej rosyjskiej wioski. Ich najstarszy syn Kola już tam jest. Film „Gugara” jest historią o rozpadzie małej syberyjskiej społeczności. Ten obserwacyjny dokument opisuje pełny paradoksów świat byłych nomadów i pasterzy reniferów, zmuszonych do porzucenia tradycyjnego sposobu życia. Bohaterowie filmu znajdują się na różnych etapach rozstawania się z dotychczas znanym sobie światem
Głółd.avi play
"(...) Powodem głodu była w pierwszym rzędzie przymusowa ...
"(...) Powodem głodu była w pierwszym rzędzie przymusowa kolektywizacja rolnictwa, która powodowała chaos na wsi: niszczenie przez aktywistów dobytku chłopów, wyprzedawanie i zarzynanie koni w obawie przed ich konfiskatą, powstrzymywanie się od prac polowych. Władze oskarżały kułaków o agitację przeciwko kołchozom oraz o sabotaż, a jednocześnie błędnie spodziewały się, że w wyniku kolektywizacji produkcja rolna wzrośnie – na planach eksportu płodów rolnych opierały swoje plany industrializacyjne. Władze utrzymywały i być może uważały, że załamanie skupu zboża jest wynikiem ukrywania plonów przez chłopów i mimo próśb władz lokalnych nie obniżały wymaganych kontyngentów dostaw. (...) - wersja bez tłumacza .
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności