Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Miedwieputy - YouTube.avi

megur / Ukraina Rosja / Miedwieputy - YouTube.avi
Download: Miedwieputy - YouTube.avi

36,95 MB

Długość filmu: 4 min

0.0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Niewolnictwo elektroniczny i kodeks podatkowy Ukrainy.mp4 play
Niewolnictwo elektroniczny i kodeks podatkowy Ukrainy "( ...
Niewolnictwo elektroniczny i kodeks podatkowy Ukrainy "(2010-2011) Właściciel: rodkom-ua Opublikowano: 04 kwietnia 2011 Oferujemy Państwu nowy film "Elektroniczny niewolnictwo i ukraińskiego prawa podatkowego." Szczegóły filmowe i popularne opowiada o to, co jest za takie sporne w społeczeństwie i Kościele jako kodyfikacji zjawiska ludzi lub ich przydzielania identyfikatorów stosowanych przez władze w rachunku globalnym. Kto stoi za uporczywe próby "liczyć wszystkich i wszystko"? Jakie problemy duchowe i filozoficzne powoduje to zjawisko? Te pytania przekonująco, wykorzystujące międzynarodowe standardy i doświadczenie spełniać autorytatywne ekspertów w różnych dziedzinach działalności ludzkiej. - O cyfrowe identyfikatory osobowości; - Liczba obywateli rachunkowości podatkowej paszportu; - Mężczyzna sterowania i nowoczesny sposób zarządzania firmą; - Procesy komunikacyjne zachodzące w nowoczesnym społeczeństwie, w proroctwach Pisma Świętego; - Plany na oligarchii światowej i tak dalej.
Wideo z Rosji, które wzruszyło cały świat Russian video that made the whole world cry HD.mp4 play
Opublikowany 6 cze 2014 Wideo z Rosji, które wzruszyło ...
Opublikowany 6 cze 2014 Wideo z Rosji, które wzruszyło cały świat! Russian video that made the whole world cry The VimesTV 1 miesiąc temu Super jednak w Rosji są prawdziwi ludzie :) kyniomaniak 1 tydzień temu połowa pijani:P
Szczęśliwi Ludzie Rok w Tajdze amatorski lektor pl ya24 HD.mp4 play
Szczęśliwi ludzie: rok w tajdze 11 lut 2014 o godz. 18: ...
Szczęśliwi ludzie: rok w tajdze 11 lut 2014 o godz. 18:39 kategoria: Kultura / Media | 1 komentarz kraj: Niemcy rok produkcji: 2010 reżyseria: Dmitrij Wasiukow scenariusz: Rudolph Herzog, Werner Herzog, Dmitrij Wasiukow język: polski lektor W samym sercu syberyjskiej głuszy, z dala od cywilizacji, 300 osób zamieszkuje małą miejscowości Bakhtia nad rzeką Jenisej – tak Werner Herzog, współautor i narrator filmu „Szczęśliwi ludzie: rok w tajdze”, rozpoczyna niezwykłą opowieść. Razem z filmowcami, którzy tam dotarli, obserwujemy rok z życia myśliwych, wędkarzy i innych osób zamieszkujących wioskę. Codzienność w przykrytym śniegiem niedostępnym regionie świata. Z pięknych kadrów filmu wyłania się obraz faktycznie szczęśliwych i spełnionych ludzi. Widać w nich także wielką miłość Dmitrija Wasiukowa, drugiego reżysera, do tajgi i jej mieszka?ców. Malowniczym obrazom towarzyszy przepiękna, kontemplacyjna muzyka. Oni żyją z ziemi, są samowystarczalni i prawdziwie wolni. Nie ma podatków, nie ma rządu, nie ma prawa, nie ma biurokracji, nie ma telefonów, nie ma radia, mają za to własne wartości i normy postępowania. Jeśli cywilizacja ludzka zostałaby zniszczona, oni przetrwaliby dzięki wiedzy swoich przodków – twierdzi Herzog
360p  MiG 25 - Porwanie.mp4 play
Opublikowano 30 mar 2014 Historia radzieckiego pilota ...
Opublikowano 30 mar 2014 Historia radzieckiego pilota Wiktora Bielenki, który w 1976 roku uciekł z ZSRR do Japonii najnowszym myśliwcem MIG-25 Foxbat. Amerykanie byli w szoku, gdyż nie spodziewali się, że Rosjanie są w stanie zbudować tak zaawansowaną technicznie maszynę. Prezydent USA przyznał Bielence azyl polityczny. Do dziś ciąży na pilocie wyrok śmierci, na który skazał go sąd w ZSRR. Twórcy dokumentu starają się odpowiedzieć na pytanie, czy Bielenko był jedynie dezerterem, czy może agentem wywiadu.
Pokaz dwóch części Trasformacji Grzegorza Brauna na Foksal 7.02.2013.avi play
Alarmista1 6 miesięcy temu Powstaniem Styczniowe w now ...
Alarmista1 6 miesięcy temu Powstaniem Styczniowe w nowym świetle, Braun jesteś mistrzem rewizjonistów, chylę czoła. jary1844 2 miesiące temu Potomkowie prawdziwych Judejczyków przetrwali głównie w Afryce, skąd po utworzeniu tzw. państwa Izrael usiłowano ich wygnać przy pomocy pogromów do Palestyny, aby tam pracowali w kibucach zakładanych przez chazarskich okupantów, jako że Chazarzy tradycyjnie brzydzą się pracą na roli. jary1844 2 miesiące temu CHAZARSTWO nie pozwoli się tknąć. CHAZARZY udają Żydów i każdego, kto chce ich tknąć, nazywają antySEMITĄ, choć CHAZARZY mają tyle wspólnego z Semitami, iż mordują Semitów w okupowanej Palestynie. CHAZARSTWO zawsze nękało narody, z którymi się stykało. Zanim CHAZARSTWO nazwało się Chazarami, było Hunami - Ludem Węża. Wygnani z Azji przywlekli się do Bizancjum. Wygnani z Bizancjum podbili Chazarów i sami nazwali się Chazarami. Potem przyjęli talmudyzm i odtąd nazywają się Żydami. Emit Ptak 5 miesięcy temu kto normalny robi powstanie w styczniu ?
Film  Głód 33.avi play
Produkcja: Ukraina Gatunek: Dramat, Historyczny Data p ...
Produkcja: Ukraina Gatunek: Dramat, Historyczny Data premiery: 1991 (Ukraina) Reżyseria: Oleś Yanchuk Scenariusz: Sergey Dyachenko, Leonid Taniuk Zdjęcia: Wasiliy Borodin, Michaił Kretow Muzyka: Nikolaj Kalandenok, Wiktor Patsukevicz Czas trwania: 97 min. Opis filmu: Wielki Głód na Ukrainie, Hołodomor – klęska głodu w latach 1932 – 1933 na terytorium ówczesnej Ukraińskiej SRR – konsekwencja wprowadzonej przez kierownictwo WKP(b) i władze państwowe Związku Radzieckiego polityki przymusowej kolektywizacji rolnictwa i bezwzględnej egzekucji przez organy państwowe ZSRR narzuconych chłopom obowiązkowych, nieodpłatnych kontyngentów dostaw produktów rolnych w wymiarze przekraczającym możliwości produkcyjne wsi. Powodem głodu była w pierwszym rzędzie przymusowa kolektywizacja rolnictwa, która powodowała chaos na wsi: niszczenie przez aktywistów dobytku chłopów, wyprzedawanie i zarzynanie koni w obawie przed ich konfiskatą, powstrzymywanie się od prac polowych. Władze oskarżały kułaków o agitację przeciwko kołchozom oraz o sabotaż, a jednocześnie błędnie spodziewały się, że w wyniku kolektywizacji produkcja rolna wzrośnie – na planach eksportu płodów rolnych opierały swoje plany industrializacyjne. Władze utrzymywały i być może uważały, że załamanie skupu zboża jest wynikiem ukrywania plonów przez chłopów i mimo próśb władz lokalnych nie obniżały wymaganych kontyngentów dostaw. W rezultacie lokalni działacze prowadzili akcje szukania ukrytego zboża, które prowadziły do zabierania zboża przeznaczonego na siew, a także zapasów niezbędnych do wyżywienia rodzin chłopskich. Nastąpiła fala migracji głodowych, na które władze odpowiedziały wprowadzeniem paszportów i zakazem podróży koleją. W wyniku głodu zginęła znacząca część populacji Ukrainy; wymarło wiele wsi i dochodziło do licznych przypadków kanibalizmu. Obsada: Konstantin Kazimirenko; Nionella Svetlicznaja; Leonid Janowski; Piotr Beniuk W języku rosyjskim:
Gloria.tv  Czekista.avi play
2013-04-08 03:43:45: Film o sowieckim systemie ekstermin ...
2013-04-08 03:43:45: Film o sowieckim systemie eksterminacji w wykonaniu bandytów polskiego żyda Dzierzyńskiego, szefa sowieckiego "ministerstwa bezpieczenstwa publicznego", współpracownika innego Żyda, szefa rewolucji pażdziernikowej, Lenina. Film bardzo inny od hollywoodzkich interpretacji, zrobiony przez samych Rosjan. Napisy polskie. Wazny i do polecenia kazdemu Polakowi. Wolnyczlowiek — 2013-04-08 13:37:28: Doskonaly film każdy powinien go obejrzeć tym bardziej , kiedy w szkole nie uczy sie historii , a unijnej zakłamanej propagandy komunistycznej ... Jest analogia , bo historia lubi sie powtarzać... Dzierzyński żyd polskiego pochodzenia tak, jak większosc wysoko postawionych NKWD-dzistów był żydem. Rosjanin ,ktory dostal awans nie będąc żydem mogł się zasłużyc tylko przez zabicie wielu tysięcy swoich rodakow merkaba — 2013-04-08 12:56:14: ten film jest dla dorosłych zawiera drastyczne sceny alica32 — 2013-04-08 11:16:06: Szatan wykorzystał Śrubowa. Szatan w tej chwili na ziemi wykorzystuje 70% ludzkości . Oczywiście w różnym stopniu. Np. 50% polskich katolików praktykujących czyli uczestniczących w każdej niedzielnej mszy wyśmiewa się z księży, tradycji kościoła, wyśmiewają sie z TVTrwam i o.Rydzyka. Pytam jak to możliwe.? Piotr2000 — 2013-04-08 04:29:40: BARDZO DOBRY FILM ROSYJSKI Z POLSKIMI NAPISAMI> WARTO POSWIECIC 1.5 GODZINY. TO TEZ W KONTEKSCIE KATYNSKIEJ MASAKRY !!!
Jutro   Alterkino.org.avi play
Jutro 3 mar 2013 o godz. 22:02 kategoria: Ruchy Wolnośc ...
Jutro 3 mar 2013 o godz. 22:02 kategoria: Ruchy Wolnościowe | Brak komentarzy rok produkcji: 2012 kraj: Rosja reżyser: Andriej Grjazew język: polski lektor Jak zabrać się za wywrócenie samochodu policyjnego? Czy należy go wolno rozhuśtać, czy raczej podważyć z boku? Artyści z anarchistycznej rosyjskiej grupy Voina musieli rozwiązać ten problem w jednym ze swoich spektakularnych miejskich performance’ów. Prowokacja i dywersja są w rękach bojówkarzy z Voiny całkiem skuteczną bronią w walce z autorytarnym, skorumpowanym systemem politycznym. O grupie jest głośno zarówno w Rosji, jak i w międzynarodowym obiegu artystycznym (współtworzyli z Arturem Żmijewskim tegoroczne berlińskie Biennale). Jednak nie wolno zapomnieć, że Voina funkcjonuje na ulicy, poza bezpiecznym terenem sztuki i ich partyzanckie, bezpośrednie działania zakończyły się dla członków kolektywu wyrokami, więzieniem i listami gończymi. Dokument Andrieja Griazewa, który przez kilka miesięcy prowadził wideokronikę Voiny, nagrywając ich życie artystyczne i codzienne, jest fenomenalnym zapisem determinacji ludzi walczących z opresją władzy i otwarcie ignorujących materialny wymiar egzystencji.
Enigma - Syn Lawrientija Berii Opowiada - YouTube.avi play
Opublikowano o 22 lis 2012 Syn Berii, Sergiej Gegeczkor ...
Opublikowano o 22 lis 2012 Syn Berii, Sergiej Gegeczkori, broni ojca ws Katynia i ws sprawowania wladzy w NKWD. Czy Lawrientij Beria byl gorszy niz Chruszczow? Do dzis nie wiadomo jak rozwijalby sie Zwiazek Kraju Rad gdyby po smierci Stalina na czele partii stnal Beria a nie Chruszczow. O swoim ojcu opowiada jego syn w wywiadzie przeprowdzonym przez red. Olge Braniecka na poczatku lat 90-tych. Niestety brakuje drugiej czesci wywiadu. Calosc komentuje prof. Wieczorkiewicz
Akademia zbrodni - YouTube.flv play
Opublikowane w dniu 27 sie 2012 przez użytkownika Aleale ...
Opublikowane w dniu 27 sie 2012 przez użytkownika Aleale111100 Na początku XV wieku zakonnicy Sawwatiusz i Zosima dotarli nad brzeg Morza Białego i w niewielkim czółnie przeprawili się na wyspy, nazwane potem Archipelagiem Sołowieckim. Wybudowali tu klasztor, a za ich przykładem także inne zakony zagospodarowały teren. W 1920 roku do archipelagu dotarła nowa władza. Mnichów wygnano, a wszystko zamieniono na łagier. W ciągu 20 lat przez łagry na Wyspach Sołowieckich przewinęło się około miliona skazańców 50 narodowości.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności