Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
max-ell
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

max

widziany: 10.03.2015 22:07

 • pliki muzyczne
  0
 • pliki wideo
  16
 • obrazy
  145
 • dokumenty
  1

630 plików
23,96 GB

Programy do czyszczenia rejestru.
WIN.XP - WIN7 - WIN8 - VISTA
 • 4,7 MB
 • 27 paź 14 16:04
CCleaner to darmowe narzędzie optymalizujące system, zawierające funkcje zwiększania prywatności i oczyszczania systemu. Program usuwa niepotrzebne pliki, co przyspiesza działanie systemu Windows i zwalnia cenne miejsce na dysku. Usuwa również ślady korzystania z Internetu - np. historię. Ponadto zawiera zaawansowany moduł‚ do czyszczenia rejestru. Największą zaletą aplikacji jest jej szybkość (uruchomienie trwa mniej niż sekundę) i brak JAKICHKOLWIEK programów reklamowych i szpiegowskich!
 • 4,4 MB
 • 14 mar 14 7:16
Windows Repair jest niewielkim narzędziem, pozwalającym na przywrócenie systemu operacyjnego Microsoft Windows do poprawnego działania. Aplikacja umożliwia załatanie najczęściej występujących usterek, począwszy od niebezpiecznych błędów w rejestrze, przez niepoprawnie przypisane uprawnienia aż po destabilizację funkcjonowania usług i standardowego oprogramowania (Internet Explorer, Firewall, Windows Update).

Obsługa programu jest bardzo prosta - został zaprojektowany przede wszystkim dla osób, nie posiadających technicznej wiedzy na temat funkcjonowania poszczególnych elementów systemu. Kreator przeprowadza użytkownika przez wszystkie kroki niezbędne do naprawienia funkcjonowania komputera. Przede wszystkim należy przeskanować system jednym z popularnych silników antywirusowych i upewnić się, że nieprawidłowości nie są spowodowane jakimkolwiek typem złośliwego oprogramowania. Kolejną operacją jest sprawdzenie integralności struktury danych dysku twardego za pomocą narzędzia Check Disk. Następnie można przetestować, czy posiadamy wszystkie niezbędne do bezproblemowego działania komputera pliki. W Windows XP/2003 należy na początku przetwarzania włożyć płytę z systemem operacyjnym. Ostatnim, niezwykle istotnym krokiem jest stworzenie punktu przywracania. Można z niego skorzystać z dowolnym momencie, przywracając konfigurację do poprzedniego stanu.

Po wykonaniu wstępnych kroków, można przystąpić do właściwej naprawy. Autor udostępnił trzy tryby - podstawowy, zaawansowany, użytkownika. Wybór zależy od preferencji i wiedzy odbiorcy. Aplikacja pozwala między innymi na:
- wyczyszczenie pliku HOSTS,
- naprawienie cache ikon,
- zresetowanie uprawnień rejestru i plików,
- przywrócenie widoczności napędów CD/DVD,
- zarejestrowanie plików systemowych,
- naprawienie WMI, Windows Firewall, Internet Explorer, Windows Update, Windows Sidebar/Gadgets,
- usunięcie plików tymczasowych
- zdezaktywowanie ustawień proxy.

Narzędzie jest dostępne za darmo na zasadach licencji freeware. Interfejs w angielskiej wersji językowej - do zrozumienia wszystkich opcji niezbędna jest chociaż podstawowa znajomość tego języka.
 • 488 KB
 • 14 mar 14 7:14
OverDisk to darmowy eksplorator plików systemowych, połączony z modułem odpowiedzialnym za wizualizację zużytego miejsca przez katalogi na dysku w formie czytelnego wykresu pierścieniowego. Program obsługuje nie tylko logiczne partycje widoczne w systemie, ale wszystkie nośniki, które wykrywane są przez systemowy eksplorator. Możemy więc za jego pomocą przeglądać pliki znajdujące się na nośnikach pamięci przenośnej oraz płytach CD i DVD.

Obsługa OverDiska jest intuicyjna i nie odbiega wiele od sposobu korzystania z funkcjonalności systemowego eksploratora plików. Wystarczy wskazać dysk lub katalog, którego zawartość chcemy wyświetlić, a aplikacja stworzy w lewej części okna czytelną strukturę drzewiastą folderów należących do wybranej ścieżki. Równolegle, w prawej części okna widoczny jest pierścieniowy wykres, który obrazuje wielkości poszczególnych katalogów lub plików.

Aby poruszać się po katalogach, możemy korzystać z nawigacji poprzez strukturę drzewiastą, lub klikając na konkretne katalogi bezpośrednio na wykresie. Umożliwia to szybkie zagłębianie się w foldery, które przejrzyście przedstawione są na grafice.

Na potrzeby użytkownika, producent wyposażył program w kilka ustawień, wśród których ciekawie przedstawiają się opcje edycji sposobu wyświetlania samego wykresu. Znajdziemy tu między innymi możliwość zdefiniowania kolorów, z których aplikacja ma korzystać podczas tworzenia grafik.
 • 4,5 MB
 • 28 sty 14 10:58
CCleaner 4.10 PL
CCleaner (Crap Cleaner) jest programem służącym do czyszczenia systemu Windows ze zbędnych śmieci. Dzięki temu system chodzi znaczenie szybciej, efektywniej, a na dysku pojawia się więcej wolnej przestrzeni. Operacje analizy jak i czyszczenia trwają bardzo krótko.
 • 0,8 MB
 • 20 paź 13 18:22
 • 6,0 MB
 • 28 lut 13 11:30
Darmowa odmiana cieszącego się ogromną popularnością wśród użytkowników na całym świecie narzędzia do optymalizacji pracy systemu Windows, wyszukiwania i usuwania z dysku zbędnych plików, a także zacierania śladów po naszej obecności w Internecie.

WinUtilities jest programem oferującym bogatą funkcjonalność przy zachowaniu prostoty obsługi. Wśród dużej liczby narzędzi do poprawy ogólnej kondycji systemu znaleźć można takie, które oczyszczą dysk ze zbędnych plików, wyeliminują z rejestru błędne klucze, usuną niedziałające skróty z menu start i pulpitu, wyczyszczą historię przeglądanych stron oraz pozwolą na zarządzanie procesami w systemie, a także uruchamianymi wraz z nim programami.
 • 16,2 MB
 • 28 lut 13 11:28
Ashampoo WinOptimizer Free to bezpłatna wersja popularnego programu do optymalizacji systemu Windows. Znajdziemy w nim zestaw najważniejszych narzędzi do oczyszczania rejestru i całego komputera, a także defragmentowania poszczególnych dysków twardych. Oferuje również niezbędne funkcje do ochrony danych osobowych oraz diagnozowania systemu i podzespołów komputera.

Program posiada bardzo przydatną opcję 1-click optimization, optymalizując cały system za pomocą jednego kliknięcia myszki. Wówczas aplikacja automatycznie wyczyści wszelkie pozostałości na dysku twardym, kasując historię i ciasteczka w przeglądarkach internetowych oraz naprawi uszkodzone wpisy i odnośniki plików. Aplikacja została również wyposażona w moduły do zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu i wszystkimi aktywnymi procesami działającymi podczas normalnej pracy z komputerem.
 • 7,7 MB
 • 28 lut 13 11:24
Wise Care 365 to zaawansowany pakiet narzędzi przeznaczony do ochrony prywatności użytkownika i optymalizacji systemu operacyjnego. Sprawdza ono cały komputer w poszukiwaniu różnych elementów, które wymagają optymalizacji lub sprawiają potencjalne problemy z bezpieczeństwem podczas korzystania z komputera.

Wise Care 365 czyści, defragmentuje i optymalizuje rejestr systemowy, a także całkowicie usuwa prywatne dane użytkownika, aby uniemożliwić ich późniejsze odzyskanie przez inne wyspecjalizowane narzędzia. Poza tym zwiększa stabilność i przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego.
 • 4,0 MB
 • 28 lut 13 11:09
CCleaner 3.28
CCleaner (Crap Cleaner) jest programem służącym do czyszczenia systemu Windows ze zbędnych śmieci. Dzięki temu system chodzi znaczenie szybciej, efektywniej, a na dysku pojawia się więcej wolnej przestrzeni. Operacje analizy jak i czyszczenia trwają bardzo krótko.
 • 1,6 MB
 • 21 lis 10 11:11
Program do automatycznego aktualizowania, rozpoznawania i pobierania z internetu sterowników do podzespołów naszego komputera. Obsługa programu jest prosta i sprowadza się do skorzystania z kilku kroków kreatora. Program działa w Windows XP, Vista i 7.

obrazek
 • 9,0 MB
 • 1 lis 10 12:56
WinOptimizer 2009 Advanced 5 to bezpłatny zestaw narzędzi przeznaczonych do optymalizacji działania systemu Windows przygotowany przez producenta specjalnie dla Czytelników naszego vortalu. Główne okno aplikacji podzielone jest na cztery kategorie, w których znajdują się odpowiednie narzędzie do czyszczenia, tuningowania, podkręcania systemu i zarządzania plikami na dysku. Wśród nich znaleźć można moduł do optymalizacji dysku, czyszczenia rejestru, defragmentacji dysku twardego, testowania wydajności komputera, zmiany ikon w systemie, kasowania permentalnego plików, dzielenia i łączenia plików, optymalizacji Internetu, zarządzania aplikacji w auto-starcie systemu, szyfrowania i deszyfrowania plików i znacznie więcej. Samych opcji pozwalających na podkręcanie ustawień systemowych oferowanych przez WinOptimizer 2009 Advanced jest ponad 450. Dodatkowo program oferuje tzw. funkcję One-Click-Optymizer optymalizującą cały system za pomocą jednego kliknięcia myszki.
 • 4,0 MB
 • 1 lis 10 12:55
Wise Disk Cleaner to szybkie narzędzie przeznaczone do zwalniania wolnego miejsca na dysku poprzez kasowanie plików, które nie są już wykorzystywane w systemie.

Aplikacja rozpoznaje ponad 50 typów określonych mianem niepotrzebnych, a dodatkowo użytkownik posiada możliwość definiowania własnych typów plików jakie mają zostać skasowane z systemu. Darmowa wersja Wise Disk Cleaner oferuje możliwość przesuwania plików do kosza lub usuwania ich bezpośrednio. Edycja Pro (płatna) została wyposażono dodatkowo w funkcję eksportu znalezionych plików do formatu MS Excel, przenoszenie plików do wskazanej lokalizacji oraz kilka zaawansowanych opcji.

Wise Disk Cleaner charakteryzuje przede wszystkim szybkość i skuteczność działania. Kolejnym walorem aplikacji jest dostępność polskiej wersji językowej.
 • 4,0 MB
 • 1 lis 10 12:55
Wise Registry Cleaner to szybkie narzędzie przeznaczone do wyszukiwania i usuwania błędnych wpisów znajdujących się w rejestrze systemowym.

Aplikacja skanuje m. in. takie elementy rejestru jak ścieżki do aplikacji, rodzaje dostępnych czcionek, elementy dostępne w menu start, programy uruchamiane podczas startu systemu, historie przeglądarek, pliki pomocy, biblioteki DLL i znacznie więcej. Edycja Wise Registry Cleaner Pro (płatna) została wyposażono dodatkowo w funkcję eksportu znalezionych plików do formatu MS Excel oraz opcję optymalizacji systemu i przywracania wprowadzonych zmian.

Wise Registry Cleaner charakteryzuje przede wszystkim szybkość i skuteczność działania. Kolejnym walorem aplikacji jest dostępność polskiej wersji językowej.
 • 4,7 MB
 • 8 kwi 10 13:14
Registry Winner korzysta z zaawansowanych technologii skanowania i daje kompleksową diagnozę w ciągu kilku sekund oraz profesjonalnie usuwa wszystkie znalezione błędy i nieprawidłowości.JEST TO PRAWDZIWY KOMBAJN DO REPEROWANIA SYSTEMU MA MNUSTWO FUNKCJI I JEST PO POLSKU.

zachomikowany

 • 4,5 MB
 • 1 mar 10 22:41
Główną i najważniejszą funkcją programu Ashampoo Magical Defrag jest defragmentacja dysków twardych komputera. Aplikacja oczywiście różni się od standardowego narzędzia do defragmentacji, które znajduje się w systemie Windows. Przewaga produktu z serii Ashampoo polega na szybkości działania.

Interfejs jest dziecinnie prosty. Aby rozpocząć proces defragmentacji wystarczy nacisnąć Start. W dowolnym momencie można użyć pauzy aby wstrzymać proces. Dodatkowo aplikacja wyświetla informacje o ilości sprawdzonych czy przeniesionych plików.

z chomika Artcompx

 • 4,8 MB
 • 17 lut 10 14:26
Program do czyszczenia rejestru. WinXP
 • 7,2 MB
 • 6 lut 10 0:55
Glary Utilities to zestaw narzędzi przeznaczonych do naprawy, konserwacji i optymalizacji systemu. Aplikacja posiada szereg różnych modułów które zostały posegregowane w 5 kategoriach: Clean Up & Repair (czyszczenie), Optimize & Improve (optymalizacja), Privacy & Security (prywatność), Files & Folders (pliki i foldery), System Tools (narzędzia systemowe), co pozwala na szybkie odnalezienie modułu którego jest nam potrzebny w danym momencie.
 • 0,9 MB
 • 6 lut 10 0:50
Eusing Free Registry Cleaner to program do skanowania rejestru systemowego w poszukiwaniu błędów i usuwania ich.
 • 2,6 MB
 • 6 lut 10 0:48
EasyCleaner pozwala zarządzać systemem i czyścić go z niepotrzebnych plików. Program wyszukuje nie tylko błędy w rejestrze ale i duplikaty plików, nieaktywne skróty do programów, niepotrzebne kopie zapasowe.
 • 1,0 MB
 • 6 lut 10 0:45
DoctorTweak XP jest aplikacją, dzięki której można dostosować system Windows XP do własnych potrzeb lub upodobań. Program zawiera oprócz standardowych opcji dostosowania "menu Start", dostosowania pulpitu itd., zaawansowane funkcje niedostępne w żadnym miejscu systemu.
 • 2,2 MB
 • 6 lut 10 0:40
Auslogics Registry Defrag to program do czyszczenia rejestru systemowego. Proces "defragmentacji rejestru" ograniczony jest do trzech prostych kroków. Zanim jednak program dokona jakichkolwiek zmian w rejestrze tworzony jest punkt przywracania systemu (proces ten wykonywany jest oczywiście ze względów bezpieczeństwa).
 • 6,8 MB
 • 6 lut 10 0:36
Skanuje system w poszukiwaniu spyware, błędów w rejestrze oraz innych problemów a następnie udostępnia możliwość ich naprawy. Ponadto umożliwia zarządzanie autostartem czy usuwanie prywatnych danych. Co ważne podczas pierwszego uruchomienia tworzy punkt odzyskiwania systemu zatem w razie problemów można przywrócić ustawienia.
 • 4,6 MB
 • 6 lut 10 0:28
Program do czyszczenia rejestru systemowego i usuwania śmieci. (win.XP)
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

23 plików
106,6 MB

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (5)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (5)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności