Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Ciemnoniebieski Swiat.DVDRip.Lektor PL FILM EXTRA FREE.rmvb

martha.torrent / - WOJENNY / Ciemnoniebieski Swiat.DVDRip.Lektor PL FILM EXTRA FREE.rmvb
Download: Ciemnoniebieski Swiat.DVDRip.Lektor PL FILM EXTRA FREE.rmvb

352,91 MB

Długość filmu: 107 min

0.0 / 5 (0 głosów)
.

Film opowiada historię dwóch czeskich lotników, którzy uciekają do Wielkiej Brytanii w 1939 roku zaraz po zajęciu Czech przez Niemcy. Obaj wstępują do wojsk lotniczych ale ich przyjaźń zostanie wystawiona na próbę gdy zakochają się w tej samej kobiecie.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Szara Strefa lektor.avi play
Film został oparty na wydarzeniach autentycznych roz ...
Film został oparty na wydarzeniach autentycznych rozgrywających się w 1944 roku w K.L. Auschwitz-Birkenau(w największym hitlerowskim obozie zagłady). Przedstawia historię dwunastego Sonderkommanda (czyli specjalnej grupy składającej się z Żydów, która obsługiwała komory gazowe i krematoria) z pośród trzynastu Sonderkommand działających w Oświęcimiu. Film Tima Blake'a Nelsona przedstawia ludzi, którzy stanęli przed wyborem: śmierć lub pomoc w zagładzie współwięźniów, ludzi którzy znaleźli się w molarnej szarej strefie. Przedstawione w filmie działanie tej zbrodniczej machiny zagłady działającej w tym obozie jest oparte na książce dr. Miklosa Nyiszliego "Byłem asystentem dr. Mengele.
Szalona odwaga-  Courage Under Fire-Lek PL.rmvb play
Porucznik Nathan Serling omyłkowo niszczy amerykański ...
hosting obrazków Porucznik Nathan Serling omyłkowo niszczy amerykański czołg w czasie "Pustynnej burzy". Przełożeni tuszują sprawę, ale wyrzuty sumienia dręczą oficera. Po powrocie do kraju otrzymuje on zadanie zbadania okoliczności śmierci kapitan Karen Walden. Opisy zdarzenia przedstawiane przez świadków są od siebie bardzo różne. Obsada: Sean Astin, Denzel Washington, Meg Ryan, Lou Diamond Phillips, Matt Damon hosting obrazków
Swołocz  - Svolochi 2006DVDRip1.rmvb play
Dramat, Wojenny 1943 rok. Pułkownik Wiszniewiecki ...

Dramat, Wojenny

1943 rok. Pułkownik Wiszniewiecki organizuje szkołę dla dywersantów. "Uczniami" będą młodociani zabójcy i złodzieje - 14, 15 - letni przestępcy sprowadzeni z więzień i poprawczaków. Nikt ich nigdy nie będzie szukać, warunkiem przyjęcia do szkoły jest bowiem brak rodziny. Po strogim szkoleniu, chłopcy dostają zadanie: zniszczyć faszystowską bazę. W górach, na granicy życia i śmierci, wciąż mają wybór - zostać na zawsze "swołoczą" albo bohaterem.
Siła odwagi - Female Agents 2008 DVDRip Lektor PL meti-FILMY-mega.rmvb play
Dramat Film oparty na faktach. Maj, 1944 r. Pięć t ...
Dramat Film oparty na faktach. Maj, 1944 r. Pięć tajnych agentek przybywa do Francji z niezwykle ryzykowną i niebezpieczną misją. Louise (Sophie Marceau) – wdowa po przywódcy ruchu oporu, jest świetnie wyszkolonym snajperem; Jeanne (Julie Depardieu) – uliczną prostytutką, która nie zawaha się zabić; Gaselle (Déborah François) to genialny ekspert od materiałów wybuchowych; Suzy (Marie Gillain), była tancerka rewiowa, wdziękom której nie mogą oprzeć się nawet niemieccy oficerowie oraz Maria – włoska hrabina, posiadająca mnóstwo informacji, mogących pomóc w realizacji planu. Ich zadaniem jest przewiezienie do Anglii rannego naukowca, który ma bardzo ważne informacje na temat lądowania aliantów w Normandii. Bez względu na wszystko człowiek ten nie może trafić w ręce nazistów. Od umiejętności, siły woli i determinacji tych kobiet zależą losy wojny.
Svolochi.Swołocz-Polecam Film na FAKTACH.avi play
Film przedstawia losy młodych kryminalistów którzy ...
Image Hosted by ImageShack.us w300.png Film przedstawia losy młodych kryminalistów którzy aby przeżyć musieli kraść a nawet zabijać. W 1943 r. Pułkownik Vishnevskiy na rozkaz rządu powołał specjalną szkołę wojskową dla nieletnich przestępców, zadaniem uczniów było wykonanie tajnej i niebezpiecznej misji na tyłach wroga po wykonaniu misji eliminowano ich, pozbywając się tym samym świadków.
Okop Lektor PL.rmvb play
Lato 1916 - armia brytyjska przygotowuje sie do najw ...
Image Hosted by ImageShack.us Lato 1916 - armia brytyjska przygotowuje sie do najwiekszej ofensywy w I Wojny Światowej. Pluton w niepełnej obsadzie oczekuje na rozkaz natarcia na pozycje niemieckie. W tym czasie dzieją się rownież rzeczy które na zawsze zmienią życie tych niespełna dziewiętnastoletnich ludzi. Jest to dramat żołnierzy, którzy muszą z godnością przyjąć śmierć swoją i kolegów.
Ostatni Pociąg Pancerny CD1 lektor.avi play
II wojna światowa, lipiec 1941, pierwsze dni operacji B ...
poster-640.jpg II wojna światowa, lipiec 1941, pierwsze dni operacji Barbarossa. Otoczony oddział Armii Czerwonej może wyrwać się z okrążenia tylko przy pomocy pociągu pancernego. Niestety, pociąg zostaje przechwycony przez niemieckich komandosów, mających zadanie przechwycenia jedynego mostu, którym mogą wyjść z otoczenia Rosjanie. Żołnierze radzieccy muszą odbić pociąg, by ocalić życie własne i swoich przyjaciół. Specjalną grupą dowodzi represjonowany przez NKWD kombryg Romanow, skierowany na front do kompanii karnej prosto z łagru jako szeregowy.
Orzeł wylądował.avi play
Pułkownik Kurt Steiner, niemiecki oficer w czasie II ...
obrazek Pułkownik Kurt Steiner, niemiecki oficer w czasie II Wojny Światowej, dostaje zadanie by udać się do Anglii i porwać, bądź zlikwidować Winstona Churchilla. Co ciekawe, plan ten ma duże szanse na powodzenie, a przy jego realizacji Niemcy podszywają się pod Polaków ...
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności