Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Przybycie Tytanów - (1962) lektor.pl.avi

maniek999451 / FILMY LAT-60 / Przybycie Tytanów - (1962) lektor.pl.avi
Download: Przybycie Tytanów - (1962) lektor.pl.avi

781,81 MB

Długość filmu: 110 min

0.0 / 5 (0 głosów)


obrazek

? GATUNEK:Przygodowy

? ROK:4 maja 1962

? PRODUKCJA:Francja,Włochy


Najmłodszy z tytanów, Krios (Giuliano Gemma), nie jest tak silny jak jego siedmiu braci, których siła pochodzi od ich matki, bogini Ziemi, Gai, ale jest najmądrzejszy, co czyni go ich naturalnym przywódcą. Pewnego dnia, Krios przybywa na Kretę do królestwa potężnego króla Minosa. Bohater zdobywa zaufanie króla, a także zakochuje się w pięknej śmiertelniczce. Wkrótce odkrywa podstępny spisek.

POLSKI-LEKTOR


Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Cyd 1961 Lektor.pl.avi play
? GATUNEK:Dramat,Historyczny ? ROK:24 paździ ...

obrazek

? GATUNEK:Dramat,Historyczny

? ROK:24 października 1961

? PRODUKCJA:USA, Włochy

? W ROLI GŁÓWNEJ:Charlton Heston


Akcja toczy się w 1080 r. w Hiszpanii. Rodrigo Diaz de Bivar, kastylijski rycerz, jedzie na ślub ze swoją ukochaną. Po drodze chwyta do niewoli Maurów, którzy zniszczyli chrześcijańską wioskę. Pod Bivarem, swoim rodzinnym miastem, postanawia ich oszczędzić mimo zalecenia króla, narażając się na posądzenie o zdradę. Zostaje za to nazwany przez oszczędzonego emira Cydem - szlachetnym i uczciwym wojownikiem. Gdy przybywa do miasta szybko rozpoczyna się proces.

POLSKI-LEKTOR

Ostatni z wielkich - 1976 lektor.pl.avi play
? GATUNEK:Dramat ? ROK:15 listopada 1976 ...

obrazek

? GATUNEK:Dramat

? ROK:15 listopada 1976

? PRODUKCJA:USA

? W ROLI GŁÓWNEJ:Robert De Niro


Film opowiada o Monroe Starrze, wspaniałym fachowcu i powszechnie znanym kierowniku studia filmowego w Hollywood. Starr produkuje wiele filmów - projekty innych odrzuca, spotyka się z nerwowymi aktorami i nieposłusznymi reżyserami, angażuje się w hollywoodzkie batalie reklamowe i finansowe, a potajemnie ma romans z młodą Brytyjką, Kathleen Moore.

POLSKI-LEKTOR

Sabata - 1969 lektor.pl.avi play
? GATUNEK:Western ? ROK:16 września 1969 ...

obrazek

? GATUNEK:Western

? ROK:16 września 1969

? PRODUKCJA:Włochy

? W ROLI GŁÓWNEJ:Lee Van Cleef


W małym teksańskim miasteczku dochodzi do napadu na miejscowy bank. Napastnikami są nie pospolici rabusie, a miejscowa elita- sędzia O`Hara, właściciel Saloon`u Fergusson oraz bogaty właściciel ziemski Stengel. Kradną 60 tyś.$ przeznaczone dla miejscowego garnizonu wojska. Sprytny sędzia będąc pewny swoje pozycji, wyznacza wysoką nagrodę dla tego który wykryje i pojmie sprawców.

POLSKI-LEKTOR

Shalako - 1968 lektor.pl.avi play
? GATUNEK:Western ? ROK:26 września 1968 ...

obrazek

? GATUNEK:Western

? ROK:26 września 1968

? PRODUKCJA:Wielka Brytania,RFN

? W ROLI GŁÓWNEJ:Sean Connery


Rok 1882. Pruski arystokrata, baron Frederick von Hallstatt, organizuje safari na pustyni. W trakcie podróży hrabina Irina zostaje napadnięta przez Indian. Z pomocą przybywa jej Shalako, agent federalny.

POLSKI-LEKTOR

Appaloosa - 1966 lektor.pl.avi play
? GATUNEK:Western ? ROK:14 września 1966 ...

obrazek

? GATUNEK:Western

? ROK:14 września 1966

? PRODUKCJA:USA

? W ROLI GŁÓWNEJ:Marlon Brando


Pewien samotnik postanawia zostać hodowcą koni. Nigdy mu się nie wiodło za dobrze, liczy więc że jego życie się uspokoi i kiepski los się odmieni dzięki pięknemu koniowi rasy Appaloosa. Matt Fletcher, wraca w swoje rodzinne strony do swojego przyjaciela, a zarazem przybranego brata, na którego ranczu pragnie rozpocząć hodowlę. Szczęśliwe chwile przerwane zostają przez Chuya Medinę, meksykańskiego bandytę, który kradnie pięknego wierzchowca i ucieka wraz z gangiem.

POLSKI-LEKTOR

Geronimo - 1962 lektor.pl.avi play
? GATUNEK:Western ? ROK:27 kwietnia 1962 ...

obrazek

? GATUNEK:Western

? ROK:27 kwietnia 1962

? PRODUKCJA:USA

? W ROLI GŁÓWNEJ:Chuck Connors


Geronimo, wojonik który pokonał Armię Stanów Zjednoczonych, wódz Apaczów, organizuje kolejny wypad. Jego śladem podąża traper, który pragnie przywieść go z powrotem do rezerwatu, zanim dopadnie go armia USA .

POLSKI-LEKTOR

Blef Coogana - 1968 lektor.pl.avi play
? GATUNEK:Kryminał,Sensacyjny ? ROK:2 paździ ...

obrazek

? GATUNEK:Kryminał,Sensacyjny

? ROK:2 października 1968

? PRODUKCJA:USA


Walt Coogan, gliniarz z Arizony zostaje wysłany do Nowego Jorku celem wytropienia i ujęcia/ekstradycji do swojego stanu uciekiniera i mordercy. Sprawy się komplikują, bo zbieg jest cwany i ma wsparcie. Cooganowi morderca się wymyka - a szefowie każą mu wracać do Arizony. Jednak twardy Walt jest zbyt dumny, by wracać z pustymi rękami.

POLSKI-LEKTOR

Bunt na Bounty - 1962 lektor.pl.avi play
? GATUNEK:Przygodowy ? ROK:8 listopada 1962 ...
komentarz1

obrazek

? GATUNEK:Przygodowy

? ROK:8 listopada 1962

? PRODUKCJA:USA


1787 rok, brytyjski żaglowiec "Bounty" na zlecenie Jego Królewskiej Mości wyrusza na Tahiti. Okrętem dowodzi kapitan Bligh, który wprowadza brutalną dyscyplinę, czym naraża się od początku całej załodze. Podczas gwałtownej burzy "Bounty" dobija do Przylądka Dobrej Nadziei i jest zmuszony zawrócić. Pewnego dnia kapitan nie pozwala udzielić pomocy umierającemu marynarzowi. Fakt ten staje się przyczyną buntu załogi.

POLSKI-LEKTOR

Easy Rider - 1969 lektor.pl.avi play
? GATUNEK:Dramat ? ROK:8 maja 1969 ? PRO ...
komentarz1

obrazek

? GATUNEK:Dramat

? ROK:8 maja 1969

? PRODUKCJA:USA


Dwóch kalifornijskich hipisów, Wyatt (Peter Fonda) i Billy (Dennis Hopper) sprzedało większą ilość zakazanych substancji, które przywieźli z Meksyku. Za zdobyte pieniądze postanawiają wybrać się na motorach z Los Angeles do Nowego Orleanu. Podróż na wschód wiedzie przez Kalifornię, Nowy Meksyk, Teksas i Luizjanę. Po drodze motocykliści używają życia: biorą narkotyki, uwodzą dziewczyny.

POLSKI-LEKTOR

Bullitt - 1968 lektor.pl.avi play
? GATUNEK:Kryminał,Sensacyjny ? ROK:17 paźdz ...

obrazek

? GATUNEK:Kryminał,Sensacyjny

? ROK:17 października 1968

? PRODUKCJA:USA


Detektyw Frank Bullit otrzymuje rozkaz ochrony człowieka, który ma składać zeznania przeciwko mafii. Niestety, informator ginie, a wszystko wskazuje na to, że zabójstwo zlecił ktoś z policji, kto dokładnie wiedział, gdzie świadek jest przetrzymywany. Bullit postanawia go odnaleźć, ale tym samym czyni sobie wrogów nie tylko z mafii, ale również policji.

POLSKI-LEKTOR

więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności