Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
malskor9
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Dawid

widziany: 14.01.2017 15:09

dodatkowe uprawnienia
 • pliki muzyczne
  313
 • pliki wideo
  8588
 • obrazy
  388
 • dokumenty
  541

11737 plików
7653,4 GB

Ukryj opis Rozwiń
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
Obcy kontra predator 2 lektor pl.avi play
Najsłynniejsze potwory z kosmosu powracają, by stoczyć ś ...
Dzień Niepodległości.rmvb play
Do Ziemi zbliża się olbrzymi obiekt z kosmosu. Nauko ...
John Tucker Musi Umrzeć - John Tucker Must Die 2006 Lektor PL.rmvb play
Dramat, Komedia Jeśli piekło nie zna większ ...
O dwóch takich Co poszli w miasto2004 Lektor PL.rmvb play
Przygodowy, Komedia Maksymalnie odlotowa i zaskakują ...
2012 DVDRIP 2009 LEKTOR PL.avi play
Oryginalny lektor PL produkcja: Kanad ...
SERCE NA DŁONI - SUPER POLSKI FILM Z UDZIALEM DOROTY RABCZEWSKIEJ - DODY POLECAM.avi play
Przebojowa czarna komedia Krzysztofa Zanussiego z gwi ...
 • 305,3 MB
 • 26 mar 11 18:49

(Francja kostiumowy 2000)
Akcja filmu Jacquota rozgrywa się we Francji w 1794 roku. Rewolucja francuska weszła w najbardziej krwawą fazę, a markiz znowu siedzi w więzieniu. Purytański Robespierre proklamował właśnie kult Doskonałego Człowieczeństwa, w którym nie ma miejsca dla libertynów, ateistów i ludzi niemoralnych...
(De Sade w więzieniach spędził około 30 lat - głównie za "bezbożne uczynki", wśród których dość wymienić chłostę prostytutki w Wielką Niedzielę i zatrucie kochanek afrodyzjakami. Jego pisma - wraz z najsłynniejszą "Justyną" - przez 150 lat leżały zamknięte w specjalnie wydzielonej części paryskiej Biblioteki Narodowej nazwanej "Piekłem". Był niezłomnym piewcą ateizmu i wolności. Dziś jedni uważają go za niedocenionego geniusza i prekursora Freuda, inni nazywają grafomanem i porno-psychopatą...)


zachomikowany

 • 217,1 MB
 • 26 mar 11 18:49
noewoesc3.gif
produkcja: USA gatunek: Horror , Komedia

Wciągnięty w tunel czasowy Ash (pod koniec Martwego Zła 2) ląduje kilka wieków wstecz - do średniowiecza. Tam musi odnaleźć Necronomicom aby powrócić do swoich czasów. Jednak wypowiada złe zaklęcie i poza zdobyciem księgi, budzi także armie truposzy. Teraz musi pomóc rycerzom w obronie zamku przed umarlakami.
ImagePreview.aspx?id=823329733-ZABIERZ-MNIEBO-WARTO-1909.gifImagePreview.aspx?id=82332973

zachomikowany

 • 699,9 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek
Film wyreżyserował Ronny Yu, ten sam, który zajął się kontynuacją "przygód" słynnej lalki w produkcji "Narzeczona laleczki Chucky".
Wątpię jednak, czy Jason chciałby zostać narzeczoną Freddy'ego, po tym jak Krueger tak perfidnie go wykorzystał, wcielając się w jego zmarłą matkę i prosząc go o przybycie na ulicę Wiązów. Jason jest jedynym ratunkiem Freddy'ego, który nie może znaleźć powrotu z piekielnych otchłani, ponieważ wszyscy wymazali go z pamięci. A skoro wymazali, to nie odczuwają przed nim strachu... I tutaj wkroczyć ma Jason. Zwabiony przez kolegę po fachu dociera do Springwood i rozpoczyna rzeź... Początkowo morduje kilka osób, lecz potem zabija każdego, kogo dojrzy za swoją maską hokejową. Wszyscy jednak obwiniają za morderstwa Freddy'ego, który staje się coraz silniejszy i powraca siać strach i przelewać krew. Jednak Jason nie ma zamiaru przestać zabijać. Freddy musi pozbyć się konkurenta, co wbrew pozorom wcale nie będzie takie proste...

zachomikowany

 • 315,3 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek
Tinę Gray nękają koszmary senne o ścigającym ją tajemniczym mordercy o spalonej twarzy i nożami zamiast palców. Pewnej nocy Tina zaprasza do domu swojego chłopaka Roda i dwójkę przyjaciół - Nancy i Glena. Wszyscy śnią o tym samym zabójcy. We śnie Tina zostaje zamordowana przez tajemniczego psychopatę. Rod, który przebywał w tym czasie w pokoju zostaje uznany za winnego i aresztowany. Nancy uświadamia sobie, że wszyscy są terroryzowani przez tego samego człowieka, ma wrażenie, że następną ofiarą będzie Rod. Chłopak rzeczywiście zostaje znaleziony w swojej celi powieszony na kołdrze. Policja uznaje to za samobójstwo. Tymczasem Nancy zdobywa kapelusz mordercy, wewnątrz którego znajduje się nazwisko: Freddy Krueger. Od matki dowiaduje się, że był on mordercą dzieci, który terroryzował ulicę Wiązów 20 lat wcześniej i został zabity przez jej mieszkańców. Następną ofiarą Freddy'ego jest chłopak Nancy, Glen. Nancy, zdając sobie sprawę, że nie wygra z Freddym w jego świecie - świecie snów przenosi go do świata rzeczywistego i toczy z nim walkę...

z chomika mariuszziemann

 • 390,0 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek
Freddy Krueger, bohater serii filmowej "Koszmar z ulicy Wiązów", nie żyje. Jednak zło, które uosabniał, trwa nadal. Wes Craven, scenarzysta i reżyser pierwszego "Koszmaru..." powraca do najciemniejszych zakątków ulicy Wiązów, a wraz z nim cała obsada tego klasycznego już filmu. "Nowy koszmar Wesa Cravena" ukazuje nowe wcielenie złowrogiego prześladowcy ze snów, który przedziera się do naszej rzeczywistości - tym razem poprzez ekran filmowy. Aktorzy grający samych siebie zmuszeni są stawić czoła demonicznej istocie pogrążając się wraz z nią w otchłani krwawego szaleństwa.

z chomika mariuszziemann

 • 335,3 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek
Kristen Parker (Patricia Arquette) dręczą koszmary z Freddym Kruegerem (Robert Englund) w roli głównej. Pewnej nocy dziewczyna przypadkowo podcina sobie żyły. Wkrótce trafia do zakładu psychiatrycznego, aby leczyć zaburzenia snu. Na miejscu dowiaduje się, że inni pacjenci również są dręczeni koszmarami. Do szpitala przyjeżdża Nancy (Heather Langenkamp) - znana wszystkim z pierwszej części. Ma nadzieję, że uda jej się pomóc w zwalczeniu koszmarów. Freddy jednak nie zamierza siedzieć z założonymi rękami i popełnia kolejne morderstwo, które paraliżuje strachem pacjentów. Zadanie Nancy zostaje bardzo utrudnione.

z chomika mariuszziemann

 • 295,6 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek
Minęło 5 lat od wydarzeń z części pierwszej. Do domu na ulicy Wiązów wprowadza się rodzina Walshów. Jessy zaczyna miewać koszmary, w których pojawia się Freddy Krueger. Dziewczyna Jessy'ego, Lisa, odnajduje pamiętnik poprzedniej lokatorki, z którego dowiaduje się o jej problemach z koszmarami. Chłopak przeżywa trudne chwile, ponieważ przeciwstawiają się mu nawet rodzice. Ojciec twierdzi, że Jesse bierze narkotyki. Matka z kolei podejrzewa chorobę psychiczną. Tymczasem Freddy Krueger coraz bardziej się ujawnia. Zamierza mianować Jessy'ego na swego następcę.

z chomika mariuszziemann

 • 318,9 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek
Czwarta część serii horrorów o słynnym Freddym Kruegerze. Kristen, Joey oraz Kincaid to jedyne osoby, którym udało się ujść z życiem w poprzedniej części. Niestety Freddy nie odpuszcza i bestialsko zabija całą trójkę. Na szczęście Kristen przed śmiercią oddaje swoją moc wciągania innych osób do snów młodej dziewczynie, Alice. Freddy zaczyna zabijać bliskich Alice wykorzystując jej nieświadomość umysłu. Dziewczyna postanawia zniszczyć Kruegera raz na zawsze.

z chomika mariuszziemann

 • 310,2 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek
Doktor Maggie Burroughs pracuje w specjalnym ośrodku dla młodzieży po przejściach. Jednym z jej wychowanków jest John Doe, jedyny ocalały z rzezi, jaką urządził wśród nastolatków ze Springwood słynny „gość ze snów” Freddy Krueger. Na skutek strasznych doświadczeń chłopak cierpi na amnezję. Maggie znajduje w jego kieszeni fragment gazety z artykułem dotyczącym Springwood. Razem postanawiają zbadać ten trop. Na miejscu okazuje się, że Freddy Kruger miał córkę, którą mu odebrano. Zszokowana doktor Maggie powoli uświadamia sobie, że to właśnie ona jest ową córką. W ostatecznej bitwie o uwolnienie świata od potwora ze spalona twarzą będzie musiała zmierzyć się z własnym ojcem.

z chomika mariuszziemann

 • 310,7 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek
Alice, jedyna ocalała z koszmaru, ku swemu przerażeniu odkrywa, że Freddy znów ją nawiedza w snach.... Dziewczynę dręczą okropne sny, ma wizje dotyczące przeszłości, związanej z narodzinami, a przede wszystkim poczęciem Freddy'ego. Dzieje się tak dlatego, że Alice oczekuje dziecka. Dziecka, którym chce zawładnąć Freddy. Wykorzystać je do ponownego przyjścia na świat. Alice musi stawić czoła nie tylko koszmarom, ale i swemu nie narodzonemu dziecku....

z chomika mariuszziemann

 • 334,2 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek


John James (Kevin Costner), samotny ojciec, po bolesnym rozwodzie przeprowadza się z dwójką dzieci na farmę. Wkrótce jego córka zaczyna się dziwnie zachowywać. Ojciec przypuszcza, że ma to związek z położonym niedaleko cmentarzem...


obrazek

z chomika Cafa

 • 701,0 MB
 • 26 mar 11 18:49
Image and video hosting by TinyPic.
Thriller
Oryginalny Lektor PL
Jeszcze bardziej mroczny i dziki od części pierwszej. Dzikie żądze II to pełen napięcia thriller, który ukazuje do czego zdolne są dwie piękne dziewczyny, kiedy bardzo czegoś pragną.

z chomika agusia30

 • 703,4 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek.
Oryginalny Lektor PL
Dramat,Akcja,Sportowy
"Mistrz" to historia Mike'a Terry (Chiwetel Ejiofor), mistrza Jiu-Jitsu, który unikał dotychczas cyrku medalowej rywalizacji wybierając honorowy żywot nauczyciela sztuki samoobrony według kodeksu samurajów. Kiedy pewnej ciemnej deszczowej nocy w studio Terry'ego dochodzi do wypadku pomiędzy policjantem po służbie a wzburzoną prawniczką (Emily Mortimer), rozpoczyna się seria zdarzeń, które dramatycznie zmieniają życie Terry'ego wprowadzając go w świat organizatorów walk (Ricky Jay, Joe Mantegna) i gwiazdy filmowej Cheta Franka (Tim Allen). By stawić czoła sytuacji i spłacić swoje długi oraz odzyskać utracony honor, Mike pierwszy raz w życiu zostaje zmuszony do wkroczenia na ring.

z chomika Violence_up

 • 699,9 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek.
Oryginalny Lektor PL
Dramat,Kryminał,Thriller,Akcja
Film opowiada historię O2 - byłego skazańca, który chce dojść do ładu ze swoim życiem. Na drodze staje jednak król gangsterki - niejaki Meat (The Game), który porywa jego syna. O2 szuka pomocy u pięknej Coco, z którą wspólnie wyrusza odbić swoje dziecko.

z chomika Violence_up

 • 274,7 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazekobrazek
Produkcja: USA
Gatunek: Dramat, Thriller, Akcja


Ochroniarz-żółtodziób w opancerzonej furgonetce bankowej zostaje przymuszony, przez swoich współpracowników-weteranów, do kradzieży ciężarówki zawierającej 42 miliony dolarów. Ale drobny problem w ich, ponoć niezawodnym planie, rozdziela grupę, co prowadzi do krwawego zajścia
Photo Flipbook Slideshow Maker

z chomika eeERISss

 • 493,3 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek

Druidzi

Przygodowy

obrazek


Trwają walki między Galami a Rzymianami, którymi dowodzi żądny władzy Juliusz Cezar. Jeden z wojowników z plemienia Arwenów próbuje zjednoczyć klany i przeciwstawić się najeźdźcom. Staje na czele powstania od 52 do 51 roku p.n.e.

http://GPS-service.pl

zachomikowany

 • 330,6 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek
Grupa poszukiwaczy wyrusza w Alpy aby zbadać pewne odkrycie dotyczące ludzkiej ewolucji. Wycieczka zmienia się w walkę o przeżycie w momencie gdy stają się ofiarami czegos co zamieszkuje owe tereny.

ORYGINALNY LEKTOR

produkcja: Francja , Luksemburg , Szwajcaria gatunek: Horror
data premiery: 2009-04-22 (Świat)

zachomikowany

 • 389,0 MB
 • 26 mar 11 18:49
Image and video hosting by TinyPic

Dramat, Thriller
Niedługo po tym, jak Kate przeprowadza się do domu swojego ojca, zaczyna widzieć wizerunek młodej kobiety, która została zamordowana. Kate najpierw stwierdza, że postradała zmysły, ale później stara rozwiązać się tajemnicę owej kobiety. Szybko zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszystko jest tym, czym zdaje się być początkowo.
Image and video hosting by TinyPic

z chomika marzena120331

 • 700,0 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek.
Oryginalny Lektor PL
Komedia,Kryminał
Dwóch malwersantów tuż przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia robi wielki przekręt. Udaje im się wyłudzić, i to bez większego trudu, dwa miliony dolarów od jednej z "grubych ryb" mafii w Kansas. Jednak prawdziwym, wręcz karkołomnym wyzwaniem dla jednego z nich jest zdobycie ponętnej właścicielki klubu nocnego. A kiedy wreszcie z walizą pieniędzy próbują się z Kansas wydostać, pakują się w prawdziwe tarapaty. Cały ich misternie opracowany plan wali się w gruzy.

z chomika Violence_up

 • 495,8 MB
 • 26 mar 11 18:49
Obejrzyj warto:) obrazek

Oficer służb specjalnych Kirill Mazur i jego towarzyszka Olga otrzymują zadanie zniszczenia magazynu broni biologicznej w samym sercu syberyjskiej tajgi. Wkrótce jednak wpadają w ręce handlarzy tym śmiercionośnym arsenałem. Opanowany przez przestępców teren to miejsce absolutnie bezprawia. Aby ocalić siebie i swoją uko ...

zachomikowany

 • 699,9 MB
 • 26 mar 11 18:49

zachomikowany

 • 700,9 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek
We wrześniu 1944 roku, upojeni sukcesem inwazji na Normandię, alianci rozpoczęli tajne przygotowania do operacji Market Garden. Był to szalony plan szybkiego zakończenia wojny przez zaatakowanie Niemiec i całkowite zniszczenie zakładów przemysłu wojennego III Rzeszy. Jednak połączenie wojskowej startegii, błędów wywiadu, zwykłego pecha i kiepskiej pogody doprowadziło do totalnej katastrofy. (opis dystrybutora)

zachomikowany

 • 694,4 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek
Pierwsze lata II Wojny Światowej. Brytyjska Królewska Flota prowadzi nieustanną walkę z niemieckimi pancernikami, które atakują alianckie konwoje morskie. "Graf Spee", "Bismarck" i inne okręty atakują z zaskoczenia i pogrążają w morskiej toni transporty niezbędne dla funkcjonowania brytyjskiej armii. Staje się jasne, że taka sytuacja nie może trwać dalej. Brytyjska flota planuje więc ostateczne starcie, które ma położyć kres niemieckiej wojnie podjazdowej. [opis dystrybutora] (opis dystrybutora)

zachomikowany

 • 698,8 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek

Film opowiada o jednej z najkrwawszych bitew II Wojny Światowej - Bitwie o Anzio.
Jest rok 1944. Alianci lądują u wybrzeży Włoch w rejonie Anzio. Przygotowani na silny opór wroga, rozczarowują się. Jednak zamiast atakować generał Lesly prowadzi działania zachowawcze. Tymczasem Niemcy zbierają siły..

zachomikowany

 • 2,54 GB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek
Niesprawiedliwie zniewolony przez Rzymian hebrajski książe, staje do walki w wyścigu rydwanów. Wygrana i laury sprawią, iż dokona się zemsta nad Trybunem Rzymu, który upokorzył i zniszczył rodzinę walecznego Hebrajczyka. (opis dystrybutora)

zachomikowany

 • 737,1 MB
 • 26 mar 11 18:49
obrazek
Film przedstawia zaskakujący obraz politycznej gry sprzed ponad pół wieku. 28 kwietnia 1945 roku Benito Mussolini wraz ze swoją kochanką Clarettą Petacci został rozstrzelany i powieszony za nogi na stacji benzynowej w Mediolanie. Przez ponad 50 lat za sprawców zamachu uważało się członków Włoskiej Partii Komunistycznej. Po wnikliwych badaniach na światło dzienne wyszły jednak nowe fakty. Pozwalają one twierdzić, że komunistyczna bojówka, która zamordowała Mussoliniego, działała z ramienia Winstona Churchilla. Dzięki relacji naocznego świadka poznamy ostatnie godziny życia Mussoliniego i Claretty.

zachomikowany

 • 691,8 MB
 • 26 mar 11 18:49

z chomika YoSoy1

 • 281,3 MB
 • 26 mar 11 18:49
noewoesc3.gifobrazek.
Oryginalny Lektor PL
Sensacyjny
Ranny podczas misji CIA, Tommy przechodzi na emeryturę. Opieka nad długo niewidzianym dzieckiem okazuje się jednak bardziej niebezpieczna niż praca.

zachomikowany

 • 572,8 MB
 • 26 mar 11 18:49
1-Super-Film--2953.gifobrazek
Pewnego dnia Hank Rafferty zauważa podejrzanie wyglądającego mężczyznę kręcącego się przy samochodzie. Pewny, że to złodziej postanawia go zatrzymać. W trakcie dochodzi między nimi do walki, po której Earl Montgomery oskarża go o pobicie. Hank zostaje za to wyrzucony z policji i nie wiedząc co dalej robić wstępuje do straży miejskiej. Tam okazuje się, że wraz z nim przyjęto również Earla.

obrazek

z chomika samba180

 • 278,1 MB
 • 26 mar 11 18:49
Image and video hosting by TinyPic
Biograficzny, Dramat
Sue Silverman (Sally Pressman) pozornie wiedzie ustabilizowane, szczęśliwe życie. Ma komfortowy, piękny dom, pieniądze i szanowanego męża Andrew (Peter Flemming). Małżeństwo wydaje się wzorowe, jednak pożycie intymne nie przynosi Sue satysfakcji. Kobieta od lat zdradza męża nawiązując coraz to nowe, krótkie romanse. Pewnego dnia poznaje ona na przyjęciu przystojnego Ricka (David James Elliott). Mimo że mężczyzna jest żonaty ze znajomą Silvermanów, Sue nie potrafi oprzeć się pożądaniu. Jednocześnie utrzymuje ona stosunki z nowym kolegą z pracy. Pełne uniesień chwile w ramionach kochanków zupełnie odrywają ją od realnego życia. Sue zaniedbuje męża i pracę, a dom niemal doprowadza do ruiny. Gdy Andrew wraca z kilkudniowej podróży służbowej jest zszokowany stanem mieszkania. Wściekły na żonę, oznajmia, że to koniec ich małżeństwa. Opamiętanie przychodzi jednak dopiero, gdy Sue próbuje uwieść męża najlepszej koleżanki. Zdesperowana zgłasza się do specjalisty od uzależnień, doktora Roberta Gardinera (Roger Haskett), i rozpoczyna uciążliwą terapię w klinice. Scenariusz filmu powstał na podstawie pamiętników Sue William Silverman, w których pisała o swoim uzależnieniu od seksu.

z chomika samba180

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  4
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  580
 • pliki muzyczne
  0

584 plików
364,64 GB

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności