Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
magdanena
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Magdalena

widziany: 8.06.2017 17:23

 • pliki muzyczne
  136
 • pliki wideo
  0
 • obrazy
  1
 • dokumenty
  22

160 plików
5,5 GB

Ukryj opis
 • 49,3 MB
 • 26 paź 13 20:36
Słuchowisko pt. "Jedenaście", w adaptacji Bogumiły Prządki i w reżyserii Jana Warenyci

Słuchowisko powstało według ostaniej części trylogii kryminalnej Marcina Świetlickiego ("Dwanaście", "Trzynaście", "Jedenaście"), opowiadającej "przypadki" amatorskiego detektywa, zwanego Mistrzem. Mistrz to alkoholik i abnegat, który jednak z determinacją dąży do rozwikłania zagadki morderstwa swojego przyjaciela Doktora.

Autor: Marcin Świetlicki
Reżyser: Jan Warenycia
Realizator: Maciej Kubera
Opracowanie muzyczne: Renata Baszun
Inni współtwórcy: Bogumiła Prządka (adaptacja)

Obsada:
Marian Opania (Mistrz), Julia Kijowska (Dziewczyna), Marcin Troński (Doktor), Andrzej Blumenfeld (Starszy Morales), Krzysztof Wakuliński (Wiesio), Mariusz Bonaszewski (Przemysław), Marcin Przybylski (Grześ), Ewa Serwa (Redaktor Malinowska), Jan Pęczek (Głos), Elżbieta Kijowska (Sklepowa), Magdalena Celówna (Babcia)
 • 12,3 MB
 • 26 paź 13 20:29
spektakl "Kubuś fatalista i jego pan" w adaptacji Elżbiety Hartwig i reżyserii radiowej Andrzeja Zakrzewskiego.
Jest to nagranie archiwalne z roku 1980.

Denis Diderot "Kubusia Fatalistę i jego pana" napisał w 1773 roku. Pan i jego sługa, nie śpiesząc się, odbywają podróż. Pan, nie zdaje sobie do końca sprawy z tego, że ma w swoim służącym niezastąpionego psychoterapeutę, opiekuna i przewodnika, przewyższającego go mądrością.

Kubuś jest co prawda fatalistą, wyznaje zasadę, że "będzie tak, jak jest zapisane w górze", jednak do końca nie godzi się na zło świata, wierzy, że sprawiedliwość musi triumfować.
Składająca się głównie z dialogów powiastka filozoficzna ujęta została w niezbyt wyraźną ramę fabularną. Wędrówki tytułowych bohaterów i ich dysputy składają się na obraz nowego świata, w którym zanika granica między panem i sługą. Kubuś jest prawdziwą maszynką do snucia zabawnych, przewrotnych opowieści, często przerywanych dygresjami. Otwarta forma tej powiastki filozoficznej przypomina eksperymenty prozy XX wieku. Narrator snuje opowieść jak tworzy swoje dzieło.

Autor Przekładu: Tadeusz Żeleński [Boy]
Reżyser: Andrzej Zakrzewski
Realizacja akustyczna: Alina Langiewicz
Inni współtwórcy: Elżbieta Hartwig (adaptacja)


Wieńczysław Gliński, Zbigniew Zapasiewicz, Czesław Wołłejko, Joanna Szczepkowska, Olga Bielska, Stanisława Celińska, Danuta Wodyńska, Edmund Fiedler, Janusz Paluszkiewicz, Aleksandra Koncewicz.

Premiera radiowa: 16.03.1980
 • 8,9 MB
 • 26 paź 13 20:15
Powieść "Ciemności kryją ziemię” Jerzy Andrzejewski napisał w latach 1955-1957, wyszła w roku 1957. Powstała po długim okresie niemocy twórczej artysty (wywołanej, jak się sądzi, między innymi, tym, że w dobie stalinizmu pisarz był jednym z najwierniejszych ustrojowi literatów). Chcąc ukryć rzeczywisty cel napisania powieści, miejscem jej akcji Andrzejewski uczynił XV-wieczną Hiszpanię.

Pod koniec roku 1485 do miasteczka Villa-Réal przybywa Wielki Inkwizytor, Tomàs de Torquemada. W kościele spotyka młodego dominikanina, Diego Manente, który Inkwizycji nienawidzi. Ten, nieświadomy, z kim ma do czynienia, przyznaje się do swoich poglądów…

Autor adaptacji: Izabella Cywińska
Reżyser: Izabella Cywińska
Realizator Andrzej Brzoska
Inny współtwórca: Małgorzata Małaszko
Wykonawcy:
Mariusz Benoit (Tomàs de Torquemada, Wielki Inkwizytor)
Józef Fryźlewicz (Padre Blasco de la Cuesta)
Marcin Hycnar (Diego Manente)
Jacek Rozenek (Mateo)
Sławomir Holland (Wysłaniec)
Maciej Orłowski (Narrator)

Przed słuchowiskiem Anna Lisiecka porozmawia z Izabellą Cywińską.
 • 72,8 MB
 • 25 lut 13 1:05
Cyniczny kochanek, bezwzględny oszust i bluźnierca. Najostrzejsza i najbardziej kontrowersyjna sztuka Moliera.

zrealizowane w 1996 roku słuchowisko wg "Don Juana" - sztuki napisanej w 1665 roku, która była odpowiedzią pisarza na krytykę jego "Świętoszka".
Don Juan - cyniczny kochanek, który najpierw uwodzi Annę, a potem zabija w pojedynku jej ojca przybiera pozę "świętoszka" udając "nawrócenie" i pozorną religijność. Unika w ten sposób zemsty pokrzywdzonych. Ostatecznie ginie pochłonięty żywcem przez piekło.
Historia tej postaci stworzonej przez dominikanina i przeora klasztoru w arcykatolickiej Hiszpanii – dramatopisarza Tirso de Molinę, której motyw wielokrotnie wykorzystywany był w literaturze i sztuce posłużyła Molierowi by napiętnować wartości uznawane przez epokę, w której panuje obłuda, moralne rozluźnienie i pycha.
Utwór wśród współczesnych Moliera wzbudził duże kontrowersje. Po 14 spektaklach autor, za radą króla, zdecydował się zaprzestać grania tej komedii. Na publikację w formie druku nigdy się nie zdecydował.

reżyseria Marka Obertyna
muzyka Roberta Satanowskiego

obsada: Robert Czebotar, Jan Prochyra, Agata Kulesza, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Pilaszewska, Piotr Adamczyk, Opania Marian, Franciszek Pieczka, Adam Bauman, Marcin Troński, Gustaw Holoubek, Piotr Fronczewski
 • 55,1 MB
 • 25 lut 13 0:55
Lekarz przybyły na miejsce zdarzenia nie daje wiary, że było to samobójstwo… "Mewa" Borysa Akunina, kontynuacja słynnej sztuki Czechowa, to opowieść o intrygującym śledztwie z zaskakującym finałem.

Premiera w Dwójkowym "Wieczorze ze słuchowiskiem"! Zrealizowane we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym słuchowisko według sztuki Borysa Akunina "Mewa" w przekładzie Zbigniewa Landowskiego.

Utwory Akunina są najczęściej żartem, parodią, pastiszem pewnych konwencji, stylów, poetyki, a nawet konkretnych dzieł. Tak ma się rzecz ze sztuką "Mewa". Jest to bezpośrednie nawiązanie do dramatu Antoniego Czechowa pod tym właśnie tytułem. Tylko o ile sztuka Czechowa kończy się samobójczą śmiercią syna znanej aktorki Arkadiny, o tyle u Akunina jest to początek utworu. Akunin stawia hipotezę, że Kola nie zabił się sam, ale ktoś go w tym wyręczył. Kto? Rozpoczyna się typowe śledztwo, które postanawia przeprowadzić obecny na miejscu zdarzenia lekarz, uprzedzając przybycie policji…

Adaptacja i reżyseria Igora Gorzkowskiego.
Występują: Halina Skoczyńska (Irina Nikołajewna Arkadina), Stanisław Brudny (Piotr Nikołajewicz Sorin), Wiktoria Gorodeckaja (Nina Michajłowna Zariecznaja), Krzysztof Gosztyła (Ilja Afanasjewicz Szamrajew), Sławomira Łozińska (Polina Andrejewna), Olga Omeljaniec (Masza), Andrzej Mastalerz (Siemion Siemionowicz Miedwiedienko), Krzysztof Wakuliński (Borys Aleksiejewicz Trigorin), Henryk Talar (Jewgienij Siergiejewicz Dorn).
 • 46,8 MB
 • 27 sty 13 12:13
"FILHARMONIA DWÓJKI" - OPERA RARA
– TRANSMISJA z Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie
"Motezuma" Antonia Vivaldiego

POLSKA PREMIERA OPERY

Obsada:
Motezuma: Ugo Guagliardo
Mitrena: Delphine Galou
Asprano: Roberta Invernizzi
Fernando: David Hansen
Ramiro: Eugenia Burgoyne
Teutile: Silvia Vajente
"Motezuma" Antonia Vivaldiego to opera w trzech aktach. Utwór został oparty na libretcie Girolama Giustiego, a prapremiera miała miejsce w weneckim Teatro Sant’Angelo w 1733 roku. Bohaterami akcji są: Motezuma (bas-baryton), jego żona Mitrena (kontralt), jego córka Teutile (sopran), Fernardo – generał armii hiszpańskiej (kastrat), jego brat Ramiro (mezzosopran) oraz Asprano – generał meksykański (kastrat).
Do 2002 roku partytura uważana była za zaginioną. Odnalazła się w archiwum Sing-Akademie zu Berlin zrabowanego i wywiezionego podczas II wojny światowej przez Armię Sowiecką. Współczesnego prawykonania koncertowego niekompletnej partytury dokonał w 2005 roku Federico Maria Sardelli, a premiera fonograficzna - dokonana przez Alana Curtisa - miała miejsce w 2006 roku, ze zrekonstruowanymi fragmentami przez Alessandra Ciccoliniego. Modo Antiquo, wraz z Federico Marią Sardellim przywieźli do Krakowa oryginalnie zachowaną wersję utworu.
 • 150,4 MB
 • 1 gru 12 1:31
Stanisław Wyspiański Wesele (cz.II i III)
w reżyserii Andrzeja Seweryna, asystent reżysera Ewa Ziembla, muzyka Olo Walicki, realizacja radiowa Wojciech Gruszka
Nagranie z 13.02.2012., w Studiu im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków

Nagranie "Wesela" było niezwykłym przedsięwzięciem, bo powstało ono jako słuchowisko na żywo. Andrzej Seweryn nie tylko wyreżyserował je, ale także zagrał w nim rolę Poety. Jak deklarował w audycji "W Dwójce raźniej", ciężar jego pracy nie był tak ogromny, a to dzięki wspaniałym aktorom. Choć pojawiły się też pewne nieprzewidziane trudności. - Okazało się, że musiałem być w kontakcie z orkiestrą, która była od nas oddzielona, musiałem panować nad swoimi tekstami, nad didaskaliami - wspomina reżyser. Jak dodaje, fakt, że młody słuchacz będzie mógł usłyszeć cały dramat Wyspiańskiego bez skrótów z didaskaliami, jest sukcesem.
 • 78,7 MB
 • 1 gru 12 1:22
Stanisław Wyspiański Wesele (cz.I)

Spektakl, w reżyserii Andrzeja Seweryna, ze wspaniałą, doborową obsadą, nagrano 13 lutego 2012 w Studiu im. Romany Bobrowskiej w Krakowie.
Jest to premiera na antenie ogólnopolskiej.

muzyka Olo Walicki

Obsada: Krzysztof Globisz, Anna Dymna, Krzysztof Zawadzki, Hanna Wójcik Sandra Korzeniak, Rafał Supiński, Aleksander Fabisiak, Andrzej Buszewicz, Szymon Kuśmider, Ryszard Starosta, Andrzej Seweryn, Radosław Krzyżowski, Krzysztof Jędrysek, Leszek Piskorz, Anna Radwan, Katarzyna Dorosińska, Izabela Olszewska, Adrianna Kućmierz, Juliusz Chrząstowski, Iwona Bielska, Anna Polony, Martyna Krzysztofik, Jan Jurkowski, Kamil Mróz, Jerzy Nowak, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Sylwester Piechura, Jaśmina Polak, Barbara Kurzaj, Wiktor Loga-Skarczewski, Roman Gancarczyk, Błazej Wójcik, Tadeusz Malak, Artur Dziurman, Jerzy Trela, narrator: Krzysztof Orzechowski
 • 12,9 MB
 • 21 paź 12 11:25
SCENA TEATRALNA DWÓJKI

Tadeusz Różewicz BIAŁE MAŁŻEŃSTWO
reżyseria i adaptacja Waldemara Modestowicza
opracowanie muzyczne Tomasza Obertyna
Obsada: Marta Kurzak, Marta Chyczewska, Danuta Stenka, Maria Pakulnis, Joanna Jeżewska, Andrzej Grabowski, Kamil Dominiak, Ignacy Gogolewski.
 • 55,3 MB
 • 21 paź 12 11:12
SCENA TEATRALNA DWÓJKI

Paweł Mossakowski PRZEJŚCIE PODZIEMNE
reżyseria Waldemara Modestowicza
Obsada: Witold Pyrkosz, Jerzy Bończak, Jacek Braciak, Magdalena Celówna, Stanisława Celińska, Gabriela Kownacka, Grzegorz Damięcki, Małgorzata Korzuchowska
 • 17,1 MB
 • 23 wrz 12 0:11
Reżyser: Andrzej Zakrzewski

Realizator: Ewa Szałkowska
Opracowanie muzyczne: Marian Szałkowski
Inni współtwórcy: Ewa Stocka-Kalinowska - adaptacja

Obsada: Marcin Troński, Wojciech Duryasz, Krzysztof Kowalewski, Olga Sawicka, Edyta Jungowska, Witold Pyrkosz, Marek Robaczewski, Paweł Galia, Henryk Bista, Tadeusz Grabowski, Ryszard Dreger, Zbigniew Suszyński, Ryszard Barycz, Arkadiusz Bazak, Tomasz Marzecki, Ewa Serwa

"Cudowna melina", wydana po raz pierwszy przez Instytut Literacki w Paryżu w 1973 roku, napisana została jako satyra na panujące w PRL-u stosunki i ściągnęła na autora poważne kłopoty: wydalenie z pracy, zakaz druku w konsekwencji. Kazimierz Orłoś opuścił Warszawę, gdzie mieszkał i pracował. Wiele lat spędził na wielkich budowach nad Soliną. Publikował w wydawnictwach podziemnych. Do jawnego życia literackiego powrócił dopiero po 1989 roku. Opublikował też książkę "Historia Cudownej meliny", w której opisał perypetie związane z publikacją tej powieści.
 • 76,0 MB
 • 22 wrz 12 23:56
Choderlos de Laclos "Niebezpieczne związki"

Reżyseria: Jan Warenycia,
Przekład: Tadeusz Boy-Żeleński,
Adaptacja: Ewa Stocka-Kalinowska,
Oprawa muzyczna: Małgorzata Małaszko,
Realizacja akustyczna: Ewa Szałkowska,

Występują: Marzena Trybała, Ewa Gawryluk, Krzysztof Wakuliński, Grażyna Wolszczak
 • 54,9 MB
 • 22 wrz 12 23:22
Mikołaj Kolada
przekład Jerzego Czecha,
adaptacja i reżyseria Pawła Szkotaka
obsada: Julia Kijowska, Przemysław Bluszcz i Marcin Przybylski

**PREMIERA**
 • 234,6 MB
 • 1 lip 12 19:06
Letni Festiwal Muzyczny

Dla mnie osobistym sukcesem było to, że zaczęto porównywać mnie z Włodzimierzem Lubańskim, moim największym idolem. W prasie napisano o mnie Włodzimierz II, czyli następca Włodzimierza Lubańskiego.

TRANSMISJA ZE SPITAFIELDS - A Cappella Pilgrimage
wyk. MONTEVERDI CHOIR,
dyr. Sir JOHN ELIOT GARDINER

Za dwa lata Monteverdi Choir będzie obchodzić 50-lecie istnienia. Z tej okazji zespół pod wodzą sir Johna Eliota Gardinera wybiera się na muzyczną pielgrzymkę po Europie, dawną via francigena To historyczny, transalpejski szlak komunikacyjny w Europie, biegnący od Canterbury w Anglii przez Arras, Reims, Lozannę, Wielką Przełęcz Św. Bernarda, Pawię i Sienę do Rzymu. Jeden z najdłuższych europejskich szlaków pielgrzymkowych, wiodący do grobu Św. Piotra. Jego długość wynosi ponad 1610 km.

Idąc śladami dawnych pątników, muzycy przywołają brzmienie, przepełnionych niezwykłym pięknem, dzieł twórców renesansowej polifonii: kolejne koncerty będą się odbywać w najwspanialszych świątyniach rozrzuconych wzdłuż via francigena.

Thomas Tallis Te lucis ante terminum, O nata Lux, Suscipe quaeso Domine, White Lamentations of Jeremiah; William Byrd Laudibus in sanctis, Ad Dominum cum tribablarer, Turn our captivity, O Lord, Vide, Domine, quoniam tribulor, Vigilate, Ave verum corpus, Infelix ego; Thomas Tomkins Almighty God, the fountain of all wisdom; William Byrd Non nobis Domine

przerwa: DORASTAŁEM POD OKIEM BACHA - Z JOHNEM ELIOTEM GARDINEREM
rozmawia Piotr Matwiejczuk
 • 26,6 MB
 • 27 cze 12 20:37
Tadeusz Konwicki - Salto

Słuchowisko na podstawie utworu Tadeusza Konwickiego (ur. w 1926 r., na Litwie) autora dwudziestu powieści, reżysera i scenarzysty, jednego z pisarzy współczesnych, którzy odcisnęli najtrwalsze piętno na literaturze i kulturze Polski powojennej...

Autor:
Tadeusz Konwicki

Reżyseria: Julia Wernio
Realizacja: Andrzej Brzoska
Opracowanie muzyczne: Małgorzata Małaszko, na saksofonie gra Grzegorz Piotrowski

Obsada:
Adam Ferency (Kowalski/Malinowski), Anna Dereszowska (Helena)
Grażyna Barszczewska (Wdowa/Cecylia), Wiktor Zborowski (Blumenfeld)
Miłogost Reczek (Pietuch), Piotr Adamczyk (Artysta)
Stanisław Brudny (Stary Człowiek), Marcin Troński (Gospodarz)
Krzysztof Kołbasiuk, Dorota Landowska (Żona Kowalskiego/Malinowskiego)
 • 44,7 MB
 • 8 cze 12 18:42
Antoni Gołubiew Spotkanie na Świętokrzyskiej

Adaptacja Wacława Tkaczuka,
Reżyseria Jana Warenyci.
Występują: Adam Ferency, Tadeusz Borowski, Andrzej Blumenfeld, Marcin Troński, Jan Pęczek, Tomasz Marzecki, Jan Jurewicz i Beniamin Lewandowski

Lata sześćdziesiąte, skrzyżowanie w centrum stolicy. Czy w takich okolicznościach można spotkać Mesjasza? Przejmujące słuchowisko według prozy Antoniego Gołubiewa na antenie Dwójki w Boże Ciało.

W Warszawie na rogu Świętokrzyskiej i Marszałkowskiej główny bohater opowiadania "Spotkanie na Świętokrzyskiej" widzi… Chrystusa na osiołku. Mesjasz patrzy prosto przed siebie i czeka, kiedy zielone światła pozwolą mu jechać dalej...
Gołubiew - prozaik znany przede wszystkim jako autor powieści historycznej "Bolesław Chrobry" – upomina się w tym opowiadaniu o prawo człowieka do jego własnej prawdy, która może spotykać się z kpinami ze względu na swoją niepopularność.
 • 107,7 MB
 • 31 maj 12 19:20
reżyseria Waldemar Modestowicz,
adaptacja Joanny Szwedowskiej,

obsada Jacek Polaczek, Mariola Orłowska, Maciej Orłowski, Konrad Pawicki, Arkadiusz Buszko

Przed słuchowiskiem zapraszamy na krótką rozmowę o Ginsbergu – gościem Joanny Szwedowskiej będzie Jerzy Illg.

Słynny skandalizujący poemat, najpopularniejszy utwór legendarnego amerykańskiego poety w radiowej adaptacji. Tematem dzieła jest chylące się ku zagładzie społeczeństwo konsumpcyjne, któremu przeciwstawiona zostaje nieśmiertelność sztuki, oraz miejsce outsiderów w epoce ścierania się starych i nowych idei. "Skowyt" uważany jest tekst określający świadomość pokolenia tzw. bitników, amerykańskich kontestatorów z lat 50.
 • 104,6 MB
 • 28 kwi 12 17:20
SANDOR MARAI LALA, CZYLI PIERWSZA MIŁOŚĆ,
przekład Feliksa Netza. Adaptacja i reżyseria Andrzeja Piszczatowskiego.

Występują: Mariusz Benoit, Marcin Hycnar, Katarzyna Łaniewska, Katarzyna Maria Zielińska, Barbara Kałużna, Paulina Chruściel, Anna Moskal, Michał Sitarski, Krzysztof Szczerbiński, Adam Krawczyk, Sławomir Pacek, Jacek Braciak, Zygmunt Sierakowski, Krzysztof Wakuliński, Kazimierz Wysota

SŁUCHOWISKO oparte na powieści węgierskiego pisarza w adaptacji i reżyserii Andrzeja Piszczatowskiego
- to opowieść o skrywanej, szaleńczej miłości profesora Gaspara, znanego w całej okolicy samotnika, do uczennicy. Pełna napięć, obaw i wzruszeń historia człowieka, który mimo iż ukończył 55 lat, dotychczas nikogo nie kochał, rozgrywa się w małym węgierskim miasteczku tuż przed wybuchem I wojny światowej. Gaspar cierpi, jednak nie ma komu o tym powiedzieć. W środowisku nauczycielskim trudno komuś zaufać – aż roi się w nim od obłudników i donosicieli…

Sándor Márai (1908 – 1989) był autorem, którego twórczością interesował się zmarły rok temu aktor i reżyser Andrzej Piszczatowski.
 • 71,3 MB
 • 14 paź 11 22:28
Według niektórych to książka magiczna. Jak przedstawić tę "antypowieść" w radiu?

Posłuchajmy

JULIO CORTAZAR - GRA W KLASY

przekład Zofii Chądzyńskiej /adaptacja Joanny Szwedowskiej / reżyser: Waldemar Modestowicz
obsada: Jerzy Zelnik, Danuta Stenka, Wiesław Komasa, Marcin Troński, Sławomira Łozińska
 • 38,8 MB
 • 9 lip 11 20:26
XI Festiwal Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej Dwa Teatry – Sopot 2011

TOMASZ MAN - SEX MACHINE

Nagroda za rolę kobiecą, reżyserię i opracowanie muzyczne - Igora Gawlikowskiego i Marka Otwinowskiego

- reżyseria autora

„Sex machine” to wstrząsająca opowieść o relacji matki i syna, w której miłość ma do powiedzenia za wiele. Tomasz Man zadaje pytania o granice miłości i nienawiści, wychowania i moralności, poświęcenia się i obowiązku. Czy poświęcenie się najbliższej osobie może wynikać z egoistycznej potrzeby zadbania o własną przyszłość?

W obsadzie znaleźli się znakomici aktorzy: Jadwiga Jankowska-Cieślak (Matka), Andrzej Chyra (Syn), Agnieszka Podsiadlik (Dziewczyna), Jan Englert (Przyjaciel), Sandra Korzeniak (Kobieta).
Muzykę i opracowanie muzyczne przygotowali Marek Otwinowski i Igor Gawlikowski, czyli Karbido.
Nad reżyserią dźwięku czuwał Andrzej Brzoska, odpowiedzialny za realizację słuchowiska w systemie DOLBY PRO LOGIC II.
 • Odtwórz folderOdtwórz folder
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  20

20 plików
1,29 GB
brat60

brat60 napisano 29.01.2013 12:05

zgłoś do usunięcia
Zapraszam na słuchowiska i audycje radiowe
Rozalinda0L

Rozalinda0L napisano 1.08.2014 11:30

zgłoś do usunięcia
Serdecznie pozdrawiam nowego chomika życząc udanego weekenduBogda
beautiful.anya

beautiful.anya napisano 5.11.2014 08:48

zgłoś do usunięcia
Zapraszam

Boleslaw3333 napisano 2.05.2015 20:04

zgłoś do usunięcia
SERIALE FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM
IncubusDreams

IncubusDreams napisano 14.05.2015 17:02

zgłoś do usunięcia
Witaj magdanena! Zapraszam do pobierania najnowszych filmów i muzyki. Znajdziesz u mnie też nowe gry, nawigacje, programy i wiele, wiele innych. Pozdrawiam Michał (maxim184) hasło do wszystkich folderów to "184"

anya.86 napisano 11.07.2015 00:34

zgłoś do usunięcia
NOWE FILMY 2015 - ZAPRASZAM
anya-86

anya-86 napisano 10.09.2015 18:46

zgłoś do usunięcia
SERIALE POLSKIE I ZAGRANICZNE - 2015 FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM
anya-86-filmy

anya-86-filmy napisano 6.10.2015 11:01

zgłoś do usunięcia
------------------------>SERIALE POLSKIE I ZAGRANICZNE - 2015 , FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (21)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (21)
« poprzednia stronanastępna strona »
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności