Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Magdalena Kozak - Renegat.epub

lokus89 / ebook PDF / Kozak Magdalena / Magdalena Kozak - Renegat.epub
Download: Magdalena Kozak - Renegat.epub

0

1 KB

0.0 / 5 (0 głosów)
obrazek
Kiedyś Jerzy Arlecki, nowy nabytek Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, nie chciał wierzyć w wampiry, ani tym bardziej w ich doborową jednostkę, chroniącą ludzi przed spragnionymi świeżej krwi renegatami. Kiedy jednak sam obudził się dla Nocy, przysięgał i sobie, i innym, że zawsze będzie po stronie tych dobrych i prawych. Czy zdoła dotrzymać swojej przysięgi?

Ranny Vesper trafia w ręce renegatów, ci zaś próbują utrzymać go przy życiu. Młody nocarz jest przecież legendą, jest tym, który ośmielił się dokonać zamachu na samego Lorda Ultora. Renegaci nie mogą dopuścić, by zmarł wskutek odniesionych ran, poją go więc prawdziwą krwią. Vesper staje się pełnowymiarowym wampirem, uzależnionym od ludzkiej krwi.

Życie w szeregach dotychczasowego przeciwnika stanowi nie lada wyzwanie. Dla jednych jest zdrajcą i mordercą, dla innych wrogiem, dla jeszcze innych niepokonanym desperado...

Jak Vesper odnajdzie się w nowej roli? Kto kłamie, a komu można zaufać, gdzie kończy się dobro, a zaczyna zło? Sytuacja wydaje się bez wyjścia. Starzy przyjaciele dyszą żądzą zemsty, nowi przyjaciele to tak naprawdę starzy wrogowie, a ponad wszystkim stoją piękna kobieta i wielka polityka.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Epicka opowieść o heroizmie i zakazanej miłości, ukazująca XIX-wieczną Japonię, świat samurajów i gejsz, u progu wielkich zmian wywołanych wpływami cywilizacji zachodniej. Wydarzenia współczesne przeplatają się z retrospekcjami sprzed 500 lat z czasów wielkiej inwazji mongolskiej. Japonia, rok 1867. Szlachetny książę Genji, przywódca klanu Okumichi, obdarzony zdolnością widzenia przyszłości, przeciwstawia się próbom izolacji Japonii od reszty świata. Skrycie zakochany w pięknej misjonarce Emily Gibson, wzbrania się przed ujawnieniem jej swoich uczuć. W sennych wizjach widzi ją konającą w połogu. O rękę Emily, przy cichej aprobacie Genji'ego, rywalizuje dwóch wpływowych i zamożnych cudzoziemców - porucznik Robert Farrington i plantator Charles Smith. Emily, przebywająca w Japonii od sześciu lat, również skrywa swoje prawdziwe uczucia. Lektura pochodzących z XIX wieku kronik klanu Okumichi, napawa ją dziwnym lękiem pomieszanym z niedowierzaniem. Na wyblakłych zwojach odnajduje historię pięknej księżniczki Shizuki, czarownicy i wizjonerki, opisy zdrad, spisków i tragicznych miłości, które kilkaset lat później uformowały Genji'ego jako przywódcę. Ze zdumieniem stwierdza, że zapisano tam także jej własną historię... Czy wypełnią się starodawne przepowiednie?
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności