Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Dekalog 5 (IV) - Czcij ojca swego i matkę swoją.rmvb

lestan / FILMY / Dekalog / Dekalog 5 (IV) - Czcij ojca swego i matkę swoją.rmvb
Download: Dekalog 5 (IV) - Czcij ojca swego i matkę swoją.rmvb

188,79 MB

Długość filmu: 57 min

0.0 / 5 (0 głosów)
obrazek

Dekalog IV: "Czcij ojca swego i matkę swoją". Treść listu znalezionego po śmierci matki wyzwala uczucia na granicy kazirodztwa. Ojciec i córka w niejednoznacznym układzie uczuciowym.


Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Dekalog 7 VI - Nie kradnijI.rmvb play
Dekalog VII: "Nie kradnij". Pełna emocji historiia matki ...
obrazek

Dekalog VII: "Nie kradnij". Pełna emocji historiia matki i córki. Dla dobra własnego dziecka kobieta przyjmuje na siebie ciężar bycia matką dla własnej wnuczki. Z czasem w układzie pojawiają się głębokie rysy, a najbliższe sobie kobiety zaczyną się okrutnie ranić.

Dekalog3 III - Pamiętaj, abyś dzień świety święcił.rmvb play
Dekalog III: "Pamiętaj, abyś dzień świety święcił". Młod ...
obrazek

Dekalog III: "Pamiętaj, abyś dzień świety święcił". Młoda kobieta w Wigilijną Noc podstępem odciąga byłego kochanka od rodziny. Czy jej samotność i zagubienie wystarczą, żeby usprawiedliwić ten karygodny czyn? A może młody mężczyzna także nie jest bez winy?

Dekalog 2 II Nie będziesz brał imienia Pana Boga twego nadaremno.rmvb play
Dekalog II: "Nie będziesz brał imienia Pana Boga na dare ...
obrazek

Dekalog II: "Nie będziesz brał imienia Pana Boga na daremno". Śmierć zapoczątkuje nowe życie, uzdrowienie znaczy śmierć. Lekarz bez strachu i obaw bierze na siebie odpowiedzialność demiurga. Kobiecie nie starcza jednak tylko słowo, chce Boga za świadka...

Dekalog I - Nie będziesz miał cudzych Bogów przede mną.rmvb play
Dekalog I: "Nie będziesz miał cudzych Bogów przede mną". ...
obrazek

Dekalog I: "Nie będziesz miał cudzych Bogów przede mną". Historia o miłośniku komputera i wiedzy; racjonaliście, który wierzy przede wszytkim w fizyczność i tym samym obliczalność świata. Boleśnie przekonuje się, że o losie człowieka nie mogą decydować układy scalone komputera.

Dekalog 101.avi play
Dwaj bracia otrzymują w spadku po zmarłym ojcu klasery z ...
Dwaj bracia otrzymują w spadku po zmarłym ojcu klasery ze znaczkami pocztowymi. Początkowo nie są zbyt zainteresowani kolekcją - żaden nie podzielał pasji ojca. Kiedy dowiadują się, że zbiór ma ogromną wartość, zaczynają się interesować filatelistyką. Stopniowo zainteresowanie to urasta do chorobliwych wręcz rozmiarów. Starszy z braci poświęca nawet swoją nerkę, by zdobyć brakujący w serii znaczek. Gdy jeden z nich znajduje się na stole operacyjnym, a drugi czeka na wynik zabiegu, cała kolekcja pada łupem złodziei.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności