Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Folder z materiałami dla osób pełnoletnich
+18 Ten folder Chomika zawiera materiały, które mogą być oglądane tylko przez osoby pełnoletnie.

Czy chcesz zobaczyć zawartość tego folderu?
Zaloguj się jeśli masz już konto.
ladyboy
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta LADYBOY

widziany: 12.04.2018 21:09

 • pliki muzyczne
  65
 • pliki wideo
  242
 • obrazy
  41
 • dokumenty
  98

454 plików
112,32 GB

Ukryj opis
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 728,3 MB
 • 15 maj 13 6:25
obrazek

Do spokojnej wsi położonej we Włoszech, przyjeżdża Stefano (Lino Capolicchio), młody, przystojny mężczyna, który ma odrestaurować fresk przedstawiający męczeństwo św. Sebastiana, namalowany przez szalonego Buona Legnaniego (Tonino Corazzari). Stefano, zafascynowany przepięknym malowidłem, pragnie dowiedzieć się więcej na temat obłąkanego artysty, który zginął w niewyjaśnionych okolicznościach, im bardziej jednak Stefano próbuje rozwiązać zagadkę życia i śmierci Buono Legnaniego, tym bardziej sprawa staje się zagmatwana. Wkrótce Stefano odkrywa, że wszystkie dziwne wydarzenia mają jakiś niewytłumaczalny związek z Domem Śmiejących Się Okien...

Napisy znajdują się w folderze : " NAPISY DO FILMÓW "
 • 588,5 MB
 • 25 kwi 13 21:44
obrazek

Zatoka Hudson. Jacht pozbawiony załogi dryfuje w kierunku otwartego morza. Kiedy straż przybrzeżna próbuje go zawrócić, z kabiny wyłania się makabryczna postać cała we krwi. Po chwili zostaje wyrzucona za burtę siłą rewolwerowych wystrzałów. Wiadomość o tym incydencie porusza całą Amerykę. Odnaleziona łódź należy do sławnego naukowca, który zaginął na Karaibach w tajemniczych okolicznościach. Jego córka i znany dziennikarz, Peter West, wyruszają by odnaleźć ojca dziewczyny. Pomagają im: młody etnograf - Brian i specjalistka od podwodnych zdjęć - Susan. Gdy przybywają na miejsce dowiadują się o potwornych eksperymentach, które prowadzi doktor Menard.
 • 699,8 MB
 • 20 mar 13 14:54
obrazek

Barbarzyńska nimfomanka, będąca ostatnią kobietą na Ziemi, musi przetrwać w piekle dinozaurów
 • 685,1 MB
 • 1 lis 12 14:59
obrazek

Nastoletnia Lisa padła ofiarą okrutnej gry. Została upokorzona przez grupę kolegów. Nie mogąc uporać się z przeżyciami, Lisa skacze z dachu. Jej najlepsza przyjaciółka, buntownicza outsiderka Rachel Lang, jest sfrustrowana śmiercią koleżanki. Nie wie, że teraz to ona ma paść ofiarą beztroskich sprawców śmierci Lisy... Oni również czegoś nie wiedzą – Rachel kryje w sobie zdolności telekinetyczne i zamierza wykorzystać je na zbliżającej się imprezie...
 • 1.0
 • 699,2 MB
 • 1 lis 12 13:35
obrazek

„Excision” zawiera to, co w horrorze najlepsze: krew i gołe baby. Gołe baby i krew.
Amerykańska kinematografia temat dojrzewania traktuje ze szczególną uwagą. Historii opowiadających o dorastaniu mieliśmy setki, przedstawionych z różnych perspektyw. Młodzi ludzie walczyli na ekranie z rodzicami, belframi, brakiem akceptacji, a najczęściej po prostu ze sobą samym. Pod tym względem „Excision” nie odbiega od normy.
Wyróżnia się jednak główną bohaterką (AnnaLynne McCord). Pauline to czystej wody socjopatka, co w połączeniu z burzą hormonów daje mieszankę wręcz wybuchową..

2 komentarze

 • 1,30 GB
 • 1 lis 12 2:51
obrazek

"Carrie" to ekranizacja pierwszej powieści amerykańskiego pisarza Stephena Kinga. Margaret White, ortodoksyjna chrześcijanka, po stracie męża samotnie wychowuje siedemnastoletnią córkę Carrie. Matka uważa Carrie za przekleństwo boże, a wszelkie jej wady tłumaczy jako kary boskie, całkowicie negując jakiekolwiek wyjaśnienia naukowe. Kobieta jednak nie wie, że jej córka posiada psychokinetyczną moc zdolną spowodować okrutną tragedię, którą mieszkańcy miasteczka Chamberlain mogą popamiętać do końca życia.
 • 5.0
 • 702,4 MB
 • 24 paź 12 23:11
obrazek

Pewnego, sobotniego popołudnia, 8 letni Tim (Evan Bird) i jego matka Sarah (Julia Ormond) wsiadają do taksówki. Kierowcą okazuje się być seryjny morderca, Bob (Vincent D’Onofrio), który wybrał kolejne ofiary. Gdy chłopiec staje się świadkiem morderstwa swojej matki, jego koszmar dopiero się rozpoczyna. Przez kilka lat jest przetrzymywany i zmuszany do grzebania zwłok kolejnych ofiar Boba. Nastoletni Tim (Eamon Farren), będzie musiał dokonać makabrycznego wyboru, aby uwolnić się od swojego prześladowcy.

NAPISY ZNAJDUJĄ SIĘ W FOLDERZE " NAPISY DO FILMÓW ".
 • 696,5 MB
 • 18 paź 12 17:04
obrazek

Pomidory są małe, czerwone i bezbronne. Większość życia spędzają przyczepione do krzaczków, by w momencie, w którym wchodzą w dorosłość zostać zerwane, a następnie poćwiartowane / ugotowane / zmiażdżone i na końcu zjedzone. Od lat traktowane są jak obywatele drugiej (a nawet trzeciej) kategorii. Ale czy naprawdę mamy prawo stawiać je w jednym szeregu z rzodkiewkami i ogórkami? Czy sałatka warzywna nie mogłaby się obejść bez nich?

W 1963 roku Alfred Hitchcock pokazał światu swoje "Ptaki". Ludzie się śmiali. W 1975 roku nikt się jednak nie śmiał, gdy 7 milionów ptaków zaatakowało miasteczko Hopkinsville w stanie Kentucky. Taka właśnie informacja znajduje się na samym początku filmu. Czyżby więc jego twórcy chcieli nas ostrzec przed zbliżającą się pomidorową inwazją? A jeśli tak, to skąd mieli takie informacje? Dlaczego rząd to tej pory nie zajął się działaniami prewencyjnymi? I dlaczego jednym z bohaterów filmu jest nurek biegający po pustyni? Czyżby szykował się globalny potop? Podejrzewam, że do końca roku 2012 poznamy odpowiedzi na te pytania. Ale wróćmy do filmu...
"Atak morderczych pomidorów" to, jak już sam tytuł wskazuje, przejmujący dramat psychologiczny o nierównej walce o prawa jednostki. Jego uciskani od pokoleń bohaterowie próbują przypomnieć o sobie światu i wywalczyć wolność. Niestety, ich bezsilność prowadzi do bezsensownego rozlewu krwi, który dość szybko przeradza się w wojnę. Ofiary w ludziach można liczyć w tysiącach, pomidory giną milionami (często w akcjach samobójczych - rzucając się desperacko na przeciwników). Aby jakoś ogarnąć ten wojenny chaos, powołany zostaje specjalny oddział specjalistów specjalnie wyselekcjonowany do tej specjalnej misji. Dzięki nim szanse ludzkości na przeżycie spadają prawie do zera...
 • 705,4 MB
 • 18 paź 12 2:05
obrazek

Gdy Bill Chrashank traci rękę w wypadku samochodowym, zostaje mu przeszczepione ramię skazanego na śmierć mordercy. Okazuje sie jednak, że reką władają moce, których Bill nie może kontrolować.
 • 696,7 MB
 • 18 paź 12 1:48
obrazek


Jest to jeden z najlepszych filmów Davida Cronenberga. Osławiony klasyk psychoanalitycznego horroru, a także dobry przykład "cielesnego" filmu grozy, za którego to gatunku prekursora uchodzi Cronenberg. Obok "Pomiotu" nie sposób przejść obojętnie. Jakże słusznie ustawia się ten film w panteonie najlepszych filmów gore/horror w historii gatunku.
Główny bohater filmu, mąż chorej psychicznie kobiety, dostrzega na ciele swej córeczki ślady bicia. Zaniepokojony, postanawia ograniczyć radykalnie spotkania żony z córką. Podczas seansów psychoanalitycznych wychodzi na jaw, że matka dziewczynki była w dzieciństwie bita przez własną matkę bita, a ojciec nie reagował. Teraz sytuacja się powtarza. I gdy ojciec już jest w stanie zrozumieć i nawet wybaczyć żonie, ludzie związani z kobietą (w przeszłości jej niechętne) zaczynają ginąć. Fobie owej bohaterki materializują się. Przy pomocy specjalnie wykształconych narządów wydaje na świat androgyniczne dzieci - mutanty. Przy ich pomocy w dosłowny sposób usuwa określone problemy ze swego życia (jasno scharakteryzowana negatywnie osoba = problem). Całość inicjuje mord na babci. A jak na to wszystko reaguje córeczka? Czy karuzela zbrodnii kiedyś się zatrzyma, jeśli założyć że przemoc rodzi przemoc...

Interesujący film Davida Cronenberga wywiera silne wrażenie. To przykład horroru gore o istotnej treści, w którym przemoc pełni ważną rolę w rozwoju akcji (aczkolwiek i tak może zaszokować). Samo założenie fabularne, odwołujące się do mniej znanych założeń psychoanalizy, jest imponujące i rzeczywiście oryginalne. Znakomity nastrój budują też zdjęcia, ukazujące świat przedstawiony jako krainę mroku przez który tylko od czasu do czasu przenika światło. No i finał. Niby tak charakterystyczny dla gatunku, a jednak w tym przypadku nabierający autentycznie ważnego dla fabuły znaczenia. Może to cecha autorskiego kina (także kina grozy) że potrafi tak zręcznie łączyć poszczególne komponenty, by sprawiały wrażenie koherentnej całości a nie zbitki schematów. Wreszcie - zwraca uwagę nakierowanie uwagi na kwestie cielesności i kobiecości. Jeżeli ktoś dotychczas mógł odnieść takie wrażenie, to chciałbym je skorygować - nie jest to film mizoginiczny, podobnie nie jest to - przynajmniej w prostej linii - film wymierzony w mężczyzn. To film o ludziach i o tym jaki wpływ na ich psychikę wywiera wymierzanie względem nich przemocy, a także brak poczucia bezpieczeństwa. Jest to bardzo przewrotny humanizm, przenikający większość filmów Cronenberga. Znamienne jest tu iście renesansowe zainteresowanie ciałem i jego możliwościami. Cronenberg nie opowiada jednak jeszcze jednej historii o dekonstrukcji ludzkiego korpusu, ale tworzy zupełnie autonomiczny względem tradycji gatunku dyskurs o tym dlaczego stosujemy przemoc oraz czy możemy jej uniknąć. Konkluzje są pesymistyczne, ale wyrażone w sposób który odbudowuje wiarę w moc filmowego horroru.
 • 715,5 MB
 • 18 paź 12 1:46
obrazek

Doktor Craven (Vincent Price) jest synem nieżyjącego już, wielkiego czarodzieja, który niegdyś znał się na swojej profesji bardzo dobrze, jednak ją porzucił. Pewnego wieczoru, tchórzliwy Bedlo (Peter Lorre) przyszedł do doktora, prosząc go o pomoc. Otóż zły Scarabus (Boris Karloff ) zamienił go w kruka i teraz on poszukuje osoby, która mogłaby z powrotem nadać mu poprzez czary ludzkich kształtów. Powiedział także Cravenowi, że jego zmarła żona naprawdę żyje i... jest ze Scarabusem.
 • 712,2 MB
 • 17 paź 12 23:42
obrazek

Baron Frankenstein wraz ze swym asystentem Hansem powraca do swego zamku by kontynuować przerwane wcześniej eksperymenty. Odnajduje stworzoną wcześniej istotę, lecz by ją ożywić potrzebuje pomocy hipnotyzera -Zoltana. Szarlatan wysyła ożywionego potwora do miasta by zemścić się na swych wrogach. Pojawienie się monstrum rozsierdza mieszkańców, którzy zaopatrzeni w pochodnie i widły ruszają ostatecznie rozprawić się z baronem i jego tworem.
 • 794,6 MB
 • 17 paź 12 20:18
obrazek

Na przyjęcie jeden z gości przynosi planszę Ouija. Zebrani próbują skontaktować się z duchem, którego on zna - udaje im się. Dla mężczyzny, który przyniósł planszę, staje się oczywiste, że jest to zły duch. Wbrew ostrzeżeniom, aby nie używać planszy samemu, pewna kobieta robi to. Wtedy zaczyna dręczyć ją zły duch, którego celem jest jej opętanie, aby móc wrócić na ziemię.
 • 776,8 MB
 • 17 paź 12 15:21
obrazek

Grupka ludzi zostaje z powodu huraganu uwięziona na pewnej wyspie. Pracuje na niej szalony naukowiec próbujący zmniejszyć człowieka do połowy jego naturalnego rozmiaru. Ma to jego zdaniem rozwiązać problem nadmiernego zaludnienia planety. Niestety w wyniku jego eksperymentów powstają olbrzymie ryjówki. Gdy zaczyna im brakować zwierzątek służących jako pożywienie, przypuszczają atak na ludzi uwięzionych na wyspie...
 • 0,97 GB
 • 8 kwi 11 18:57
obrazek

Jessica, młoda kobieta po przejściach, przeprowadza się wraz z mężem i przyjacielem do starego, położonego na odludziu domu. Wkrótce po przybyciu na miejsce zaczyna słyszeć głosy i miewać dziwne halucynacje. Czy ma to coś wspólnego z lokalną legendą dotyczącą starej posiadłości? Czy może to po prostu zwykły obłęd?

NAPISY ZNAJDUJĄ SIĘ W FOLDERZE: " NAPISY DO FILÓW "
 • 1,37 GB
 • 14 sty 11 16:08
obrazek

Maleńkim miasteczkiem wstrząsa seria morderstw dzieci. Z potworem, ukazującym się w postaci cyrkowego klowna (Tim Curry), walczy grupa przyjaciół. W trzydzieści lat później ci sami, już dorośli, ludzie po raz kolejny muszą stawić czoła tajemniczej i okrutnej sile.

Napisy znajdują się w folderze : " NAPISY DO FILMÓW"
 • 357,2 MB
 • 8 wrz 10 22:30
obrazek

Susan Bannion przyjeżdża z Ameryki do Wiednia, aby uczęszczać do najsławniejszej szkoły baletowej w mieście. Jednak, gdy tylko pojawia się na miejscu od razu odkrywa, że dzieją się tutaj dziwne i okropne rzeczy. Młode dziewczyny giną jedna po drugiej w strasznych okolicznościach, a instruktorka tańca, służące i dyrektorka zdają się nie dostrzegać niebezpieczeństwa. Wkrótce Susan dowie się, dlaczego i jakie tajemnice kryje przeklęte miejsce...

Zacznijmy od tego, co w filmie Argento pokochałam. Mam tu na myśli doskonałą stronę wizualną. Niezwykłe barwy towarzyszą nam już od pierwszych scen. Od razu rzucają się w oczy. Niesamowite, jaskrawe, mocne, nasycone kolory. Są tak cudownie wkomponowane w obraz, że nie drażnią, przeciwnie, są prawdziwą ucztą dla oczu. Momentami tworzą urzekający, surrealistyczny klimat, który mnie na myśl przywodził scenografię z "Mechanicznej Pomarańczy".

Kolejna absolutnie genialna rzecz to na pewno muzyka Goblin. Cudowny motyw dźwiękowy niczym z pozytywki z obracającą się baleriną idealnie pasował do filmu. Budował wspaniały magiczny, bajkowy nastrój. To chyba przede wszystkim dzięki jego brzmieniu i tym fantastycznym barwom, ciekawym wzorom wymalowanym na ścianach, urzekającym fantazyjnym zdobieniom momentami miałam wrażenie, że patrzę na barwne pudełko. Wyściełany aksamitem domek dla porcelanowych lalek, po którym niczym te właśnie laleczki biegają główne bohaterki. I nie mam tu na myśli ich sztywnej gry aktorskiej. Bardziej ich delikatność, kruchość, anielskie loczki wokół bladych twarzy i dużych ciemnych oczu. Pewnie miał w tym swój udział także sposób prowadzenia kamery. Ciekawe ujęcia, filmowanie scen z góry, jakbyśmy właśnie patrzyli na ten lalkowy, przepełniony kolorami domek i jego porcelanowe mieszkanki. Nawet krew jest nierealna. Jaskrawoczerwona, gęsta.
 • 700,0 MB
 • 6 wrz 10 11:45
obrazek

Studenci anatomii rozpoczynają nowy rok akademicki. Dwie dziewczyny z tego samego miasta wcześniej nie znające się rozpoczynają studia. Jedna jest rozważna i cierpliwa, dążąca do celu za wszelka cenę, jej odwaga mogłaby zawstydzić nie jedną osobę. Jej koleżanka jest bardzo towarzyska i więcej czasu spędza właśnie na zabawie niż na nauce. Wielu młodych ludzi przeżywa swe najlepsze chwile w życiu inni zaś cierpią napotykając w swym nowym otoczeniu ludzi, którzy w imię nauki zabijają innych.
...
Pozornie niewinni studenci anatomii i ich rektorzy okazują się nieobliczalnymi psychopatami Film bardzo realistycznie przedstawia życie przyszłych lekarzy, chirurgów. Nie jest to typowy horror gdzie przez cały czas zaciskamy zęby, liczne zabawne sytuacje, gagi przeplatają się przez cały
film Fabuła nie pozwoli nam się nudzić, wszystko jest przemyślane nawet sekundę po niesmacznym żarcie podskoczymy z zaskoczenia. Prawie w ogóle nie znany film w Polsce cieszył się niedawno bardzo dobra opinia na zachodzie, pomimo tego, iż nie zobaczymy w nim znanych gwiazd Hollywoodu to i tak będziemy zadowoleni z ich aktorstwa zwłaszcza Pauli Henning. Jest to kolejny przykład, iż nisko budżetowe filmy z debiutanckimi twarzami potrafią być dobre.

Napisy znajdują się w folderze : "NAPISY DO FILMÓW " .
 • 703,0 MB
 • 23 sie 10 18:57
obrazek

Opowieść o niedojrzałej emocjonalnie kobiecie, skazanej na ostracyzm społeczny. May rozpaczliwie próbuje znaleźć miłość, poznaje mężczyznę, który nie ma nic przeciwko jej dziwactwom, jednak związek nie trwa zbyt długo. Wdaje się w krótki romans z koleżanką z pracy. Zdesperowana postanawia sama stworzyć idealnego partnera.

Napisy znajdują się w folderze : " NAPISY DO FILMÓW".
 • 700,3 MB
 • 23 sie 10 16:57
obrazek

Lake Mungo to wystylizowana na paradokument historia o duchu, która mogłaby być wyemitowana na Discovery Channel lub innym popularnonaukowym kanale. Ktoś pokusił się, aby zrobić z tego film toteż oceniam to jako pełnoprawny obraz. A jest o czym pisać, bo pomysł choć nie do końca świeży, to jest zgrabny i wciągający.
Historia obraca się wokół rodzimy Palmerów, w której dochodzi do tragedii. Wypoczywająca na obozie córka Alice ginie w tajemniczych okolicznościach na terenie tytułowego jeziora. Raport koronera niejednoznacznie określa przyczynę zgonu, ale nie to jest najważniejsze. Okazuje się, że posiadłość Palmerów odwiedza regularnie duch denatki. A wszystko rejestrują kamery, aparaty fotograficzne, a także sami domownicy, którzy słyszą co nocy dziwne hałasy.

Napisy znajdują się w folderze : "NAPISY DO FILMOW" .
 • 281,9 MB
 • 2 sie 10 20:06
obrazek

Nie jest to horror w prawdziwym tego słowa znaczeniu, jednak specyficzna duszna atmosfera, niepokojąca, industrialna muzyka i szereg drastycznych i surrealistycznych obrazów tworzą obraz o wiele bardziej poruszający i groźniejszy niż wiele filmów ochrzczonych mianem horroru. Jest to także jak gdyby testament muzyka Rozza Williamsa.
 • 328,0 MB
 • 28 kwi 10 14:17
obrazek

No i obejrzałam " Shogun's Sadism ". Film faktycznie wyjątkowo okrutny, a sceny tortur całkiem wymyślne - w pierwszej nowelce szczególnie zniszczyło mnie rozwalanie nogi przy użyciu drewnianego młota, palenie żywcem i końcówka, gdy kobieta zostaje rozerwana na części przez dwa woły, do których zostaje przywiązana ( to trzeba zobaczyć na własne oczy! ). W drugiej nowelce, której akcja rozgrywa się w domu publicznym, pojawia się więcej humoru, ale niektóre sceny nadal szokują : zwłaszcza wyjmowanie płodu z łona ciężarnej kobiety czy obcinanie ucha, a potem kastracja. Fabuła to jedynie pretekst do pokazania kilkunastu mocnych scen tortur, ale film ładnie zrobiony. Szkoda tylko, że zastosowanie optycznej cenzury znów daje o sobie znać. Trochę nie rozumiem Japończyków, najokrutniejsze sceny gore i sadyzmu można pokazać, ale co śmielsze sceny erotyczne to już za dużo i trzeba je zamazywać ?! Niemniej jednak, " Shogun's Sadism " kopie w twarz i to porządnie! Rzecz tylko dla ekstremistów!

Film składa się z dwóch krótkich opowieści.

1) Podczas, kiedy Chrześcijanie byli gwałtownie prześladowani, Iori zakochał sie w młodej Chrześcijance. Kiedy ona i jej rodzina została schwytana podczas obławy, jego sadystyczny pan uczynił z dziewczyny osobistą niewolnice aby go dręczyć, oraz złamać w niej ducha poprzez gwałcenie, tortury i czysty sadyzm. Po pewnym czasie Iori odmówił uczestniczenia w tym wszystkim i został wygnany, jednak poprzysiągł wrócić po dziewczyne.

2) Sutezo został zmuszony aby służyć okrutnemu właścicielowi domu publicznego w celu odpłacenia swoich długów. Poznaje tam i zaprzyjaźnie się z młodą dziewczyną o imieniu Sato. Razem uciekają i próbują utrzymać za pomocą przekrętów i złodziejstwa.

Napisy znajdują się w folderze : "NAPISY DO FILMÓW ".

2 komentarze

 • 1.0
 • 652,1 MB
 • 26 mar 10 12:32
obrazek

W opuszczonym domu detektywi odnajdują setki taśm video, które ukazują działającego od dekady, siejącego terror, seryjnego mordercę. Pokazane na kasetach torturowanie, mordowanie i rozczłonkowywanie są najbardziej niepokojącymi dowodami zbrodni jakie kiedykolwiek widzieli detektywi.
Jest to długi reportaż opowiadający o psychopatycznym mordercy grasującym w miasteczku Poughkeepsie i porywającym młode kobiety.
Policji nie udaje się go schwytać, ale trafiają na jego ślad. Odnajdują jego dom, ale mordercy udaje się uciec. Na miejscu znajdują jednak archiwum kilkuset amatorskich taśm wideo, na których zabójca nagrał swoje ofiary. W sumie ponad 240 godzin materiału pełnego przemocy, gwałtu, tortur i rozczłonkowywania.
Śledczy oglądają taśmy w nadziei, że uda im się ustalić tożsamość ofiar oraz znaleźć jakiekolwiek poszlaki, co mogło się stać ze sprawcą. Niestety, zamiast dowiedzieć się czegoś nowego, biorą udział w mrożącym krew w żyłach widowisku...
Film jest zrealizowany bardzo realistycznie. Do tego stopnia, że wiele osób twierdzi, że historia zdarzyła się naprawdę. Prezentowane w filmie nagrania są kręcone kamerą z ręki, obraz jest zanieczyszczony. przypomina trochę"amatorskie" nagrania z "Cloverfielda". Do tego dochodzi trudna do zniesienia, bezlitosna przemoc, pokazana w beznamiętny sposób.

Napisy znajdują się w folderze : "NAPISY DO FILMÓW"

1 komentarz

 • 696,2 MB
 • 18 lis 09 19:23
obrazek


Niniejszy film jest przeznaczony tylko dla miłośników brutalnego kina eksploatacji.


Czwórka uczestników zostaje zamknięta w pustym pomieszczeniu z dużym stołem do gry
w karty. W kącie pokoju znajduje się żelazna, przypominająca więzienną celę klatka, w której zamykani są przegrani. Zabawa
polega na tym, iż każdy z graczy ciągnie jedną z czterech kart
, przy czym zwycięzca jest uprawniony do wyboru dwójki grających, którzy trafią do klatki. Tam przegrany zostaje poddany rozmaitym torturom wymyślonym przez osobę, która wygrała.
W filmie mamy do czynienia z licznymi (niekiedy obrzydliwymi) scenami sadyzmu, poniżania, seksualnej przemocy i okrucieństwa: mamy więc tutaj np.: kręcenie w kółko krzesłem z przywiązaną do niego ofiarą aż do porzygania, tortury przy użyciu włączonej suszarki wkładanej do ust czy oddawanie moczu w otwarte usta kobiety. Najbardziej szokującym momentem filmu jest jednak stosunek seksualny z użyciem żarówki, którą oszalały mężczyzna wpycha zbyt głęboko między nogi swojej ofiary, powodując tym samym ogromny krwotok z jej łona.
 • 588,1 MB
 • 13 lis 09 16:11
obrazek

Akcja rozgrywa się w jednym miejscu, kostnicy. Obserwujemy pracę dwóch mężczyzn. Bez emocji, w milczeniu, oddani rutynowym czynnościom. Jeden z nich po dokonanej autopsji kończy pracę i opuszcza pomieszczenie. W tym momencie rozpoczyna się właściwa „akcja” filmu. Drugi mężczyzna postanawia zostać w pracy trochę dłużej. Autopsji poddane zostaje ciało młodej kobiety, choć „autopsja” w tym przypadku to niewłaściwe słowo. Widz zaczyna dostrzegać nienaturalne zachowanie pracownika kostnicy. Rozbiera zwłoki, po czym napawa się ich widokiem. Na tym jednak nie koniec. To, czego widz będzie świadkiem, nie da się opisać słowami…

Film trwa zaledwie 30 minut, ale to w zupełności wystarczy, aby doznać niemałego szoku. Zarówno sceny autopsji, jak i te przedstawiające „chorą zabawę” jednego z mężczyzn, mogą niejednych przyprawić o mdłości. Ale to, co w filmie Cerdy wysuwa się na pierwszy plan i policzkuje widza, to sama tematyka, omijana szerokim łukiem przez współczesnych twórców ekranowej grozy. Film miał na celu szokować, i robi to w sposób nad wyraz bezpośredni. Zniesmaczenie potęguje się z minuty na minutę, aby w samej końcówce powalić widza na deski. Hiszpański obraz porusza temat trudny i za to należy się twórcom uznanie. To, co rzuca się w oczy, to brak subtelności i niedomówień, tutaj wszystko podane jest na tacy. Film zdominowany jest przez kolor czerwony, co w połączeniu z cicho snującą się muzyką klasyczną daje wybuchową mieszankę. Idealna wręcz harmonia.
 • 363,4 MB
 • 13 lis 09 11:59
obrazek
Monika (dziewczyna Roba z pierwszej części) pewnego dnia wykopuje z grobu zwłoki swego byłego chłopaka i zabiera je ze sobą do mieszkania! Ciało mężczyzny, które znajduje się już w stanie rozkładu służy Monice do spełniania cielesnych uniesień. W między czasie, kobieta w kinie poznaje Marka. Mark ma nie co dzienne zajęcie, podkłada on bowiem głos w filmach pornograficznych. Spędzają ze sobą czas, poznają się bliżej, lecz jedno z nich ma wobec drugiego zupełnie inne plany...

Napisy znajdują się w folderze "napisy do filmów".
 • 284,1 MB
 • 11 lis 09 9:33
nekromantik.jpg

Szokujący obraz przedstawiający psychopatologiczne zjawisko nekrofilii. Robert Schmadtke pracuje w JSA, agencji specjalizującej się w usuwaniu zwłok. Prywatnie nie jest w pełni zrównoważonym człowiekiem. W swoim domu kolekcjonuje ludzkie szczątki, a z Betty, swoją dziewczyną, urządza sobie kąpiele we krwi. Pewnego razu Robert przynosi do domu mocno rozłożonego trupa. Betty jest zachwycona jego zdobyczą.

Napisy znajdują się w folderze " napisy do filmów".
 • 5.0
 • 520,1 MB
 • 4 lis 09 16:33
obrazek

Dawno temu ogromne szczury z rozbitego statku nawiedziły wyspę Czaszek gwałcąc wszystkie żyjące na niej małpy. W ten sposób powstał nowy niezwykle groźny i krwiożerczy gatunek szczuro-małpa. Ukąszenie przez taką bestie powoduje dziwną chorobę - martwicę mózgu człowiek zarażony nią zamienia się w bezlitosnego zombiego. Akcja filmu rozpoczyna się, gdy ekspedycja naukowa miejskiego zoo ku niezadowolenia tubylców wykrada z wyspy przedstawiciela tego niezwykle rzadkiego gatunku. Nieświadomi zagrożenia zoologowie zamykają bestie w klatce obok zwykłych zwierząt co staje się wkrótce przyczyną tragedii(komedii;) W tym samym czasie córka właścicieli sklepu - Paquita Maria Sanchez zakochuje się w młodym, niezdarnym-Lionelu. Chłopak znajduje się pod silnym wpływem konserwatywnej mamy , która za wszelką cene pragnie niedopuścić do związku swojego syna z kobietą. Lionel-świadom charakteru swojej matki ukrywa przed nią swój związek . Mamuśka odkrywa jednak tajemnicę i śledzi zakochaną parę. Trafia za nimi do zoo gdzie przez przypadek zostaje ugryziona przez szczuro-małpę. Matka zapada na dziwną chorobę, wkrótce umiera i powstaje jako żądny krwi i ludzkiego mięsa zombie. Zarazie ulega coraz większa grupa. W ten sposób rozpętane zostaje piekło...
 • 368,8 MB
 • 4 lis 09 11:06
cannibal%20ferox%20front.jpg

Do kolumbijskiej dżungli wyrusza trzech naukowców. Pragną oni udowodnić zanik skłonności kanibalistycznych wśród żyjącej tam ludności. Przypadkowo spotykają tam dwoje ludzi - jak się później okazuje są oni handlarzami narkotyków z Nowego Yorku, którzy w bestialski sposób zabili parę zamieszkujących w dżungli Indian. Wkrótce wszyscy członkowie ekspedycji - wraz z handlarzami - zostają uwięzieni w wiosce przez kanibali, którzy od tej pory znęcają się nad nimi za śmierć swoich współplemieńców...

Film opowiada losy trójki naukowców którzy wyruszają do południowoamerykańskiej dżungli w poszukiwaniu kanibali. Na swej drodze spotykają dwie osoby podające się za uciekinierów z obozu plemiona żywiącego się ludzkim mięsem. Wkrótce okazuje się, że historia przedstawiona przez nieznajomych nie jest do końca prawdziwa...

Napisy znajdują się w folderze " napisy do filmów".
 • 295,7 MB
 • 31 paź 09 15:14
draculavsfrankensteinB.jpg

Dr Durray jest ostatnim z rodu Frankensteinów, który kontynuuje rodzinną "tradycję" tworzenia potworów. Pewnego dnia doktora odwiedza Drakula, który wskazuje mu miejsce pogrzebania pierwszego monstrum stworzonego przez Frankensteina. Durray wskrzesza potwora i wykorzystuje go aby zemścić się na swoich zawodowych rywalach.
« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  33
 • pliki muzyczne
  0

33 plików
20,43 GB
NajnowszeFilmy-2016

NajnowszeFilmy-2016 napisano 18.10.2015 22:46

zgłoś do usunięcia

ZAPRASZAM

 

XXX +18! - KLIKNIJ
wagnerka9595

wagnerka9595 napisano 21.01.2016 18:47

zgłoś do usunięcia
obrazek
Witcherxxx

Witcherxxx napisano 16.10.2016 10:17

zgłoś do usunięcia

Atydonek_07 napisano 30.10.2016 17:51

zgłoś do usunięcia
wagnerka9595

wagnerka9595 napisano 8.07.2017 17:52

zgłoś do usunięcia
obrazek
wagnerka9595

wagnerka9595 napisano 17.07.2017 16:50

zgłoś do usunięcia
obrazek
bijokx

bijokx napisano 22.02.2018 09:44

zgłoś do usunięcia
KLIKNIJ
WITAM I ZAPRASZAM NAJNOWSZE MP3 APLIKACJE ANDROID PREMIUM LUTY 2018
HoldFastUp-Filmy-Chomikuj

HoldFastUp-Filmy-Chomikuj napisano 12.04.2018 21:10

zgłoś do usunięcia

Hasło To: 123456

obrazek
Serdecznie Zapraszam.

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności