Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Uciec, ale dokąd - Nowhere to Run (1993).rmvb

kobzyk / Wasze ciekawe pliczki / Filmy / Filmy Jean-Claude Van Damme / Uciec, ale dokąd - Nowhere to Run (1993).rmvb
Download: Uciec, ale dokąd - Nowhere to Run (1993).rmvb

302,07 MB

Długość filmu: 90 min

0,0 / 5 (0 głosów)
Lektor PL
produkcja: USA
gatunek: Akcja
reżyseria: Robert Harmon
Obsada: Jean-Claude Van Damme

Sam - skazany na karę więzienia, ucieka podczas transportu i ukrywa się na opuszczonej farmie. Odkryty przez domowników szybko zaczyna zdobywać ich sympatię.
POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Czarny orzeł - Black Eagle 1988.rmvb play
Lektor PL produkcja: USA , Izrael gatunek: ...
Lektor PL produkcja: USA , Izrael gatunek: Akcja , Karate reżyseria: Eric Karson Obsada: Jean-Claude Van Damme Trwa zimna wojna. Nad Morzem Środziemnym zestrzelono samolot myśliwski F-111, wyposażony w ściśle tajne laserowe urządzenie pokładowe. Szybkie działanie CIA w celu jego odzyskania kończy się fiaskiem-ginie agent amerykański. Urządzenie przejmuje zespół agentów KGB pod dowództwem cieszącego się złą sławą agenta Andreja. CIA do akcji wysłało super agenta Kena Tani, toczy on bezwzględną walkę z agentami KGB, którzy stosują różne działania, łącznie z porwaniem dzieci Kena, aby go powstrzymać. Dochodzi do starcia dwóch agentów. POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)
Inferno Piekielna walka - Inferno 1999.rmvb play
Lektor PL produkcja: USA gatunek: Akcja ...
Lektor PL produkcja: USA gatunek: Akcja reżyseria: John G. Avildsen Obsada: Jean-Claude Van Damme On jeden kontra Zło - samotny sprawiedliwy przeciw armii zbirów broniących bezprawia. Jego motywacją jest zemsta i kobieta, a bronią podstęp. Zapadłą mieścina, do której zawitał, rządzą dwa rywalizujące gangi. Udaje im się nie wchodzić sobie w drogę, ale wystarczy mała iskra, by rozpętało się piekło... Iskrą okazuje się on - obcy (Jean-Claude Van Damme), który ma własne porachunki z niegościnnymi gospodarzami. Efekt? Mordercze starcie, od losów którego zależy, czy w pustynnym miasteczku zagości wreszcie spokój i sprawiedliwość, czy też beznadziejnie pogrąży się ono w mrokach bezprawia... POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)
Cyborg  1989.rmvb play
Lektor PL produkcja: USA gatunek: Akcja , S ...
Lektor PL produkcja: USA gatunek: Akcja , Sci-Fi reżyseria: Albert Pyun Obsada: Jean-Claude Van Damme Po całkowitym upadku ekonomicznym, wstrząsana aktami przemocy i nasilającej się przestępczości Ameryka XXI wieku tonie w anarchii i chaosie a ludzi dziesiątkuje szerząca się śmiertelna plaga. Jedynie Pearl Prophet, piękna pół kobieta, pół robot posiada dostateczną wiedzę by przygotować szczepionkę zapobiegającą degeneracji ludzkości. Zostaje jednak porwana przez siejących grozę i postrach Piratów, którzy chcą zachować antidotum tylko dla siebie i całkowicie zawładnąć światem. Jedynie pełen determinacji i woli walki Gibson Rickenbacker dzięki swym niezwykłym umiejętnościom może uwolnić Pearl i uratować to, co jeszcze pozostało z cywilizacji. POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)
Nagła śmierć - Sudden Death 1995.rmvb play
Lektor PL produkcja: USA gatunek: Thriller, Akcj ...
Lektor PL produkcja: USA gatunek: Thriller, Akcja reżyseria: Peter Hyams Obsada: Jean-Claude Van Damme W Chicago odbywa się międzypaństwowy mecz hokejowy. Grupa terrorystów przygotowuje atak, by zdobyć zakładników i wymusić okup. Ale za bezpieczeńswo hali sportowej odpowiada szef straży pożarnej, zarazem mistrz wschodnich metod walki. POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)
Strażnik czasu - Timecop  1994.rmvb play
Lektor PL produkcja: Japonia , USA gatunek: Akcj ...
Lektor PL produkcja: Japonia , USA gatunek: Akcja, Sci-Fi reżyseria: Peter Hyams Obsada: Jean-Claude Van Damme Waszyngton, rok 2004. Ludzkość znalazła wreszcie sposób na podróże w czasie. Ale pojawiły się też nowe formy przestępczości. W celu zapobieżenia manipulacjom temporalnym rząd USA powołał Urząd Ochrony Czasu, specjalną jednostkę wywiadowczą. W jej skład wchodzi m.in. Max Walker, świetnie wyszkolony, a przy tym nieprzekupny agent. Podczas jednej z rutynowych kontroli czeka go przykra niespodzianka Odkrywa, że senator McComb zdobywa środki na kampanię prezydencką, dyskretnie manipulując przeszłością. POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)
Strażnik granicy - The Shepherd Border Patrol 2008.rmvb play
Lektor PL produkcja: USA gatunek: Thriller, Akc ...
Lektor PL produkcja: USA gatunek: Thriller, Akcja reżyseria: Isaac Florentine Obsada: Jean-Claude Van Damme Grupa oszustów w szeregach Amerykańskich Sił Specjalnych planuje przemycić heroinę wartą 35 milionów dolarów. Na przeszkodzie stoi im tylko agent służb granicznych Jack Robideax, były policjant z wydziału zabójstw skrywający liczne sekrety. Walcząc z terrorystami, torturami, zdrajcami i podkładanymi bombami Jack nie okazuje litości. Nie mogąc liczyć na żadną pomoc, musi sam, zmierzyć się z całym, śmiertelnie niebezpiecznym narkotykowym kartelem. POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)
The Quest 1996.rmvb play
Lektor PL produkcja: USA gatunek: Akcja, Przygo ...
Lektor PL produkcja: USA gatunek: Akcja, Przygodowy reżyseria: Jean-Claude Van Damme Obsada: Jean-Claude Van Damme Chris Dubois jest ścigany przez mafię i policję. Pomaga bezdomnym dzieciakom. Jednak pewnego dnia mężczyzna uciekając przed policją wsiada na statek płynący na daleki Wschód. Gdy ludzie na statku odkrywają gapowicza zmuszają go do ciężkiej pracy. W czasie napaści piratów Chrisowi udaje się uwolnić. W walce zauważa go Lord Dobbs, który go sprzedaje jako niewolnika. Chris doskonali swoje umiejętności walki. Następnie Dubois chce wziąść udział w turnieju o wielką nagrodę - złotego smoka. Chrisowi towarzyszą Dobbs, Maxie i dziennikarka Carrie. POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)
Wykonać wyrok - Death Warrant 1990.rmvb play
Lektor PL produkcja: Kanada , USA gatunek: Sens ...
Lektor PL produkcja: Kanada , USA gatunek: Sensacyjny, Akcja reżyseria: Deran Sarafian Obsada: Jean-Claude Van Damme Louis Burke jest detektywem. Po aresztowaniu Sandmana- groźnego psychopaty ma zamiar wyjechać na urlop. Docierają jednak do niego informacje, iż w więzieniu Harrison mają miejsce liczne morderstwa. Burke przenika do więziennego środowiska, udając jednego ze skazańców. Pech chce, że do tego samego więzienia trafia także Sandman, rozpoznaje on funkcjonariusza i zaczynają się prawdziwe kłopoty. POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)
Nieuchwytny cel - Hard Target 1993.rmvb play
Lektor PL produkcja: USA gatunek: Akcja ...
Lektor PL produkcja: USA gatunek: Akcja reżyseria: John Woo Obsada: Jean-Claude Van Damme Milioner Emil Fouchon wraz z grupą współpracowników urządzają sobie polowania na bezdomnych ludzi. Ofiary mają dostać 100 tysięcy dolarów jeżeli uda im się przeżyć chociaż jeden dzień. Do swojej "zabawy" wyszukują najchętniej weteranów wojennych, którzy potrafią się bronić. Natasha Binder przyjeżdża do Nowego Orleanu by odnaleźć zaginionego ojca. Do pomocy wynajmuje byłego żołnierza Chance'a. Śledztwo szybko doprowadza ich do Fouchona. POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)
Uniwersalny żołnierz - Universal Soldier 1992.rmvb play
Lektor PL produkcja: USA gatunek: Akcja , Sci ...
Lektor PL produkcja: USA gatunek: Akcja , Sci-Fi reżyseria: Roland Emmerich Obsada: Jean-Claude Van Damme Luke Deveroux i Andrew to żołnierze, którzy zginęli w Wietnamie. Po latach zostają przywróceni do życia. Są teraz pozbawionymi uczuć i pamięci maszynami, starowanymi przez naukowców z tajnego laboratorium rządowego. Pierwszym zadaniem, jakie mają wykonać, jest uwolnienie zakładników przetrzymywanych przez terrorystów. Akcja kończy się powodzeniem, lecz w obu cyborgach budzą się wspomnienia. Scott jest przekonany, że nadal walczy w Wietnamie i że Luc jest jego największym wrogiem. W końcu żołnierze buntują się i uciekają z laboratorium by dokończyć to, co zaczęli dawniej, w Azji... POBIERZ OKŁADKĘ DO FILMU (PL)
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności