zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
klama44
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna klama44

widziany: 18.07.2014 15:27

 • pliki muzyczne
  91
 • pliki wideo
  58628
 • obrazy
  2138
 • dokumenty
  529

66496 plików
33216,85 GB

Ukryj opis
FolderyFoldery
klama44
█ FILMY HORRORY ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
►MISTRZOWIE HORRORU
█ Trening Mózgu ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
█ 100 NAJLEPSZYCH FILMÓW ŚWIATOWYCH ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
█ 100 NAJLEPSZYCH POLSKICH FILMÓW ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
█ BAJKI ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
█ DOKUMENTALNE ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
█ FILMY AKTORZY A-Z ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
█ FILMY EPILEPSJA PADACZKA ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
█ FILMY GANGSTERSKIE ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
█ FILMY HORRORY RELIGIJNE ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
█ FILMY KOMEDIE ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
► 100 NAJLEPSZYCH KOMEDII ROMANTYCZNYCH ŚWIATA
►FILMY KOMEDIE
☻ Filmy Komedie
█ FILMY O PUNK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
►punk i okolice
█ FILMY O SKINHEDACH ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
█ FILMY O SZPITALU PSYCHIATRYCZNYM ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
█ FILMY POLECANE ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
█ FILMY POLSKIE ▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
■Filmy Kultowe komedie PRL-u
Filmy polskie
█ FILMY SCI FI ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
█ Filmy Seryjni mordercy ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
█ FILMY SERYJNI PSYCHOPACI ▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
- ▧ ▍- FILMY - SERYJNI PSYCHOPACI
█ FILMY SZTUKI WALKI ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
█ FILMY WEDKARSKIE ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
█ FILMY WIĘZIENNE ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
█ FILMY WOJENNE ▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
█ FILMY Z NARKOTYKAMI ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
█ FILMY Z RAPERAMI ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
█ GRY ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
█ KOSMOS ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
█ KURSY ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
█ KURSY JĘZYKOWE ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
█ MUZYKA ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
█ PSYCHOLOGIA ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
█ RÓŻNE ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
█ rzucić palenie ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
█ SERIALE ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
█ TELEFON ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
█ XXX ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
█TELEDYSKI ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
 
◉Hip Hop
◉Hip Hop Polski
CHOMIK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Galeria
zachomikowane
Pokazuj foldery i treści
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 1,23 GB
 • 17 sie 13 21:04
Robak*Lektor PL

Agnes (Ashley Judd), samotna kelnerka, mająca za sobą tragiczne doświadczenia, znajduje tymczasową przystań w zrujnowanym motelu na południu Stanów Zjednoczonych. Żyje w ciągłym strachu przed byłym mężem, którego właśnie zwolniono z więzienia. Zupełnie przypadkowo wdaje się w niewinny romans z Peterem – ekscentrycznym i nieco nerwowym weteranem wojennym. Jego delikatność i opiekuńczość sprawiają, że Agnes zaczyna optymistycznie patrzeć w przyszłość. Do chwili, kiedy pojawia się pierwszy robak…

z chomika betlant

 • 699,9 MB
 • 8 sie 13 22:27
obrazek
Mroczny thriller o człowieku stojącym w obliczu ekstremalnego zagrożenia. Kontrowersyjny hollywoodzki reżyser Derek Playto podczas poszukiwania lokalizacji dla swego nowego filmu, trafia na teren opuszczonego więzienia. Nie podejrzewa, że został tu zwabiony przez nieobliczalnego psychopatę. Uwięziony w celi śmierci Derek zostaje wciągnięty w grę o własne życie. Każde wypowiedziane przez niego słowo, każdy nieprzemyślany gest może być jego ostatnim. Jedyną szansą więźnia jest rozszyfrowanie motywu, jakim kieruje się porywacz, ale czas ucieka, a finał gry wydaje się przesądzony.

Horror, Psychologiczny, 30.11.2007


z chomika filmy.chomik

 • 700,0 MB
 • 8 sie 13 22:25

obrazek

Michał jedzie do miasta swojego urodzenia, aby załatwić sprawę o którą prosi go szef i od razu wracać. Sprawy przybierają jednak inny obrót. Michał musi pozostać tu parę dni dłużej. Chodząc po mieście spotyka bliskie mu niegdyś osoby, natrafia na znajome miejsca. Powoli odzywa się w nim coś, o czym dawno zapomniał.

Dramat, Psychologiczny, 08.04.2011


z chomika filmy.chomik

 • 5,0
 • 700,0 MB
 • 8 sie 13 22:25
Photobucket

Odmienne stany moralności
obrazek
produkcja: USA
gatunek: Dramat, Kryminał

Opowieść o wrażliwym nastolatku Lelandzie, który eksperymentuje z moralnością. Chłopiec morduje autystyczne dziecko i zostaje umieszczony w domu poprawczym. Tam spotyka nauczyciela , który próbuje pomóc mu zrozumieć przyczyny brutalnego czynu....

z chomika Skandalistka

 • 0,99 GB
 • 8 sie 13 22:24

obrazek

Pod opiekę psychiatry Martina Dysarta trafia siedemnastloletni chłopak Alan Strang, który popełnił makabryczną rzecz - pewnej nocy oślepił metalowym hakiem sześc koni w stadninie, w której pracował. Okazuje się, że za ta ponurą zbrodnią kryją się kompleksy przeszłości i religijne wychowanie. Konfrontacja lekarza z młodym chłopakiem przyniesie zaskakujące rezultaty - uwolnienie pacjenta z dręczących go demonów przeszlosci, postawi lekarza twarzą w twarz ze swoimi własnymi.

Dramat, Horror, Psychologiczny, 10.1977


z chomika filmy.chomik

 • 697,3 MB
 • 8 sie 13 22:21

obrazek

Ekranizacja powieści Ramseya Campbella. Pięć lat temu córka Claudii została zamordowana. Akurat w chwili, gdy Claudia zaczyna powracać do równowagi jeden telefon wstrząsa jej całym życiem. "Mamusiu to ja, przyjedź do mnie" - słyszy Claudia w słuchawce. Przy pomocy byłego policjanta oraz Quirogi, dziennikarza i eksperta od zjawisk ponadnaturalnych Claudia zaczyna rozpaczliwe poszukiwania przerażającej prawdy.

Thriller, Psychologiczny, 08.10.1999


z chomika filmy.chomik

 • 564,4 MB
 • 8 sie 13 22:21

obrazek

John i Laura Baxter są małżeństwem i mieszkają w Wenecji. Pewnego dnia spotykają dwie siosty - starsze panie. Jedna z nich utrzymuje, że jest wróżką. Twierdzi, że widzi ducha zmarłej córki Baxterów. Dziewczynka utonęła niedługo wcześniej. Laura jest zaintrygowana, a John - obojętny. Jednakże sam miewa wizje, w których widzi córkę spacerujacą po ulicy w czerwonym płaszczu lub też żonę wraz z poznanymi staruszkami na czarnej, żałobnej gondoli.

Horror, Psychologiczny, 25.12.1973


z chomika filmy.chomik

 • 1,45 GB
 • 8 sie 13 22:21

obrazek

Martin (Cillian Murphy) i Kate (Thandie Newton) stanowią dojrzałe małżeństwo przeżywające kryzys. Aby naprawić swoje relacje, postanawiają we dwójkę wyjechać na bezludną wyspę. Pewnego dnia znajdują na wpół martwego mężczyznę w żołnierskim mundurze (Jamie Bell). Twierdzi on, że ludzkość dziesiątkuje śmiercionośny wirus.

Thriller, Psychologiczny, 18.07.2011


z chomika filmy.chomik

 • 694,0 MB
 • 8 sie 13 22:19
obrazek

obrazek
Gatunek: Dramat, Thriller, Psychologiczny

Światowa premiera: 10 lipca 2009

Polska premiera: ?

Produkcja: Irlandia

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
obrazek▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Paul Graynor (Darren Healy), samotny fotoreporter, który żyje i pracuje w nieprzyjaznym i groźnym mieście, staje się ofiarą poważnego napadu przez młodocianych przestępców. Paul próbuje pogodzić się z napaścią, aczkolwiek jego stan psychologiczny jak i fizyczny zmienia go w mściciela.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

obrazek

z chomika filmy.chomik

 • 1,14 GB
 • 8 sie 13 22:18
obrazek

obrazek
Gatunek: Dramat, Thriller, Psychologiczny

Światowa premiera: 21 października 2008

Polska premiera: ?

Produkcja: USA

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
obrazek▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ben Garvey (Paul Walker) żyje sobie spokojnie w Dallas u boku kochającej żony (Piper Perabo) i uroczej córeczki. Pewnego dnia jego brat, który właśnie wyszedł z więzienia, proponuje wspólny skok na laboratorium, w którym przechowywane jest 12 kg złota. Początkowo Ben odmawia, ale kiedy wkrótce potem traci pracę, decyduje się na ten desperacki krok. Niestety akcja kończy się tragicznie, giną ludzie, a Ben trafia do więzienia. Sąd skazuje go na karę śmierci i kara ta – poprzez śmiertelny zastrzyk - zostaje wykonana. Jednak ku swojemu zdziwieniu zamiast wiecznego odpoczynku Ben otrzymuje… nowe życie. Budzi się jako dozorca w małym miasteczku w stanie Oregon. Okazuje się, że dostał od losu druga szansę – będzie mógł normalnie funkcjonować, o ile nigdy nie przekroczy granic miasta, czyli pogodzi się z utratą dawnego życia i ukochanej rodziny…

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

obrazek

z chomika filmy.chomik

 • 0,87 GB
 • 8 sie 13 22:18
obrazek

obrazek
Gatunek: Dramat, Sensacyjny, Psychologiczny

Światowa premiera: 13 marca 2001

Polska premiera: ?

Produkcja: USA

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
obrazek▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Ekscentryczny Romulus Ledbetter, kiedyś wspaniały i ceniony pianista, pod wpływem choroby psychicznej traci wszystko: dom, rodzinę, pracę. Mieszka w jaskini w Central Parku (Nowy Jork), stąd dostał ksywkę "Jaskiniowiec". Pewnego dnia jednak wyrusza w pościg za zabójcą bezdomnego chłopca, pragnąc oddać złoczyńcę w w ramiona sprawiedliwości.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

obrazek

z chomika filmy.chomik

 • 701,0 MB
 • 24 lip 13 16:34
gatunek: Thriller
produkcja: USA - lektor: pl
premiera: 1991 - czas: 1 godz. 58 min.
reżyseria: Jonathan Demme

.
.
obrazek Agentce FBI, Clarise Starling, zostaje powierzona sprawa "Buffalo Billa", seryjnego mordercy wyróżniającego się szczególnym okrucieństwem wobec swych ofiar, które odziera ze skóry. Sprawę pomaga jej rozwikłać inny, niezwykle inteligentny i niebezpieczny morderca - Hannibal Lecter - pacjent więziennego centrum psychiatrycznego. Hannibal jest zauroczony Clarice, a w zamian za odkrywanie przez nią części swej przeszłości, kawałek po kawałku odkrywa dla niej tajemnicę morderstw.

z chomika jerzy.0803

 • 700,5 MB
 • 24 lip 13 16:31
obrazek.
Oryginalny Lektor PL
Horror
W poszukiwaniu dreszczu emocji i przygody, Nick ze swoją dziewczyną Sammy jadą do cieszącego się okrutną sławą, opuszczonego szpitala psychiatrycznego Blackwater. Przeszukując ponury budynek natrafiają na starożytne krzesło, które... więzi Sammy i wysysa z niej krew na oczach Nicka.

zachomikowany

 • 424,5 MB
 • 24 lip 13 16:30
teatr 2001.

O losach naukowca, który pada ofiarą wymyślonego przez siebie eksperymentu. Młody, pełen zapału lekarz psychiatra pragnie dogłębnie poznać tajniki własnego zawodu, a przede wszystkim - lepiej zrozumieć swoich podopiecznych. Postanawia zgłosić się na trzy miesiące do szpitala psychiatrycznego jako pacjent. O eksperymencie informuje tylko bezpośredniego przełożonego i ordynatora jednego z oddziałów w prowincjonalnym zakładzie, gdzie zamierza odbyć "kurację". I szef, prof. Walas, i zaprzyjaźniony z nim prof. Zimiński ostrzegają młodego zapaleńca, że pomysł jest ryzykowny, z wielu względów. Doktor Andrzej Majer upiera się jednak, że przejdzie taką samą drogę, jaką musi odbyć każdy pacjent szpitala psychiatrycznego z rozpoznaniem schizofrenii.

z chomika Mirra

 • 728,7 MB
 • 24 lip 13 16:29
Traktat moralny podejmujący problematykę odpowiedzialności w warunkach totalnego zagrożenia. Akcja filmu toczy się w szpitalu psychiatrycznym zagrożonym zamknięciem przez hitlerowskich okupantów. Rodzi to rożne postawy pracującego tam personelu medycznego.

Na podstawie powieści S. Lema (jak najbardziej realistycznej).

z chomika alvintoffler0

 • 712,9 MB
 • 24 lip 13 16:14
obrazek

TYTUL ORYGINALNY: Terminator 2 - Judgment Day
PRODUKCJA: Francja, USA
GATUNEK: Akcja, Sci-Fi
DATA PREMIERY: 05-05-1992 (Polska), 01-07-1991 (Świat)

OPIS: T-1000 (Robert Patrick), prototyp robota mogącego zmieniać kształt, zostaje wysłany w przeszłość, aby zgładzić młodego Johnna Connora (Edward Furlong). John z przyszłości, wiedząc o tym, wysyła przeprogramowanego Terminatora (Arnold Schwarzenegger) - robota, który ma bronić chłopca.


z chomika killer200

 • 700,1 MB
 • 24 lip 13 16:13
obrazek

Właściciele firmy zajmującej się usuwaniem azbestu walczą o kontrakt na oczyszczenie starego budynku, w którym niegdyś mieścił się szpital psychiatryczny. Otrzymują to zlecenie, bo podejmują się niemal niemożliwego: gwarantują, że uporają się z tym w ciągu góra dwóch tygodni. Pięcioosobowa ekipa zabiera się do pracy. Zadanie okazuje się trudne nie tylko ze względu na napięty termin, ale także na dziwne odkrycia, których tam dokonuje.


Wgrane napisy PL

z chomika kachno

 • 699,3 MB
 • 24 lip 13 16:03
obrazek

Tajemniczy mężczyzna uratował życie Sissy (Franka Potente) podczas tragicznego wypadku samochodowego, a potem zniknął tak nagle, jak się pojawił. Sissy próbuje odnaleźć swojego bohatera, w którym zakochała się od pierwszego wejrzenia. Musi opuścić swój bezpieczny świat i przełamać uprzedzenia, by odnaleźć nieznajomego i przekonać go o swojej miłości.

z chomika tadeusz_baird

 • 1,36 GB
 • 24 lip 13 15:59
obrazek
obrazek

▶ Lektor PL
▶Gatunek: Dramat obyczajowy
▶Produkcja: USA
▶Premiera: 31 grudnia 1990 (Polska) 12 grudnia 1990 (świat)
▶Reżyseria: Penny Marshall
▶Scenariusz: Steven Zaillian
Darmowy hosting zdjęć

Darmowy hosting zdjęćDarmowy hosting zdjęć

Oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o lekarzu, który za pomocą eksperymentalnego leku przywracał do świadomości pogrążonych w śpiączce pacjentów

obrazek

z chomika lektorreaktywacja

 • 702,6 MB
 • 24 lip 13 15:57
Obrazek
PRODUKCJA: USA
GATUNEK: Dramat, Obyczajowy
DATA PREMIERY: 02.10.2009Opis

Wydawać się by mogło, iż dwudziestoośmioletnia Weronika Deklava ma w życiu wszystko: urodę, dobrze płatną pracę i piękne mieszkanie w Nowym Jorku. Brakuje jej jednak najważniejszego: sensu życia. Dlatego pewnego wieczora, Weronika postanawia umrzeć. Dwa tygodnie później budzi się w szpitalu ze śpiączki.
Lektor PL

z chomika kamilmoto2

 • 700,9 MB
 • 24 lip 13 15:56LEKTOR PL

GATUNEK: DRAMAT
PREMIERA: 21 grudnia 1984
PRODUKCJA: USA_____________________________________________________________________________________

Ptasiek po ciężkich przeżyciach na wojnie cierpi na schizofrenię. Duchowo należy do innego świata, w którym jako ptak prowadzi normalne życie. Nikt, nawet przyjaciel z dzieciństwa, który jak on przeżył koszmar wojny, nie potrafi go zrozumieć. Akceptują się jednak nawzajem, a między nimi zawiązuje się silna męska przyjaźń, w której obaj są dla siebie nauczycielami. Obydwaj próbują znaleźć swoje miejsca w otaczającym ich świecie. Z czasem Ptasiek zrozumie, że aby pozostać samotnym i obcym dla świata, trzeba ukryć się w nienormalności.
_____________________________________________________________________________________

z chomika lektorreaktywacja

 • 745,8 MB
 • 24 lip 13 15:55

z chomika matthef18

 • 699,9 MB
 • 24 lip 13 15:54
obrazek

Vincent cierpi na syndrom Tourette'a. Tylko matka jest jego bratnią duszą. Niestety, gdy umiera, zrozpaczony ojciec Vincenta nie wie, jak zająć się synem, i umieszcza go w zamkniętym ośrodku.


Lektor PL

zachomikowany

 • 700,0 MB
 • 24 lip 13 15:53
Obrazek
produkcja: Niemcy
gatunek: Dramat, Komedia rom.
data premiery: 2005-03-31Opis

Niezwykle piękna i poruszająca komedia romantyczna w reżyserii Tila Schweigera (Bandyta, Wyścig, Pukając do nieba bram).
Nick Keller (Til Schweiger) traci pracę za pracą. W oczach swojej rodziny uchodzi za wyjątkowego nieudacznika. Jako ostatnią szansą dostaje dorywcze zajęcie klinice psychiatrycznej. Tam niemal w ostatniej sekundzie udaremnia samobójczą próbę młodej Leili (Johanna Wokalek). Skutki okazują się nieprzewidziane. Leila ucieka z ośrodka i pojawia się nagle przed drzwiami jego mieszkania: w koszuli nocnej i boso. Nick, który jeszcze nigdy nie wziął odpowiedzialności za nikogo poza samym sobą, robi wszystko, aby Leila wróciła do szpitala. Leila jednak już postanowiła - zostanie u niego na zawsze. Leila, która dziwi się światu dziecięcymi oczyma, i Nick udają się na wspólną podróż – niedobrana para, która szarpiąc się ze sobą, zbliża się do siebie... i przeżywa przy tym przygodę, która odmieni ich życie... na zawsze.
Lektor PL

z chomika kamilmoto2

 • 699,8 MB
 • 24 lip 13 15:50

berlin_calling_0.jpg


LEKTOR PLKomedia Muzyczna 2008

Klubowe nocne życie w Berlinie pokazane w rytmie 100000 uderzeń na minutę. DJ Ickarus (w tej roli Paul Kalkbrenner i jednocześnie autor ścieżki dźwiękowej do filmu) wraz se swoją menadżerką i dziewczyną Mathilde (Rita Lengyel) bierze udział w tournee występując w klubach, a jednocześnie przygotowuje się do wydania muzycznego albumu. Wspomaga się narkotykami. Mathilde coraz gorzej znosi jego nałóg. Gdy Ickarus przedawkuje i znajdzie się w szpitalu psychiatrycznym, kobieta szuka pocieszenia u dawnej kochanki. Dzień ukończenia albumu oddala się.

z chomika Jezusster

 • 710,8 MB
 • 24 lip 13 15:46
obrazekOryginalny Lektor PL
Horror══════════════════════════════════════════════════════════════════════════════════

Młody doktor, Clark Sevens (Joshua Leonard) trafia na staż do kliniki psychiatrycznej Cunningham Hall kierowanej przez dr Franksa (Lanc Henriksen). Jego zainteresowanie wzbudza dwójka pacjentów: piękna Sara i niebezpieczny, odizolowany Ben London. Tuż po pojawieniu się doktora Stevensa w klinice dochodzi do wstrząsających wydarzeń. Niekonwencjonalne metody leczenia i praktyki dyrektora zakładu zdają się przyprawiać o obłęd młodego doktora. Wkrótce odkrywa on sekrety i tajemnice kliniki.

z chomika Violence_up

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  38
 • pliki muzyczne
  0

38 plików
29,98 GB

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności