Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Tess Gerritsen - Ostatni który umrze.mobi

kateszt / Ebooki / Mobi Pocket Reader / Tess Gerritsen / Jane Rizzoli i Maury Isles / Tess Gerritsen - Ostatni który umrze.mobi
Download: Tess Gerritsen - Ostatni który umrze.mobi

0

2 KB

0,0 / 5 (0 głosów)
obrazek

Gerritsen, Tess

Ostatni, który umrze
(Cykl Jane Rizzoli i Maury Isles 10)


Po raz drugi w ciągu swego krótkiego życia Teddy Clock ocalał w masakrze. Dwa lata wcześniej cudem uciekł, gdy zamordowano całą jego rodzinę. Teraz, w wieku czternastu lat, koszmarna przeszłość powraca echem i Teddy jako jedyny unika śmierci, kiedy ginie jego rodzina zastępcza. Zostawszy ponownie sierotą zszokowany nastolatek nie ma dokąd pójść, dopóki Wydział Policji w Bostonie nie przydziela tej sprawy detektyw Jane Rizzoli. Zdecydowana chronić chłopca, Jane odkrywa, że przypadkowe rzekomo wydarzenie stanowi w istocie przerażające ogniwo bezwzględnej misji okrutnego zabójcy. Wysyła Teddy’ego do ekskluzywnej szkoły Evensong, w której młode ofiary zbrodni uczą się sekretów i umiejętności przetrwania w niebezpiecznym świecie. Ale Jane obawia się, że nawet za zamkniętymi bramami i w otoczeniu wielu hektarów lasów stanu Maine, dzieci są pod obserwacją nie tylko swoich tajemniczych dobroczyńców. Kiedy na gałęzi drzewa ktoś zawiesza dziwne, spryskane krwią lalki, Jane wie, że instynkt jej nie zawodzi. A gdy spotyka Willa Yablonskiego i Claire Ward, uczniów, których tragiczna przeszłość szokująco przypomina losy Teddy’ego, staje się przerażająco jasne, że krążący w okolicy drapieżca czyha na więcej niż jedną ofiarę. Połączywszy siły ze swą zaufaną partnerką, lekarzem sądowym Maurą Isles, Jane postanawia zrobić wszystko, by sierot nie spotkała krzywda. Ale z powodu tajemnic z przeszłości los dzieci będzie przesądzony, o ile Jane i Maurze nie uda się w końcu zniweczyć planu obsesyjnego zabójcy


Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne foldery z plikami do pobrania
Inne pliki do pobrania z tego chomika
obrazek

Gerritsen, Tess

Mumia (Cykl Jane Rizzoli i Maury Isles 07)

Znaleziona w magazynach bostońskiego Crispin Muzeum mumia okazuje się nie być starożytnym artefaktem. W nodze tajemniczej Pani X tkwi jak najbardziej współczesna kula.. Sprawę prowadzą lekarka sądowa Maura Isles i detektyw Jane Rizzoli. Szybko okazuje się, że podziemia Crispin kryją więcej tajemnic - między innymi spreparowaną na indiańską modłę głowę kolejnej ofiary. Zatrudniona w muzeum egiptolożka, doktor Josephine Pucillo, zaczyna otrzymywać listy z pogróżkami, a w jej samochodzie pojawiają się spreparowane zwłoki młodej kobiety. Policja zyskuje pewność, że ma do czynienia z seryjnym zabójcą. W trakcie śledztwa okazuje się, że Pani X była studentką archeologii, która zaginęła na wykopaliskach wiele lat temu. Trop prowadzi do syna znanego milionera i wielbiciela starożytności... Nim jednak Rizzoli zdąży zagłębić się w sprawę, doktor Pucillo znika bez śladu. Policja ma niewiele czasu, by ocalić ją z rąk zabójcy.

obrazek

Gerritsen, Tess

Sobotwór (Cykl Jane Rizzoli i Maury Isles 04)

Przed domem doktor Maury Isles zostają znalezione zwłoki zastrzelonej bliźniaczo do niej podobnej kobiety - jak się później okazuje, o tej samej grupie krwi i dacie urodzenia. Badanie DNA wykazuje, że Anna Leoni jest jej siostrą. Obie zostały kiedyś adoptowane. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi detektyw Jane Rizzoli. Tymczasem Maura próbuje dowiedzieć się, kim byli jej biologiczni rodzice; trafia do wynajmowanego przez Annę domu, który kryje straszną tajemnicę. Domniemana prawdziwa matka obydwu sióstr odbywa karę więzienia za brutalne zabójstwo dwóch kobiet. Dochodzenie prowadzone przez Jane zatacza coraz szersze kręgi, ujawniając cały łańcuch planowanych z premedytacją zbrodni, których ofiarami padają ciężarne kobiety.

obrazek

Gerritsen, Tess

Grzesznik (Cykl Jane Rizzoli i Maury Isles 03)

W opactwie Graystones ofiarą wyjątkowo brutalnej napaści padają dwie zakonnice - jedna ginie, druga w stanie śpiączki trafia do szpitala. Autopsja wykazuje, że zamordowana zakonnica była w ciąży. W opuszczonym budynku dawnej restauracji policja znajduje straszliwie okaleczone zwłoki kobiety. W indyjskiej wiosce dochodzi do masakry - zostają zamordowani wszyscy mieszkańcy. Co łączy te zbrodnie, popełnione w odległych od siebie miejscach? Próbują to ustalić detektyw Jane Rizzoli i doktor Maura Isles. Kluczem do ponurej zagadki są wydarzenia sprzed lat w indyjskiej osadzie dla trędowatych...

obrazek

Gerritsen, Tess

Skalpel (Cykl Jane Rizzoli i Maury Isles 02)

Seria tajemniczych morderstw, dokonywanych ze szczególnym okrucieństwem na parach małżeńskich, paraliżuje Boston. Okoliczności zbrodni wskazują na seryjnego zabójcę kobiet Warrena Hoyta, nazwanego przez media "Chirurgiem", który odsiaduje wyrok dożywotniego więzienia. Młoda policjantka Jane Rizzoli, odpowiedzialna za jego schwytanie, podejrzewa, że chodzi o coś więcej niż zwykłe naśladownictwo. Równoległe śledztwo prowadzi agent FBI, Gabriel Dean. Dean niechętnie dzieli się posiadanymi informacjami, choć wydaje się sporo wiedzieć o sprawie. Czy faktycznie tropi tego samego zabójcę? Tymczasem Hoyt ucieka z więzienia, pozostawiając po sobie trzy trupy. Jane sama staje się celem żądnego zemsty psychopaty.....

obrazek

Gerritsen, Tess

Chirurg (Cykl Jane Rizzoli i Maury Isles 01)

Serią publikowanych w odstępach rocznych powieści Tess Gerritsen zapewniła sobie pozycję autora # 1 na rynku thrillerów medycznych – przed Robinem Cookiem, uznawanym za mistrza gatunku. Wielkim fanem pisarki jest Stephen King, który stwierdził w wywiadzie prasowym: W moim domu czytamy każdą jej książkę. Niezwykle brutalny zabójca, nazywany przez media „Chirurgiem”, zabija młode samotne kobiety, przeprowadzając na nich zabieg wycięcia macicy bez znieczulenia. Policja ustala, że podobna seria morderstw miała miejsce dwa lata wcześniej, a ich sprawca został zastrzelony przez doktor Catherine Cordell, piękną lekarkę zatrudnioną w bostońskim Centrum medycznym – jedyną ofiarę, której udało się ujść z życiem. Catherine znowu czuje się zagrożona. Jej jedynym sprzymierzeńcem wydaje się detektyw prowadzący śledztwo. Czy obie sprawy i obu zabójców coś łączy?

Odrębne światy - Dwa światy - To verdener - 2008 - Lektor PL.rmvb play
Reż. Niels Arden Oplev Produkcja: Dania Gatunek: Drama ...
obrazek

Reż. Niels Arden Oplev Produkcja: Dania Gatunek: Dramat obyczajowy Lektor

Siedemnastoletnia Sara Dahl pochodzi z rodziny świadków Jehowy. W wolnym czasie, zgodnie z nakazami religii, wędruje z rodzicami od drzwi do drzwi i próbuje ewangelizować sąsiadów. Pewnego dnia trafia do nocnego klubu, gdzie poznaje przystojnego Teisa, który nie jest świadkiem Jehowy. Między nastolatkami szybko rodzi się uczucie. Rozmowy z Teisem sprawiają, że Sara zaczyna zastanawiać się nad zasadami, zgodnie z którymi została wychowana. Jej rodzice są zaniepokojeni nową znajomością córki, proszą o pomoc przywódcę zboru.Ten nie tylko kwestionuje moralność ukochanego Sary, ale też konfrontuje dziewczynę ze społecznością wiernych.
Den man lskar Ten, którego kocha. Lektor PL.AVI play
Reż. Ake Sandgren Produkcja: Szwecja Gatunek: Dramat ...
obrazek

Reż. Ake Sandgren Produkcja: Szwecja Gatunek: Dramat Lektor

Lena przez wiele lat była bita i molestowana przez męża, Hannesa. Obecnie kobieta mieszka u Alfa, dobrodusznego handlarza ryb, u którego również pracuje. Mężczyzna jest zakochany w Lenie, nie potrafi jednak zwrócić na siebie jej uwagi. Gdy Hannes zostaje warunkowo zwolniony z więzienia, w życiu Leny znów pojawia się strach. Jednak mężczyzna sprawia wrażenie, jakby umiał kontrolować napady agresji. Lena zaczyna się spotykać z Hannesem i wkrótce rodzi się w niej trudne do zidentyfikowania uczucie do byłego męża.
Rozsądne wyjście - Det enda rationella - 2009 - DVDRip - Lektor PL.rmvb play
Reż. Jörgen Bergmark Produkcja: Finlandia, Szwecja, Nie ...
obrazek

Reż. Jörgen Bergmark Produkcja: Finlandia, Szwecja, Niemcy, Włochy Gatunek: Dramat Lektor

Szwedzka tragikomedia. Idealny związek dwojga terapeutów, Erlanda (Rolf Lassgard) i Mai (Stina Ekblad), zostaje poddany próbie, gdy mężczyzna nieoczekiwanie obdarza uczuciem Karin (Pernilla August), żonę swojego najlepszego przyjaciela, Svena-Erika (Claes Ljungmark). Erland, który do tej pory ratował związki swoich pacjentów, będzie musiał znaleźć wyjście z tej trudnej sytuacji.
Rok wilka - Suden vuosi - 2007 - Lektor PL.rmvb play
Reż. Olli Saarela Produkcja: Finlandia Gatunek: Melodr ...

Reż. Olli Saarela Produkcja: Finlandia Gatunek: Melodramat Lektor

Sari (Krista Kosonen) jest zdolną studentką literatury. Sprawia wrażenie pewnej siebie i asertywnej osoby, ukrywa jednak przed wszystkimi pewien sekret. Dziewczyna cierpi na epilepsję, a strach przed niekontrolowanymi atakami sprawia, że woli trzymać ludzi na dystans. Jedną z nielicznych osób, wśród których czuje się bezpiecznie, jest profesor Mikko (Kari Heiskanen). Ich przyjaźń z czasem przeradza się w głębsze uczucie, co nie jest mile widziane na uczelni. Rodzina Sari otwarcie krytykuje ten związek, a Mikko grozi utrata pracy. To intrygująca opowieść o zakazanej miłości.
Nie bój się mnie - Den du frygter - Fear Me Not - 2008 - Lektor PL.rmvb play
. Reż. Kristian Levring Produkcja: Dania Gatunek: D ...
obrazek.

Reż. Kristian Levring Produkcja: Dania Gatunek: Dramat, Thriller Lektor

42-letni Michael potrzebuje odmiany w życiu, więc kiedy dowiaduje się o badaniach klinicznych nad nowym środkiem anty-depresyjnym decyduje się zostać „królikiem doświadczalnym” – bez mówienia o tym rodzinie. Z powodu niebezpiecznych skutków ubocznych doświadczenia zostają po pewnym czasie zaprzestane jednak Michael kontynuuje branie pigułek. Traci on całkowicie kontrolę, a jego tłumione instynkty powracają z siłą i gwałtownością, jakiej nikt nie mógł przewidzieć.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności