zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
kasienka6226
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Kasia

widziany: 1.04.2014 09:25

 • pliki muzyczne
  145
 • pliki wideo
  9579
 • obrazy
  865
 • dokumenty
  558

11485 plików
1910,82 GB

Ukryj opis
 • 414,6 MB
 • 29 sty 11 18:07
obrazek
Lot do Balonii" to druga gra z serii edukacyjnych programów dla najmłodszych. We współpracy z doświadczonymi nauczycielami, psychologami i specjalistami od terapii pedagogicznej dostosowaliśmy ten wspomagający rozwój intelektualny dziecka program do wymagań zintegrowanego nauczania w polskich szkołach, tak by utrwalał i rozszerzał wiedzę oraz rozwijał umiejętności dziecka zgodnie z założeniami podstawy programowej MENiS.
Dzieci na poziomie zerówki są ciekawe świata i chętnie przeprowadzają eksperymenty. Program, dzięki licznym zajmującym zadaniom, wspiera je w nauce liczenia, czytania oraz samodzielnego myślenia - umiejętności, których opanowanie zapewnia sukces w szkole.
System nagród dostarcza skutecznych motywacji do pokonywania nowych trudności, podczas gdy poziom trudności każdego zadania dostosowuje się do jego umiejętności, tak że wyzwania nigdy nie przerastają możliwości użytkownika.
Niezależnie od swej wartości dydaktycznej gra jest też formą przekazu wartości: uczy pomagania innym, rozwiązywania problemów bez użycia przemocy i szacunku dla przyrody. W programie, który - w obszernej części poświęconej muzyce i rysunkom - umożliwia "naukę poprzez sztukę", znajduje się także narzędzie służące utrwalaniu wiedzy dziecka na temat upływu czasu i rozwijaniu umiejętności organizacji i obserwacji.
Dowcipne dialogi i piosenki są wspólnym dziełem doświadczonych tłumaczy literatury dziecięcej oraz znanych polskich aktorów. Dodatkowe zalety programu to oryginalna, barwna grafika oraz opracowanie muzyczne.
Program, który umożliwia dzieciom i rodzicom wspólne spędzenie czasu na nauce i zabawie, wykorzystują również nauczyciele - nie tylko w codziennej pracy ze wszystkimi podopiecznymi, ale także w terapii pedagogicznej dzieci z dysleksją czy nadpobudliwych. Rodzice i nauczyciele, dzięki powstającemu podczas gry raportowi o osiągnięciach, mogą mieć szczegółowy wgląd w tempo oraz kierunek rozwoju dziecka w różnych dziedzinach. Wyjątkowość programu doceniło, udzielając mu swej rekomendacji, Polskie Towarzystwo Dysleksji. Seria z Królikiem Bystrzakiem została też wyróżniona przez MENiS, które umieściło ją na liście pomocy szkolnych. Królik Bystrzak i jego przyjaciel Lew Leon dają słowo: w Balonii nauka przychodzi naprawdę lekko!
W pakiecie edukacyjnym znajduje się również unikalna płyta CD "Śpiewanki Bystrzaka" z wesołymi i wpadającymi w ucho piosenkami, które zachęcą dzieci do wspólnego śpiewania razem z Królikiem Bystrzakiem. Dodane zostały również specjalnie przygotowane karty - "Łamigłówki bystrej główki". Fantastyczne wycinanki, gry i układanki z Królikiem Bystrzykiem sprawią, że dzieci będą się wspaniale bawić i uczyć jednocześnie nie tylko przy komputerze.


obrazek

zachomikowany

 • 418,9 MB
 • 29 sty 11 18:07
obrazek

Jeżeli chcesz, by nauka stała się dla Twojego dziecka nie obowiązkiem, lecz wesołą zabawą, poznaj je z Królikiem Bystrzakiem!

"Po gwiazdkę z nieba" jest przeznaczonym dla dzieci w wieku przedszkolnym programem edukacyjnym z serii z Królikiem Bystrzakiem, znanej w ponad 40 krajach, m.in. Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech. Sympatyczny bohater, który towarzyszy w nauce 40% amerykańskich dzieci, od 1984 roku pomógł w zdobywaniu szkolnych laurów aż 10 milionom uczniów.

Ten stymulujący rozwój intelektualny dziecka program zaadaptowaliśmy - przy wsparciu doświadczonych nauczycieli, psychologów i specjalistów od terapii pedagogicznej - do wymagań zintegrowanego nauczania w polskich szkołach, tak by utrwalał i rozszerzał wiedzę oraz rozwijał umiejętności dziecka zgodnie z założeniami podstawy programowej MENiS. Gra ma postać wielowątkowej, interaktywnej historii z licznymi ambitnymi zadaniami, które kształtują matematyczne i językowe umiejętności z zakresu nauki przedszkolnej.

Poziom trudności każdego zadania dostosowuje się do umiejętności gracza, tak że wyzwania nigdy nie przerastają jego możliwości, zaś system nagród skutecznie motywuje do pokonywania nowych trudności.

Gra "Po gwiazdkę z nieba" przekazuje jednocześnie wartości, ucząc pomagania innym, rozwiązywania problemów bez użycia przemocy i szacunku dla przyrody. W programie, który - w obszernej części poświęconej muzyce i rysunkom - umożliwia "naukę poprzez sztukę", znajduje się także narzędzie służące utrwalaniu wiedzy dziecka na temat upływu czasu i rozwijaniu umiejętności organizacji i obserwacji.

Dodatkowe zalety programu to oryginalna grafika oraz dowcipne dialogi i piosenki, które są wspólnym dziełem doświadczonych tłumaczy literatury dziecięcej oraz znanych polskich aktorów. Program umożliwia dzieciom i rodzicom wspólne spędzenie czasu na nauce i zabawie.

Wykorzystują go również nauczyciele - nie tylko w codziennej pracy ze wszystkimi podopiecznymi, ale także w terapii pedagogicznej dzieci z dysleksją czy nadpobudliwych. Dzięki powstającemu podczas gry raportowi o osiągnięciach rodzice i nauczyciele mogą mieć szczegółowy wgląd w tempo oraz kierunek rozwoju dziecka w różnych dziedzinach. Wyjątkowe zalety programu dostrzegło Polskie Towarzystwo Dysleksji, które udzieliło mu swojej rekomendacji. Został on także wyróżniony przez MENiS umieszczeniem na liście pomocy szkolnych.

Królik Bystrzak i jego przyjaciel Lew Leon zapraszają Twoje dziecko do fascynującej i rozwijającej przygody w Siódmym Niebie!


obrazek

zachomikowany

 • 351,0 MB
 • 29 sty 11 18:07
obrazek
Nauka i zabawa nie muszą się wykluczać! Nie wierzysz? Zaproś swoje dziecko do przygód u boku Królika Bystrzaka!
Trzecia część serii edukacyjnych programów dla najmłodszych, z której od 1984 roku skorzystało już 10 milionów uczniów, jest przeznaczona dla dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole. Sympatyczny królik pomaga pierwszakom w ponad 40 krajach, m.in. Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech, i towarzyszy w nauce aż 40% amerykańskich dzieci. Zaadaptowaliśmy ten wspierający rozwój intelektualny dziecka program do wymagań zintegrowanego nauczania w polskich szkołach, we współpracy z doświadczonymi nauczycielami, psychologami i specjalistami od terapii pedagogicznej dbając o to, by utrwalał i rozszerzał wiedzę oraz rozwijał umiejętności dziecka zgodnie z założeniami podstawy programowej MENiS.
Wraz z sympatycznymi bohaterami przeżywając przygody w ramach wielowątkowej, interaktywnej historii, dzięki unikalnym, interesującym zadaniom dzieci mogą doskonalić swoje umiejętności w zakresie matematyki, czytania, przyrody oraz samodzielnego myślenia.
Dzięki automatycznemu ustawieniu poziomu trudności każdego zadania wyzwania nigdy nie przerastają możliwości gracza, zaś system nagród dostarcza skutecznych motywacji do pokonywania nowych trudności.
Gra przekazuje wartości, które staramy się wpajać dzieciom od najmłodszych lat: uczy znaczenia przyjaźni, pomagania innym, rozwiązywania problemów bez użycia przemocy i szacunku dla przyrody.
Program pomaga również rozwijać umiejętności istotne w codziennym życiu, takie jak rozpoznawanie i używanie monet czy liczenie pieniędzy, a także dostarcza przydatnych wiadomości na temat cech i trybu życia zwierząt.
W programie znajduje się narzędzie służące utrwalaniu wiedzy dziecka na temat upływu czasu i rozwijaniu umiejętności organizacji i obserwacji, a jego obszerna cześć poświęcona muzyce i rysunkom umożliwia "naukę poprzez sztukę".
Grę dodatkowo uatrakcyjniają oryginalna, barwna grafika oraz opracowanie muzyczne. Doświadczeni tłumacze oraz znani polscy aktorzy dołożyli starań, by stworzyć dowcipne dialogi i piosenki, które wyróżniają całą serię programów z Królikiem Bystrzakiem.
Program skierowany jest zarówno do dzieci, jak i do rodziców, którym pozwala wspólnie spędzać czas na nauce i zabawie. Wykorzystują go też nauczyciele - nie tylko w codziennej pracy ze wszystkimi podopiecznymi, ale także w terapii pedagogicznej dzieci z dysleksją czy nadpobudliwych. Dzięki powstającemu podczas gry raportowi o osiągnięciach rodzice i nauczyciele mogą mieć szczegółowy wgląd w tempo oraz kierunek rozwoju dziecka w różnych dziedzinach.
Czy Twoje dziecko już wie, że nauka jest przygodą? Jeśli nie, jak najszybciej przedstaw mu Królika Bystrzaka i jego towarzyszy!


obrazek

zachomikowany

 • 433,9 MB
 • 29 sty 11 18:07
obrazek
"Misja na Ser-io" to czwarta część serii programów edukacyjnych z Królikiem Bystrzakiem, znanej w ponad 40 krajach, m.in. Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech, której sympatyczny bohater od 1984 roku pomógł w zdobywaniu wiedzy już 10 milionom uczniów. Aż 40 procent amerykańskich dzieci wspólnie z Bystrzakiem osiąga sukcesy w szkole.

Przy wsparciu doświadczonych nauczycieli, psychologów i specjalistów od terapii pedagogicznej dostosowaliśmy stymulujący rozwój intelektualny dziecka program został zaadoptowanydo wymagań zintegrowanego nauczania w polskich szkołach tak , by utrwalał zdobyte wiadomości oraz poszerzał wiedzę dziecka o nowe odkrycia zgodnie z założeniami podstawy programowej MENiS. system nagród skutecznie motywuje do pokonywania nowych wyzwań, ponieważ zaś poziom trudności każdego zadania dostosowuje się do umiejętności gracza, wyzwania te nigdy nie przerastają jego możliwości. Gra ``Misja na Ser-i``, pomagając w zdobywaniu wiedzy, przekazuje jednocześnie wartości: uczy znaczenia przyjaźni, pomagania innym, rozwiązywania problemów bez użycia przemocy i szacunku dla przyrody. W programie, który - w obszernej części poświęconej muzyce i rysunkom - umożliwia ``naukę poprzez sztukę``, znajduje się także narzędzie służące utrwalaniu wiedzy dziecka na temat upływu czasu i rozwijaniu umiejętności organizacji i obserwacji. Gra w przystępny sposób pomaga rozwijać istotne w codziennym życiu umiejętności, takie jak liczenie pieniędzy czy stosowanie różnych sposobów zapisywania czasu, i przekazuje przydatne wiadomości na temat budowy i życia owadów.

Dodatkowe zalety programu to oryginalna grafika oraz dowcipne dialogi i piosenki, które są wspólnym dziełem doświadczonych tłumaczy literatury dziecięcej oraz znanych polskich aktorów. Dzięki programowi rodzice i dzieci mogą wspólnie spędzić czas na nauce i zabawie. Serię z Bystrzakiem wykorzystują również nauczyciele - nie tylko w codziennej pracy ze wszystkimi podopiecznymi, ale także w terapii pedagogicznej dzieci z dysleksją czy nadpobudliwych. Powstający podczas gry raport o osiągnięciach daje rodzicom i nauczycielom szczegółowy wgląd w tempo oraz kierunek rozwoju dziecka w różnych dziedzinach. Wyjątkowe zalety programu doceniło Polskie Towarzystwo Dysleksji, które wyróżniło go swoją rekomendacją. Seria z Bystrzakiem znalazła się także, jako jeden z niewielu programów komputerowych, na liście pomocy naukowych MENiS.


obrazek

zachomikowany

 • 325,0 MB
 • 29 sty 11 18:07
obrazek
„Królik Bystrzak dla Przedszkolaka: Po gwiazdkę z nieba” to kolejny program z serii gier z „Królikiem Bystrzakiem”, dedykowany graczom właśnie rozpoczynającym lub kontynuującym naukę w przedszkolu (dzieci od 4 do 5 lat). Gra ma postać wielowątkowej interaktywnej historii, przeplatanej licznymi zadaniami oraz zabawami, urozmaicającymi rozgrywkę i jednocześnie podnoszącymi umiejętności naszych pociech. Poszczególne ćwiczenia, zrealizowane w formie „mini-gierek”, uczą początkujących graczy takich sprawności umysłowych jak: spostrzegawczość, uwaga, pamięć, analiza, synteza wzrokowa i słuchowa, porównywanie czy też klasyfikowanie. Dzięki zastosowanemu systemowi, który automatycznie zmienia poziom trudności pod konkretnego użytkownika, dziecko nie traci wiary w swoje umiejętności, a wręcz przeciwnie - będąc ciągle umotywowanym, udoskonala tym samym swoje umiejętności, takie jak: skupianie uwagi, wytrwałość czy też samodyscyplina. Gra wpływa również pozytywnie na kreatywną postawę. Podobnie jak inne pozycje z tego cyklu, „Po gwiazdkę z nieba” pozbawione zostało jakichkolwiek elementów przemocy. Przekazywane są jedynie dobre wartości, takie które sami chcemy przekazać swoim dzieciom od najmłodszych lat. O przydatności omawianego programu najlepiej świadczą wystawione rekomendacje Polskiego Towarzystwa Dysleksji oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu

obrazek

zachomikowany

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

5 plików
1,9 GB

Misia08

Misia08 napisano 28.12.2013 16:59

zgłoś do usunięcia

LIPOWY59

LIPOWY59 napisano 29.12.2013 16:53

zgłoś do usunięcia
Pozdrawiam i zapraszam do siebie.Miłego popołudnia życzę.
Pacyfikator-chomikuj

Pacyfikator-chomikuj napisano 23.01.2014 19:06

zgłoś do usunięcia
Big-Love-chomikuj
adryjan2013

adryjan2013 napisano 15.02.2014 12:10

zgłoś do usunięcia
Mlekoku

Mlekoku napisano 22.03.2014 10:56

zgłoś do usunięcia

obrazek

Nowości filmowe , nawigacje, programy, DARMOWE mp3 !! Hobbit Pustkowie Smauga ! Mój Biegun i wiele innych nowości CO DZIEŃ FILMOWY UPLOAD !!!! KLIKNIJ !: "Mlekoku "

POLSKI-LEKTOR

POLSKI-LEKTOR napisano 26.03.2014 23:27

zgłoś do usunięcia

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (68)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (68)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności