zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

663b890.ccd

Download: 663b890.ccd

0 KB

0,0 / 5  (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Wersję softu sprawdzisz, przyciskając i przytrzymując przez jakieś 5 sekund przycisk MENU, na włączonym RT3 - pojawi się okno nowego podmenu. Wybierzesz tam bodajże trzecią opcję od góry - pojawi się kolejne okno, w którym zobaczysz na ekranie, jaką wersję oprogramowania posiadasz.

INSTRUKCJA POPRAWNEGO WYKONANIA AKTUALIZACJI:

1. Nagrywasz pobrany stąd obraz płyty na dobrego CD'ka np. w NERO, jako OBRAZ PŁYTY - najniższa prędkość (zaznacz również weryfikację poprawności nagrania danych).

2. Teraz śmigiem do samochodu: w menu, w Ustawieniach zmieniasz język na:
- jeśli aktualnie RT3 masz w języku innym, niż angielski, przejdź do podpunktu 3a
- jeśli aktualnie RT3 masz w języku angielskim przejdź do podpunktu 3b, a następnie 4b

3a. ...angielski. Następnie wkładasz nagraną przed chwilą przez siebie płytkę do RT3 (wcześniej włącz silnik, wyciągnij kartę SIM, wyłącz radio, pozamykaj drzwi i okna, zaciągnij ręczny i nie dotykaj kompletnie nic, w czasie aktualizacji - zadbaj, żeby nikt nie otworzył również drzwi). Teraz cierpliwie czekasz 5-10 minut - płytka parę razy sama się wysunie z czytnika - NIE DOTYKAJ JEJ, ponieważ po chwili RT3 z powrotem sama ją wessie z powrotem. Ekran parę razy się zrestartuje, kilkukrotnie przejdzie pasek postępu do 100%. Poczekaj do momentu, aż od kilku dłuższych chwil nie będzie widać żadnych zmian na ekranie - płyta będzie w środku, nie będzie już słychać, żeby się kręciła i nic nie będzie się działo - RT3 będzie po prostu włączone... wtedy odczekaj dla bezpieczeństwa kolejną minutę i jeśli nic nie będzie się działo, możesz wyciągnąć płytę.


3b. ...jakikolwiek inny język, byle nie angielski (polecam np. niemiecki - zawsze to coś tam Polak zrozumie ). Następnie wkładasz nagraną przed chwilą przez siebie płytkę do RT3 (wcześniej włącz silnik, wyciągnij kartę SIM, wyłącz radio, pozamykaj drzwi i okna, zaciągnij ręczny i nie dotykaj kompletnie nic, w czasie aktualizacji - zadbaj, żeby nikt nie otworzył również drzwi). Teraz cierpliwie czekasz 5-10 minut - płytka parę razy sama się wysunie z czytnika - NIE DOTYKAJ JEJ, ponieważ po chwili RT3 z powrotem sama ją wessie z powrotem. Ekran parę razy się zrestartuje, kilkukrotnie przejdzie pasek postępu do 100%. Poczekaj do momentu, aż od kilku dłuższych chwil nie będzie widać żadnych zmian na ekranie - płyta będzie w środku, nie będzie już słychać, żeby się kręciła i nic nie będzie się działo - RT3 będzie po prostu włączone... wtedy odczekaj dla bezpieczeństwa kolejną minutę i jeśli nic nie będzie się działo, możesz wyciągnąć płytę.
4b. Teraz powtarzasz wszystkie czynności, od początku punktu 3b, jednak zmieniasz język z powrotem na angielski (będzie to już ten spolszczony angielski).

oraz:
http://www.peugeot-klub.pl/forum/viewthread.php?thread_id=5720
Dodam do niej jedynie, aby podczas aktualizacji możliwie nic w aucie nie ruszać - łącznie z otwieraniem drzwi, czy włączaniem klimy - NIE WOLNO I JUŻ !

Ręki uciąć nie dam, że komputerka sobie podczas aktualizacji nie zepsujecie, ale jeśli będziecie się trzymali zasad zawartych w instrukcji, powinno pójść jak po maśle

WAŻNE!
PRZED AKTUALIZACJĄ SPRAWDŹ, JAKI SOFT OBSŁUGUJE TWOJE RT3
CZY JEST TO SOFT 5.XX, CZY 6.XX. KONIECZNIE SPRAWDŹ WERSJĘ OPROGRAMOWANIA, PONIEWAŻ ZMIANA SOFTU Z 5.XX NA 6.XX (LUB ODWROTNIE) SKOŃCZY SIĘ USZKODZENIEM RADIA!!!

Opis pobrany z forum http://www.peugeot-klub.pl/forum/viewthread.php?thread_id=22162&rowstart=0thread_id=5720&rowstart=0
Inne pliki do pobrania z tego chomika
wersja softu 6.63 dla ekranu kolorowego....lektor Hołowczyc (głos męski angielski)- wersja sprawdzona i wielokrotnie wgrywana przez Major30. On jest autorem softu.
Peugeot, Citroen_RT3_6,63_PL - RT_3.jpg
RT_3_6.69
RT_3_6.69
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności