Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
k.kosmala11
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Karolina

widziany: 11.12.2017 23:16

 • pliki muzyczne
  0
 • pliki wideo
  65
 • obrazy
  0
 • dokumenty
  0

65 plików
15,47 GB

Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
William i Kate - Bajkowy Romans.AVI play
Produkcja: Wielka Brytania FILM DOKUMENTALNY Film prze ...
William i Kate _Królewskie zaręczyny_William and Kate _A Royal Engagement.rmvb play
William i Kate: Królewskie zaręczyny William and Kate ...
Śluby królewskie Wielkiej Brytanii Britains Royal Weddings Cześć 2 Lektor PL.rmvb play
Produkcja: Wielka Brytania Przyglądamy się wielkiej pom ...
Śluby królewskie Wielkiej Brytanii _Britains Royal Weddings Część 1 Lektor PL.rmvb play
Produkcja: Wielka Brytania Przyglądamy się wielkiej pom ...
Opowieści książęcej druhny_Untold Stories of a Royal Bridesmaid.AVI play
Opowieści książęcej druhny Untold Stories of a Royal ...
Książę Karol w hołdzie królowej TVRip PL g2202.avi play
A Jubilee Tribute to the Queen by the Prince of Wales ...
Urodzeni w koronie 2013 g2202.avi play
Born To Royalty 2013 Twórcy dokumentu zapraszają na ...
Karol. Los księcia.avi play
THE DESTINY OF A PRINCE film dokumentalny, Francja, 2 ...
Historia Jerzego VI.avi play
Jak zostać królem historia Jerzego VI / The King Georg ...
Tajemnice pałacu Buckingham PL.avi play
Royally Astounding: 30 Days that Rocked the Monarchy ...
 • 1,34 GB
 • 11 gru 17 22:22
obrazek
Królewska firma - Monarchie Anglaise
reżyser: Chris Lethbridge
film dokumentalny, Wlk. Brytania, 2000
Rodzina królewska z Wielkiej Brytanii jest najbardziej znana ze wszystkich obecnie panujących. W prasie, a zwłaszcza w kolorowych tygodnikach co chwila pojawiają się informacje o wydarzeniach z życia jej członków. Niektórzy porównują brytyjski dwór z firmą, której działalność opiera się na licznych zasadach. Zarządza nim otoczona doradcami i dworzanami królowa Elżbieta II. Chociaż nie odgrywa większej roli w życiu politycznym państwa, dla Brytyjczyków ma ważne zadanie do spełnienia: musi bronić tożsamości kraju, jego symboli i tradycji.
Jak przystało na najsłynniejszą obecnie królową i szefa "firmy", Elżbieta II uważana jest za najbogatszą kobietę świata. Posiada Balmoral Castle, Sandringham i kilka czarujących, małych wysp. Niewielu jednak wie, że mimo wszystko nie jest właścicielką pałacu królewskiego, klejnotów koronnych, ani skarbów Royal Collection.

[Kopia starego nagrania VHS]

z chomika G02

 • 556,4 MB
 • 11 gru 17 21:39
obrazek
W służbie rodziny królewskiej. Za kulisami firmy
Serving the Royals. Inside the Firm
Wielka Brytania 2012

Zatrudnieni w pałacu Buckingham pracownicy opowiadają o szefowej - królowej Elżbiecie II, jej rodzinie i zwyczajach panujących na dworze brytyjskiej monarchini. W pałacach angielskiej rodziny panującej zatrudnia się ponad 1200 pracowników. Zarobki są skromne, dzień pracy długi, a kontakty z członkami rodziny królewskiej - pełne niespodzianek. Paul Burrell, były kamerdyner, pracował dla królowej Elżbiety II i dla księżnej Diany. Dziś mówi, że złota reguła dobrego służącego to zgadywać, czego chlebodawca pragnie, jeszcze zanim to wyrazi.

z chomika G02

 • 420,2 MB
 • 11 gru 17 21:36

Historia monarchii brytyjskiej pełna jest przypadków niewyjaśnionych chorób, szaleństw i przedwczesnych zgonów. Usilne starania i dążenie do utrzymania czystej krwi linii rodowej doprowadziły do wielu przypadków chorób genetycznych. Wydarzenia takie jak szaleństwo króla Grzegorza III, upadek Marii Królowej Szkotów oraz doprowadzenie do upadku rosyjskiego tronu przez Rasputina, wszystko to da się powiązać z osobą królowej Wiktorii... Korzystając z najnowszych osiągnięć technologii i medycyny, zobaczymy jak porfiria wywołała spustoszenie w całej angielskiej rodzinie królewskiej oraz w jaki sposób hemofilia przedostała się z Pałacu Buckingham do Moskwy.

z chomika G02

 • 544,3 MB
 • 11 gru 17 21:36

Szaleństwo
Szalony władca oznacza dla narodu klęskę. W tym odcinku przedstawimy historię chorób psychicznych, którymi dotknięci byli władcy Anglii. W programie m.in. o szaleństwach króla Jerzego III, depresji królowej Wiktorii i schizofrenii Henryka VI. Zobaczymy dramatyczny przebieg chorób psychicznych ówczesnych władców Anglii, jak również niezwykłe metody ich leczenia. Program przedstawia także przedziwne praktyki stosowane w leczeniu schorzeń psychicznych, od makabrycznego wiercenia otworów w czaszkach średniowiecznych władców poprzez terapię pijawkami oraz słynne "spojrzenie doktora Willisa", które miało uspokajać i zadać kres cierpieniom Jerzego III. Dzisiejsi eksperci z dziedziny medycyny oraz współczesna wiedza naukowa i odkrycia z zakresu psychologii i psychiatrii rzucają nowe światło na schorzenia, którymi dotknięci byli niegdyś monarchowie.

z chomika G02

 • 211,3 MB
 • 11 gru 17 21:32
obrazek
Rivals: Camilla vs Diana
Kulisy rywalizacji księżnej Diany i Camilli Parker Bowles. Pojedynek, który śledził cały świat. Zobaczymy szczere wywiady, rekonstrukcje wydarzeń i filmy archiwalne.

z chomika G02

 • 699,7 MB
 • 11 gru 17 21:32
obrazek
60. urodziny księcia Karola
Charles At 60: The Passionate Prince
Dokument zrealizowany z okazji sześćdziesiątych urodzin księcia Karola. W filmie przedstawiono życie, pracę i pasje następcy tronu Wielkiej Brytanii.

z chomika G02

 • 568,8 MB
 • 11 gru 17 21:31
obrazek
Królowa Elżbieta II - Our Queen (2/2)
FILM DOKUMENTALNY Wielka Brytania 2013
Reżyseria: Michael Waldman
Realizatorzy filmu przybliżają sylwetkę królowej Elżbiety II oraz relacjonują niezwykły rok z jej życia. Podczas obchodów jubileuszu koronacji twórcy nawiązali kontakt z ludźmi, pracującymi dla monarchini - od premierów Wielkiej Brytanii po służbę z jej pałacu. Gdy Elżbieta miała zaledwie 25 lat, zasiadła na tronie jednego z najpotężniejszych państw świata. Od tamtej pory, mimo wielu przemian politycznych i społecznych, cieszy się niesłabnącą sympatią poddanych. Dokument stanowi prawdziwe studium postaci królowej i jej poczynań jako władczyni, ale jest to także wzruszający, pełen ciepła obraz wyjątkowej kobiety. Autorzy stawiają ponadto pytanie o znaczenie monarchii w Wielkiej Brytanii i na świecie.

z chomika G02

 • 577,2 MB
 • 11 gru 17 21:31
obrazek
A Jubilee Tribute to the Queen by the Prince of Wales 2012
Książę Karol składa hołd swojej matce, królowej Elżbiecie, opowiadając o 60. latach jej panowania.

z chomika G02

 • 799,7 MB
 • 11 gru 17 21:30
obrazek
Born To Royalty 2013
Twórcy dokumentu zapraszają na wspólne świętowanie narodzin pierworodnego syna księcia Williama i księżnej Catherine oraz przyszłego następcy brytyjskiego tronu. George Alexander Louis przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku. Widzowie mają szansę dowiedzieć się, jak wygląda dorastanie w rodzinie królewskiej.

z chomika G02

 • 0,86 GB
 • 11 gru 17 21:30
obrazek
THE DESTINY OF A PRINCE
film dokumentalny, Francja, 2011, 108 min.
Dokument zawierający wiele wypowiedzi i nieznanych faktów z życia księcia Karola - od czasów jego dzieciństwa do dziś.
Autorzy francuskiego dokumentu "Karol. Los księcia" próbują przybliżyć sylwetkę księcia Karola Windsora m.in. poprzez niepowtarzalne archiwalne materiały filmowe. Pozwalają one widzom na pełne spojrzenie na postać przyszłego króla Wielkiej Brytanii. Dokument to portret księcia w całej rozciągłości - począwszy od młodości Karola, gdy był nieśmiałym uczniem szkoły z internatem, aż do dzisiaj, gdy nadal jest na służbie, mimo, że niedługo osiągnie wiek, w którym większość ludzi udaje się na emeryturę.

z chomika G02

 • 351,1 MB
 • 11 gru 17 21:28
obrazek
Royally Astounding: 30 Days that Rocked the Monarchy
Twórcy filmu prezentują 30 kluczowych dat i wydarzeń z ostatnich 30 lat brytyjskiej monarchii, od ślubów i narodzin po pogrzeby i skandale. Ich punktem kulminacyjnym wydaje się ceremonia zaślubin księcia Williama i Kate Middleton.

zachomikowany

 • 414,1 MB
 • 11 gru 17 21:28
obrazek
Książę William i książę Harry / zakładnicy królewskiej tradycji - Prince William and Prince Harry / Prisoners of Celebrity
William i Harry z królewskiej rodziny Windsorów nie mają prywatnego życia. Każdy ich ruch śledzą kamery i dziennikarze, są bezustannie oceniani. Zarówno pozytywne jak i negatywne ich zachowania nie przechodzą bez echa. Są rozliczani za najdrobniejsze gafy. Jest wysoce prawdopodobne, że tak jak ich matka Diana wkrótce staną się niewolnikami własnej popularności. Dokument odsłania opinie najbliższego otoczenia o książętach, stara się pokazać ich od "ludzkiej" strony i zdradzić, o czym naprawdę marzą, a co uznają za konieczność i element konwenansów. Próbuje również zbadać fenomen ich popularności wśród młodych ludzi, którzy często się z nimi identyfikują.

zachomikowany

 • 412,2 MB
 • 11 gru 17 21:27
obrazek
Dokument ukazuje blaski i cienie życia książąt brytyjskich: Williama i Harry'ego.

zachomikowany

 • 187,3 MB
 • 11 gru 17 21:22
obrazek
William i Kate: Królewskie zaręczyny
William and Kate - A Royal Engagement

obrazek
Wielka Brytania, 2010
Dokument

Po siedmiu latach związku książę Walii William Windsor zaręczył się ze swoją partnerką Kate Middleton. Historia ich znajomości przypomina bajkę o Kopciuszku i księciu. Para poznała się w 2003 roku na charytatywnym pokazie mody na elitarnym uniwersytecie St. Andrews, podczas którego Kate wystąpiła na wybiegu. W przeciwieństwie do swojej nieśmiałej poprzedniczki, Lady Di, książęca wybranka doskonale radzi sobie z prasą, naprzykrzającymi się dziennikarzami oraz panującą na dworze sztywną etykietą. Podobnie jednak jak tamta bohaterka mezaliansu jest uwielbiana przez Anglików.

z chomika Skandalistka

 • 743,8 MB
 • 11 gru 17 21:20
obrazek
Opowieści książęcej druhny
Untold Stories of a Royal Bridesmaid

obrazek
FILM DOKUMENTALNY
USA

India Hicks była druhną 1981 roku na ślubie księcia Karola i lady Diany. Miała wówczas 13 lat. Dziś opowiada o tym wydarzeniu. Jej Mama Lady Pamela Hicks była druhną na ślubie Królowej Elizabeth II i Philip Mountbatten w 1947.
Fotografia u góry z 1981 roku India Hicks jako druhna (druga po lewej stronie) razem z Księżniczką Dianą oraz Królową Elżbieta w błękitnej sukience.

z chomika Skandalistka

Dodaj plikDodaj plik
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  20
 • pliki muzyczne
  0

20 plików
10,01 GB
zypek2014

zypek2014 napisano 5.09.2014 15:09

zgłoś do usunięcia
Najnowsze-filmy-gry-chomikuj

Najnowsze-filmy-gry-chomikuj napisano 1.10.2014 17:49

zgłoś do usunięcia

ZAPRASZAM PO NAJNOWSZE: FILMY 2014

SERIALE JESIEŃ 2014

GRY PC

------------------------------------------

FIFA 15 PC PL

THE SIMS 4 PC PL

NA KRAWĘDZI 2

ORAZ WIELE INNYCH

ZAPRASZAM

beautiful.anya

beautiful.anya napisano 4.11.2014 20:50

zgłoś do usunięcia
Zapraszam

chomik.09 napisano 14.12.2014 10:50

zgłoś do usunięcia
ZAPRASZAM
kino-filmy-chomikuj

kino-filmy-chomikuj napisano 27.02.2016 16:46

zgłoś do usunięcia
tekst alternatywny

elena90 napisano 2.03.2016 11:00

zgłoś do usunięcia
obrazek

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności