zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

YouTube - Korea Polnocna z Ukrycia PL HD 720p Part 5.avi

joankas777 / Korea Północna filmy dokumentalne / Korea Północna z ukrycia / YouTube - Korea Polnocna z Ukrycia PL HD 720p Part 5.avi
Download: YouTube - Korea Polnocna z Ukrycia PL HD 720p Part 5.avi

131,22 MB

Długość filmu: 7 min 23 s

0,0 / 5  (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Galeria - Singapur.jpg
Singapur To małe państewko bardzo surowo karze ludzi ni ...
Singapur To małe państewko bardzo surowo karze ludzi nie dbających o porządek w miejscach publicznych. Wyrzucenie papierka czy też gumy do żucia kończy się więzieniem. Posiadanie pornografii - więzienie. Przechodzenie w niedozwolonym miejscu - więzienie. Wandalizm - więzienie i chłosta. Odradzamy ten kierunek zapalonym graficiarzom.
Galeria - Indonezja.jpg
Indonezja Indonezja także bardzo surowo każe występki z ...
Indonezja Indonezja także bardzo surowo każe występki związane z narkotykami. I ponownie za nawet niewielką ilość marihuany możemy trafić do więzienia. Za próbę przemytu zostaniemy skazani na śmierć.
Galeria - Malezja.jpg
Malezja Znana m.in. z tego, że ma w posiadaniu dwa najw ...
Malezja Znana m.in. z tego, że ma w posiadaniu dwa najwyższe, bliźniacze budynki na świecie - Malezja, należy do krajów o surowym prawie w stosunku do posiadaczy i handlarzy narkotyków. Za posiadanie jednego ziarenka konopi indyjskiej można otrzymać wyrok wieloletniego więzienia. Ponieważ w kraju funkcjonuje prawo szariatu, w zależności od czynu można zostać wychłostanym np. za publiczne okazywanie uczuć. Ta zasada dotyczy także turystów.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności