zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

YouTube - Korea Polnocna z Ukrycia PL HD 720p Part 2.avi

joankas777 / Korea Północna filmy dokumentalne / Korea Północna z ukrycia / YouTube - Korea Polnocna z Ukrycia PL HD 720p Part 2.avi
Download: YouTube - Korea Polnocna z Ukrycia PL HD 720p Part 2.avi

160,13 MB

Długość filmu: 9 min 59 s

0,0 / 5  (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Encyklopedia składa się z czterech części. Pierwsza poświęcona jest rozwojowi człowieka od momentu zapłodnienia do osiągnięcia dojrzałości płciowej i śmierci. Szczególną uwagę poświęcono w niej zagadnieniom związanym z rozpoznawaniem i przebiegiem ciąży oraz porodowi. Druga - Sztuka kochania - zawiera siedem filmów prezentujących pozycje seksualne podzielone na siedem grup. Każdemu z owych obrazów towarzyszy komentarz lektora. Trzecią część stanowi Poradnik, który ma pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z seksem oraz we wzbogaceniu i udoskonaleniu życia płciowego. Najobszerniejszą częścią encyklopedii jest Leksykon, zawierający ponad 600 haseł związanych z seksem, rozwojem psychofizycznym człowieka, antykoncepcją, chorobami wenerycznymi, niestandardowymi zachowaniami seksualnymi, parafiliami, seksem ujętym w aspekcie kulturowym.
Leksykon zawiera 1000 haseł i wyjaśnia znaczenie i pochodzenie symboli z różnych kultur i czasów. Wśród haseł są zwierzęta, rośliny, przedmioty, pojęcia przyrodnicze, kolory i wiele innych. Każde z haseł ukazuje mnogość znaczeń prezentowanych symboli.
Niesamowite wrażenia słuchowe- warunek: załóż prawidłowo (L-lewe a R-prawe ucho) słuchawki stereofoniczne , usiądź wygodnie, zamknij oczy i ... wyobraź sobie że jesteś u fryzjera... ;)
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności