Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

YouTube - Korea Polnocna z Ukrycia PL HD 720p Part 2.avi

joankas777 / Korea Północna filmy dokumentalne / Korea Północna z ukrycia / YouTube - Korea Polnocna z Ukrycia PL HD 720p Part 2.avi
Download: YouTube - Korea Polnocna z Ukrycia PL HD 720p Part 2.avi

160,13 MB

Długość filmu: 9 min 59 s

0.0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Galeria - Jemen.jpg
Jemen Sąsiadujący z Arabią Saudyjską Jemen rządzi się p ...
Jemen Sąsiadujący z Arabią Saudyjską Jemen rządzi się podobnymi prawami. Za wszelką odmienność możemy zostać skazani nawet na śmierć. To oczywiście tyczy się także cudzołóstwa, homoseksualizmu itp. Tamtejsze zasady są bardzo surowe dla Jemeńczyków, w szczególności kobiet, które nie mają tam prawie żadnych praw.
Galeria - Arabia Saudyjska.jpg
Arabia Saudyjska W Arabii Saudyjskiej śmiercią karane s ...
Arabia Saudyjska W Arabii Saudyjskiej śmiercią karane są następujące czyny: homoseksualizm, pedofilia, cudzołóstwo i... czarnoksięstwo. Kraj znany jest w wykonywania publicznych egzekucji, głównie poprzez obcięcie głowy. Także bardzo surowo każe się ludzi posiadających pornografię, narkotyki i alkohol. To dotyczy także turystów.
Galeria - Afganistan.jpg
Afganistan Z racji panujących tam konfliktów zbrojnych ...
Afganistan Z racji panujących tam konfliktów zbrojnych Afganistan nie jest popularnym kierunkiem turystycznym. Jednakże prawo obowiązuje zarówno miejscowych jak i przyjezdnych. A prawo mówi wyraźnie, że wszelkie próby obrażania Islamu w tym kraju skończą się śmiercią dla oskarżonego. Tragiczne jest to iż panuje tam całkowity zakaz wyznawania innej religii niż Islam. W przeciwnym razie - kara śmierci.
Galeria - Iran.jpg
Iran Ponownie mamy tu do czynienia z prawem szariatu. ...
Iran Ponownie mamy tu do czynienia z prawem szariatu. Trzymanie się za ręce osób o przeciwnej płci jest karane chłostą. Picie alkoholu jest karane wysokimi sankcjami finansowymi oraz chłostą. Jeżeli jednak powtórzymy swój występek zostaniemy skazani na śmierć. Iran jest drugim na świecie (zaraz po Chinach) krajem pod względem wykonywanych egzekucji. W samym 2008 roku stracono poprzez ukamienowanie 9 osób oskarżonych o cudzołóstwo.
Galeria - Nigeria.jpg
Nigeria Kolejny kraj muzułmański, w którym choćby przez ...
Nigeria Kolejny kraj muzułmański, w którym choćby przez bardzo słabe warunki więzienne, lepiej przestrzegać ustalonego prawa. Jeżeli najdzie nas ochota na przygodne romanse, lepiej jest się powstrzymać od działań w tym kierunku. Cudzołóstwo jest karane poprzez ukamienowanie. Od 2000 roku funkcjonuje w Nigerii szariat. Pary o odmiennej niż heteroseksualna orientacji muszą się mieć tam na baczności. Okazywanie uczuć przez homoseksualistów jest karane śmiercią.
Galeria - Sudan.jpg
Sudan Od 1983 roku w Sudanie obowiązuje prawo szariatu. ...
Sudan Od 1983 roku w Sudanie obowiązuje prawo szariatu. Oznacza to tyle, że przestępstwa karane w Europie w sposób łagodny, w Sudanie mogą być traktowane bardzo poważnie. Pewna Brytyjka, nauczycielka-wolontariuszka została oskarżona o obrazę Islamu po tym jak zgodziła się, aby klasa pod jej opieką nazwała pluszowego misia imieniem Mahomet. Warto dodać, że za kradzież nawet drobiazgu możemy zostać ukarani ucięciem ręki.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności