Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

YouTube - Korea Polnocna z Ukrycia PL HD 720p Part 2.avi

joankas777 / Korea Północna filmy dokumentalne / Korea Północna z ukrycia / YouTube - Korea Polnocna z Ukrycia PL HD 720p Part 2.avi
Download: YouTube - Korea Polnocna z Ukrycia PL HD 720p Part 2.avi

160,13 MB

Długość filmu: 9 min 59 s

0,0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Galeria - Chiny.jpg
Chiny Chiny to kraj komunistyczny. Nie dziwi więc fakt ...
Chiny Chiny to kraj komunistyczny. Nie dziwi więc fakt, że wszelkie próby krytyki pod adresem Partii Komunistycznej mogą skończyć się aresztem. Co gorsza władza postanowiła walczyć z wyznawcami filozofii i medytacji Falun Dafa. Nieoficjalnie praktykujący tę formę medytacji są poddawani torturom i zamykani w więzieniach. Nawet turyści muszą mieć się na baczności. Generalnie Chiny znane są z wykonywania dużej ilości kar śmierci. Dotyczy to tak samo morderców jak i ludzi unikających płacenia podatków.
Galeria - Singapur.jpg
Singapur To małe państewko bardzo surowo karze ludzi ni ...
Singapur To małe państewko bardzo surowo karze ludzi nie dbających o porządek w miejscach publicznych. Wyrzucenie papierka czy też gumy do żucia kończy się więzieniem. Posiadanie pornografii - więzienie. Przechodzenie w niedozwolonym miejscu - więzienie. Wandalizm - więzienie i chłosta. Odradzamy ten kierunek zapalonym graficiarzom.
Galeria - Indonezja.jpg
Indonezja Indonezja także bardzo surowo każe występki z ...
Indonezja Indonezja także bardzo surowo każe występki związane z narkotykami. I ponownie za nawet niewielką ilość marihuany możemy trafić do więzienia. Za próbę przemytu zostaniemy skazani na śmierć.
Galeria - Malezja.jpg
Malezja Znana m.in. z tego, że ma w posiadaniu dwa najw ...
Malezja Znana m.in. z tego, że ma w posiadaniu dwa najwyższe, bliźniacze budynki na świecie - Malezja, należy do krajów o surowym prawie w stosunku do posiadaczy i handlarzy narkotyków. Za posiadanie jednego ziarenka konopi indyjskiej można otrzymać wyrok wieloletniego więzienia. Ponieważ w kraju funkcjonuje prawo szariatu, w zależności od czynu można zostać wychłostanym np. za publiczne okazywanie uczuć. Ta zasada dotyczy także turystów.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności