Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

1.aspx

RichardB44 Ryszard - 1.aspx
Download: 1.aspx

129 KB

(500px x 500px)

  • Wyślij na telefon
0.0 / 5 (0 głosów)
Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób , wszystkiego co dobre, piękne i nadaje życiu sens. .. życzy zawsze pamiętający o Tobie .*◕♥◕* RYSZARD *◕♥◕*

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Ryszard
obrazek

Inne pliki do pobrania z tego chomika
RichardB44 Ryszard - RichardB44-Ryszard.aspx
◄▒═══ ☀☀☀☀☀☀☀ ═══▒► #@#@# SERDECZNIE WITAM #@#@# "...Jes ...
◄▒═══ ☀☀☀☀☀☀☀ ═══▒► #@#@# SERDECZNIE WITAM #@#@# "...Jest taki ktoś, kto ciepło daje... Ze smutnych myśli wyciąga w świat... Kto otrze łzę, choć nie poproszę... Kto siłę i wiarę w szczęście da... Jest ktoś, komu zawsze rękę podam... Kto zawsze dobre słowo u mnie ma... Nie zostawię samego, nie odwrócę głowy... Ten ktoś na zawsze w myślach trwa... Jest ktoś, z kim czas za szybko płynie... Bo dobrym sercem karmi świat... Przyjaciel, On posiada klucze do bram nieba... Przyjaźń na zawsze, choć może skończy się ten świat..." PIĘKNEGO WIECZORU, ZACZAROWANEJ NOCKI I RADOSNEGO PORANKA. ŻYCZY #@# RYSZARD. #@# ◄▒═══ ☀☀☀☀☀☀☀ ═══▒► "
RichardB44 Ryszard - RichardB44-Ryszard1.aspx
SERDECZNIE ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ WITAM ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Rozdawaj uś ...
SERDECZNIE ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ WITAM ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ Rozdawaj uśmiech i radość .......To tak niewiele kosztuje ...........Za to każda minuta ..............Radością zaprocentuje. .................................... ...............Może ktoś potrzebuje ............Ciepła twego uśmiechu. ........Rozdawaj go garściami, ....Rozdawaj bez pośpiechu. .................................... ....Rozejrzyj się dookoła ........Dawaj szczęścia chwile. ............Za ten uśmiech serdeczny ...............Wspominać ...........Cię będą ........Mile. ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ POZDRAWIAM SERDECZNIE. ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ RYSZARD ─═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═─ "
RichardB44 Ryszard - Ryszard.aspx
═══▒► #@#@#@# D O B R A N O C #@#@#@# Spójrz na księżyc, ...
═══▒► #@#@#@# D O B R A N O C #@#@#@# Spójrz na księżyc, co jest w pełni... on marzenia Twoje spełni a jak gwiazdki zamigocą to miłością Cię ozłocą... Chmurka tuli się z obłoczkiem i spogląda jednym oczkiem, czy gwiazdeczka, która spadła teraz już się do snu kładła. po cichutku podlatuje i Cię snem obdarowuje ... ☀☀ D O B R A N O C . ☀☀ MIŁYCH I KOLOROWYCH SNÓW ŻYCZĘ I BUZIACZKI ZOSTAWIAM ☀☀☀☀ RYSZARD ☀☀☀☀ ◄▒═══ ☀☀☀☀☀☀☀ ═══
RichardB44 Ryszard - Ryszard1.aspx
☀☀☀☀☀☀☀ ═══▒► ☀☀☀☀ WITAM ☀☀ SERDECZNIE ☀☀☀☀ Życzę Ci sło ...
☀☀☀☀☀☀☀ ═══▒► ☀☀☀☀ WITAM ☀☀ SERDECZNIE ☀☀☀☀ Życzę Ci słońca i deszczu na przemian, żeby się nie nudzić. Kiedy Ci słońca będzie za wiele, to deszcz Cię może ostudzić. Życzę Ci bezpieczeństwa, ostoi w rodzinie, prawdziwego domu, azylu, który Ci da schronienie i nie powie o niczym nikomu. Życzę Ci fantazji, ozdób Twe niebo skrzypcami, zatańcz ze szczęścia na ulicy i marząc rozmawiaj z kwiatami. Życzę Ci zdrowia dla ciała, miej zdrową duszę, bo kiedy dusza jest chora,to ciało przeżywa katusze. Życzę Ci kolorów, czarownych barw wesołej tęczy, barw letnich pachnących ogrodów, czegóż można chcieć więcej? Życzę Ci dobrego jutra, przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu, dużo czasu, pewności siebie, podróży, pieniędzy i humoru. Życzę Ci miłości, takiej normalnej głębokiej i szczerej, ona Ci spełni te wszystkie życzenia i tego Ci życzę Aniele. Witam serdecznie ♠♣♦♥ Niech moje życzenia staną się rzeczywistością ♠♣♦♥ Wspaniałego weekendu życzę i przesyłam słoneczne buziaczki dla Ciebi e ♠♣♦♥ ◄◊ ►◄◊ ► RYSZARD ◄◊ ►◄◊ ► ◄▒═══ ☀☀☀☀☀☀☀ ═══▒► "
RichardB44 Ryszard - Ryszard2.aspx
◄▒═══ ☀☀☀☀☀☀☀ ═══▒► ♥ ♥ ♥♥ W I T A M ♥♥♥ SERDECZNIE ♥♥ ♥ ...
◄▒═══ ☀☀☀☀☀☀☀ ═══▒► ♥ ♥ ♥♥ W I T A M ♥♥♥ SERDECZNIE ♥♥ ♥♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Być blisko nigdy się nie oddalać. Budować szczęście i zawsze je wychwalać. Łapać uśmiechy i rozdawać je smutnym, ale nie wszystkie, nie należy być rozrzutnym. Całować wiatr lub gonić go po górach, śnić marzenia i skakać po różowych chmurach. Fruwać lekko jak ptaki na niebie i najważniejsze jak najdłużej znać Ciebie!!!! MILUTKIEGO DNIA ŻYCZĘ I BUZIACZKI ZOSTAWIAM ♥ ♥ ♥ ♥ RYSZARD. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ POZDRAWIAM ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ◄▒═══ ☀☀☀☀☀☀☀ ═══▒► "
RichardB44 Ryszard - Ryszard.jpg
◄▒═══ ☀☀☀☀☀☀☀ ═══▒► ☀☀☀ WITAM ☀☀☀ CIEPLUTKO ☀☀ Uśmiechni ...
◄▒═══ ☀☀☀☀☀☀☀ ═══▒► ☀☀☀ WITAM ☀☀☀ CIEPLUTKO ☀☀ Uśmiechnij się, bo może ktoś czeka na Twój uśmiech. Przebacz, bo może ktoś nie potrafi tego uczynić. Pokochaj, bo tak mało miłości na świecie. Daj nadzieję, bo ona jest tak potrzebna... Nieś miłość, a dostaniesz ją w zamian... Wiary na każde dzisiaj, nadziei na każde jutro, miłości na zawsze... Moje pozdrowienia położę na falę popłyną do Ciebie nie utoną wcale. Pochwycą jak tratwę, duży liść zielony na nim bezpiecznie dopłyną w Twe strony. Osusz je uśmiechem, schowaj do kieszeni. Te parę ciepłych słów, niech Twój dzień odmieni... ☀☀☀ MILUTKIEGO DNIA ŻYCZĘ I BUZIACZKI ZOSTAWIAM ♥ ♥ ♥ ♥ RYSZARD. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ POZDRAWIAM ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ◄▒═══ ☀☀☀☀☀☀☀ ═══▒► "
RichardB44 Ryszard - Ryszard3.aspx
WITAM ((♥))((♥)) SERDECZNIE•❤❤⊱❖⊰❤❤ Jak dobrze przy kimś ...
WITAM ((♥))((♥)) SERDECZNIE•❤❤⊱❖⊰❤❤ Jak dobrze przy kimś być ,chociaż tylko myślami.Jak dobrze czuć przyjaźń,która istnieje między nami.Jak dobrze mieć kogoś,kto jest ze mną w potrzebie.Jak dobrze mieć przyjaciela takiego jak Ciebie... ღ♥ღღ♥ღ ღ♥ღღ♥ღ ღ♥ღ ------((♥))((♥))--------((♥)) (█)(█)---------(█)(█)--((♥)) ((♥))-(█)((♥))(█)---(█)((♥))(█)-((♥)) -((♥))---(█)(█)---------(█)(█)---((♥)) --((♥))-----------(█)(█) --------((♥)) ---((♥))------(█)((♥))(█)------((♥)) -----((♥))------(█)(█) -------((♥)) - CIEPLUTKO (█)((♥))(█) POZDRAWIAM ❤❤⊱❖⊰❤❤ UŚMIECH ZOSTAWIAM BUZIACZKI SLĘ MILUTKIEGO DNIA ŻYCZĘ ❤❤⊱❖⊰❤❤ RYSZARD ❤❤⊱❖⊰❤❤ ◄▒═══ ☀☀☀☀☀☀☀ ═══▒► "
RichardB44 Ryszard - Ryszard4.aspx
***WITAM *** ŚWIĄTECZNIE*** Z okazji nadchodzących Świąt ...
***WITAM *** ŚWIĄTECZNIE*** Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać Ci najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Ciebie niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę Ci, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Ciebie osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzę Ci również dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Ciebie pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia. *** RYSZARD.. *** "
RichardB44 Ryszard - Richar dB44.aspx
▒═══ ☀☀☀☀☀☀☀ ═══▒► ▐❤❤❤ ▐❤❤❤▐ D O B R A N O C !!! ▐❤❤❤▐❤ ...
▒═══ ☀☀☀☀☀☀☀ ═══▒► ▐❤❤❤ ▐❤❤❤▐ D O B R A N O C !!! ▐❤❤❤▐❤❤❤▐ ▐) Co robisz Koteczku? ▐) Już leżysz w łóżeczku? ▐) Ja myślę o Tobie. ▐) I zasnąć nie mogę... ▐) W snach pięknej nocy. ▐) Mój głos Cię otoczy. ▐) I powie na uszko. ▐) DOBRANOC SERDUSZKO!!! ▐) ❤❤❤ ▐) SPOKOJNEJ NOCY ! ▐) POZDRAWIAM MILUTKO . ▐❤❤❤ ▐ BUZIACZKI NA NOC ZOSTAWIAM ▐❤❤❤ ▐ RYSZARD ▐❤❤❤ ▐ ◄▒═══ ☀☀☀☀☀☀☀ ═══▒► "
RichardB44 Ryszard - RichardB44.aspx
✺═══(¯` ◕»( ☀ )« ◕´¯)═══✺ ❀✿❀ SERDECZNIE ❀✿❀ WITAM ❀✿❀ P ...
✺═══(¯` ◕»( ☀ )« ◕´¯)═══✺ ❀✿❀ SERDECZNIE ❀✿❀ WITAM ❀✿❀ PRZYJAŻŃ TO RADOŚĆ, KTÓRĄ TY MI DAJESZ.. PRZYJAŻŃ, TO UŚMIECH KTÓRY WYMIENIAMI RAZEM. PRZYJAŻŃ TO SERCE OTWARTE NA MOJE I TWOJE PROBLEMY.. PRZYJAŻŃ TO TY I JA.. NASZA PRZYJAŻŃ JEST PIĘKNA PIĘKNIEJSZA OD SŁOŃCA.. I MAM NADZIEJĘ, ŻE BĘDZIE TRWAĆ DO KOŃCA. MIŁEGO DZIONKA ❤❤⊱❖⊰❤❤ BUZIACZKI ZOSTAWIAM: ❤❤⊱❖⊰❤❤ RYSZARD ❤❤⊱❖⊰❤❤ ✺═══(¯` ◕»( ☀ )« ◕´¯)═══✺ "
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności