Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
jarek2806
  • Prezent Prezent
  • Ulubiony
    Ulubiony
  • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Jarek

widziany: 21.10.2014 17:19

  • pliki muzyczne
    1233
  • pliki wideo
    2594
  • obrazy
    136
  • dokumenty
    453

4807 plików
439,67 GB

Ukryj opis
FolderyFoldery
jarek2806
Filmy
 
Al Pacino - Movie Collection
 
Filmy o tematyce sportowej
Galeria
Prywatne
Sport
 
TV Series
 
Alphas
 
Season 1 (2011)
 
Season 2 (2012)
Burn Notice
 
CSI NY
 
Hannibal
 
Season 1 (2013)
How Its Made
 
Dream Cars (2013)
Rude Tube (2011)
Sasuke - Ninja Warrior
 
Sherlock (UK)
 
Season 1 (2010)
 
1
2
3
Season 2 (2012)
 
1
2
3
Season 3 (2014)
Spartacus - Gods of the Arena (2011)
 
Teleturnieje
 
Jeden z dziesięciu
 
Edycja 1 (1994)
Edycja 15 (1999)
Edycja 17 (1999)
Edycja 2 (1995)
Edycja 22 (1999)
Edycja 24 (2000)
Edycja 25 (2000)
Edycja 26 (2000)
Edycja 27 (2000)
Edycja 28 (2000)
Edycja 29 (2000)
Edycja 31 (2001)
Edycja 32 (2001)
Edycja 34 (2002)
Edycja 35 (2002)
Edycja 36 (2002)
Edycja 37 (2003)
Edycja 38 (2003)
Edycja 39 (2003)
Edycja 40 (2003)
Edycja 41 (2004)
Edycja 42 (2004)
Edycja 43 (2004)
Edycja 44 (2004)
Edycja 45 (2004-20 05)
Edycja 46 (2005)
Edycja 47 (2005)
Edycja 48 (2005)
Edycja 49 (2005)
Edycja 50 (2006)
Edycja 51 (2006)
Edycja 52 (2006)
Edycja 53 (2007)
Edycja 54 (2007)
Edycja 55 (2007-20 08)
Edycja 56 (2008)
Edycja 57 (2008)
Edycja 58 (2008-20 09)
Edycja 59 (2009)
Edycja 60 (2009)
Edycja 61 (2010)
Edycja 62 (2010)
Edycja 63 (2010)
Edycja 64 (2010-20 11)
Edycja 65 (2011)
Edycja 66 (2011)
Edycja 67 (2011)
Edycja 68 (2011-20 12)
Edycja 69 (2012)
Edycja 7 (1996)
Edycja 70 (2012)
Edycja 71 (2012)
Edycja 72 (2012)
Edycja 73 (2013)
Edycja 74 (2013)
Edycja 75 (2013)
Edycja 76 (2013)
Edycja 77 (2013)
Edycja 78 (2013)
Edycja 79 (2014)
Edycja 8 (1996)
Edycja 80 (2014)
Edycja 81 (2014)
Jeden z Dziesięc iu - Wielkie Finały
Jeopardy! (USA)
Najlepszy z Najlepszych
 
Edycja 1
Edycja 2
Różne
Tele Milenium (TVP2)
VaBanque - Turniej mistrzów
Wheel of Fortune (USA)
February 2014
Wipeout - Season 4 (2011)
Spring Wipeout
 
Winter Wipeout
zachomikowane
« poprzednia stronanastępna strona »
  • 85,9 MB
  • 2 lis 12 17:45
Finałowa trójka:
1.Wojciech Boguszewski 81+113=194pkt
2.Adam Maliszewski 21+111=132pkt
3.Sławomir Paprocki 72+122=194 pkt (nagroda za wygranie WF)
Nagrodę za największą liczbę punktów zdobył Hubert Wenda 242pkt.
  • 61,3 MB
  • 2 lis 12 17:36
Finałowa trójka:
1.Radosław Jaskulski 51+93=144pkt
2.Wiesław Czapla 43+121=164pkt (nagroda za największą liczbę punktów - wycieczka)
3.Stefan Kisielewski 53+92=145pkt (nagroda za wygranie WF - Renault Thalia)
  • 88,8 MB
  • 2 lis 12 17:30
Finałowa trójka:
1.Marek Krukowski 213[203+10]+202[192+10]=415pkt (obie nagrody: 40 000zł za wygranie WF + 10 000zł za najwększą liczbę punktów)
2.Anna Sowińska 193[173+20]+213[203+10]=406pkt
3.Dariusz Pietrzkiewicz 152[132+20]+142=294pkt
  • 69,8 MB
  • 2 lis 12 17:21
Finałowa trójka:
1.Dariusz Godoś 473+251=724pkt (nagroda za największą liczbę punktów)
2.Wiesław Noga 102[82+20]+143=245pkt (nagroda za wygranie WF)
3.Piotr Brych 71[41+30]+133=204pkt
  • 77,3 MB
  • 2 lis 12 17:15
Finałowa trójka:
1.Krystyna Wegner 81+151=232pkt
2.Grzegorz Datkiewicz 81+211+10=302pkt
3.Piotr Żelazko 52+183=235pkt (obie nagrody)
  • 10,5 MB
  • 2 lis 12 17:13
Finałowa trójka:
1.Rafał Gajda 161[141+20]+163=324pkt (nagroda za wygranie WF)
2.Karol Śledź 153+182=335pkt (nagroda za największą liczbę punktów)
3.Andrzej Zubala 163+122=285pkt
  • 17,7 MB
  • 2 lis 12 17:11
Finałowa trójka:
1.Stanisław Beszczyński 132[122+10]+173[163+10]=305pkt (obie nagrody)
2.Stanisław Gajos 71+202=273pkt
3.Aleksander Zioło 91+172[162+10]=263pkt
  • 18,9 MB
  • 2 lis 12 17:07
Finałowa trójka:
1.Jacek Poprawiak 223[193+30]+173=396pkt (nagroda za wygranie WF)
2.Maria Jafra 183[153+30]+163[153+10]=346pkt
3.Wojciech Praefort 222[212+10]+203=425pkt (nagroda za największą liczbę punktów)
  • 33,5 MB
  • 2 lis 12 17:04
Finałowa trójka:
1.Bohdan Waydyk 122+182[172+10]=304pkt (nagroda za wygranie WF)
2.Marcin Bytniewski 142+111=253pkt
3.Grzegorz Deszczak 82+243=325pkt (nagroda za największą liczbę punktów)
  • 26,4 MB
  • 2 lis 12 17:03
Finałowa trójka:
1.Barbara Zarębska 52+122=174pkt
2.Piotr Szkurat 62+152=214pkt
3.Piotr Bruc 181+122=303pkt (obie nagrody)
  • 120,7 MB
  • 2 lis 12 17:02
Finałowa trójka:
1.Damian Guziołek 43+152[142+10]=195pkt
2.Bogusława Soboń 91+132=223pkt (obie nagrody)
3.Jerzy Bajerski 61+143=204pkt
  • 100,5 MB
  • 2 lis 12 16:52
Finałowa trójka:
1.Andrzej Kalarus 82+232[212+20]=314pkt
2.Ewa Wyciślak 42+331[321+10]=373pkt (nagroda za największą liczbę punktów)
3.Ewa Nowicka 182+162=344pkt (nagroda za wygranie WF)
  • 112,3 MB
  • 2 lis 12 16:36
Finałowa trójka:
1.Michał Markiewicz 321[301+20]+163=484pkt (obie nagrody)
2.Jarosław Orlański 172[152+20]+153[143+10]=325pkt
3.Andrzej Dudek 192[172+20]+263[243+20]=455pkt
  • 129,5 MB
  • 2 lis 12 16:25
Finałowa trójka:
1.Andrzej Barwicki 182[172+10]+231=413pkt
2.Dominik Rauer 313[293+20]+191=504pkt (obie nagrody)
3.Danuta Czubińska 73+111=184pkt
  • 112,2 MB
  • 1 lis 12 23:56
1.Andrzej Zubala 213+132=345pkt (nagroda za największą liczbę punktów)
2.Eliza Wójcik 72+203=275pkt
3.Witold Dziuba 52+151=202pkt (nagroda za wygranie WF)
  • 72,3 MB
  • 1 lis 12 23:45
Finałowa trójka:
1.Wiesław Noga 201[171+30]+273=474pkt
2.Damian Kutek 81[51+30]+151=232pkt
3.Bogusław Łojczyk 343[333+10]+323=666pkt (obie nagrody)
  • 111,2 MB
  • 1 lis 12 23:45
Finałowa trójka:
1.Radosław Kołodziej 143[123+20]+172=315pkt
2.Marcin Kotulski 231[221+10]+152=383pkt
3.Paweł Bończyk 191+232=423pkt
  • 109,0 MB
  • 1 lis 12 23:31
Finałowa trójka:
1.Piotr Łoboda 113+172=285pkt
2.Stanisław Gajos 113+192=305pkt (nagroda za największą liczbę punktów)
3.Włodzimierz Piasecki 133[123+10]+131=264pkt (nagroda za wygranie WF)
  • 114,7 MB
  • 1 lis 12 23:24
Finałowa trójka:
1.Wiesław Chwajta 121+161=282pkt (obie nagrody)
2.Danuta Żebrowska 41+141=182pkt
3.Józef Pszczółka 42+152=194pkt
  • 111,6 MB
  • 1 lis 12 23:10
Finałowa trójka:
1.Robert Strzemieczny 61+192=253pkt
2.Stanisław Prajsnar 131+143=274pkt (obie nagrody)
3.Grażyna Zimka 81+123=204pkt
  • 89,5 MB
  • 1 lis 12 23:01
Finałowa trójka:
1.Czesław Milka 62+133=195pkt
2.Piotr Bajtlik 71+153=224pkt
3.Jakub Maniara 141+162=303pkt (obie nagrody)
  • 120,7 MB
  • 1 lis 12 22:50
Finałowa trójka:
1.Grzegorz Kwaśniak 21+121=142pkt
2.Tadeusz Orzeł 111+133=244pkt (nagroda za wygranie WF)
3.Andrzej Skieterski 72+222=294pkt (nagroda za największą liczbę punktów)
  • 72,2 MB
  • 1 lis 12 22:36
Finałowa trójka:
1.Jakub Zaryński 102+151=253pkt
2.Andrzej Cegiełka 132+182=314pkt
3.Mariusz Małgorzaciak 133[123+10]+192=325pkt (obie nagrody)
  • 80,5 MB
  • 1 lis 12 22:34
Finałowa trójka:
1.Zbigniew Polański 101+111=212pkt (nagroda za wygranie WF)
2.Zdzisław Kwaśnik 21+131=152pkt
3.Bogusław Majewski 82+152=234pkt (10000zł za największą liczbę punktów)
  • 82,5 MB
  • 1 lis 12 22:23
Finałowa trójka:
1.Sławomir Dywański 61+101=162pkt
2.Jacek Kłosiński 102+122=233pkt
3.Wojciech Pluta 102+121=203pkt (nagroda za wygranie WF)
Nagrodę za największą liczbę punktów zdobył Piotr Bruc 293pkt.
  • 77,5 MB
  • 1 lis 12 22:19
Finałowa trójka:
1.Marek Krukowski 121[101+20]+123=244pkt
2.Jerzy Grygiel 281[271+10]+192=473pkt (obie nagrody)
3.Marek Mijał 121[111+10]+141=262pkt
« poprzednia stronanastępna strona »
  • Pobierz folder
  • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
  • dokumenty
    0
  • obrazy
    0
  • pliki wideo
    52
  • pliki muzyczne
    0

56 plików
4,81 GB

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności