zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
jarek2806
  • Prezent Prezent
  • Ulubiony
    Ulubiony
  • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Jarek

widziany: dzisiaj o 09:10

  • pliki muzyczne
    746
  • pliki wideo
    7661
  • obrazy
    100
  • dokumenty
    720

9631 plików
3668,47 GB

Ukryj opis
FolderyFoldery
jarek2806
Filmy
 
Al Pacino - Movie Collection
 
Filmy o tematyce sportowej
Ponad 5555 różnych filmów
Galeria
Prywatne
Sport
 
TV Series
 
Alphas
 
Season 1 (2011)
 
Season 2 (2012)
Burn Notice
 
CSI NY
 
Hannibal
 
Season 1 (2013)
How Its Made
 
Dream Cars (2013)
Rude Tube (2011)
Sherlock (UK)
 
Season 1 (2010)
 
1
2
3
Season 2 (2012)
 
1
2
3
Season 3 (2014)
Spartacus - Gods of the Arena (2011)
 
Teleturnieje
 
Jeden z dziesięciu
 
Edycja 1 (1994)
Edycja 15 (1999)
Edycja 17 (1999)
Edycja 2 (1995)
Edycja 22 (1999)
Edycja 24 (2000)
Edycja 25 (2000)
Edycja 26 (2000)
Edycja 27 (2000)
Edycja 28 (2000)
Edycja 29 (2000)
Edycja 31 (2001)
Edycja 32 (2001)
Edycja 34 (2002)
Edycja 35 (2002)
Edycja 36 (2002)
Edycja 37 (2003)
Edycja 38 (2003)
Edycja 39 (2003)
Edycja 40 (2003)
Edycja 41 (2004)
Edycja 42 (2004)
Edycja 43 (2004)
Edycja 44 (2004)
Edycja 45 (2004-20 05)
Edycja 46 (2005)
Edycja 47 (2005)
Edycja 48 (2005)
Edycja 49 (2005)
Edycja 50 (2006)
Edycja 51 (2006)
Edycja 52 (2006)
Edycja 53 (2007)
Edycja 54 (2007)
Edycja 55 (2007-20 08)
Edycja 56 (2008)
Edycja 57 (2008)
Edycja 58 (2008-20 09)
Edycja 59 (2009)
Edycja 60 (2009)
Edycja 61 (2010)
Edycja 62 (2010)
Edycja 63 (2010)
Edycja 64 (2010-20 11)
Edycja 65 (2011)
Edycja 66 (2011)
Edycja 67 (2011)
Edycja 68 (2011-20 12)
Edycja 69 (2012)
Edycja 7 (1996)
Edycja 70 (2012)
Edycja 71 (2012)
Edycja 72 (2012)
Edycja 73 (2013)
Edycja 74 (2013)
Edycja 75 (2013)
Edycja 76 (2013)
Edycja 77 (2013)
Edycja 78 (2013)
Edycja 79 (2014)
Edycja 8 (1996)
Jeden z Dziesięc iu - Wielkie Finały
Jeopardy! (USA)
 
2014
Febru ary 2014
 
20 14 Co ll eg e Ch am pi on sh ip
Ba tt le of th e De ca de s- 19 80 s We ek
Janua ry 2014
March 2014
Ba tt le of th e De ca de s - 19 90 s We ek
Najlepszy z Najlepszych
 
Edycja 1
Edycja 2
Różne
Tele Milenium (TVP2)
Tylko Ty - TVP2 (2014)
VaBanque - Turniej mistrzów
Wheel of Fortune (USA)
February 2014
The Michael J.Fox Show
 
Season 1 (2013)
Wipeout - Season 4 (2011)
Spring Wipeout
 
Winter Wipeout
zachomikowane
Ostatnio pobierane pliki Ostatnio pobierane pliki
Jeden z Dziesięciu E77-2 Mirosław Gutknecht 43pkt.mp4 play
Finałowa trójka: 1.Dorota Kapustyńska 52pkt 2.Jerzy ...
Jeden z Dziesięciu - Wielki Finał 1 edycji - Jacek Gawrych 41123164pkt 1994.mp4 play
Finałowa trójka: 1.Andrzej Horecki 23+113=136pkt 2.Tad ...
Jeden z Dziesięciu E74-16 Ryszard Baczewski 131pkt.mp4 play
Finałowa trójka: 1.Walery Pass 101pkt 2.Piotr Szafał ...
Jeden z Dziesięciu E74-12 Tadeusz Templewicz 182pkt.mp4 play
Finałowa trójka: 1.Tadeusz Templewicz 182pkt 2.Karol ...
Jeden z Dziesięciu E74-14 Robert Komperda 71pkt.mp4 play
Finałowa trójka: 1.Szymon Gasz 41pkt 2.Magdalena Domż ...
Jeden z Dziesięciu E74-17 Waldemar Duda 41pkt.mp4 play
Finałowa trójka: 1.Julia Szymczak 42pkt 2.Jan Turski ...
« poprzednia stronanastępna strona »
  • 102,2 MB
  • 24 lis 13 20:51
Finałowa trójka:
1. Tadeusz Mazurkiewicz 91+241=332pkt (wycieczka do doliny krzemowej)
2. Aleksander Borowski 111+191=302pkt (nagroda za wygranie WF - Renault Thalia)
3. Paweł Siuda 81+151=232pkt
  • 44,4 MB
  • 24 lis 13 20:50
Finałowa trójka:
1.Paweł Koprowski 132(112+20)+123=255pkt
2.Jerzy Dolata 81(71+10)+111=192pkt
3.Zbigniew Glapa 183(163+20)+182=365pkt (samochód)
Maria Jafra 433pkt (wycieczka)
  • 44,9 MB
  • 24 lis 13 20:50
Finałowa trójka:
1.Anna Rychlicka 52+133=185pkt (samochód)
2.Jan Raducha 111+81=192pkt
3.Andrzej Milewski 112+163=275pkt (wycieczka)
  • 90,0 MB
  • 24 lis 13 20:25
Finałowa trójka:
1.Andrzej Winiarski 42+142=184pkt
2.Paweł Piechowiak 82+91=173pkt
3.Grażyna Klimowicz-Bożko 192+161=353pkt (obie nagrody)
  • 98,7 MB
  • 3 lis 13 15:00
Finałowa trójka:
1. Dominik Rauer 443[413+30]+391[371+20]=834pkt (obie nagrody)
2. Aleksander Arcimowicz 11+163=174pkt
3. Sławek Burkusz 72+141=243pkt
  • 374,4 MB
  • 3 lis 13 15:00
Finałowa trójka:
1. Adam Rogoń 62+151=213pkt
2. Miłosz Młynarz 162(152+10)+192(182+10)=354pkt
3. Jarosław Kubik 251(231+20)+283=534pkt (obie nagrody)
  • 101,6 MB
  • 3 lis 13 14:12
Finałowa trójka:
1.Stanisław Beszczyński 132[122+10]+173[163+10]=305pkt (obie nagrody)
2.Stanisław Gajos 71+202=273pkt
3.Aleksander Zioło 91+172[162+10]=263pkt
  • 96,6 MB
  • 3 lis 13 14:12
Finałowa trójka:
1.Rafał Gajda 161[141+20]+163=324pkt (nagroda za wygranie WF)
2.Karol Śledź 153+182=335pkt (nagroda za największą liczbę punktów)
3.Andrzej Zubala 163+122=285pkt
  • 95,1 MB
  • 17 cze 13 14:06
Finałowa trójka:
1. Adam Rogoń 62+151=213pkt
2. Miłosz Młynarz 162[152+10]+192[182+10]=354pkt
3. Jarosław Kubik 251[231+20]+283=534pkt (obie nagrody)
  • 98,7 MB
  • 11 maj 13 13:17
Finałowa trójka:
1.Waldemar Pieńkowski 153[143+10]+201[191+10]=354pkt (obie nagrody)
2.Bogusława Soboń 122[112+10]+143=265pkt
3.Ryszard Baczewski 123[103+20]+131=254pkt
  • 98,1 MB
  • 5 maj 13 14:48
Finałowa trójka:
1.Jakub Gach 243[223+20]+212[192+20]=455pkt (obie nagrody)
2.Jarosław Małyszko 62[52+10]+133=195pkt
3.Jacek Gawrych 142[132+10]+253[233+20]=395pkt
  • 85,2 MB
  • 18 sty 13 23:39
Finałowa trójka:
1.Barbara Zarębska 52+122=174pkt
2.Piotr Szkurat 62+152=214pkt
3.Piotr Bruc 181+122=303pkt (obie nagrody)
  • 73,7 MB
  • 6 sty 13 18:20
Finałowa trójka:
1.Jacek Poprawiak 223[193+30]+173=396pkt (nagroda za wygranie WF)
2.Maria Jafra 183[153+30]+163[153+10]=346pkt
3.Wojciech Praefort 222[212+10]+203=425pkt (nagroda za największą liczbę punktów)
  • 92,6 MB
  • 5 sty 13 16:38
Finałowa trójka:
1.Tomasz Guzek 312[282+30]+213=525pkt (obie nagrody: samochód + wycieczka)
2.Krzysztof Gliński 171[151+20]+282=453pkt
3.Bohdan Ligman 162[132+30]+153=315pkt
  • 5,0
  • 100,5 MB
  • 29 gru 12 17:13
Finałowa trójka:
1.Małgorzata Klincewicz 62+92=154pkt
2.Michał Haładyj 103+111=214pkt (obie nagrody)
3.Janusz Ryciak 81+132=213pkt

1 komentarz

  • 91,2 MB
  • 6 gru 12 16:51
Finałowa trójka:
1.Marian Gorgoń 243+233=476pkt (10000zł za największą liczbę punktów)
2.Adam Różycki 211[201+10]+191=402pkt (nagroda za wygranie WF)
3.Bartosz Lewandowski 82[72+10]+122=204pkt
  • 73,2 MB
  • 2 lis 12 18:52
Finałowa trójka:
1.Andrzej Horecki 23+113=136pkt
2.Tadeusz Jurek 62+122=184pkt
3.Jacek Gawrych 41+123=164pkt (nagroda za wygranie WF)
Nagrodę za największą liczbę punktów zdobył Janusz Chwałek 192pkt.
  • 73,3 MB
  • 2 lis 12 18:45
Finałowa trójka:
1.Piotr Żelazko 81+142=223pkt
2.Jan Małek 172+112=284pkt (obie nagrody)
3.Anna Pawłowska 31+152=183pkt
  • 94,2 MB
  • 2 lis 12 18:37
Finałowa trójka:
1.Wiesław Bejda 122+173=295pkt (obie nagrody)
2.Kazimierz Dominiak 81+172=253pkt
3.Waldemar Paradowski 11+191=202pkt
  • 66,1 MB
  • 2 lis 12 18:28
Finałowa trójka:
1.Tomasz Niechoda 111+182=293pkt (obie nagrody)
2.Tadeusz Bochiński 61+112=173pkt
3.Jakub Makuch 62+113=175pkt
  • 78,3 MB
  • 2 lis 12 18:18
Finałowa trójka:
1.Tadeusz Kurak 153+202=355pkt (obie nagrody)
2.Stefan Uss 51+121=172pkt
3.Cezary Gawlik 31+111=142pkt
  • 77,3 MB
  • 2 lis 12 18:11
Finałowa trójka:
1.Grzegorz Chrzanowski 182[152+30]+182=364pkt
2.Andrzej Dudek 242[222+20]+133=375pkt (obie nagrody)
3.Helena Biel 71[61+10]+183=254pkt
  • 107,4 MB
  • 2 lis 12 18:03
Finałowa trójka:
1.Stanisław Słowik 53+131=184pkt (nagroda za wygranie WF)
2.Marek Kowalczyk 62+133=195pkt
3.Damian Franosz 21+163[153+10]=184pkt
Nagrodę za największą liczbę punktów zdobył Jarosław Orlański 221pkt.
  • 80,9 MB
  • 2 lis 12 17:53
Finałowa trójka:
1.Piotr Karski 71+122=193pkt (obie nagrody)
2.Janusz Kornacki 52+93=145pkt
3.Marek Jaworski 23+102=125pkt
  • 85,9 MB
  • 2 lis 12 17:45
Finałowa trójka:
1.Wojciech Boguszewski 81+113=194pkt
2.Adam Maliszewski 21+111=132pkt
3.Sławomir Paprocki 72+122=194 pkt (nagroda za wygranie WF)
Nagrodę za największą liczbę punktów zdobył Hubert Wenda 242pkt.
  • 61,3 MB
  • 2 lis 12 17:36
Finałowa trójka:
1.Radosław Jaskulski 51+93=144pkt
2.Wiesław Czapla 43+121=164pkt (nagroda za największą liczbę punktów - wycieczka)
3.Stefan Kisielewski 53+92=145pkt (nagroda za wygranie WF - Renault Thalia)
  • 88,8 MB
  • 2 lis 12 17:30
Finałowa trójka:
1.Marek Krukowski 213[203+10]+202[192+10]=415pkt (obie nagrody: 40 000zł za wygranie WF + 10 000zł za najwększą liczbę punktów)
2.Anna Sowińska 193[173+20]+213[203+10]=406pkt
3.Dariusz Pietrzkiewicz 152[132+20]+142=294pkt
  • 69,8 MB
  • 2 lis 12 17:21
Finałowa trójka:
1.Dariusz Godoś 473+251=724pkt (nagroda za największą liczbę punktów)
2.Wiesław Noga 102[82+20]+143=245pkt (nagroda za wygranie WF)
3.Piotr Brych 71[41+30]+133=204pkt
  • 77,3 MB
  • 2 lis 12 17:15
Finałowa trójka:
1.Krystyna Wegner 81+151=232pkt
2.Grzegorz Datkiewicz 81+211+10=302pkt
3.Piotr Żelazko 52+183=235pkt (obie nagrody)
« poprzednia stronanastępna strona »
  • Pobierz folder
  • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
  • dokumenty
    0
  • obrazy
    0
  • pliki wideo
    47
  • pliki muzyczne
    0

51 plików
4,37 GB

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności