zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Ukryta miłość odc 162.avi

ivcia212 / Ukryta Miłość / Ukryta miłość-telenowela / Ukryta miłość odc 162.avi
Download: Ukryta miłość odc 162.avi

164,44 MB

Długość filmu: 42 min

0,0 / 5  (0 głosów)
Patricio, Luciana i Rodrigo planują powstrzymać Roselenę i Borisa przed popełniem szaleństwa. Brígida przestaje pracować dla Gali na własne życzenie. Aldo mówi Maximinowi o przekrętach Lastry i Ivana. Maximino wyraża zgodę na wniesienie przeciwko nim oskarżenia. Roselena widzi na swoich dłoniach stygmaty i zaczyna się modlić. Luciana uprzedza Lorenza o planach Roseleny i Borisa. Chuy zarzuca Chelo, że ukrywa się przed Rodrigiem. Aquiles umiera. Luciana martwi się, bo jak dotąd Rodrigowi nie udało się znaleźć Chelo. Procopio zawiadamia Magdę i Paz o śmierci Aquilesa. Maximino pokazuje Vicky lokal, w którym będzie mogła otworzyć swój salon kosmetyczny. Claudio przedstawia wszystkim Oscara jako swojego nowego wspólnika. Violeta przekazuje Lucianie wiadomość o śmierci Aquilesa. Podczas pogrzebu Aquilesa Procopio mówi wszystkim mieszkańcom, że zmarły zwalnia z długu wszystkich, którzy byli mu coś winni. Mieszkańcy San Francisco El Alto cieszą się. Procopio wznosi wiwat na cześć zmarłego.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Ukryta miłość odc.001.avi play
Galdino wyjaśnia Aquilesowi, że susza znisczyła jego pla ...
Galdino wyjaśnia Aquilesowi, że susza znisczyła jego plantację i nie ma za co wykupić swojej hipoteki. Zapowiada jednak, że sprzeda traktor i odda mu pożyczkę co do grosza. Zarządca śmieje się, że nigdy nie dostanie wystarczająco pieniędzy, aby pokryć swoje długi i radzi mu, aby się nie śpieszył, bo wszystko da się załatwić. Prosi, aby mu zaufał. Rodrigo i Patricio przyjeżdżają do miasteczka, aby wybrać się na wspinaczkę skalną. Roselena martwi się, że coś złego może stać się jej ukochanym synom. Gala uspokaja ją i oświadcza, że jak zwykle przesadza. Aquilles zleca Procopio ważne zadanie. Luciana pociesza ojca. Nagle pojawia się miejscowa czarownica Sabina. Przepowiada Galindo, że czeka go wiele wylanych łez. Rodrigo i Patricio rozmawiają o wejściu na górę z trudniejszej strony. Starszy brat przypomina Patricio, że góry mogą być bardzo niebezpieczne i należy być ostrożnym. Galdino wyznaje Paz, że od kilkunastu miesięcy jest na kredycie u Aquillesa, który ma akty własności ich domu i ziem. Kobieta zapewnia męża, że pokonają problemy i wkrótce wyjdą na prosto. Galdino uważa, że nadszedł czas, aby Luciana poznała prawdę. Nie chce, aby córka płaciła za jego błędy. Paz z ciężkim sercem godzi się z decyzją męża. Procopio podkłada ogień pod plantację Galdino. Roselena trwoży o życie syna. Uważa, że Patricio na zbyt chce dorównać bratu i nie myśli rozsądnie. Maximino uważa, że żona jak zwykle przesadza. Galdino idzie na pole i orientuje się, że ktoś podpalił jego plantację. Mężczyzna dostaje ataku serca. Luciana biegnie ojcu na pomoc. Rodrigo i Patricio wspinają się. Są już blisko szczytu góry, kiedy nagle zacisk puszcza i chłopak spada w przepaść…
Ukryta miłość odc.002.avi play
Patricio spada, ale lina nie dopuszcza do upadku. Nieste ...
Patricio spada, ale lina nie dopuszcza do upadku. Niestety, jej szarpnięcie powoduje, że chłopak łamie kręgosłup. Galdino prosi córkę, aby odszukała Rosę Torres Landa i umiera. Pojawia się Sabina. Uprzedza Lucianę, że dopiero rozpoczęła przelewać łzy. Rodrigo dzwoni do ojca i informuje go o wypadku brata. Dodaje, że Patricio zostaje transportowany do szpitala w Chihuahua. Maximo upiera się, nie bacząc na zagrożenie życia, aby syn został przeniesiony do szpitala w stolicy. Zrozpaczona Roselena obwinia męża o tragedię, która spotkała jej rodzinę. Hannah rozmawia z Matilde. Nie rozumie, dlaczego matka tak postępuje. Niania tłumaczy jej, że jedyne czego Roselena pragnie to ich bezpieczeństwa. Luciana pyta matki, kim jest Rosa Torres Landa. Paz okłamuje córkę, że nie ma pojęcia. Dr Diez uprzedza Rodrigo, że operacja Patricio może potrwać nawet kilka godzin. Maximino wyładowuje swoją złość na synu. Zarzuca mu, że nie posłuchał jego rozkazu i zostawił brata w Chihuahua. Zapowiada, że jeśli Patricio umrze będzie to wyłącznie jego wina. Aquiles pojawia się na czuwaniu za Galdino. Uświadamia Paz, że teraz ona będzie musiała spłacić długi męża. Rozgoryczona Luciana wpada w złość. Pyta się pożyczkodawcy, czy ma mu oddać pieniądze w tym momencie. Kiedy Aquiles zaprzecza, dziewczyna każe mu przestać zadręczać matkę i wyrzuca go za drzwi. Aquiles informuje Lucianę, że musi z nią porozmawiać. Magdalena włącza się do rozmowy. Oznajmia Aquilesowi, że to, że nie ma z nimi już Galdino, nie znaczy, że nie ma kto bronić Paz i jej rodziny. Tuż przed wyjściem Aquiles oświadcza zebranym, że ostatnią wolą Galdino było, aby Luciana została jego żoną. Dziewczyna nie wierzy, że ojciec mógł oddać jej rękę, bez uzgodnienia z nią. Aquiles proponuje, że jeśli zostanie jego żoną, umorzy wszystkie długi jej rodziny. Luciana kategorycznie odmawia. Lorenzo wyrzuca siłą oszusta z domu. Aquiles zawiadamia ich, że w takim razie przejmuje ich dom.
Ukryta miłość odc.003.avi play
Doktor Diez informuje rodzinę Patricio, że chłopak przeż ...
Doktor Diez informuje rodzinę Patricio, że chłopak przeżył operację. Niestety, będzie sparaliżowany pasa w dół. Roselena i Maximo są w szoku. Charito radzi Lucianie, aby przemyślała propozycję Aquilesa. Uświadamia jej, że mężczyzna jest bogaty i stary, więc na pewno nie pozostało mu za dużo czasu. Magdalena jest pewna, że Galdino nie obiecał ręki córki staremu pożyczkodawcy. Luciana także wie, że Aquiles kłamał, ale świadoma jest tego, że nie może im odebrać dom. Aquiles pokazuje Procopio akt własności domu i ziem Galdino. Jest przekonany, że dzięki temu już wkrótce Luciana zostanie jego żoną. Maximo obiecuje żonie, że nie pogodzą się z diagnozą lekarską i załatwią Patricio najlepszych specjalistów, którzy ponownie postawią go na nogi. Gala włącza się do rozmowy. Pyta lekarza, czy jest terapia, która dałaby jakieś nadzieję dla przyszłego szwagra. Doktor Diez zaprzecza. Radzi, aby rodzina chłopaka pogodziła się z tym, że Patricio już nigdy nie stanie na nogi. Aquiles ponownie nachodzi Lucianę. Dziewczyna obiecuje mu, że odda mu wszystko co do grosza i przypomina, że dom nadal należy do niej i nie jest on mile widzianym gościem. Lorenzo oznajmia, że sprzedadzą, co będzie trzeba, aby zwrócić mu dług. Aquiles drwi z chłopaka. Uświadamia mu, że jedynie dom stanowi jakąkolwiek wartość. Na koniec nazywa go „szwagrem”. Magdalena zaprasza Paz i jej rodzinę do swojego domu. Wie, że teraz, kiedy Luciana odrzuciła zaloty Aquilesa, on zrobi wszystko, aby się na nich zemścić. Doktor Diez oznajmia Rodrigo, że jego brat zaczął pytać, dlaczego nie czuje nóg. Uważa, że nadszedł czas, aby powiedzieć chłopakowi prawdę. Rodrigo bierze na siebie ciężar rozmowy z bratem. Patricio wpada w histerię, wiedząc, że nigdy już nie stanie na nogi. Rodrigo przeprasza, że z jego powodu spotkała go taka tragedia. Serapio przekazuje Lorenzo piecze nad zakładem pogrzebowym i informuje go, że wyjeżdża na wakacje do Acapulco. Procopio, na polecenie Aquilesa, sabotuje sprzedaż produktów gliniarskich Luciany. Dziewczyna ma ochotę iść z awanturą do starego nagabywacza. Postanawia jechać do Santa Lucia, aby tam sprzedawać swoje produkty.
Ukryta miłość odc.004.avi play
Aquiles porywa Lucianę. Grozi dziewczynie, że jeśli nie ...
Aquiles porywa Lucianę. Grozi dziewczynie, że jeśli nie będzie mu posłuszna, jej bratu może przytrafić się coś złego. Ariche zawiadamia władze o porwaniu Luciany. Policja przybywa na czas i wybawia dziewczynę z opresji, która była już o krok od poślubienia Aquilesa. Patricio wraca do domu. Rodzice postanawiają przerobić gabinet na pokój syna. Chłopak oświadcza, że chce zająć swoją dawną sypialnię i zapowiada, że zostanie tam do końca swoich dni. Gala obawia się, że wypadek Patricio wpłynie negatywnie na jej związek z Rodrigo. Maximo uświadamia jej, że w tym momencie sparaliżowany syn jest dla wszystkich najważniejszy. Radzi, aby nie działała w afekcie i nie naciskała Rodrigo na nic. Aquiles trafia do aresztu, ale szybko z niego wychodzi. Po wyjściu na wolność wysyła Paz nakaz eksmisji. Lorenzo sprzedaje traktor, aby mieć na część długu dla Aquilesa. Za namową Fabiana idzie do kantyny, aby postawić pieniądze i zgarnąć więcej. Początkowo, szczęście mu dopisuje, ale koniec końców wychodzi z niczym. Rodrigo wyznaje Gali, że kłopoty w pracy i wypadek Patricio to za dużo jak na jeden raz. Narzeczona radzi mu, aby odetchnął, pomyślał o czymś innym – na przykład o ich ślubie. Magdalena uświadamia Aquilesowi, że są ludzie, którzy zawsze wyciągną pomocną dłoń do Paz i jej rodziny, a on pomimo, że ma pieniądze jest sam jak pies. Rodzina Luciany wspólnie podejmuje decyzję, że najlepiej będzie, jak wyjedzie z miasteczka. Magdalena proponuje, aby pojechała do stolicy i zatrzymała się u jej córki, Violety. Luciana żegna się z rodziną i przyjaciółmi. W drodze na stację córka Paz natyka się na Sabinę. Znachorka uprzedza ją, że w stolicy znajdzie swoje przeznaczenie, ale wyleje przy tym bardzo wiele łez.
Ukryta miłość odc.005.avi play
Ariche żegna się z Lucianą na stacji. Dziewczyna odwraca ...
Ariche żegna się z Lucianą na stacji. Dziewczyna odwraca się, aby wsiąść do pociągu i wpada na Rodrigo. Speszona zamienia z nim kilka słów i ucieka do pociągu. Roselena żali się ojcu Honest na męża. Uważa, że Maximo za bardzo rozpuścił jej dzieci i pozwala im na wszystko. Duchowny stara się jej wytłumaczyć, że nie na czas na wzajemne obwinianie się. Uświadamia jej, że Rodrigo już ma wystarczające poczucie winy. Radzi, aby podeszła w tym trudnym momencie do rodziny z miłością, cierpliwością, życzliwością i zrozumieniem. Constanza wspiera Roselenę w trudnych chwilach. Wyjaśnia jej, że Patricio potrzebuje czasu, aby pogodzić się z tym, co go spotkało. Procopio informuje Aquilesa, że Luciana wyjechała z miasteczka i nikt nie ma pojęcią dokąd. Rodrigo opowiada bratu, że on i Gala zaręczyli się, ale nie ustalili jeszcze daty ślubu. Dodaje, że nie jest obecnie w nastroju na planowanie żadnych przyjęć. Patricio prosi go, aby nie zważał na niego. Każe mu realizować swoje plany i nie cierpieć za nich dwóch. Rodrigo ponownie przeprasza brata za to co go spotkało. Patricio stara wytłumaczyć się mu, że nie ponosi winy za jego wypadek. Dorosły jest i sam chciał wspinać się na górę. Julieta naciska na córkę, aby ustaliła jak najszybciej datę ślubu z Rodrigo. Przypomina jej, że po wypadku Patricio, Rodrigo na pewno będzie jedynym spadkobiercą fortuny Torres Landa i pojawi się niejedna karierowiczka, która będzie chciała go uwieść. Aquiles każe Procopio dowiedzieć się, gdzie jest Luciana. Uprzedza go, że jeśli nie zdobędzie dla niego informacji, zginie. Julieta odwiedza Roselenę i Maximo. Opowiada o swoich podróżach i o tym, że wróciła do kraju po tym, jak dowiedziała się, że Rodrigo i Gala zaręczyli się. Roselena nie kryje swojego zdziwienia. Syn nic im nie mówił, że ma zamiar ożenić się z Galą.
Ukryta miłość odc.006.avi play
Wszyscy wznoszą toast za zaręczyny Gali i Rodrigo. Jana ...
Wszyscy wznoszą toast za zaręczyny Gali i Rodrigo. Jana współczuje bratu przyszłej żony. Violeta wraca do domu i znajduje przed swoimi drzwiami Lucianę. Przyjaciółka jest zdziwiona, widząc córkę Magdy wyzywająco ubraną i umalowaną. Pyta, czy tak ubierają się pielęgniarki w stolicy. Violeta śmiejąc się, odpowiada, że nie jest pielęgniarką. Wyjaśnia jej, że życie w stolicy nie należy do najłatwiejszych. Przyznaje się Lucianie, że od miesięcy okłamuje matkę, mówiąc jej, że pracuje jako pielęgniarka w szpitalu, kiedy tak naprawdę jest kelnerką w nocnym klubie. Aquiles jest wściekły, że na nic mu odebranie domu Paz i jej rodzinie, skoro stracił Lucianę. Zapowiada, że zrobi wszystko, aby dowiedzieć się, gdzie dziewczyna wyjechała. Rodrigo opowiada bratu o spotkaniu z Lucianą na dworcu kolejowym. Maximino ponownie obarcza syna winą za wypadek jego brata. Zmęczony Rodrigo wykrzykuje mu, że oddałby wszystko, żeby tylko to on uległ wypadkowi, a nie Patricio. Luciana jest przybita faktem, że przez cały dzień nie znalazła pracy. Violeta wyznaje jej, że odczuła to na własnej skórze jakiś czas temu. Każe przyjaciółce umyć się, wyszykować, pożycza jej ubranie i zabiera do swojego szefa. Jest przekonana, że da on Lucianie pracę w klubie. Rodrigo i Gala rozmawiają o swojej przyszłości. Mężczyzna snuje plany o posiadaniu czwórki dzieci, a narzeczona przypomina mu, że nawet nie ustalili jeszcze daty ślubu. Rodrigo proponuje, aby sama ją wybrała. Szef Violety zatrudnia Lucianę jako sprzątaczkę w damskiej toalecie. W klubie dziewczyna natyka się na Rodrigo.
URPEA 007.avi play
Violeta radzi Lucianie, jak ma zachowywać się przy klien ...
Violeta radzi Lucianie, jak ma zachowywać się przy klientach. Przyjaciółka wyznaje jej, że w klubie jest mężczyzna, którego zna i pokazuje jej Rodrigo. Violeta przypomina jej, aby nie mierzyła za wysoko. Aquiles podejrzewa, że Luciana wyjechała do stolicy i zamieszkała z Violetą. Każe Procopio dowiedzieć się, gdzie mieszka córka Magdy. Ivan pokazuje zdjęcie Luciany swojemu stałemu klientowi Lastrze, a ten chce, aby ją do niego przysłał. Mężczyzna osacza Lucianę, ale dziewczyna daje mu jasno do zrozumienia, że nie chce mieć z nim nic wspólnego. Również Rodrigo, któremu kelnerka w klubie wydaje się znajoma szuka dziewczyny. Zazdrosna Gala podąża za nim. Kiedy widzi go z Lucianą, wtrąca się do rozmowy i oznajmia, że jej narzeczony jest niezadowolony z tego, w jaki sposób ich obsługuje. Roselena nie pochwala tego, że Gala jest rozwódką. Maximino przypomina jej, że wiedzieli o tym, jak tylko Rodrigo zaczął spotykać się z kobietą. Dodaje, że syn jest jedyną osobą, której powinien przeszkadzać fakt, że żeni się z rozwódką. Roselena zauważa, że Gala i Julieta za wszelką cenę pragną dostać się do ich rodziny. Lastra napastuje Lucianę. Dziewczyna ucieka i wpada w ramiona Rodrigo. Mężczyzna staje w jej obronie i bije napastnika. Gala jest oburzona, że narzeczony zostawił ją samą, aby stanąć w obronie obcej kelnerki. Pojawia się policją. Lastra podrzuca Lucianie portfel, a następnie oskarża ją o kradzież, aby wyjść na ofiarę. Urażona dziewczyna policzkuje napastnika. Aferze przygląda się obecny w klubie adwokat Claudio, który będąc świadkiem niesprawiedliwości wobec dziewczyny, postanawia podjąć się jej obrony. Uprzedza Lastrę, aby dał Lucianie spokój, bo inaczej oskarży go o próbę gwałtu. Nieznajomy obiecuje Lucianie, że od tej pory będzie jej bronił. Ciekawa Violeta pyta Claudio, dlaczego stanął w obronie jej przyjaciółki, skoro jej nie zna. Mężczyzna odpowiada, że mógł mieć taką córkę. Aquiles kolejny raz uświadamia sobie, że na nic mu akty własności domu i ziem Galdino, skoro nie ma jego córki. Luciana myśli o Rodrigo. W innej części miasta mężczyzna wspomina spotkanie z Lucianą.
URPEA 008.avi play
Patricio wypytuje brata o siniaki. Rodrigo opowiada mu o ...
Patricio wypytuje brata o siniaki. Rodrigo opowiada mu o zajściu w barze. Mężczyzna jedzie do baru, aby porozmawiać z właścicielem. Ivan wmawia mu, że Luciana jest perfidną złodziejką, która kokietowała Lastrę, aby go okraść. Zapowiada, że wkrótce trafi do więzienia. Po jego wyjściu okłamuje Lucianę, że Rodrigo pytał o cenę za noc z nią. Luciana zapowiada Violecie, że nie ma zamiaru wracać do klubu. Przyjaciółka rozumie ją, ale przypomina, że musi dokładać się do czynszu, a także wspierać finansowo matkę. Estela informuje Lucianę, że dzwonił jej brat, aby poinformować, że Paz złamała rękę. Gala wypytuje narzeczonego, czy naprawdę chce ją poślubić. Rodrigo odpowiada twierdząco. Kobieta przypomina mu, że w dalszym ciągu nie ma pierścionka zaręczynowego. Uprzedza, że wyznaczy datę ślubu, dopiero jak na jej palcu zabłyśnie jakiś kamień. Matilde odwiedza Estelę i poznaje Lucianę. Postanawia przedstawić ją swojej Pani i załatwić pracę dla dziewczyny. Luciana i Matilde idą do rezydencji Torreslanda. Matilde prosi Lucianę, aby zaczekała na nią na zewnątrz. Chwilę potem do domu wraca ze szkoły Jana. Prosi dziewczynę, aby pomogła jej z książkami. Roselena wpada w furię, widząc Lucianę w domu. Jana staje w obronie dziewczyny i wyjaśnia matce, że poprosiła ją o pomoc z książkami. Brigida uświadamia swojej Pani, że powinna zatrudnić Lucianę. Będzie miała u niej przysługę do odebrania, a dodatkowo może mało jej płacić. Jana pyta brata, czy naprawdę kocha Galę. Rodrigo zapewnia, że tak, ale siostra nie wydaje się być o tym przekonana. Na koniec dodaje, że nie chce mieć takiej bratowej jak Gala. Roselena zatrudnia Lucianę na próbę. Kobieta idzie do Patricio i oświadcza mu, że zatrudniła nową pomoc i tylko od niego będzie zależało, czy dziewczyna zostanie, czy nie. Syn wykrzykuje, że nikogo nie chce i jedynie mogą się nim zajmować Matilde i Brigida. Brigida drwi z Luciany, że nie popracuje długo, bo nie zna się na swojej pracy. Luciana zanosi Rodrigo kurtkę i zostaje rozpoznana.
URPEA 009.avi play
Brigida zauważa, że Luciana jest zauroczona Rodrigo. Rob ...
Brigida zauważa, że Luciana jest zauroczona Rodrigo. Robi kąśliwe uwagi i przypomina, że Roselena zatrudniła ją jedynie na próbę. Matilde uspokaja ją i zapewnia, że Patricio na pewno ją pokocha. Aquiles opłaca Paz wizytę u lekarza. Mężczyzna chce zyskać w oczach rodziny Luciany i samej dziewczyny. Luciana komentuje Matilde, że Roselena ma miłą twarz, ale jest bardzo zgorzkniała. Służąca wyjaśnia jej, że jej pani to dobra kobieta, ale przyszło jej poznać ją w nietypowych okolicznościach, kiedy umiera z troski o syna. Luciana zanosi Patricio śniadanie. Chłopak ją rozpoznaje i wzrusza się. Służąca przyznaje się, że jest dziewczyną, której obiecał sprowadzić mechanika i tego nie zrobił. Rodrigo rozmawia z bratem o nowej pracownicy. Oboje są zdania, że Luciana jest urocza. Lastra spotyka się z Ivanem. Każe mu namierzyć Lucianę. Mówi, że musi dostarczyć jej wezwanie na przesłuchanie. Zapowiada, że znalazł adwokata, który pomoże mu wsadzić dziewczynę za kratki na jakiś czas. Mecenas Barrera spotyka się z Claudio. Opowiada mu o swoim nowym zadaniu: wsadzeniu niewinnej dziewczyny za kratki. Claudio jest zdezorientowany. Pyta kolegi, dlaczego przyjął takie zlecenie, skoro wie, że oskarżona nie ponosi winy. Barrera tłumaczy mu, że dostanie za to sporo pieniędzy, bo jego klient jest bardzo bogaty. Claudio kontaktuje się z Violetą. Prosi ją, aby powiedziała Lucianie, żeby się do niego odezwała. Trwa przyjęcie zaręczynowe Gali i Rodrigo. Przyszła panna młoda poniża Lucianę. Narzeczony staje w jej obronie, czym naraża się na gniew kobiety. Rodrigo prosi Lucianę, aby pomogła mu przynieść wino z piwnicy. Kiedy są na dole, mężczyzna pokazuje służącej kolekcję win. Następnie zbliża się do niej, mówi, że jest piękna i całuje ją.
URPEA 010.avi play
Luciana policzkuje Rodrigo. Mężczyzna jest zdziwiony, ża ...
Luciana policzkuje Rodrigo. Mężczyzna jest zdziwiony, żadna wcześniej dziewczyna nie czuła się urażona jego pocałunkiem. Służąca oznajmia mu, że nie wie z jakimi dziewczynami do tej pory miał do czynienia, ale co do niej pomylił się. W trakcie przyjęcia Rodrigo prosi publicznie Galę o rękę i daje jej pierścionek zaręczynowy. Lastra oferuje Violecie pieniądze w zamian za powiedzenie mu, gdzie jest Luciana. Grozi dziewczynie, że jeśli będzie kryć swoją koleżankę, wsadzi ją za kratki. Rodrigo idzie do kuchni. Matile i Luciana gratulują mu zaręczyn. Mężczyzna przytula służącą, kiedy nagle pojawia się Gala. Zadzrosna robi złośliwe uwagi. Rodrigo tłumaczy jej, że sam poprosił, aby mu pogratulowały. Gala wyjaśnia, że rozumie Matilde, bo jest jego nianią, ale Luciana jest obca. Służąca wyczuwa wrogość ze strony narzeczonej Rodrigo. Rozmawia o tym z Matilde. Kobieta wyjaśnia jej, że Gala jest o nią zazdrosna, bo jest ładną dziewczyną. Aquiles zaczepia Paz i Magdę na ulicy. Chce porozmawiać z matką Luciany o jej domu i ziemiach, ale kobieta nie chce go słuchać i odchodzi. Jana wyznaje bratu, że polubiła Lucianę i cieszy się, że dziewczyna będzie opiekować się Patricio. Innego zdania jest Brigida, która uważa, że nowa służąca jest niebezpieczna i nie należy jej ufać. Estela mówi siostrze, że Luciana pracowała w klubie nocnym przez jedną noc. Dziewczyna opowiada Matilde, jak Rodrigo stanął w jej obronie. Dodaje też, że mężczyzna nie rozpoznał jej i nie łączy jej z dziewczyną z baru. Rodrigo dzwoni do domu. Chce rozmawiać z Lucianą. Przeprasza dziewczynę za to co zaszło. Ich rozmowę podsłuchuje Brigida, która zdecydowana jest dowiedzieć się, co syn Roseleny miał na myśli.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności