zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Ukryta miłość odc 162.avi

ivcia212 / Ukryta Miłość / Ukryta miłość-telenowela / Ukryta miłość odc 162.avi
Download: Ukryta miłość odc 162.avi

164,44 MB

Długość filmu: 42 min

0,0 / 5  (0 głosów)
Patricio, Luciana i Rodrigo planują powstrzymać Roselenę i Borisa przed popełniem szaleństwa. Brígida przestaje pracować dla Gali na własne życzenie. Aldo mówi Maximinowi o przekrętach Lastry i Ivana. Maximino wyraża zgodę na wniesienie przeciwko nim oskarżenia. Roselena widzi na swoich dłoniach stygmaty i zaczyna się modlić. Luciana uprzedza Lorenza o planach Roseleny i Borisa. Chuy zarzuca Chelo, że ukrywa się przed Rodrigiem. Aquiles umiera. Luciana martwi się, bo jak dotąd Rodrigowi nie udało się znaleźć Chelo. Procopio zawiadamia Magdę i Paz o śmierci Aquilesa. Maximino pokazuje Vicky lokal, w którym będzie mogła otworzyć swój salon kosmetyczny. Claudio przedstawia wszystkim Oscara jako swojego nowego wspólnika. Violeta przekazuje Lucianie wiadomość o śmierci Aquilesa. Podczas pogrzebu Aquilesa Procopio mówi wszystkim mieszkańcom, że zmarły zwalnia z długu wszystkich, którzy byli mu coś winni. Mieszkańcy San Francisco El Alto cieszą się. Procopio wznosi wiwat na cześć zmarłego.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
URPEA 054.avi play
Pijana Lucha zasypia w domu Aquilesa. Mężczyzna zleca Pr ...
Pijana Lucha zasypia w domu Aquilesa. Mężczyzna zleca Procopio, aby zabrał ją. Paz wyznaje Magdzie i Serapio, że nie ma pojęcia, co zrobić z domem. Luciana przyznaje Gali rację, że ukradła jej Rodrigo. Mężczyzna uświadamia jej, że nigdy nie należał do córki Juliety. Miał się z nią ożenić z przyzwyczajenia i czasu, który razem spędzili, ale dopiero przy Lucianie, poznał co to jest prawdziwa miłość. Claudio zawiadamia Lucianę, że jej rodzina może już wrócić do domu. Dziewczyna dziękuje mu za wszystko, pomoc i miłość ojcowską jaką ją obdarzył. Potwierdza także, że ona i Rodrigo są małżeństwem, a wkrótce planują podróż poślubną. W rezydencji Torreslanda wszyscy są pod wrażeniem urody Luciany. Roselena widzi w niej Aurorę i pod wpływem emocji mdleje. Aquiles cieszy się, że pozbył się Luchy, a wówczas ona wchodzi i informuje go, że tym razem dotrzyma danego jej słowa. Maximino sadza przy stole Lucianę na miejscu Roseleny. Wszyscy cieszą się z obecności nowożeńców. Violeta zaprasza Marciala na kolację. Mężczyzna zaczyna się do niej dobierać. Luciana cieszy się, że Patricio jedzie zobaczyć się z lekarzem, który może mu pomóc. Szwagier dziękuje jej, że przy nim była i dodaje, że to jej zawdzięcza chęć walki o swoje zdrowie. Chłopak daje Lucianie kopertę z podaniem o przyjęcie do szkoły. Dziewczyna nie kryje wzruszenia. Z pomocą Ines Aldo odkrywa, kto jest głównym udziałowcem w firmie Torreslanda. Maximino ma żal do żony i Matilde, że tyle czasu milczały, znając pochodzenie Luciany. Tymczasem ona dostaje prezent ślubny z wiadomością, która powoduje, że na jaj twarzy gości uśmiech.
URPEA 053.avi play
Rodrigo zauważa, że diablica z okładki jest kelnerką, kt ...
Rodrigo zauważa, że diablica z okładki jest kelnerką, która obsługiwała ich w „Inferno”. Luciana, Violeta, Marianita, Lorenzo i Fabian ruszają na poszukiwania sukni ślubnej. Gala obraża kelnerkę. Były narzeczony staje w obronie dziewczyny. Kobieta życzy mu szczęścia i wychodzi. Wsiada do windy i zaczyna płakać. Brigida domaga się zapłaty od Juliety za jej szpiegostwo. Matka Gali daje jej czek. Patricio obserwuje całą scenę z daleka. Archie widzi Procopio z butami Aquilesa. Chłopak podrzuca żmiję do jednego z nich. Aquiles mści się na swoim słudze za podłożenie mu gada. Julieta zawiadamia Roselenę, że mają wszystko przygotowane, aby zniszczyć Lucianę. Kobieta zapowiada, że przystąpią do realizacji planu na dniach, jak Maximino i Patricio wylecą do Bostonu. Lucha robi sobie nadzieje, słysząc, jak Aquiles planuje romantyczną kolację. Ines użycza Aldo dysku, dzięki któremu będzie mógł dostać się do archiwum firmowych komputerów. Luciana i Rodrigo jedzą kolację w mieszkaniu mężczyzny. Nagle pojawia się Gala z zamiarem zabrania swoich rzeczy. Rodrigo wyrzuca byłą narzeczoną za drzwi. Roselena ponownie zarzuca mężowi zdradę z Aurorą i wykrzykuje mu, że owocem tego związku jest Luciana. Gala podaje Procopio dane dla Aquilesa. Wystrojona Lucha pojawia się w domu Aquilesa. Roselena przyznaje się Matilde, że wykrzyczała Maximino, kim jest Luciana. Dodaje także, że nie ma zamiaru wyjawiać prawdy dla Claudio. Aldo dostaje się do archiwum. W kaplicy Maximino przysięga żonie, że nigdy nie zdradził jej z Aurorą i Luciana jest córką Claudio.
URPEA 050.avi play
Patiño jedzie do San Francisco el Alto. Jest świadkiem k ...
Patiño jedzie do San Francisco el Alto. Jest świadkiem kłótni Aquilesa i Paz, która oskarża go o osaczanie jej rodziny, a zwłaszcza córki. Prywatny detektyw bierze dane Aquilesa i podaje je Gali. Fabian opowiada Paz i Magdalenie o swojej próbie przekroczenia granicy. Chłopak decyduje się jechać do Meksyku i dołączyć do Lorenzo. Luciana i Rodrigo ustalają z o. Honesto, że udzieli im kościelnego ślubu za 15 dni. Boris prosi Maximino o pozwolenie na spotykanie się z Janą. Roselena jest zaskoczona, kiedy córka informuje ją, że Rodrigo dzwonił z zakrystii. Constanza i Claudio spotykają się w kawiarni. Gala idzie do „Inferno”. Przy nim każe przelać na jego konto pewną sumę pieniędzy. W zamian mężczyzna daje jej zdjęcie Luciany w stroju diabełka. Constanza opowiada Claudio o hospitalizowaniu siostry. Mężczyzna przyznaje jej, że zawsze będzie jej ogromnie wdzięczny za to co zrobiła dla Aurory i jego córeczki. Gala dzwoni do Aquilesa i proponuje mu sojusz, mający na celu rozdzielenie Luciany i Rodrigo. Aldo pokazuje Patricio archiwum komputera. Chłopak bezskutecznie próbuje się do niego dostać. Aldo przyznaje Maximino, że podoba mu się Vicky. Wuj przypomina mu o zasadach panujących w firmie – żadnych relacji między pracownikami w firmie. Chłopak ripostuje, że Vicky nie pracuje już w ich firmie. Constanza rozmawia z siostrą. Ostrzega ją, że jeśli nie wyzna Claudio prawdy, ona to zrobi. Aquiles odwołuje spotkanie z Luchą. Aurora śni się Roselenie. Prosi ją, aby zaopiekowała jej się jej córką, dopóki Claudio nie wyjdzie z więzienia.
URPEA 049.rmvb play
Luciana uspokaja matkę, że dopóki nie weźmie ślubu kości ...
Luciana uspokaja matkę, że dopóki nie weźmie ślubu kościelnego z Rodrigo, będzie mieszkać u Violety. Maximino radzi synowi, aby na razie nie mówił matce o swoim ślubie. Aquiles zgadza się spędzić noc z Luchą w zamian za dom Paz. Matka wyznaje Lucianie, że mogą wsadzić Aquilesa do więzienia za sprzedanie ich majątku. Dziewczyna prosi Paz, aby jedynie nastraszyła mężczyznę. Aldo prosi Jeronimo (José Antonio Ferral) o pozwolenie na widywanie się z jego córką i ją dostaje. Lucha zaprzecza przy Barrerze, że dała jakiekolwiek pieniądze Aquilesowi za dom Paz. Oskarżony oddaje akty własności majątku adwokatowi i uprzedza, że ma prawo pozwać go za pomówienie. Maximino informuje Patricio, że udało mu skontaktować się z dr. Dresselem, który wykazał zainteresowanie jego przypadkiem. Syn oznajmia, że chętnie się z nim spotka, ale żeby nie było to w dniu kościelnego ślubu brata z Lucianą. Brigida dzwoni do Gali i informuje ją, że słyszała, jak Patricio mówił, że wkrótce odbędzie się ślub Rodrigo. Oscar, Marcos i Gabriel gratulują przyjacielowi i życzą mu szczęścia na nowej drodze życia. Jeronimo informuje Maximino, że Aldo stara się o Vicky. Jana usiłuje przekonać matkę, aby dała szansę Lucianie. Opowiada jej, że dziewczyna została służącą z konieczności i uświadamia jej, że to mądra, wartościowa dziewczyna, którą wszyscy uwielbiają. Boris pojawia się w szpitalu. Jana oznajmia mu, że nie zdążyła jeszcze porozmawiać z ojcem o wieczornej imprezie urodzinowej chłopaka. Barrera oddaje Paz akt własności domu. Rodrigo namawia, aby poszła z Janą na zakupy i kupiła sobie coś ładnego. Dziewczyna ma żal do męża, że nie powiedział jej o hospitalizacji Roseleny. Mężczyzna obiecuje, że kiedy matka wróci do domu, odwiedzą ją.
URPEA 046.avi play
Luciana oddaje się Rodrigo. Estela zdradza Roselenie pow ...
Luciana oddaje się Rodrigo. Estela zdradza Roselenie powód, dla którego Luciana musiała uciekać z rodzinnego miasteczka. Kobieta pyta o tożsamość rodziców dziewczyny i dowiaduje się, że jest ona córką Paz i Galdino. Luciana ma wyrzuty sumienia, że wraz z mężem nie dotrzymali obietnicy złożonej Paz. Roselena nie może uwierzyć, że Luciana jest Jacinto Flores. Rodrigo wycina w korze drzewa inicjały swoje i żony jako symbol ich miłości. Estela zawiadamia Patricio, że jego matka starciła przytomność w trakcie rozmowy z nią. W domu pogrzebowym Fabian opowiada Serapio, że został napadnięty. Aldo dzwoni do wuja i informuje go o hospitalizacji Roseleny. Mężczyzna wybiega w pośpiechu. Lekarz uspokaja Maximino i Janę, że kobieta straciła przytomność wskutek spadku ciśnienia i zapewnia, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Patricio czuwa przy matce. Kobieta wybudza się. Oszołomiona nie wie, co się stało. Syn wyznaje, że ją kocha. Wzruszona Roselena pozwala sobie na moment słabości. Barrera odwiedza Aquilesa. Oznajmia mu, że nie może sprzedać ziem ani domu Paz. Mężczyzna zaprzecza, że chciał coś takiego zrobić. Nagle pojawia się Lucha i informuje mecenasa, że wpłacił już zaliczkę za dom Paz. Jana zawiadamia Rodrigo o hospitalizacji matki. Aldo prosi wuja, aby dzielił Vicky pozwolenia na wyjście z nim. Barrera uprzedza Aquilesa, że Luciana i Paz mają zamiar pozwać go do sądu. Przyparty do muru mężczyzna obiecuje, że odda akt własności domu kobiecie. Aldo okłamuje Vicky, że Roselena trafiła do szpitala, bo dowiedziała się o romansie męża. Luciana wyznaje Constanzie, że Luciana jest córką Aurory i Claudio, którą oddała. Luciana i Rodrigo całują się w pokoju hotelowym. Mąż mówi, że jak poprosi go, aby wyszedł, zrobi to. Luciana prosi, aby został.
URPEA 045.avi play
Matilde wpuszcza Marianitę do rezydencji. Dziewczyna zau ...
Matilde wpuszcza Marianitę do rezydencji. Dziewczyna zauważa brak Patricio. Tymczasem w barze on poznaje Lorenzo. Patricio, Lorenzo i Aldo świętują małżeństwo Luciany z Rodrigo. Mecenas Barrera dzwoni do Claudio i informuje go, że Paz nie będzie miała problemów z odzyskaniem swoich ziem i domu. Gala dzieli się swoimi podejrzeniami z Roseleną. Uważa, że Luciana i Rodrigo poznali się wcześniej, zanim dziewczyna pracowała pracować w domu Torreslanda. Nicole radzi Vicky, aby nie zadowalała się prezencikami od kochanka, ale czerpała z romansu prawdziwe korzyści materialne. Patricio odbiera telefon od ojca i uspokaja go, że Aldo zabrał go do baru. Jana opowiada Melissie o swoim pierwszym pocałunku. Dziewczyna jest rozczarowana, bo nic nie specjalnego nie poczuła. Lucia odbiera poród Marii. Roselena gani Patricio i Aldo za wyjście bez poinformowania nikogo z członków rodziny ani służby. Gala dzwoni do Patricio i wypytuje go, czy Rodrigo znał wcześniej Lucianę. Chłopak opowiada jej o przypadkowym spotkaniu w dniu jego wypadku. Maximino wraca do domu. Widząc, że kolacja nie jest gotowa, udaje złość i wychodzi. Następnie jedzie do Vicky. Luciana i Rodrigo zajmują się Marią, która ma wysoką gorączkę. Nagle pojawia się Angel z maczeta, który zabiera nowo narodzone dziecko. Constanza uspokaja siostrę i zapewnia ją, że jej syn zrobił dobrze, zabierając Patricio do pubu. Vicky wyraża chęć podróżowania z Maximino. Kochanek przypomina jej, że jest żonaty. Rodrigo udaje się uspokoić Angela i przekonać go, aby sprowadził pomoc dla żony i dziecka. Roselena jest oburzona, kiedy córka wyznaje jej, że chodzi z Borisem i się całowali. Rodrigo i Angel sprowadzają lekarzy do Marii i jej synka. Roselena prosi Estelę, aby powiedziała jej wszystko, co wie o Lucianie. Luciana i Rodrigo idą nad rzekę, gdzie spędzają romantyczne chwile.
URPEA 044.rmvb play
Roselena wypytuje Elenę o Lucianę. Luciana i Rodrigo zna ...
Roselena wypytuje Elenę o Lucianę. Luciana i Rodrigo znajdują w lesie chłopca, który ma problemy z chodzeniem. Malec pokazuje im, gdzie mieszka. Gala i Julieta postanawiają zrobić wszystko, aby zniszczyć szczęście Luciany i syna Roseleny. Melissa opowiada Claudio o ślubie jego podopiecznej z synem Maximino. Mężczyzna nie kryje swojego niezadowolenia. Lorenzo opowiada Violecie o pracy w kasynie. Przyjaciółka radzi mu, jak ma zachowywać się, kiedy on myśli tylko o zemście na właścicielu lokalu za to, co zrobił jego siostrze. O. Honesto wypytuje Patricio o jego brata. Chłopak wyznaje mu, że Rodrigo wyjechał, aby poślubić Lucianę w jej rodzinnym miasteczku. Luciana i Rodrigo idą za wskazówkami chłopca i docierają do opuszczonej chatki, gdzie Maria jest o krok od wydania dziecka na świat. Roselena przyznaje się duchownemu, że boi się, że przeszłość powróci i osaczy ją. Melissa staje w obronie kuzyna. Tłumaczy Claudio, że Rodrigo niekoniecznie musi przypominać swojego ojca. Rodrigo orientuje się, że komórka nie ma zasięgu i nie mają, jak wezwać pomocy. Marcial przyjeżdża do dzielnicy pożegnać się z Violetą i Lorenzo. Aldo zabiera Patricio i dzwoni do Lorenzo, aby razem uczcili ślub Rodrigo z Lucianą. Patricio wspomina swoje pierwsze spotkanie z Lucianą. Marcial oznajmia Violecie, że musi wyjechać na jakiś czas z miasta. Dodaje, że gdyby mógł, wyciągnąłby ją z baru, w którym pracuje. Na koniec zapewnia ją o swojej miłości. Luciana i Rodrigo pomagają Marii.
URPEA 043.avi play
Luciana i Rodrigo namiętnie się całują w pokoju hotelowy ...
Luciana i Rodrigo namiętnie się całują w pokoju hotelowym. Roselena żąda od męża, aby nie dopuścił do ślubu kościelnego syna ze służącą, ale Maximino odmawia. Ojciec opowiada Patricio o swojej przyjaźni z Claudio Linaresem i powodach nienawiści matki do Aurory i Luciany. Linares prosi Constancię o telefon do Roseleny. W trakcie romantycznej kolacji, Luciana wyznaje Rodrigo, że jest jej pierwszym chłopakiem. Oboje przysięgają zawsze mówić sobie prawdę. Ivan mówi Lastrze o swojej rozmowie z Violetą. Właściciel planuje zemstę na Lucianie, używając jej brata. Brigida informuje Julietę, że Luciana ma coś wspólnego z Claudio Linaresem. O. Honesto nakłania Roselenę, aby zaakceptowała decyzję Rodrigo. Mecenas Barrera spotyka się z Paz i Magdą. Aquiles zleca komendantowi Cupil sprawdzenie Rodrigo i jego ślubu z Lucianą. Adwokat uspokaja Paz i informuje ją, że dom należy do niej i Aquiles popełni przestępstwo, jeśli sprzeda go. Ivan zatrudnia Lorenzo w kasynie. Lastra żąda od Gali i Juliety pieniędzy w zamian za informację i zdjęcia Luciany. Brigida nie wpuszcza Marianity do rezydencji Torreslanda. Patricia natyka się na Marianitę w ogrodzie. Luciana i Rodrigo idą na romantyczny spacer do lasu. Mężczyzna obiecuje żonie, że nigdy jej nie zostawi.
URPEA 042.rmvb play
Paz i Magdalena smucą się po wyjeździe Luciany. Charito ...
Paz i Magdalena smucą się po wyjeździe Luciany. Charito i Micalea opowiadają wściekłemu o ślubie córki Galdino. Julieta informuje Roselenę, czego prywatny detektyw dowiedział się o Lucianie i dodaje, że ona i Rodrigo są już po ślubie. Aquiles wyładowuje swoją złość na Paz, że pozwoliła córce poślubić bogacza z Meksyku. Zaczyna jej grozić, ale Magda wyrzuca go ze swojego mieszkania. Estela opowiada Violecie, że wg Serapio ślub Luciany był piękny. Rodrigo wysyła bratu e-mail z wiadomością o swoim ślubie. Patricio i Melissa potwierdzają Janie i Matilde, że Luciana została żoną Rodrigo. Maximino dostaje podobną wiadomość. Oscar i Marco są w szoku, widząc spokojną reakcję szefa. Mężczyzna tłumaczy im, że szanuje decyzję syna. Roselena wypytuje Matilde o Lucianę. Patino zawiadamia Galę o ślubie jej byłego narzeczonego. Matilde opowiada Roselenie, jak poznała Lucianę. Szefowa chce porozmawiać z Estelą. Ivan informuje Violetę, że jej show bardzo podobało się klientom, a Lastra zaakceptował jej strój na wieczór. Dziewczyna stara się namówić go na zatrudnienie Lorenzo, ale jej wysiłki spełzają na niczym. Maximino czeka na Vicky w apartamencie. Dziewczyna spóźnia się. Między kochankami dochodzi do kłótni, po której mężczyzna wychodzi z mieszkania. Lorenzo prosi Ivana, aby pozwolił mu porozmawiać z szefem. Mężczyzna przyznaje się, że nikt go nie zna. Roselena ma pretensję do męża, że nie odbierał telefonów, kiedy do niego wydzwaniała. Pyta go wprost, czy był z inną. Maximino zaprzecza. Luciana i Rodrigo meldują się w hotelu. Mężczyzna prosi o dwa pokoje. Wieczorem mąż puka do Luciany. Jest pod ogromnym wrażeniem żony, kiedy ta otwiera mu drzwi.
URPEA 041.avi play
Wszyscy świętują ślub Luciany i Rodrigo. Magdalena zachę ...
Wszyscy świętują ślub Luciany i Rodrigo. Magdalena zachęca Paz, aby rozchmurzyła się i bawiła się razem z gośćmi. Matka życzy nowożeńcom, aby byli równie szczęśliwi jak ona i Galdino. Matilde rozmawia z Patricio o swoich niepokojach. Chłopak zapewnia ją, że matka, prędzej czy później, będzie musiała zaakceptować decyzję jego brata i ją uszanować. O. Honesto uświadamia Roselenie, że jeśli jej syn ożeni się z Lucianą, będzie musiała traktować ją z szacunkiem należytym synowej. Kobieta odrzuca taką możliwość. Rodrigo przyrzeka Paz, że uszanuje czystość Luciany do dnia ślubu kościelnego. Don Serapio proponuje Paz, że odkupi dom jej i Galdino. Kobieta uprzedza go, że Aquilles nie może sprzedać go. Tymczasem on sprzedaje własność Galidno dla Gordy. Claudio decyduje się pomóc Melissie, nie biorąc pod uwagę faktu, że jest ona krewną jego największego wroga, Maxmino Torreslanda. Dziewczyna informuje rodzinę, że jej promotorem został adwokat Claudio Linares. Administrator cmentarza mówi Claudio o wizycie Roseleny. Siostra ma żal do Constanzy, że nie powiedziała jej o swoim spotkaniu z Linaresem. Dodaje, że adwokat zamierza ekshumować ciało żony i córki. Brigida słyszy, jak Roselena wyznaje siostrze, że oddała córeczkę Aurory. Aldo proponuje Patricio, aby zostali wspólnikami i otworzyli klub nocny na wzór „Inferno”. Rodrigo zapewnia Ariche o swojej przyjaźni i dozgonnej wdzięczności. Julieta oznajmia Gali, że musi ożenić się z Rodrigo dla jego pieniędzy. Luciana, trzymając zdjęcie ojca w ręku, prosi Galdino, aby pobłogosławił jej związek z Rodrigo. Luciana i Rodrigo żegnają się z Paz. Mężczyzna obiecuje teściowej, że uszczęśliwi jej córkę.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności