zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Ukryta miłość odc 162.avi

ivcia212 / Ukryta Miłość / Ukryta miłość-telenowela / Ukryta miłość odc 162.avi
Download: Ukryta miłość odc 162.avi

164,44 MB

Długość filmu: 42 min

0,0 / 5  (0 głosów)
Patricio, Luciana i Rodrigo planują powstrzymać Roselenę i Borisa przed popełniem szaleństwa. Brígida przestaje pracować dla Gali na własne życzenie. Aldo mówi Maximinowi o przekrętach Lastry i Ivana. Maximino wyraża zgodę na wniesienie przeciwko nim oskarżenia. Roselena widzi na swoich dłoniach stygmaty i zaczyna się modlić. Luciana uprzedza Lorenza o planach Roseleny i Borisa. Chuy zarzuca Chelo, że ukrywa się przed Rodrigiem. Aquiles umiera. Luciana martwi się, bo jak dotąd Rodrigowi nie udało się znaleźć Chelo. Procopio zawiadamia Magdę i Paz o śmierci Aquilesa. Maximino pokazuje Vicky lokal, w którym będzie mogła otworzyć swój salon kosmetyczny. Claudio przedstawia wszystkim Oscara jako swojego nowego wspólnika. Violeta przekazuje Lucianie wiadomość o śmierci Aquilesa. Podczas pogrzebu Aquilesa Procopio mówi wszystkim mieszkańcom, że zmarły zwalnia z długu wszystkich, którzy byli mu coś winni. Mieszkańcy San Francisco El Alto cieszą się. Procopio wznosi wiwat na cześć zmarłego.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Ukryta miłość odc.001.avi play
Galdino wyjaśnia Aquilesowi, że susza znisczyła jego pla ...
Galdino wyjaśnia Aquilesowi, że susza znisczyła jego plantację i nie ma za co wykupić swojej hipoteki. Zapowiada jednak, że sprzeda traktor i odda mu pożyczkę co do grosza. Zarządca śmieje się, że nigdy nie dostanie wystarczająco pieniędzy, aby pokryć swoje długi i radzi mu, aby się nie śpieszył, bo wszystko da się załatwić. Prosi, aby mu zaufał. Rodrigo i Patricio przyjeżdżają do miasteczka, aby wybrać się na wspinaczkę skalną. Roselena martwi się, że coś złego może stać się jej ukochanym synom. Gala uspokaja ją i oświadcza, że jak zwykle przesadza. Aquilles zleca Procopio ważne zadanie. Luciana pociesza ojca. Nagle pojawia się miejscowa czarownica Sabina. Przepowiada Galindo, że czeka go wiele wylanych łez. Rodrigo i Patricio rozmawiają o wejściu na górę z trudniejszej strony. Starszy brat przypomina Patricio, że góry mogą być bardzo niebezpieczne i należy być ostrożnym. Galdino wyznaje Paz, że od kilkunastu miesięcy jest na kredycie u Aquillesa, który ma akty własności ich domu i ziem. Kobieta zapewnia męża, że pokonają problemy i wkrótce wyjdą na prosto. Galdino uważa, że nadszedł czas, aby Luciana poznała prawdę. Nie chce, aby córka płaciła za jego błędy. Paz z ciężkim sercem godzi się z decyzją męża. Procopio podkłada ogień pod plantację Galdino. Roselena trwoży o życie syna. Uważa, że Patricio na zbyt chce dorównać bratu i nie myśli rozsądnie. Maximino uważa, że żona jak zwykle przesadza. Galdino idzie na pole i orientuje się, że ktoś podpalił jego plantację. Mężczyzna dostaje ataku serca. Luciana biegnie ojcu na pomoc. Rodrigo i Patricio wspinają się. Są już blisko szczytu góry, kiedy nagle zacisk puszcza i chłopak spada w przepaść…
Ukryta miłość odc.002.avi play
Patricio spada, ale lina nie dopuszcza do upadku. Nieste ...
Patricio spada, ale lina nie dopuszcza do upadku. Niestety, jej szarpnięcie powoduje, że chłopak łamie kręgosłup. Galdino prosi córkę, aby odszukała Rosę Torres Landa i umiera. Pojawia się Sabina. Uprzedza Lucianę, że dopiero rozpoczęła przelewać łzy. Rodrigo dzwoni do ojca i informuje go o wypadku brata. Dodaje, że Patricio zostaje transportowany do szpitala w Chihuahua. Maximo upiera się, nie bacząc na zagrożenie życia, aby syn został przeniesiony do szpitala w stolicy. Zrozpaczona Roselena obwinia męża o tragedię, która spotkała jej rodzinę. Hannah rozmawia z Matilde. Nie rozumie, dlaczego matka tak postępuje. Niania tłumaczy jej, że jedyne czego Roselena pragnie to ich bezpieczeństwa. Luciana pyta matki, kim jest Rosa Torres Landa. Paz okłamuje córkę, że nie ma pojęcia. Dr Diez uprzedza Rodrigo, że operacja Patricio może potrwać nawet kilka godzin. Maximino wyładowuje swoją złość na synu. Zarzuca mu, że nie posłuchał jego rozkazu i zostawił brata w Chihuahua. Zapowiada, że jeśli Patricio umrze będzie to wyłącznie jego wina. Aquiles pojawia się na czuwaniu za Galdino. Uświadamia Paz, że teraz ona będzie musiała spłacić długi męża. Rozgoryczona Luciana wpada w złość. Pyta się pożyczkodawcy, czy ma mu oddać pieniądze w tym momencie. Kiedy Aquiles zaprzecza, dziewczyna każe mu przestać zadręczać matkę i wyrzuca go za drzwi. Aquiles informuje Lucianę, że musi z nią porozmawiać. Magdalena włącza się do rozmowy. Oznajmia Aquilesowi, że to, że nie ma z nimi już Galdino, nie znaczy, że nie ma kto bronić Paz i jej rodziny. Tuż przed wyjściem Aquiles oświadcza zebranym, że ostatnią wolą Galdino było, aby Luciana została jego żoną. Dziewczyna nie wierzy, że ojciec mógł oddać jej rękę, bez uzgodnienia z nią. Aquiles proponuje, że jeśli zostanie jego żoną, umorzy wszystkie długi jej rodziny. Luciana kategorycznie odmawia. Lorenzo wyrzuca siłą oszusta z domu. Aquiles zawiadamia ich, że w takim razie przejmuje ich dom.
Ukryta miłość odc.003.avi play
Doktor Diez informuje rodzinę Patricio, że chłopak przeż ...
Doktor Diez informuje rodzinę Patricio, że chłopak przeżył operację. Niestety, będzie sparaliżowany pasa w dół. Roselena i Maximo są w szoku. Charito radzi Lucianie, aby przemyślała propozycję Aquilesa. Uświadamia jej, że mężczyzna jest bogaty i stary, więc na pewno nie pozostało mu za dużo czasu. Magdalena jest pewna, że Galdino nie obiecał ręki córki staremu pożyczkodawcy. Luciana także wie, że Aquiles kłamał, ale świadoma jest tego, że nie może im odebrać dom. Aquiles pokazuje Procopio akt własności domu i ziem Galdino. Jest przekonany, że dzięki temu już wkrótce Luciana zostanie jego żoną. Maximo obiecuje żonie, że nie pogodzą się z diagnozą lekarską i załatwią Patricio najlepszych specjalistów, którzy ponownie postawią go na nogi. Gala włącza się do rozmowy. Pyta lekarza, czy jest terapia, która dałaby jakieś nadzieję dla przyszłego szwagra. Doktor Diez zaprzecza. Radzi, aby rodzina chłopaka pogodziła się z tym, że Patricio już nigdy nie stanie na nogi. Aquiles ponownie nachodzi Lucianę. Dziewczyna obiecuje mu, że odda mu wszystko co do grosza i przypomina, że dom nadal należy do niej i nie jest on mile widzianym gościem. Lorenzo oznajmia, że sprzedadzą, co będzie trzeba, aby zwrócić mu dług. Aquiles drwi z chłopaka. Uświadamia mu, że jedynie dom stanowi jakąkolwiek wartość. Na koniec nazywa go „szwagrem”. Magdalena zaprasza Paz i jej rodzinę do swojego domu. Wie, że teraz, kiedy Luciana odrzuciła zaloty Aquilesa, on zrobi wszystko, aby się na nich zemścić. Doktor Diez oznajmia Rodrigo, że jego brat zaczął pytać, dlaczego nie czuje nóg. Uważa, że nadszedł czas, aby powiedzieć chłopakowi prawdę. Rodrigo bierze na siebie ciężar rozmowy z bratem. Patricio wpada w histerię, wiedząc, że nigdy już nie stanie na nogi. Rodrigo przeprasza, że z jego powodu spotkała go taka tragedia. Serapio przekazuje Lorenzo piecze nad zakładem pogrzebowym i informuje go, że wyjeżdża na wakacje do Acapulco. Procopio, na polecenie Aquilesa, sabotuje sprzedaż produktów gliniarskich Luciany. Dziewczyna ma ochotę iść z awanturą do starego nagabywacza. Postanawia jechać do Santa Lucia, aby tam sprzedawać swoje produkty.
Ukryta miłość odc.006.avi play
Wszyscy wznoszą toast za zaręczyny Gali i Rodrigo. Jana ...
Wszyscy wznoszą toast za zaręczyny Gali i Rodrigo. Jana współczuje bratu przyszłej żony. Violeta wraca do domu i znajduje przed swoimi drzwiami Lucianę. Przyjaciółka jest zdziwiona, widząc córkę Magdy wyzywająco ubraną i umalowaną. Pyta, czy tak ubierają się pielęgniarki w stolicy. Violeta śmiejąc się, odpowiada, że nie jest pielęgniarką. Wyjaśnia jej, że życie w stolicy nie należy do najłatwiejszych. Przyznaje się Lucianie, że od miesięcy okłamuje matkę, mówiąc jej, że pracuje jako pielęgniarka w szpitalu, kiedy tak naprawdę jest kelnerką w nocnym klubie. Aquiles jest wściekły, że na nic mu odebranie domu Paz i jej rodzinie, skoro stracił Lucianę. Zapowiada, że zrobi wszystko, aby dowiedzieć się, gdzie dziewczyna wyjechała. Rodrigo opowiada bratu o spotkaniu z Lucianą na dworcu kolejowym. Maximino ponownie obarcza syna winą za wypadek jego brata. Zmęczony Rodrigo wykrzykuje mu, że oddałby wszystko, żeby tylko to on uległ wypadkowi, a nie Patricio. Luciana jest przybita faktem, że przez cały dzień nie znalazła pracy. Violeta wyznaje jej, że odczuła to na własnej skórze jakiś czas temu. Każe przyjaciółce umyć się, wyszykować, pożycza jej ubranie i zabiera do swojego szefa. Jest przekonana, że da on Lucianie pracę w klubie. Rodrigo i Gala rozmawiają o swojej przyszłości. Mężczyzna snuje plany o posiadaniu czwórki dzieci, a narzeczona przypomina mu, że nawet nie ustalili jeszcze daty ślubu. Rodrigo proponuje, aby sama ją wybrała. Szef Violety zatrudnia Lucianę jako sprzątaczkę w damskiej toalecie. W klubie dziewczyna natyka się na Rodrigo.
URPEA 010.avi play
Luciana policzkuje Rodrigo. Mężczyzna jest zdziwiony, ża ...
Luciana policzkuje Rodrigo. Mężczyzna jest zdziwiony, żadna wcześniej dziewczyna nie czuła się urażona jego pocałunkiem. Służąca oznajmia mu, że nie wie z jakimi dziewczynami do tej pory miał do czynienia, ale co do niej pomylił się. W trakcie przyjęcia Rodrigo prosi publicznie Galę o rękę i daje jej pierścionek zaręczynowy. Lastra oferuje Violecie pieniądze w zamian za powiedzenie mu, gdzie jest Luciana. Grozi dziewczynie, że jeśli będzie kryć swoją koleżankę, wsadzi ją za kratki. Rodrigo idzie do kuchni. Matile i Luciana gratulują mu zaręczyn. Mężczyzna przytula służącą, kiedy nagle pojawia się Gala. Zadzrosna robi złośliwe uwagi. Rodrigo tłumaczy jej, że sam poprosił, aby mu pogratulowały. Gala wyjaśnia, że rozumie Matilde, bo jest jego nianią, ale Luciana jest obca. Służąca wyczuwa wrogość ze strony narzeczonej Rodrigo. Rozmawia o tym z Matilde. Kobieta wyjaśnia jej, że Gala jest o nią zazdrosna, bo jest ładną dziewczyną. Aquiles zaczepia Paz i Magdę na ulicy. Chce porozmawiać z matką Luciany o jej domu i ziemiach, ale kobieta nie chce go słuchać i odchodzi. Jana wyznaje bratu, że polubiła Lucianę i cieszy się, że dziewczyna będzie opiekować się Patricio. Innego zdania jest Brigida, która uważa, że nowa służąca jest niebezpieczna i nie należy jej ufać. Estela mówi siostrze, że Luciana pracowała w klubie nocnym przez jedną noc. Dziewczyna opowiada Matilde, jak Rodrigo stanął w jej obronie. Dodaje też, że mężczyzna nie rozpoznał jej i nie łączy jej z dziewczyną z baru. Rodrigo dzwoni do domu. Chce rozmawiać z Lucianą. Przeprasza dziewczynę za to co zaszło. Ich rozmowę podsłuchuje Brigida, która zdecydowana jest dowiedzieć się, co syn Roseleny miał na myśli.
URPEA 011.avi play
Polo zaprasza Violetę na randkę. Rozmawiają o Lucianie. ...
Polo zaprasza Violetę na randkę. Rozmawiają o Lucianie. Chłopak radzi jej, aby nie mówiła Lastrze, gdzie pracuje Luciana. Uświadamia jej, że przyjaciele są największym bogactwem w życiu człowieka. Luciana rozmawia z Matilde o Rodrigo. Pyta niani mężczyzny, czy uważa, że kocha on naprawdę swoją narzeczoną. Kobieta sądzi, że tak, inaczej nie żeniłby się z nią. Opowiada jej, jak to swego czasu Rodrigo był kobieciarzem do czasu, gdy poznał Galę. Brigida złości się na Lucianę, że wyszła z domu. Po jej powrocie każe powiedzieć sobie, gdzie była. Matilde włącza się do rozmowy. Uświadamia Lucianę, że miała dzień wolny i nie musi tłumaczyć się nikomu, gdzie chodzi. Rodrigo przeprasza Lucianę osobiście za pocałunek. Dziewczyna zapewnia go, że nic się nie stało i już zapomniała. Mężczyzna bierze ją za rękę i pyta, czy tak łatwo zapomnieć o jego pocałunku. Nagle pojawia się Gala. Wściekła obraża Lucianę i zapowiada Rodrigo, że nie pozwoli z siebie drwić. Maximino zarzuca Aldo, że jest rozpieszczonym leniem. Chłopak broni się, że tak wychowała go mama, która do niczego go nigdy nie zmuszała. Wujek oświadcza mu, że od teraz to się zmieni. Oznajmia, że skoro nie uczy się, będzie pracował i każe mu przynieść swoje CV do jego biura następnego ranka. Luciana opowiada Matilde o tym, co zaszło w salonie. Kobieta ma nadzieję, że Gala nie poskarży się Roselenie, bo ta może ją wyrzucić. Rodrigo opowiada o pocałunku z Lucianą i kłótni z Galą bratu. Patricio gani go za brak okazania szacunku dziewczynie. Uświadamia mu, że jego kaprys może kosztować Lucianę pracę. Ivan zdobywa adres Luciany i daje go Lastrze. Gala idzie rozmówić się z Lucianą.
URPEA 012.avi play
Gala ostrzega Lucianę, że jeśli będzie zbliżać się do Ro ...
Gala ostrzega Lucianę, że jeśli będzie zbliżać się do Rodrigo, przekona Roselenę, aby wyrzuciła ją z pracy. Claudio prosi Violetę, aby za nic nie dawała Lastrze adresu Luciany. Dziewczyna pyta, skąd ta troska o jej przyjaciółkę. Linares wyjaśnia jej, że nie lubi, jak typy takie jak Laster nękają bezbronne dziewczyny. Dodaje także, że Luciana przypomina mu kogoś, kogo bardzo kochał. Gala prosi Roselenę, aby wyrzuciła Lucianę. Mówi jej, że służąca rozmawia z Rodrigo, jak gdyby byli równi. Przyszła teściowa obiecuje, że porozmawia z pracownicą, ale zapowiada, że nie wyrzuci jej, bo jako jedna z niewielu ma dobry kontakt z Patricio. Luciana opowiada Matilde o swoich kłopotach z Galą i Lastrą. Uważa, że lepiej będzie, jak odejdzie z domu. Starsza koleżanka radzi jej, aby poczekała i zobaczyła jak rozwinie się sytuacja. Gala żali się matce, że Roselena nie stanęła po jej stronie i nie zwolniła Luciany. Brigida, chcąc zapunktować, mówi źle o Lucianie przy Constanzie. Siostra Roseleny staje w obronie dziewczyny. Wyraża swoją opinię, że nowa służąca jest ładna i miła, a co najważniejsze ma dobry kontakt z Patricio. Na koniec zwraca uwagę Brigidzie, że powinna pomagać jej, a nie rzucać kłody pod nogi. Claudio dzwoni do Luciany. Roselena jest zła na służącą, że odbiera prywatne rozmowy w jej domu. Julieta przestrzega córkę, że jeśli nie Luciana, pojawi się inna, która będzie chciała odebrać jej Rodrigo. W końcu to spadkobierca wielkiej fortuny i jest świetną partią. Zachęca córkę, aby jak najszybciej ustaliła datę ślubu. Maximo rozmawia z żoną o terapii syna. Mówi, że będą musieli kogoś nauczyć ćwiczeń, aby pracował z Patricio. Chłopak mówi, że chce, aby tą osobą była Luciana. Roselenie nie podoba się ten pomysł. Luciana skręca nogę. Oscar pomaga dziewczynie i odprowadza ją do jej sypialni. Robi masaż jej stopie. Nagle pojawia się Rodrigo. Zazdrosny widzi, jak Oscar masuje nogę Luciany.
URPEA 013.rmvb play
Oscar zauważa zdenerwowanie Rodrigo. Chce wiedzieć, czy ...
Oscar zauważa zdenerwowanie Rodrigo. Chce wiedzieć, czy przeszkadza mu fakt, że rozmawia z Lucianą. Syn Roseleny zapewnia go, że nie dba o to, z kim zadaje się służąca. Oscar ripostuje, że jego zachowanie świadczy zupełnie o czymś innym. Opowiada mu, że jedynie pomagał Lucianie, która skręciła nogę. Gala pyta Brigidę o Rodrigo. Służąca informuje ją, że widziała, jak wychodził, kłócąc się, z Oscarem z odcinka dla służby. Zazdrosna wypytuje Oscara, gdzie byli i dlaczego kłócili się z Rodrigo. Mężczyzna oświadcza, że wracali z pokoju Luciany i zaprzecza, że miał spięcie z jej narzeczonym. Melissa opatruje nogę służącej, a na koniec daje jej prezent – telefon komórkowy, aby mogła kontaktować się z rodziną i bliskimi. Roselena żali się o. Honesto, że jej dzieci są zbuntowane i żyją po swojemu, nie słuchając jej rad. Duchowny uświadamia jej, że jej dzieci są dobrymi ludźmi, radzi, aby zaakceptowała ich takimi, jakimi są i wówczas będzie szczęśliwa. Rozczarowana kobieta odpowiada, że nigdy nie będzie mogła być szczęśliwa, bo wyrządziła za dużo zła. Maximino planuje wyjazd z Vicky na kilka dni z Meksyku. Roselena wyznaje o. Honesto, że mąż z dnia na dzień się od niej coraz bardziej oddala. Dodaje także, że jej nowa służąca – Luciana – przypomina jej Aurorę, kobietę, którą kiedyś bardzo skrzywdziła. Ksiądz radzi, aby ją odszukała i prosiła o wybaczenie. Roselena wyznaje mu, że to niemożliwe, bo Aurora nie żyje. Nie podoba jej się także fakt, że Patricio jest zauroczony Lucianą, której ona by się najchętniej pozbyła z domu. Wściekła Gala opowiada matce, że Rodrigo i Oscar pokłócili się o służącą. Julieta radzi jej, aby nie czekała na wystawne przyjęcie, piękną suknię ślubną, tylko jak najszybciej wyszła za Rodrigo. Melissa odbiera wezwanie do stawienia się na przesłuchaniu dla Luciany. Pyta służącej, czy ma jakieś problemy. Luciana wyjawia jej, co stało się w nocnym klubie. Rodrigo znajduje płaczącą Lucianę i przytula ją.
URPEA 015.avi play
Patricio wyznaje Lucianie, że bardzo za nią tęsknił. Dzi ...
Patricio wyznaje Lucianie, że bardzo za nią tęsknił. Dziewczyna gładzi go po policzku, czym wzbudza zazdrość Rodrigo. Roselena dopytuje Matilde, czy Luciana nie zażądała więcej pieniędzy za swój powrót. Kobieta odpowiada ją, że finanse nie były powodem, dla których służąca chciała porzucić pracę. Pani domu przypomina Lucianie, że jej jedynym obowiązkiem jest dbanie o Patricio i zabrania rozmawiać jej z pozostałymi członkami rodziny. Gala żali się matce, że wcześniej Rodrigo chciał się z nią kochać często, a od momentu, kiedy poznał Lucianę jest zimny i nieprzystępny. Julieta uświadamia jej, że ostatnio stała się niepewna i rozhisteryzowana, a tego mężczyźni nie lubią. O swoich problemach z Rodrigo Gala rozmawia także z Roseleną. Przyszła teściowa zrzuca winę na wypadek Patricio i za dużo spraw w firmie. Luciana przynosi napój Gali. Kobieta wpada w szał, widząc, że służąca wróciła do pracy. Patricio prosi Genaro, aby zawiózł Lucianę na spotkanie. Następnie zleca Matilde, aby przekazała Brigidzie, że dał Lucianie pozwolenie na wyjście. Claudio wyjawia Lucianie, że zaintrygowała data jej narodzin – w tym samym dniu przyszła na świat jego córka. Odbywa się przesłuchanie dziewczyny. Obecny na rozmowie Lastra wtrąca się co chwila i obraża Lucianę. Sędzia każe wyrzucić go z Sali przesłuchań i zapowiada, że jak jeszcze raz przeszkodzi klientce Claudio w zeznaniach, spędzi 72 godziny w areszcie. Rodrigo wyznaje Oscarowi, że zakochał się w Lucianie i nie może przestać myśleć o niej.
URPEA 021.rmvb play
Wściekła Gala stara się ośmieszyć Lucianę. Rodrigo i Jul ...
Wściekła Gala stara się ośmieszyć Lucianę. Rodrigo i Julieta każą się jej uspokoić i nie wywoływać skandalu. Kobieta komentuje, że pewnie Jana zabrała ze sobą służącą. Nie może zrozumieć, jak Roselena i Maximino mogli wyrazić na to zgodę. Constanza zauważa, że narzeczona siostrzeńca zachowuje się, jakby była zazdrosna. Gala zaprzecza. Komentuje, że nie lubi kiedy, ktoś udaje kogoś kim nie jest, a Luciana to zwykła służąca. Siostra Roseleny docina jej, że Luciana nie wygląda na służącą, a gwiazdę wieczoru. Rodrigo i Patricio rozmawiają o tym, jak pięknie wygląda Luciana. Wzburzona Gala słyszy ich rozmowę. Swoją złość wyładowuje na kelnerze, który z jej winy wylał na nią picie. Maximino prosi syna, aby rozpoczął tańce. Rodrigo porywa Lucianę na parkiet. Wyznaje jej, że wraz z Patricio z niecierpliwością czekali na jej przyjazd. Fernanda zawiadamia Galę, że jej narzeczony tańczy z Lucianą. Niespodziewanie na przyjęciu pojawia się Lorenzo. Chłopak zauważa wystrojoną siostrę, tańczącą z Rodrigo. Zarzuca dziewczynie, że sprzedała się milionerom. Luciana wyjaśnia mu, że pracuje jako służąca i opiekuje się chłopakiem na wózku, który poprosił ją, aby mu towarzyszyła na przyjęciu. Opowiada mu też, że odkąd pojawiła się w stolicy wydarzyło się bardzo dużo złych rzeczy. Zdradza bratu, że Violeta nie jest pielęgniarką, a kelnerką w obskurnym klubie. Ich rozmowę słyszy Julieta. Aldo widzi, jak Lorenzo przytula Lucianę. Gratuluje mu, że jest taki szybki i już na początku udało mu się poderwać służącą. Chłopak ripostuje, że Luciana jest jego siostrą. Rodrigo ma żal, że Luciana nie założyła wisiorka od niego. Dziewczyna wyjaśnia mu, że nie chciała denerwować Gali. Mężczyzna zbliża się do niej. Uświadamia jej, że to jest wyjątkowy wieczór dla niego i prosi, aby nie wspominała o Gali. Następnie ją całuje. Julieta przekazuje córce, że Luciana była z niejakim Lorenzo, z którym ma dziecko. Gala pyta Rodrigo, czy zna chłopaka, który pojawił się na przyjęciu. Kiedy narzeczony zaprzecza, informuje go, że to kochanek Luciany.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności