Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Tajemnice III Rzeszy - Duchy z U-Boota.avi

iceman12 / Dokumentalne II Wojna Swiatowa / Tajemnice III Rzeszy - Duchy z U-Boota.avi
Download: Tajemnice III Rzeszy - Duchy z U-Boota.avi

499,96 MB

Długość filmu: 44 min

0,0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Ucieczka przed niemiecką okupacją PL.TVRip.XviD.avi play
Fleeing the Reich W 1940 roku 30 000 mieszkańców Wysp ...
Fleeing the Reich W 1940 roku 30 000 mieszkańców Wysp Normandzkich uciekło w panice do Anglii. W obcym kraju skazani byli na bezrobocie i bezdomność. Ci, którzy przeżyli, opowiadają o swoich wspomnieniach.
Zamach na Kutscherę - Dokument TVP3 2004.avi play
01.02.2004 r. przypadła 60. rocznica spektakularnej akcj ...
01.02.2004 r. przypadła 60. rocznica spektakularnej akcji zbrojnej AK w okupowanej Warszawie, wykonanej przez oddział specjalny Kierownictwa Dywersji KG AK "Pegaz". Zamach przerwał pasmo niemieckich egzekucji w Warszawie, za którymi stał ówczesny dowódca SS i policji na dystrykt warszawski gen. Franz Kutschera. Film odtwarza wydarzenia związane z akcją: od fazy planowania, przygotowania, poprzez wykonanie i późniejsze działania: ewakuację rannych oraz dramatyczną walkę Z. Gęsickiego i K. Sotta na Moście Kierbedzia.
Amerykańscy jeńcy Hitlera.avi play
Amerykańscy jeńcy Hitlera / Hitler's GI Death Camp (2011 ...
Amerykańscy jeńcy Hitlera / Hitler's GI Death Camp (2011) Grupa amerykańskich jeńców wojennych wspomina swój pobyt w nazistowskich obozach koncentracyjnych. Żołnierze wroga zmuszali ich do niewolniczej pracy i nie przejmowali się stanem zdrowia, głodem i trudnymi warunkami w jakich musieli żyć i wykonywać określone obowiązki przetrzymywani więźniowie.
Arsenał Nuklearny Hitlera.avi play
Arsenał Nuklearny Hitlera W czasie II wojny światowej ...
Arsenał Nuklearny Hitlera W czasie II wojny światowej zarówno naziści, jak i alianci pracowali nad bronią nuklearną. Gdyby Stany Zjednoczone nie zniszczyły Hiroszimy 6 sierpnia 1945 roku, hitlerowcy zaatakowaliby San Francisco 11 dni później.
Ulubieńcy Hitlera - Otto Skorzeny.avi play
Ulubieńcy Hitlera / Hitler's Heroes (2010) Ulubieńcy Hi ...
Ulubieńcy Hitlera / Hitler's Heroes (2010) Ulubieńcy Hitlera - Otto Skorzeny Otto Skorzeny był człowiekiem Hitlera do zadań specjalnych. Führer osobiście wydawał mu rozkazy. Ten okryty sławą dowódca niemieckich komandosów, mimo że zyskał miano bohatera, miał wielu wrogów.
Belgia - Okopy Hitlera.avi play
Don Wildman zbada podziemną plątaninę tuneli położonych ...
Don Wildman zbada podziemną plątaninę tuneli położonych poniżej zachodniej linii frontu w Belgii. To właśnie tam podczas I wojny światowej służyły 24 tysiące żołnierzy sił sprzymierzonych.
Proces Norymberski - Albert Speer.avi play
Autorzy, opierając się na zapisach archiwalnych, rekonst ...
Autorzy, opierając się na zapisach archiwalnych, rekonstruują przebieg procesów nazistowskich zbrodniarzy. 20 listopada 1945 r. w Norymberdze rozpoczął się proces 21 zbrodniarzy nazistowskich. Jednym z nich był Albert Speer, główny architekt Hitlera i od 1942 r. minister do spraw uzbrojenia. To jemu przypisuje się fenomenalny wzrost niemieckiej produkcji wojennej w II połowie wojny. Oskarżycielom zależało, by któryś z oskarżonych przyznał się do winy i wziął na siebie odpowiedzialność za zbrodnie nazizmu. Speer wyraził skruchę i uznał, że poczuwa się do odpowiedzialności. To prawdopodobnie zaważyło, że nie skazano go na karę śmierci.
Proces norymberski - Ostatnia batalia Goeringa.avi play
Autorzy, opierając się na zapisach archiwalnych, rekonst ...
Autorzy, opierając się na zapisach archiwalnych, rekonstruują przebieg procesów nazistowskich zbrodniarzy. Dla alianckiej prasy Goering byt źródłem kpin. Uzależniony od narkotyków ekscentryk często występował w kimonie i pełnym makijażu, ozdobiony biżuterią. Pułkownik Andrus, naczelnik więzienia dla aresztowanych dygnitarzy III Rzeszy, był zaskoczony, że ten zniewieściały degenerat mógł być naczelnym dowódcą Luftwaffe, najważniejszą po Hitlerze personą w Niemczech. Dokument ukazuje skomplikowaną grę intelektualną między więźniem a jego strażnikiem, z której Goering wyszedł zwycięsko.
Hitler Ostatnie 10 Dni.avi play
Ostatnie dni III Rzeszy. Hitler w otoczeniu swojego szta ...
Ostatnie dni III Rzeszy. Hitler w otoczeniu swojego sztabu zamyka się w podziemnym bunkrze w Berlinie. Rosyjska ofensywa na Berlin trwa i nieubłaganie posuwa się naprzód. Szkic charakteru bezwzględnego dyktatora, który jak jeden z wielu marzy o panowaniu nad całym światem i który do ostatnich sekund życia zmienia losy ludzi, państw, świata. To studium stara się odpowiedzieć na pytanie, czy był on bezwzględną bestią gotową poświęcić wszystko dla swoich obłąkanych wizji, czy też zwykłym człowiekiem spełniającym obowiązek ojczyzny, narodu i swych bliskich. Obsada: Alec Guinness ... Adolf Hitler Simon Ward ... Capt. Hoffman Adolfo Celi ... Gen. Krebs Diane Cilento ... Hanna Reitsch Gabriele Ferzetti ... Field Marshal Wilhelm Keitel Eric Porter ... Gen. von Greim Doris Kunstmann ... Eva Braun Joss Ackland ... Gen. Burgdorf John Bennett ... Josef Goebbels John Barron ... Dr. Stumpfegger Barbara Jefford ... Magda Goebbels Sheila Gish ... Frau Christian Julian Glover ... Fegelein Michael Goodliffe ... Gen. Weidling Mark Kingston ... Martin Bormann Info: video: Divx 6.8 720x472 1200kbps audio: Dolby AC3 48000Hz 384 kb/s tot , 6 chnls
Tajemnica jeziora Toplitz - Mystery of Lake Toplitz TVRip XviD PL.avi play
Tajemnica jeziora Toplitz Podczas wojny hitlerowcy róż ...
Tajemnica jeziora Toplitz Podczas wojny hitlerowcy różnymi sposobami nakłonili wielu europejskich fałszerzy do "produkowania" obcych walut. Miało to zaszkodzić gospodarkom krajów przeciwnych polityce Hitlera. 6 maja 1945 roku naziści pozbyli się ogromnej ilości podrobionych pieniędzy, zatapiając je w jeziorze Toplitz w Austrii.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności