zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Tajemnice III Rzeszy - Duchy z U-Boota.avi

iceman12 / Dokumentalne II Wojna Swiatowa / Tajemnice III Rzeszy - Duchy z U-Boota.avi
Download: Tajemnice III Rzeszy - Duchy z U-Boota.avi

499,96 MB

Długość filmu: 44 min

0,0 / 5  (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Tragedia Drezna.avi play
13 lutego 1945 roku Drezno w ciągu jednej doby zmieniło ...
13 lutego 1945 roku Drezno w ciągu jednej doby zmieniło się w morze gruzów. Brytyjskie bombowce zrzuciły na miasto niezliczone ładunki wybuchowe, wywołując pożary i powodując niewyobrażalne zniszczenia. Zginęło wówczas kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców. Dokument przedstawia wspomnienia osób, którym udało się przeżyć ten tragiczny w skutkach atak.
Ostatni sekret Goeringa.avi play
Ostatni sekret Goeringa / Goering's Last Secret: Reveale ...
Ostatni sekret Goeringa / Goering's Last Secret: Revealed (2011) PL Opowieść o bracie Hermana Goeringa, Albercie. Był on niemieckim biznesmenem i zadeklarowanym antynazistą, który pomagał ofiarom hitlerowskim prześladowań. W czasie wojny ocalił kilkadziesiąt osób, podrabiając podpis swojego słynnego brata.
Zamach na Kutscherę - Dokument TVP3 2004.avi play
01.02.2004 r. przypadła 60. rocznica spektakularnej akcj ...
01.02.2004 r. przypadła 60. rocznica spektakularnej akcji zbrojnej AK w okupowanej Warszawie, wykonanej przez oddział specjalny Kierownictwa Dywersji KG AK "Pegaz". Zamach przerwał pasmo niemieckich egzekucji w Warszawie, za którymi stał ówczesny dowódca SS i policji na dystrykt warszawski gen. Franz Kutschera. Film odtwarza wydarzenia związane z akcją: od fazy planowania, przygotowania, poprzez wykonanie i późniejsze działania: ewakuację rannych oraz dramatyczną walkę Z. Gęsickiego i K. Sotta na Moście Kierbedzia.
Amerykańscy jeńcy Hitlera.avi play
Amerykańscy jeńcy Hitlera / Hitler's GI Death Camp (2011 ...
Amerykańscy jeńcy Hitlera / Hitler's GI Death Camp (2011) Grupa amerykańskich jeńców wojennych wspomina swój pobyt w nazistowskich obozach koncentracyjnych. Żołnierze wroga zmuszali ich do niewolniczej pracy i nie przejmowali się stanem zdrowia, głodem i trudnymi warunkami w jakich musieli żyć i wykonywać określone obowiązki przetrzymywani więźniowie.
Tajemnicze bunkry Hitlera TVRip XviD Lektor PL.avi play
Wielokrotnie nagradzany pisarz i historyk Antony Beevor ...
Wielokrotnie nagradzany pisarz i historyk Antony Beevor opowiada historię ostatnich stu dni hitlerowskiego reżimu. Rosjanie kierowali się w stronę Berlina. Kiedy zdobyli miasto udało im się je zniszczyć w niemal 90 procentach. Nie tknęli tylko tajnej sieci podziemnych bunkrów. Wiele z nich było przez dziesiątki lat niedostępnych - aż do teraz. Świadkowie tamtych wydarzeń - wśród nich spiker radiowy, który wygłaszał ostatnie słowa w imieniu upadających władz - opowiadają ponure historie. Antony postanawia zejść do, aby zobaczyć, co z nich pozostało. Znajduje tam dawne prycze, łuski pocisków, stanowiska karabinów, maski gazowe oraz hełm nastoletniego żołnierza, który świadczy o tym, że armia hitlerowska do samego końca wojny rekrutowała dzieci. Richard Baier, jako młody człowiek, wygrał stanowisko radiowego spikera. Jego ostatnie słowa na antenie były również ostatnimi słowami Rzeszy, która miała za cel przetrwać tysiąc lat: "W ostatniej walce, o Berlin, Hitler padł wraz ze swymi oddziałami. Do końca walczył o swe ideały". Po tych słowach Baier puścił muzykę ulubionych kompozytorów Hitlera, Wagnera i Brucknera.
Apokalipsa. Siła Hitlera - Przygotowania do wojny DVBRip PL.avi play
W 1933 roku dyktatura nazistowska sprawowała już władzę ...
W 1933 roku dyktatura nazistowska sprawowała już władzę w III Rzeszy. Hitler publicznie mówił o pokoju, jednak skrycie przygotowywał się do realizacji swojego planu podbicia świata. Potajemnie prowadził już przygotowania do mającej wkrótce wybuchnąć wojny.
Zagadki Historii - D-Day - Tajna Masakra PL.avi play
D-Day: The Secret Massacre Pod koniec II wojny światowe ...
D-Day: The Secret Massacre Pod koniec II wojny światowej w Graignes brutalnie wymordowano amerykańskich spadochroniarzy i francuskich cywili. Ci, którzy ocaleli z rzezi, powracają w to miejsce po 60 latach.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności