Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Tajemnice III Rzeszy - Duchy z U-Boota.avi

iceman12 / Dokumentalne II Wojna Swiatowa / Tajemnice III Rzeszy - Duchy z U-Boota.avi
Download: Tajemnice III Rzeszy - Duchy z U-Boota.avi

499,96 MB

Długość filmu: 44 min

0,0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Zdjęcia z albumów nazistów.mp4 play
Film dokumentalny "Zdjęcia z albumów nazistów" pozwala z ...
Film dokumentalny "Zdjęcia z albumów nazistów" pozwala zajrzeć do nowoodkrytego albumu, opowiadającego o życiu nazistów w Auschwitz. 14 stycznia 2007 roku, do amerykańskiego Muzeum Holocaustu przyszła paczka, w której znajdowało się 116 prywatnych fotografii z albumu należącego do Karla Höckera. Zdjęcia przedstawiają najwyższych rangą oficerów SS, którzy śmiali się, bawili, pili i wypoczywali. Album zawiera także pierwsze potwierdzone fotografie Josefa Mengele, który w Auschwitz przeprowadzał okrutne eksperymenty na ludziach. Zdjęciom towarzyszą wstrząsające opowieści ocalałych, naukowców, materiały archiwalne i mrożące krew w żyłach zeznania sądowe pewnego oficera SS.
Wielka Brytania pod okupacją nazistów TVRip XviD Lektor PL.avi play
Normandzkie wyspy były jedyną częścią Wielkiej Brytanii ...
Normandzkie wyspy były jedyną częścią Wielkiej Brytanii okupowaną przez hitlerowców w czasie II Wojny Światowej.
Skąd Się Wziął Adolf Hitler.avi play
Historia życia Adolfa Hitlera. Twórcy dokumentu starają ...
Historia życia Adolfa Hitlera. Twórcy dokumentu starają się odpowiedzieć na pytanie, co sprawiło, że ten sfrustrowany artysta, jaki był Hitler za młodu, stał się jednym z najokrutniejszych dyktatorów w historii.
Noc Długich Noży.avi play
Oddziały SA stłumiły wewnętrzną opozycję wobec Hitlera. ...
Oddziały SA stłumiły wewnętrzną opozycję wobec Hitlera. Jednak ich przywódca, Ernst Rohm, wszedł fuhrerowi w drogę. Poznamy historię jego spisku, który doprowadził do tzw. nocy długich noży.
Naukowe eksperymenty III Rzeszy TVRip XviD PL.avi play
Podczas II wojny światowej Niemcy marzyli o światowej po ...
Podczas II wojny światowej Niemcy marzyli o światowej potędze. W tajnych kompleksach na terenie III Rzeszy naukowcy opracowywali projekty nowoczesnych samolotów i rakiet, dzięki którym podbój świata miał stać się faktem. Tymczasem o tej największej tajemnicy Niemiec, pracach nad Wunderwaffe, milczały do niedawna historyczne źródła. Jednak do czasu. Po blisko 70 latach od zakończenia wojny otwarte zostały tajne niemieckie archiwa, skrywające plany nowatorskich, zaawansowanych technologicznie maszyn oraz broni masowego rażenia, której Niemcy – na szczęście – nie zdążyli użyć. Przekonaj się, jak wyglądały hitlerowskie plany podboju świata, oglądając dokument „Naukowe eksperymenty III Rzeszy”
GESTAPO - Ostrze we krwi Lektor PL.avi play
Dzieje Gestapo, hitlerowskiej tajnej policji, niewielkie ...
Dzieje Gestapo, hitlerowskiej tajnej policji, niewielkiej lecz potężnej organizacji stojącej u podstaw nazistowskiego państwa. Po stłumieniu opozycji w Niemczech i na terytoriach do nich przyległych gestapo rozpoczęło wprowadzanie polityki ekspansyjnej i brutalną eliminację buntowników.
DISCOVERY - Tajemnicze Okrety Podwodne.avi play
FILM DOKUMENTALNY (Secret Submarine) Wiadomo, że kilk ...
FILM DOKUMENTALNY (Secret Submarine) Wiadomo, że kilka mil od Pearl Harbor, na morskim dnie leży broń masowego rażenia, z czasów drugiej wojny światowej. Ekspedycja Stana Fletchera ma zamiar wydobyć ja na powierzchnię.
Tajemnicze Bunkry Hitlera.avi play
FILM DOKUMENTALNY (Hitler's Secret Bunkers) Wielokrot ...
FILM DOKUMENTALNY (Hitler's Secret Bunkers) Wielokrotnie nagradzany pisarz i historyk Antony Beevor opowiada historię ostatnich stu dni hitlerowskiego reżimu. Rosjanie kierowali się w stronę Berlina. Kiedy zdobyli miasto udało im się je zniszczyć w niemal 90 procentach. Nie tknęli tylko tajnej sieci podziemnych bunkrów. Wiele z nich było przez dziesiątki lat niedostępnych - aż do teraz. Świadkowie tamtych wydarzeń - wśród nich spiker radiowy, który wygłaszał ostatnie słowa w imieniu upadających władz - opowiadają ponure historie. Antony postanawia zejść do, aby zobaczyć, co z nich pozostało. Znajduje tam dawne prycze, łuski pocisków, stanowiska karabinów, maski gazowe oraz hełm nastoletniego żołnierza, który świadczy o tym, że armia hitlerowska do samego końca wojny rekrutowała dzieci. Richard Baier, jako młody człowiek, wygrał stanowisko radiowego spikera. Jego ostatnie słowa na antenie były również ostatnimi słowami Rzeszy, która miała za cel przetrwać tysiąc lat: "W ostatniej walce, o Berlin, Hitler padł wraz ze swymi oddziałami. Do końca walczył o swe ideały". Po tych słowach Baier puścił muzykę ulubionych kompozytorów Hitlera, Wagnera i Brucknera.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności