Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Tajemnice III Rzeszy - Duchy z U-Boota.avi

iceman12 / Dokumentalne II Wojna Swiatowa / Tajemnice III Rzeszy - Duchy z U-Boota.avi
Download: Tajemnice III Rzeszy - Duchy z U-Boota.avi

499,96 MB

Długość filmu: 44 min

0,0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Inne pliki do pobrania z tego chomika
Oskarżyciel Hitlera.avi play
Oskarżyciel Hitlera / Hitler on Trial (2011) Historia ...
Oskarżyciel Hitlera / Hitler on Trial (2011) Historia żydowskiego prokuratora Hansa Littena, który w 1931 roku wezwał Hitlera przed sąd w nadziei, że zdemaskuje go jako niebezpiecznego demagoga.
Tajna armia Europy - Spontaniczny opor DVBRip XviD Lektor PL.avi play
Tajna armia Europy / WWII Europe's Secret Army (2011) ...
Tajna armia Europy / WWII Europe's Secret Army (2011) "Tajna armia Europy” to serial realizowany w 15 krajach w oparciu o niezwykłe relacje ostatnich uczestników tamtych wydarzeń, po raz pierwszy prezentuje antyhitlerowski ruch oporu jako zjawisko ogólnoeuropejskie. Dramatyczne losy jednostek podczas II wojny światowej łączą się tu w wielką, poruszającą historię zbiorową. Tajna armia Europy - Spontaniczny opór W czasie II wojny światowej Niemcy ustanowili w Europie nowy porządek. W okupowanych przez nich państwach - od Polski po Grecję - formowały się jednak grupy oporu przeciwko nazistom.
Tajna armia Europy - Zorganizowany opor DVBRip XviD Lektor PL.avi play
Tajna armia Europy / WWII Europe's Secret Army (2011) ...
Tajna armia Europy / WWII Europe's Secret Army (2011) Tajna armia Europy - Zorganizowany opór Gdy III Rzesza zaatakowała Związek Radziecki, europejscy komuniści utworzyli ruch oporu. By dalsza walka z okupantem była możliwa, tajne organizacje musiały znaleźć sposób na kontaktowanie się z aliantami. W wielu krajach funkcjonowała też podziemna prasa.
Początek końca - lądowanie w Normandii.avi play
Rekonstrukcja bitwy na plaży Omaha podczas operacji lądo ...
Rekonstrukcja bitwy na plaży Omaha podczas operacji lądowania w Normandii. W filmie zobaczymy grafiki i animacje komputerowe, które odtworzą to jedno z kluczowych wydarzeń dla II wojny światowej.
Tajemnice Stalingradu.avi play
Historia jednej z kluczowych bitew II wojny światowej. 1 ...
Historia jednej z kluczowych bitew II wojny światowej. 17 lipca 1942 roku świetnie wyposażona armia niemiecka pod dowództwem Friedricha Paulusa ruszyła do ataku na Stalingrad. Hitler spodziewał się łatwej przeprawy, jednak wojska rosyjskie stawiły twardy opór. W efekcie walki trwały siedem miesięcy i kosztowały życie ponad miliona osób. Niemcy poniosły dotkliwą klęskę. Według niektórych historyków bitwa przesądziła o losach II wojny światowej. Autorzy filmu badają nieznane dotychczas dokumenty - w tym nagrania, pamiętniki i notatki funkjconariuszy NKWD. Wyłania się z nich obraz wstrząsającej strategii obrony miasta, która spowodowała śmierć wielu ludzi.
3 Dywizja Strzelców Karpackich.avi play
Film poświęcony działalności 3 Dywizji Strzelców Karpack ...
Film poświęcony działalności 3 Dywizji Strzelców Karpackich w okresie IIWŚ. Na program składają się materiały archiwalne ukazujące m. in. Walki pod Monte Cassino. Byli członkowie 3 Dywizji relacjonują działania zbrojne we Włoszech.
Tragedia Drezna.avi play
13 lutego 1945 roku Drezno w ciągu jednej doby zmieniło ...
13 lutego 1945 roku Drezno w ciągu jednej doby zmieniło się w morze gruzów. Brytyjskie bombowce zrzuciły na miasto niezliczone ładunki wybuchowe, wywołując pożary i powodując niewyobrażalne zniszczenia. Zginęło wówczas kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców. Dokument przedstawia wspomnienia osób, którym udało się przeżyć ten tragiczny w skutkach atak.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności