Microsoft Flight v1.0.0.30016.rar
-
13 Dzielnica -
3D 1 -
Aligator -
As w Rękawie -
Blade-Wieczny Łowca -
Bukmacher -
Desperado -
Dracula -
E-biznes -
Edukacja Finansowa -
Firma -
Głupi i głupszy -
Gry dla dzieci -
Gry PC -
Halloween -
Hard Revenge Milly -
Horror -
Hostel -
Hotel Zła -
Inwestowanie -
Iron Man -
Kill Bill -
Klątwa -
Krwawa Uczta -
Laleczka Chucky -
Lustra -
Mein Kampf -
Motywacja i Sukces -
Natura -
Natura 1 -
Niesklasyfikowane -
Obcy -
Posłańcy -
Puls -
Rec -
Relacje Międzyludzkie -
Rozwój Osobisty -
Snajper -
Śmiertelna Gorączka -
Tapety różne 5 -
Tapety różne 6 -
Tapety różne 7 -
Widoki 3 -
Widoki 4 -
Widoki 5 -
Wyścig Śmierci -
Wzory Umów -
zachomikowane -
Zasady Walki -
Zejście
BMW M3 Challenge to darmowa i oficjalna gra od BMW. Jest to nie lada gratka dla fanów tej popularnej marki. Prezentowane modele samochodów dostępne są w wielu kolorach nadwozia, dostępny jest widok z każdej strony, także od środka. Gracz do dyspozycji ma cztery tryby rozgrywki. Jazda na czas, jazda testowa, wyścigi z komputerem oraz wyścigi w trybie wieloosobowym (przez LAN lub Internet). Ostatni tryb jest zdecydowanie najciekawszy, pozwala na zmierzenie się na trasie z graczami z całego świata. Sterowanie w grze odbywa się za pomocą zdefiniowanych przycisków klawiatury. Warto przed rozpoczęciem gry dostosować je do własnych przyzwyczajeń. Sterownie pojazdem nie jest proste, trzeba ćwiczyć wiele godzin aby dojść do wprawy i nie wypadać z trasy przy dużych prędkościach. Manualna skrzynia begów odzwierciedla rzeczywistość, oprócz tego użytkownik może włączać lub wyłączać inne funkcje, np. ABS, Traction Control Settings, Dynamic Stability Control. Cała gra przygotowana jest bardzo profesjonalnie, w menu głównym graczowi towarzyszy przyjemna oprawa muzyczna. Poza tym BMW M3 Challenge posiada mnóstwo opcji zmian konfiguracji (np. regulacja położenia fotela kierowcy). Wymagania systemowe (rekomendowane): - System: Microsoft XP (32/64bit), Vista (32/64bit) - Procesor: 3 GHz Intel Pentium IV lub kompatybilny - Pamięć: 1 GB RAM - Miejsce na dysku: 500 MB - DirectX 9.0c oraz karta graficzna 256 MB

Szaleńcze wyścigi samochodami terenowymi po niebezpiecznych bezdrożach. Siadając za kierownicą mechanicznego potwora, mamy tylko jedno zadanie: zniszczyć konkurencję i spróbować dojechać przy tym cało do mety. Do wyboru mamy kilka typów rozgrywki: checkpoint race (klasyczny wyścig, w którym w odpowiednim czasie musimy dotrzeć do ustawionych na trasie punktów), lane race (samotna jazda) oraz car crushin mode.
Spakowane programem 7 Zip
Milestone ( producent )
Black Bean Games ( wydawca )
Licomp Empik Multimedia ( dystrybutor PL )
wyścigi ( samochodowe )
PC
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet
Wyścigi samochodowe będące owocem współpracy studia Milestone i koncernu wydawniczego Black Bean Games.
Evolution GT to owoc współpracy studia Milestone i koncernu wydawniczego Black Bean Games. Nie jest to pierwsze obopólne podejście tych firm do próby stworzenia idealnej gry wyścigowej. W 2005 roku na rynku pojawił się S.C.A.R.: Squadra Corse Alfa Romeo, który poza zręcznościowym ściganiem, na ręce gracza kładzie również nowatorską ideę wykorzystania elementów cRPG. Evolution GT to właśnie rozwinięcie tego pomysłu, jak również wynik doświadczenia załogi Milestone zebranego przy produkcji swoich wcześniejszych gier, typu dwukołowa seria Superbike, czy też Screamer.
Przystępując do drogowej rywalizacji, gracz jawi się jako kompletny żółtodziób i to jak potoczą się jego losy, zależne jest nie tylko od manualnych predyspozycji. Sterowana postać, wraz z kolejnymi wyścigami zyskuje bowiem bezcenną praktykę, co naturalnie procentuje w następnych startach pozwalając tym samym na osiąganie korzystniejszych wyników. Użytkownik programu kształtuje swojego kierowcę, nakierowując go na wybrany styl jazdy, odpowiednie techniki, a nawet zdolności mentalne. Dopiero to, w połączeniu szybkością, przyśpieszeniem i innymi możliwościami zaimplementowanych pojazdów, zapewnia odnoszenie przekonywujących sukcesów.
Przygotowane trasy, a jest ich 28, zabierają nas m.in. na amerykański tor Laguna Seca lub niemiecki Hockenheim. Do zwiedzania są także malownicze szkockie wzgórza i inne miejsca słynące z przyjmowania entuzjastów dwóch oraz czterech kółek. Autorzy przenieśli go gry 35 licencjonowanych pojazdów. Poza standartowymi samochodami, na najlepszych kierowców czeka ponadto szereg ukrytych. Oprócz takich „perełek” jak Bugatti EB 110, bądź Pagani Zonda, Evolution GT z czasem proponuje także przejażdżkę modelami terenowymi, czy też coupe.
Evolution GT to program przygotowany głównie z myślą o zaspokojeniu symulacyjnych potrzeb graczy. W tym celu, twórcy gry największy nacisk położyli na realizm rozgrywanych zawodów, czyli fizykę jazdy. Do tego dochodzi rzecz jasna zaawansowana Sztuczna Inteligencja u komputerowych przeciwników.
Dynamiczne wyścigi, w których rywalizacja kierowców samochodów i motocykli odbywa się zwykle na bezdrożach. Wszystko odbywa się w warunkach, które zdecydowanie nie sprzyjają przepisowej i spokojnej jeździe.
Fuel to gra wyścigowa produkowana przez firmę Asobo Studios, znaną ze współpracy z Disneyem (np. komputerowa i konsolowa wersja Wall-E). Wydawcą gry jest Codemasters, twórca wielu ważnych dzieł należących do tego gatunku (np. seria Colin McRae).
Fuel to odmienna koncepcja gry wyścigowej. Prezentuje świat, w którym wskutek zmian klimatycznych spowodowanych wpływem człowieka na środowisko, ogromne połacie terenu zostały spustoszone. Jednym z najcenniejszy dóbr jest paliwo. Mimo tego, część zapaleńców na powstałych pustkowiach organizuje wyścigi, których stawką są kolejne galony cennego płynu. Oczywiście wcielamy się w jedną z takich osób, próbujących zaistnieć w tym nowym świecie maniaków prędkości. Teren gry jest zróżnicowany. Możemy zobaczyć zachodnie wybrzeże USA zrujnowane przez liczne tsunami, pustynną Nevadę (także Wielki Kanion) oraz ośnieżone pasma górskie północnej części dzisiejszych Stanów Zjednoczonych.
Gra ma na celu pokazać odbiorcom lepszą wersję wyścigów terenowych, prezentując niezwykle obszerny teren. Zjeździć możemy więc ponad 14 tysięcy kilometrów kwadratowych dokładnie odwzorowanego obszaru, jednocześnie mając ogromną swobodę w tym jak i gdzie chcemy się dostać. W przenoszeniu się pomiędzy strefami ogromnego obszaru pomocny jest helikopter. Mimo niezłej przyczepności samochodów prezentowanych w grze, możliwe jest wykonywanie wielu niebezpiecznych popisów w powietrzu. Miłymi dodatkami są zmienne warunki pogodowe, które często determinują nasze poczynania (deszcz, tornada, burze piaskowe) oraz zmieniająca się pora dnia. Osobom, które lubią pracować nad własnym wizerunkiem spodoba się natomiast opcja zmiany wyglądu prowadzonego bohatera (możliwość np. dodawania nowych tatuaży).
Graficznie tytuł prezentuje się bardzo ciekawie. Ogromny teren gry został szczegółowo opracowany a modele pojazdów prezentują się bardzo dobrze. W pamięci zapadają wspomniane już warunki pogodowe – szalejące nad nami tornada i burze. W sieci można grać do 16 osób w jednym z dwóch trybów.
screeny z gry





wymagania sprzętowe: Pentium III 1 GHz, 128 MB RAM, karta graficzna 32 MB (GeForce 3 lub lepsza), 700 MB HDD, Win 2000/XP
The Ultimate Racing Technology 3 to kolejna odsłona wciągających wyścigów motocyklowych firmowanych znakiem MotoGP. Nie należy jej jednak kojarzyć ze zręcznościowymi produktami firmy Namco. Programiści z Climaxa skupili się bowiem na oddaniu realizmu tego typu motocyklowych zmagań, a potem wyważeniu proporcji pomiędzy wierną symulacją a dobrą zabawą.
Gra oprócz standardowych wyścigów na torze (16 oficjalnych torów) posiada również trzy dodatkowe tryby. „TT Style Racing” to rywalizacja na długich trasach, najczęściej na terenach pełnych wzniesień, ostrych zakrętów i malowniczych małych miasteczek. „Street Racing” to wyścigi po płaskim, prostym do opanowania terenie. Ostatni z nowych trybów, jakie programiści oddali w ręce graczy, to „Extreme Mode”, w którym zawarto 16 otwartych, dodatkowych tras, urozmaicających rozgrywkę. Wygrywając w kolejnych wyjściach w „Extreme Mode” zarabiamy pieniądze, dzięki czemu możemy udoskonalać swój motocykl dokupując do niego lepsze podzespoły (lepsze hamulce, części do silnika etc.), bądź zainwestować w nową maszynę. Warto też dodać, iż w MotoGP 3 pojawia się 16 nowych modeli motocykli o pojemnościach od 600 do 1200 centymetrów sześciennych.
Z myślą o rozgrywkach w sieci zastosowano specjalny system rankingu, tak żeby nowi gracze nie byli od razu wdeptywani w ziemię przez starych wyjadaczy. Oczywiście można grać ze słabszymi od siebie, ale to nie podnosi naszych notowań. Optymalne jest współzawodnictwo z równymi sobie lub odrobinę lepszymi graczami, by systematycznie podnosić lub przynajmniej utrzymać swoją reputację.
Wyścigi odbywające się w sieci mają tę zaletę, że w MotoGP 3 dostępne są w nich dwa dodatkowe tryby: widza i komentatora. Ten pierwszy pozwala śledzić, jak radzą sobie na torze inni gracze, w drugim zaś wcielamy się w postać dziennikarza, komentującego na żywo poczynania swoich kolegów.


Wymagania sprzętowe:
Procesor Pentium 4 2 GHz
512 MB RAM
64MB akcelerator 3D (GeForce 3 lub lepszy)
1 GB HDD
„Terminator 3: War of the Machines” to, rzecz jasna, gra oparta na motywach
trzeciej części słynnej filmowej serii Terminator. Jest to przedstawiciel gier
akcji z rozgrywką wdzianą z perspektywy pierwszej osoby, w którym możemy wcielić
się w postać oryginalnego Terminatora znanego z filmów, tzn. wyglądamy jak
Arnold Schwarzenegger (filmowy odtwórca roli Terminatora), a głos, który słyszymy
w głośnikach brzmi tak samo jak głos aktora.

Pobierz



