Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
hs26
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

henryk

widziany: 29.01.2011 18:22

 • pliki muzyczne
  206
 • pliki wideo
  758
 • obrazy
  8203
 • dokumenty
  147

10227 plików
54,29 GB

Ukryj opis
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 7,1 MB
 • 17 kwi 09 21:20

powiększ obrazek

Anti Trojan Elite (ATE) to aplikacja przeznaczona do wykrywania i usuwania komponentów malware, robaków, koni trojańskich czy keylogerów z pamięci i dysku komputera. Program posiada również kilka przydatnych narzędzi w tym Network Manager, Process Manager, moduł naprawiający rejestr i przeglądarkę Internet Explorer. Innym z ciekawszych narzędzi oferowanych przez ATE jest moduł malware firewall, który odpowiada za ochronę komputera przed szkodliwym oprogramowaniem w czasie rzeczywistym. Oprócz tego Anti-Trojan Elite tworzy kopie zapasowe usuwanych zasobów, automatycznie pobiera nowe definicje szkodników, skanuje skompresowane archiwa (RAR, ZIP, CAB) posiada opcje pozwalające na odblokowanie rejestru systemowego, autostartu napędu CD/DVD i optymalizujące szybkość działania niektórych elementów Windows.
(foto dodał hs26)

z chomika DarkCruiser

6 komentarzy

 • 5,4 MB
 • 17 kwi 09 21:13
Aktualizacja do bezpłatnego polskiego programu służącego do oczyszczania dysków twardych komputera z niepotrzebnych plików tymczasowych.
Program rozpoznaje ponad 2400 typów plików tymczasowych należących do 320 aplikacji.

W skład programu wchodzą też moduły:
Monitor Czystości Dysku - informujący o stopniu zaśmiecenia dysku,
Monitor Porzuconych Folderów - usuwający zbędne, porzucone, puste i szkodliwe foldery programów,
Monitor Instalacji Oprogramowania - usuwający wszystkie pozostawione pliki z dysku przez odinstalowany już program,
Usuwanie Zablokowanych Plików - umożliwiający usunięcie plików nie dających się usunąć,
Szybkie Czyszczenie Dysku - umożliwiających szybkie pozbycie się zbędnych plików z folderów tymczasowych i przeglądarek,
Menedżer Rejestru - zarządzający wpisami w rejestrze.

z chomika DarkCruiser

 • 383 KB
 • 6 lut 09 2:41


Popularny program służący głównie do ochrony prywatności. CCleaner (Crap Cleaner) umożliwia, za pomocą jednego kliknięcia, czyszczenie pozostałości po surfowaniu w Internecie tj. list odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies), tymczasowych plików internetowych. Ponadto, pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów, listy ostatnio otwieranych dokumentów (także w poszczególnych aplikacjach) oraz wielu innych... CCleaner umożliwia też na kontrolę nad programami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz optymalizowanie jego pracy dzięki usuwaniu tymczasowych plików i wyszukiwaniu potencjalnych problemów w rejestrze.
(foto i opis dodał hs26)


z chomika Matthew

 • 10,1 MB
 • 19 gru 08 3:33
Bardzo dobry program do wyszukiwania i usuwania komponentów szpiegujących typu spyware, dialerów, keyloggerów itp. Zawiera więcej sygnatur komponentów niż najpopularniejszy Ad-aware dzięki czemu jest skuteczniejszy w ich usuwaniu. Umożliwia archiwizację dokonanych zmian jeżeli przez pomyłkę usuniemy "dobry" komponent. Program wyposażony jest także w zneutralizowanego klienta Cydoor, który zastępuje oryginalny plik, dzięki czemu jego neutralizacja nie powoduje skutku w postaci zablokowania działania programu, który go zawierał. Na duże plusy programu należy zaliczyć interfejs w języku polskim oraz możliwość aktualizacji definicji komponentów przez Internet.obrazek

z chomika Patry_k_

 • 5.0
 • 2,7 MB
 • 19 gru 08 3:21
Program narzędziowy służący do usuwania zbędnych plików z dysku twardego, dzięki czemu zaoszczędzimy miejsce i przyspieszymy działanie systemu. Za jego pomocą możemy również zatrzeć większość śladów naszej pracy na komputerze. Polską wersję językową CCleanera wybieramy w czasie instalacji.PL - obrazek

z chomika pogoda

7 komentarzy

 • 8,4 MB
 • 1 lis 08 20:38
obrazek Trojan Remover to cenione przez wielu użytkowników na całym świecie narzędzie przeznaczone do wykrywania i usuwania z komputera aplikacji typu malware, koni trojańskich, robaków, komponentów spyware i adware. Aplikacja poza opcją skanowania posiada również obszerną bazę danych dotyczącą szkodliwego oprogramowania, w której można znaleźć szereg informacji na temat zachowań konkretnych programów malware. Trojan Remover jest bardzo przydatny w momencie kiedy program antywirusowy, z którego korzysta użytkownik wykryje niechcianego szkodnika, ale nie będzie wstanie sobie poradzić z jego usunięciem. Trojan Remover mimo angielskiej wersji językowej jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze.

zachomikowany

 • 4,5 MB
 • 7 paź 08 21:07


Advoanced Windows Care 2,55 Personal, swietny program do usuwania wszelkich spamow i swinstw z naszego komputera, czysci od roznych nalecialosci, a przewaznie smieci ktore dostaly sie przez internet do nazego komputera, uzycie jego znacznie przspieszy dzialania. Jest bardzo bezpieczny, nie usuwa zadnych plikow systemowych- nie usuwa tez wirusow czy trojanow, wiec nie mozna go uzywac zamiast programu antywirusowego - ale znacznie wspomaga.
Windows Vista, Windows XP
(opis i foto dodał hs26)


zachomikowany

 • 9,0 MB
 • 2 wrz 08 20:32

Bezpłatny polski program służący do oczyszczania dysków twardych komputera z niepotrzebnych plików tymczasowych. Program rozpoznaje kilkaset typów plików tymczasowych, wykrywa też najczęściej występujące pliki i foldery utworzone przez trojany i oprogramowanie szpiegujące oraz pliki, które pojawiły się na dysku po przeglądaniu stron o tematyce erotycznej. W skład programu wchodzą też moduły: Monitor Czystości Dysku - informujący o stopniu zaśmiecenia dysku, Monitor Instalacji Oprogramowania - usuwający wszystkie pozostawione pliki z dysku przez odinstalowany już program, Force Delete - umożliwiający usunięcie plików nie dających się usunąć oraz RealTime LatestViruses - który informuje o wykrytych zagrożeniach z przeciągu ostatnich kilku minut.
System operacyjny: MS Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista*
(opis i foto dodał hs26)


z chomika elfograd

 • 1,7 MB
 • 2 wrz 08 20:26
Program CleanGP wyszukuje i usuwa ponad 170 rodzajów niepotrzebnych plików, generowanych przez system bądź inne oprogramowanie. Dodatkowo program posiada inne przydatne moduły, do których m.in. należy moduł Oczyszczania Wstępnego Dysku, który oczyszcza dysk z niepotrzebnych plików takich programów jak Mozilla Firefox, Opera, Ad-Aware, IExplorer itd. , oraz moduł Autostart, w którym użytkownik może przeglądać i w razie konieczności usuwać niepotrzebne lub podejrzane wpisy i skróty programów uruchamianych wraz ze startem systemu Windows. Najnowszym modułem programu jest moduł Deinstalatora, który pozwala użytkownikowi zarządzać zainstalowanymi programami w systemie. Program posiada też funkcję Opcji Filtrów, dzięki czemu użytkownik może zadecydować, jakie pliki będą wyszukiwane i usuwane przez program. CleanGP jest programem bardzo łatwym w obsłudze, szybkim i bezpiecznym. Jego prostota obsługi jak i funkcjonalność znajdzie uznanie wśród początkujących użytkowników komputerów, jak i tych bardziej zaawansowanych.

z chomika Neorator

 • 1,9 MB
 • 23 sie 08 0:15


Służy do usuwania zbędnych wpisów z rejestru Windows pozostałych po odinstalowanym oprogramowaniu. Zawiera również narzędzia do kasowania z dysku twardego niepotrzebnych plików (tymczasowych, powtarzających się itp.) oraz kontroluje, które programy uruchamiają się podczas startowania systemu. Oferuje również funkcje sieciowe: Remote Task Manager, chat oraz wysyłanie wiadomości.
(opis i foto dodał hs26)


zachomikowany

 • 1,9 MB
 • 10 sie 08 16:31


Czy Twój komputer ostatnio zwolnił? A może masz problemy ze stabilnością systemu Windows? Jeżeli chcesz zaradzić tym problemom, to nowy RegDoctor powinien Ci pomóc.

Problemy z rejestrem są najczęstszą przyczyną "upadku" systemu operacyjnego, wyskakujących błędów i problemów z wydajnością. Doktor szybko i bezpiecznie wyczyści zbędne wpisy i usunie błędne klucze. Program do tego celu używa inteligentnego i efektywnego silnika wyszukującego, który potrafi znaleźć dziury w rejestrze.

Użytkownik ma możliwość wybrania trybu automatycznego lub ręcznego. Kopia bezpieczeństwa uchroni przed usunięciem ważnych wpisów i pozwoli przywrócić komputer do poprzedniego stanu.

Windows 95/98/ME/2000/XP/Vista.
(opis i foto dodał hs26)

z chomika MoniGrzesio

 • 1,8 MB
 • 5 sie 08 23:04


Norton Disk Doctor, w kręgach użytkowników PC nazywany skrótowo NDD. Ma ono duże znaczenie dla właściwego działania dysków i całego systemu. Nie naprawi ono wprawdzie fizycznego uszkodzenia dysku, ale doskonale poradzi sobie z błędami logicznymi, powstającymi często podczas normalnej pracy. A takimi błędami są np. zagubione klastery czy niewłaściwe sygnatury czasowe plików i folderów.
W przypadku fizycznego uszkodzenia dysku powstają tak zwane złe sektory (bad sectors), czyli miejsca na dysku, z których nie można nic odczytać ani nic w nich zapisać. Program odszuka takie miejsca i odpowiednio je oznaczy, czyniąc je jednocześnie przeźroczystymi dla innych aplikacji. Dzięki temu gdy zapiszesz na dysku dokument, będziesz go w stanie odczytać za jakiś czas.
(opis i foto dodał hs26)


z chomika agus234

 • 6,9 MB
 • 5 sie 08 23:04


Bezpłatny polski program służący do oczyszczania dysków twardych komputera z niepotrzebnych plików tymczasowych. Program rozpoznaje kilkaset typów plików tymczasowych, wykrywa też najczęściej występujące pliki i foldery utworzone przez trojany i oprogramowanie szpiegujące oraz pliki, które pojawiły się na dysku po przeglądaniu stron o tematyce erotycznej. W skład programu wchodzą też moduły: Monitor Czystości Dysku - informujący o stopniu zaśmiecenia dysku, Monitor Instalacji Oprogramowania - usuwający wszystkie pozostawione pliki z dysku przez odinstalowany już program, Force Delete - umożliwiający usunięcie plików nie dających się usunąć oraz RealTime LatestViruses - który informuje o wykrytych zagrożeniach z przeciągu ostatnich kilku minut.
(opis i foto dodał hs26)


z chomika Muzyka2chSerc

 • 1,4 MB
 • 5 sie 08 22:58
Polecam - Program czyszczący śmieci po deinstalacji - Frewale

zachomikowany

 • 1.0
 • 11,3 MB
 • 5 sie 08 22:26
Your Uninstaller - programos zastępujący funkcję "Dodaj lub usuń programy". Tak jak w przypadku aplikacji dostępnej standardowo w systemie Windows, także ta posiada listę wszystkich zainstalowanych programów. Zaletą tego programu jest dokładniejsze usuwanie pozostałości (pliki, foldery) po zainstalowanych programach.

z chomika Beti_i_Konrad

2 komentarze

 • 13,5 MB
 • 5 sie 08 22:25
TuneUp Utilities 2008 jest wielofunkcyjnym, rozbudowanym narzędziem systemowym. Oprogramowanie sprawia, że system operacyjny pracuje szybciej i płynniej.
Aplikacja składa się z 5 głównych modułów. Pierwszy z nich zbiera informację na temat zainstalowanego sprzętu oraz oprogramowania na danym komputerze. Drugi moduł odpowiedzialny jest za usuwanie zbędnych "śmieci" oraz naprawianie błędów. Kolejny sprawdza się w przypadku optymalizacji pamięci operacyjnej, optymalizacji systemu operacyjnego oraz defragmentacji rejestru. Czwarty moduł pozwala na zarządzanie procesami, edytowanie rejestru oraz deinstalowanie oprogramowania. Ostatnia część umożliwia odzyskanie usuniętych plików (kosz) oraz bezpieczne usunięcie danych, w taki sposób, aby w przyszłości nie mogły być przywrócone.

z chomika Beti_i_Konrad

2 komentarze

 • 2,4 MB
 • 4 sie 08 23:28
Darmowy program umożliwiający oczyszczenie rejestru systemowego ze zbędnych lub uszkodzonych wpisów. Dodatkowo aplikacja pozwala usunąć z dysku twardego wszelkiego rodzaju niepotrzebne pliki (pliki tymczasowe, kopie zapasowe, itp.) oraz eliminuje problem duplikatów plików. Program posiada również funkcję zarządzania programami uruchamianymi razem ze startem systemu oraz umożliwia usuwanie pustych wpisów z listy zainstalowanych programów.

z chomika Rodan

 • 453 KB
 • 4 sie 08 23:19
RapidMem przyspiesza dzialania komputera dbajac, by zawsze bylo wolnych kilka(nascie) megabajtów pamieci RAM. Program monitoruje ilosc wolnej pamieci i gdy jej poziom spadnie ponizej ustalonego poziomu, umiesci niepotrzebne juz dane w pliku wymiany - dzieki temu system bedzie dzialal szybciej. Pamiec RAM jest szybsza od pliku wymiany, dlatego tez przesuniecie tam czesci danych (aktualnie niepotrzebnych) i odciazenie RAMu wplywa korzystnie na szybkosc systemu.

z chomika Rodan

 • 8,9 MB
 • 4 sie 08 23:16
Ashampoo WinOptimizer to zestaw narzędzi przeznaczonych do optymalizacji działania systemu Windows. Główne okno aplikacji podzielone jest na cztery kategorie, w których znajdują się odpowiednie narzędzie do czyszczenia, tuningowania, podkręcania systemu i zarządzania plikami na dysku. Wśród nich znaleźć można moduł do optymalizacji dysku, czyszczenia rejestru, defragmentacji dysku twardego, testowania wydajności komputera, zmiany ikon w systemie, kasowania permentalnego plików, dzielenia i łączenia plików, optymalizacji Internetu, zarządzania aplikacji w auto-starcie systemu, szyfrowania i deszyfrowania plików i znacznie więcej. Samych opcji pozwalających na podkręcanie ustawień systemowych oferowanych przez Ashampoo WinOptimizer jest ponad 450. Dodatkowo program oferuje tzw. funkcję One-Click-Optymizer optymalizującą cały system za pomocą jednego kliknięcia myszki.

z chomika Rodan

 • 2,0 MB
 • 4 sie 08 23:05
MagicTweak to bardzo przydatny program przeznaczony do optymalizacji i personalizacji
systemu (Windows XP/2000/Me/98). Program posiada bardzo prosty, dobrze rozwiązany
interfejs dzięki czemu nawet mało zaawansowani użytkownicy będą mogli swobodnie
ingerować w ustawienia Windows. Funkcji jest olbrzymia ilość i nie sposób przy okazji
krótkiego opisu dokładnie je opisać jednak na pewno program może sprawić, że Windows
stanie się dla użytkownika bardziej przyjazne i wygodniejsze w obsłudze - zarówno w
przypadku początkujących jak i zaawansowanych użytkowników okienek.
Z pośród bardzo wielu możliwości programu można wymienić choćby: odinstalowywanie
programów, usuwanie plików tymczasowych (także ciasteczek - cookies), ukrywanie
napędów i folderów, ukrywanie paska zadań i menu "Start", konfigurowanie paska zadań,
przyporządkowywanie do określonych aplikacji określonych plików, dodatkowy panel
sterowania, czyszczenie wszelkich "historii" - także IE, informacje o aktualnie
zachodzących procesach - uruchomionych aplikacjach, wygodna kontrola nad autostartem i
wiele, wiele innych, a także funkcje umożliwiające kontrolowanie urządzeń w naszym
systemie (prędkość odczytu napędów, blokada autostartu z CD i inne...), sterowanie
zamykaniem systemu itd... Ustawienia można oczywiście zabezpieczyć hasłami.

z chomika Rodan

 • 1,7 MB
 • 4 sie 08 22:24
Norton Disk Doctor (lekarz dysku) - diagnozuje i naprawia rozmaite
problemy na dysku(coś takiego jak systemowy Scandisk). Wykonuje
skanowanie, kontrolując wszystko od partycji dysku do jego fizycznej
powierzchni. Jeżeli Norton Disk Doctor znajdzie problem, to
zawiadamia nas zanim rozpocznie naprawę. Jeżeli ustawisz automatyczne
naprawiaj błędy (Automatically Fix Errors), Norton Disk Doctor
automatycznie naprawi błędy.
Po diagnozowaniu i naprawie dysku, Norton Disk Doctor pokazuje
sprawozdanie na którym jest wykaz problemów znalezionych, problemów
ustalonych oraz czy naprawa się udała w postaci OK.
Uwaga !!!

Wersja portable nie wymagająca instalacji.

z chomika Rodan

 • 3,7 MB
 • 3 sie 08 22:43
Your Uninstaller - programos zastępujący funkcję "Dodaj lub usuń programy". Tak jak w przypadku aplikacji dostępnej standardowo w systemie Windows, także ta posiada listę wszystkich zainstalowanych programów. Zaletą tego programu jest dokładniejsze usuwanie pozostałości (pliki, foldery) po zainstalowanych programach.

z chomika RedJohn

 • 3,0 MB
 • 27 lip 08 19:53
CCleaner umożliwia, za pomocą jednego kliknięcia, czyszczenie pozostałości po surfowaniu w Internecie tj. list odwiedzanych stron internetowych i pobieranych plików, ciasteczek (cookies), tymczasowych plików internetowych. Ponadto, pozwala na opróżnienie zawartości kosza, systemowego schowka, listy ostatnio uruchamianych programów, listy ostatnio otwieranych dokumentów (także w poszczególnych aplikacjach) oraz wielu innych. CCleaner umożliwia też na kontrolę nad programami uruchamianymi wraz ze startem systemu oraz optymalizowanie jego pracy dzięki usuwaniu tymczasowych plików i wyszukiwaniu potencjalnych problemów w rejestrze.

zachomikowany

 • 61 KB
 • 27 lip 08 19:53
ikona

zachomikowany

 • 4,2 MB
 • 27 lip 08 18:52
Profesjonalny deinstalator - polecam

zachomikowany

 • 3,0 MB
 • 27 lip 08 18:23


Praca na komputerze, instalowanie i odinstalowywanie aplikacji powoduje, że system chodzi coraz gorzej. W tym wypadku pomóc nam może tylko specjalistyczny program czyszczący Rejestr systemowy, np. Registry First Aid. Jest on bardzo prosty w obsłudze, bo przypomina popularne kreatory, jednak podczas jego używania zalecana jest ostrożność - przy wprowadzaniu jakichkolwiek zmian w Rejestrze należy wcześniej sporządzić jego kopię.
(opis i foto dodał hs26)


 • 2,8 MB
 • 27 lip 08 18:09


Krótki opis. Bardzo ciekawy program do czyszczenia naszego komputera ze śmieci, program jest darmowy i jest w języku polskim.
(opis i foto dodał hs26)

 • 16,4 MB
 • 25 lip 08 21:39


Spyware Doctor 5.5.0.178 PL

To bardzo wysoko oceniany program do usuwania złośliwego oprogramowania. Aplikacja zapewnia skuteczną ochronę przed: spyware, adware, końmi trojańskimi, programami rejestrującymi naciśnięcia klawiszy (keylogger), wykradaniem tożsamości, programami przejmującymi kontrolę nad przeglądarką (hijacker), obiektami śledzącymi poczynania użytkownika, programami pozornie chroniącymi przed spyware, niepożądanym oprogramowaniem, oszustwami, okienkami wyskakującymi i szkodliwymi stronami internetowymi.
(foto dodał hs26)


z chomika carmen2255

 • 7,4 MB
 • 25 lip 08 2:16
Program do całkowitego usuwania zainstalowanych programów w systemach Windows. Po zakończeniu optymalizacji Twój system będzie dużo szybszy a na dyskach powinno zwolnić się sporo miejsca. W czasie kiedy program jest uruchomiony w tle, każdy instalator uruchamiany w systemie jest monitorowany i tworzony jest specjalny plik LOG. Jeśli użytkownik zechce go usunąć na tej podstawie zostaną wykasowane wszelkie wpisy w rejestrze, pliki w katalogach systemowych oraz pozostałości po odinstalowaniu aplikacji. Pakiet tworzy obrazy systemu i w razie problemów jest w stanie przywrócić poprzednią konfigurację bez ryzyka utraty danych. FULL.

z chomika RedJohn

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  1
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

36 plików
175,81 MB
anya-86-filmy

anya-86-filmy napisano 6.10.2015 10:24

zgłoś do usunięcia
------------------------>SERIALE POLSKIE I ZAGRANICZNE - 2015 , FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM
SPAKSIK-1976

SPAKSIK-1976 napisano 2.03.2016 19:02

zgłoś do usunięcia
ZAPRASZAM DO CHOMIKA bajki2013

elena90 napisano 23.03.2016 13:13

zgłoś do usunięcia
obrazek

anya-filmy-2016 napisano 14.04.2016 08:28

zgłoś do usunięcia
tekst alternatywny
areks7771

areks7771 napisano 3.05.2016 06:49

zgłoś do usunięcia

PROGRAMY2016

PROGRAMY2016 napisano 4.06.2016 20:57

zgłoś do usunięcia
radmatuszewski

radmatuszewski napisano 6.06.2016 15:51

zgłoś do usunięcia
foroyar

foroyar napisano 26.09.2016 21:21

zgłoś do usunięcia
.
kancus

kancus napisano 8.08.2017 22:09

zgłoś do usunięcia
SERDECZNIE ZAPRASZAM
jagoda19441

jagoda19441 napisano 19.10.2017 09:07

zgłoś do usunięcia
.
.

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności