Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

zm_rozp_mi_zm_rozp_prow_dzien_d20050738.pdf

horn / Materiały szkoleniowe / prawo, regulaminy / ustawy / zm_rozp_mi_zm_rozp_prow_dzien_d20050738.pdf
Download: zm_rozp_mi_zm_rozp_prow_dzien_d20050738.pdf

1,44 MB

0.0 / 5 (0 głosów)
Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 27 kwietnia 2005 r. Rozporządzenie zmieniające rozp. w sprawie prowadzenia dzienników statku o polskiej przynależności.

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Ustawy, rozporządzenia i inne akty prawne wydawane w Polsce, mające zastosowanie przy uprawianiu żeglarstwa, w tym przy szkoleniu na stopnie żeglarskie:
Inne pliki do pobrania z tego chomika
Obowiązujący tekst nowej ustawy o bezpieczeństwie morskim. W treści aktu zaznaczyłem na czerwono to co nas żeglarzy dotyczy. Niestety nie mogę życzyć miłej lektury :-(
Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 18 lipca 2005 r. Rozporządzenie w sprawie inspekcji i dokumentów bezpieczeństwa statku morskiego.
Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 23 lutego 2005 r. Rozporządzenie w sprawie trybu postępowania kapitana statku wobec osoby podejrzanej o popełnienie przestępstwa przeciwko bezpieczeństwu żeglugi morskiej.
Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 18 czerwca 2004 r. Rozporządzenie w sprawie prowadzenia dzienników statku o polskiej przynależności. Dokument zawiera 27 stron a w nim komplet dokumentów niezbędnych do prowadzenia dziennika pokładowego, dziennika maszynowego, dziennika GMDSS i dziennika pokładowo-maszynowego.
Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 30 kwietnia 2004 r. Rozporządzenie w sprawie pomiaru statków morskich. Dokument zawiera 13 stron a w nim przepisy o przemierzaniu pojemności statków oraz wzory dokumentów, m.in. Międzynarodowe Świadectwo Pomiarowe.
Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 27 kwietnia 2004 r. Rozporządzenie w sprawie rejestracji statków morskich w urzędach morskich.
Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 3 sierpnia 2005 r. Rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków bezpiecznego uprawiania żeglugi przez statki morskie.
Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 18 sierpnia 2005 r. Rozporządzenie dotyczy zmiany rozporządzenia w sprawie szczegółowej organizacji Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa.
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności