Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
Folder z materiałami dla osób pełnoletnich
+18 Ten folder Chomika zawiera materiały, które mogą być oglądane tylko przez osoby pełnoletnie.

Czy chcesz zobaczyć zawartość tego folderu?
Zaloguj się jeśli masz już konto.
halszka59
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

widziany: 21.05.2016 15:29

 • pliki muzyczne
  0
 • pliki wideo
  28815
 • obrazy
  2962
 • dokumenty
  25

32105 plików
21507,14 GB

Ukryj opis Rozwiń
 • 0,88 GB
 • 21 paź 12 14:20
Dwie młode dziewczyny wplątane w w kradzież...

z chomika Gonzob

 • 506,1 MB
 • 21 paź 12 14:20
Taiwan-born Shu Kei captivated audiences by storm with her naïve-yet-naughty performances in films like Sex and Zen Two and Viva Erotica. This bare-it-all portfolio, shot before her "retirement" from appearing nude in films for good, makes a perfect showcase for her famous come-hither persona and her devilish figure. Whether it's bathing underneath a waterfall, posing on the catwalk in her revealing outfit, or brooding half-naked by the lakeside lodge, watching this now-classic portfolio will make you understand why Shu Kei is rightly regarded as the quintessential Hong Kong sex symbol for 1990's.

z chomika Gonzob

 • 0,95 GB
 • 21 paź 12 14:20
Pinku eiga auteur and popular manga artist Takashi Ishii directs this sex-charged crime thriller. The film centers on Nami (Akiko Yo), who pops into a company that touts that it will "do anything" and asks its harried owner Muraki (Naoto Takenaka) to give her a tour of Tokyo. After visiting Tokyo tower and hip nightspots in Roppongi, she checks into a swank hotel, hides a knife under her pillow, and dresses to kill in a red miniskirt. Previously, her yakuza lover (Jimpachi Nezu) stripped and raped her as his cohort (Kippei Shiina) watched. As she waits for him in the hotel room, she quietly plots her revenge. Unfortunately, he discovers her plan and ravages her again. While her erstwhile boyfriend is taking post-rape shower, she takes knife in hand and makes an unwitting homage to Psycho. Later, she stuffs the body in a bag, and calls on Muraki to dispose of it.

z chomika Gonzob

 • 698,4 MB
 • 21 paź 12 14:20
Salome - Krótkometrażowy film będący jedną z pierwszych produkcji znanego reżysera i scenarzysty Clive'a Barkera. Historia z Nowego Testamentu o Herodzie i Jezusie przygwożdżonym do krzyża.. Wykonane w nastroju bardzo charakterystycznym dla tego reżysera. Narracja i wizualizacja jest przerażająca, pełna przemocy i brutalności. Taki styl widoczny jest w wielu późniejszych produkcjach reżysera. W rolach głównych wystąpili Anne Taylor i Doug Bradley. Na ekranie pojawia się, wtedy 21 letni Clive Barker.
The Forbidden - Główny bohater tego niemego filmu maluje dziwny, tajemniczy obraz, który następnie drze na kawałki i zaczyna z powrotem składać w całość. Niebawem zaczynają go odwiedzać rozmaite zjawy- mężczyzna w długich szatach i masce demona, naga kobieta, która pozostawia na jego ciele malunki, a w końcu dwie postacie, które obdzierają go żywcem ze skóry...

filmweb.pl

z chomika Gonzob

 • 695,9 MB
 • 21 paź 12 14:20
Piątka znajomych – trzy dziewczyny i dwóch mężczyzn - jadących wanem zgubiła drogę pośrodku pustkowia. Wtem na drodze pojawia się dziwny nieznajomy, który oferuje pomoc naszym bohaterom i wsiada na tył wana, gdzie parę minut wcześniej doszło do zbliżenia pomiędzy dwójką bohaterów. Niesienie pomocy jednak nie było jego zamiarem, gdyż nieznajomy po chwili wyjmuje nóż i brutalnie szlachtuje parę kochanków. Miejsce miłosnych uniesień zmienia się w krwawą łaźnię. Pozostała trójka ucieka z miejsca zbrodni i dobiega do domu położonego w pobliżu. Gdyby wiedzieli, co ich tam czeka, nigdy nie zapuściliby się w te okolice. W tym domku, bowiem zamieszkuje rodzina seksualnych maniaków i kanibali z przerażającą Skórzaną Twarzą na czele. Kobieta, która dobiegła do domku jako pierwsza, zostaje porwana i zamknięta w szopie, natomiast pozostała dwójka zostaje zaproszona do środka domostwa, gdzie czeka na nich istna orgia seksu, tortur i krwi z wielkim, morderczym wibratorem w tle...

horror.com.pl

z chomika Gonzob

 • 698,4 MB
 • 21 paź 12 14:20
Based on the controversial off-Broadway musical comedy revue, "Oh! Calcutta! is a series of musical numbers about sex and sexual mores. Most of the skits feature one or more performers in either a state of undress, simulating sex, or both.

z chomika Gonzob

 • 700,3 MB
 • 21 paź 12 14:20
Kolejny film Kim Ki-duka, ascetyczny w formie, pięknie filmowany, prawie bez dialogów, w którym dramaturgia budowana jest za pomocą niepokojących, kontrastowych, czasem nawet wstrząsających obrazów i dźwięków.
Młody mężczyzna, prześladowany wspomnieniami, obawiając się aresztowania, przyjeżdża do "miasteczka na jeziorze" by popełnić samobójstwo. Zarządzającą tym spokojnym miejscem, gdzie w ciszy i odosobnieniu można odpocząć przy łowieniu ryb, jest piękna kobieta. Opiekuje się ona domkami, dowozi do nich gości, dostarcza przyjezdnym niezbędnych rzeczy, czasem nawet za pewną opłatą dzieli się swoim ciałem.
Ze spojrzeń, wzajemnych obserwacji, przypadkowych "spotkań" rodzi się między nimi specyficzna więź. Obydwoje milczą, porozumiewają się ze sobą jedynie wzrokiem, dotykiem, gestami, pomrukami. W miarę zbliżania się do siebie, "język" ten staje się coraz gwałtowniejszy. Jęki, krzyki, westchnienia, odgłosy uderzeń, towarzyszą skrajnym uczuciom i emocjom targającym bohaterami. Grają ze sobą w sadomasochistyczną grę - pragnąc miłości, zrozumienia, ciepła zadają sobie ciągły ból, walczą, upokarzają się wzajemnie, nienawidzą. Każdy akt przemocy, rodzi kolejny, jeszcze gwałtowniejszy i bardziej okrutny.
peb.pl

z chomika Gonzob

 • 701,9 MB
 • 21 paź 12 14:20
In a kingdom, a man is born as a child to Mother Earth. He's checked for normality, confirmed normal, and is let into the system. The man gets old, and the system has no use for him. So he's brought out to be executed. The man gets flashbacks, and understands what his life has been. So he hammers out a message on a piece of stone, for coming generations. Later, a couple finds the message, and journeys out to put an end to the oppressive system.

z chomika Gonzob

 • 591,1 MB
 • 21 paź 12 14:20

z chomika Gonzob

 • 700,2 MB
 • 21 paź 12 14:20

A hardcore parody of the Broadway stage hit "A Chorus Line" that had just been staged in Brazil for the first time: A group of young actors will do anything to be in a play.

z chomika Gonzob

 • 702,4 MB
 • 21 paź 12 14:20

Mała osada górnicza na końcu świata. Kiedyś tętniąca życiem, teraz opuszczona i pusta bo wyczerpały się pokłady złota, które jak magnes przyciągały kiedyś tych, którzy pragnęli się szybko wzbogacić. Została tutaj tylko Lena, młoda kobieta, właścicielka przydrożnego baru, która jest w ósmym miesiącu ciąży. Pewnego dnia do jej drzwi stuka Vilela były policjant wyrzucony z pracy i ścigany za przestępstwo, które popełnił w Sao Paulo.
Lena, nieufna i przyzwyczajona do samotności, początkowo odnosi się do mężczyzny z dystansem. Wkrótce jednak zdaje sobie sprawę, że pojawienie się Vileli może być szansą na rozpoczęcie nowego życia, a później nawet na ucieczkę ze znienawidzonego miejsca. Jednak Vilela ma plan. Chce przywrócić życie w osadzie i sprawić, że bar Leny stanie się tętniącym życiem miejscem, w którym zatrzymywali się będą wszyscy przejeżdżający obok kierowcy. Jego początkowy entuzjazm stopniowo zamienia się w zniechęcenie, a później we wściekłość i agresję, którą wyładowuje na Lenie.

"Pustkowie" jest mrocznym dramatem, o miłości, która przydarzyła się dwojgu ludziom tylko dlatego, że oboje są zrozpaczeni, zagubieni i zdesperowani. To także opowieść o braku nadziei i przygnębieniu, które prowadzi do szaleństwa.

(recenzja pochodzi z 2. Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty, który odbył się w dniach 18-28 lipca 2002 w Cieszynie)

z chomika Gonzob

 • 683,8 MB
 • 21 paź 12 14:20

Very rare XXX mondo-style film in which a psychiatrist explains to his students several stories of sexual deviants. Each vignette begins with the doctor citing a fact-based newspaper/magazine story of abhorrent sexual behavior.

z chomika Gonzob

 • 607,3 MB
 • 21 paź 12 14:20

z chomika Gonzob

 • 699,3 MB
 • 21 paź 12 14:20
"Hundstage" to niesamowity debiut fabularny Ulricha Seidla, cenionego i wielokrotnie nagradzanego dokumentalisty. Film podzielił jurorów, którzy oceniali filmy startujące w konkursie w Wenecji. Część członków jury właśnie ten obraz nagrodzić chciała Złotym Lwem. Ostatecznie jednak zwyciężyło "Monsunowe wesele", a "Hundstage" otrzymało nagrodę specjalną.
Akcja filmu dzieje się na przedmieściach Wiednia, w najbardziej upalny weekend w roku. Zlani potem ludzie wylegują się na słońcu, jednak wraz ze wzrostem temperatury stają się coraz bardziej agresywni, tak jakby ten lejący się z nieba żar nie pozwalał im na dłuższe kontrolowanie, skrzętnie zazwyczaj ukrywanych, emocji. Wszędobylska kamera pokazuje nam kilkanaście godzin z życia kilku osób. Są tutaj rozwiedzeni małżonkowie wciąż mieszkający we wspólnym domu, samotny mężczyzna, który namawia swoją sprzątaczkę, aby ubrana w suknię jego zmarłej żony zjadła z nim kolację w 50. rocznicę ślubu, młody zazdrosny mężczyzna katujący swoją dziewczynę i stary, obwieszony złotem gbur, który na spotkanie z zakochaną w nim kobietą przyprowadza niezrównoważonego kumpla.

Film jest przerażająco prawdziwy chociaż reżyser twierdzi, że od początku zamierzony był jako fikcja. "Hundstage" to głos przeciwko światu odartemu ze wszelkich wartości, w którym ludzie nie potrafią już ze sobą rozmawiać i nawiązywać normalnych kontaktów, to krzyk przeciwko dominacji konsumpcji i zaspokajaniu jedynie pierwotnych instynktów.

(recenzja pochodzi z 2. Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty, który odbył się w dniach 18-28 lipca 2002 w Cieszynie)
stopklatka.pl

z chomika Gonzob

 • 698,7 MB
 • 21 paź 12 14:20

z chomika Gonzob

 • 699,7 MB
 • 21 paź 12 14:20
W 2002 roku Michel Reilhac przygotował filmową antologię pt. „Polissons et galipettes” zawierającą wybór spośród kilkuset niedługo wcześniej odkrytych filmów o charakterze pornograficznym pochodzących z lat 1905-1930. W jednym z nich „Devoirs de vacances” istotną rolę gra pies dokonujący stymulacji oralnej zarówno męskich, jak i żeńskich organów płciowych. Pamiętać należy, że mówimy tu o czasie na długo przed powstaniem dzisiejszego, silnie skodyfikowanego modelu pornografii hard core przeznaczonego dla męskiego widza o orientacji heteroseksualnej. Jednak grupa docelowa pozostaje ta sama, gdyż filmy zawarte w „Polissons et galipettes” wyświetlane były w poczekalniach domów publicznych. Mimo to wiele z nich pokazuje zachowania seksualne wypchnięte na margines dzisiejszej pornografii filmowej, która dopuszcza prezentowanie stosunków heteroseksualnych, scen lesbijskich, grupowych i masturbacji żeńskiej. Reilhac zrekontekstualizował pornografię naszych pradziadków. Nie tylko wprowadził ją ponownie do obiegu, ale też wykazał, że w tym obszarze nie narodziło się nic nowego, że wszystko zostało już dawno nakręcone, że pornografia wyskoczyła niczym diabeł z magicznego pudełka projektora, już w chwilę po jego zbudowaniu. Poza tym praca Reilhaca, swoisty filmowy collage, stała się też wytworem funkcjonującym na własnych prawach – pokazywano ją na festiwalu w Cannes, w Wielkiej Brytanii została, pomimo prezentowanych treści, dopuszczona do obrotu kinowego m.in. ze względu na wartość historyczną.

z chomika Gonzob

 • 0,88 GB
 • 21 paź 12 14:20
This amazing cult-mondo sex oddity from acclaimed adult film director Carlos Tobalina is a sight to behold! Cross one part "hardcore" and one part "mondo" film, throw in some unbelievable music, then mix it up with some crazy editing (the opening credits appear 40 minutes into the film) and you have REFINEMENTS IN LOVE!

A penetrating look at 1970s sexual culture, REFINEMENTS IN LOVE is a jaw-dropping, pants-dropping film unlike anything you've ever seen before. Narrated by cult actress LIZ RENAY, this film is chock full o' nudity and sex. You'll see a woman hypnotised into the ultimate sexual pleasure, the sexual benefits of talcum powder(!!!), and even director Tobalina himself giving us a glimpse of his chic 1970s California mansion while he's filming one of his famous "adult" features. Of course, you want to see this... as long as you're a grown up! This "adults only" entertainment explores the pleasures of the flesh in a most unique and titillating way! Eagle-eyed adult film fans will also notice a rare early appearance from adult film starlet, Rene Bond!

z chomika Gonzob

 • 1,37 GB
 • 21 paź 12 14:20


“Room in Rome” (oryg. Habitación en Roma) jest remakiem filmu “En la cama” Matiasa Bize. Różnica między oryginałem a podróbką jest niewielka, ale zasadnicza – w pierwotnej wersji głównymi bohaterami była para damsko-męska, w tej, grają dwie dziewczyny (Elena Anaya i Natasha Yarovenko).
Fabuła filmu jest niewyszukana: dwie nieznajome dziewczyny spędzają razem piękną noc w pięknym Rzymie (który tak naprawdę jest Madrytem – ot, taka prawda ekranu). Nie spodziewajcie się głębokich rozmów o sztuce, przyrodzie i neoklasycyzmie – akcja rozgrywa się w godzinach wieczorno-nocno-porannych, a głównym zajęciem obu pań jest uprawianie seksu, przeplatane rozmową o tym, jak fajnie jest uprawiać seks.
lespoty.pl

z chomika Gonzob

 • 0,81 GB
 • 21 paź 12 14:20
Watch Out is the story of Jonathan Barrows, a man who falls in love with himself. He is attracted to his own body, carries out an erotic relationship with a blow-up doll that resembles him, and takes pleasure in rejecting the advances of male and female admirers. He descends into a world of carnivorous priests and Prozac-popping Polish prostitutes and eventually assassinates the world's most popular pop diva.

z chomika Gonzob

 • 699,0 MB
 • 21 paź 12 14:20
Días Contados to historia miłości pomiędzy dwojgiem ludzi stojących na krawędzi życia i śmierci. Antonio, 30-letni baskijski terrorysta przygotowuje z dwójką wspólników zamach na główną kwaterę policji w Madrycie. Jego plan jest zagrożony gdy wdaje się w płomienny romans z 18-letnią narkomanką Charo.

z chomika Gonzob

 • 696,1 MB
 • 21 paź 12 14:20
The story of Fiona and her mother told in eight chapters. Fiona is abandoned at six months of age, raised in foster and adoptive homes, abused, and, still a teen, hustles on the streets of New York. We watch her use heroine, fall in love with other women, be pursued by men, engage in murderous violence, hide out in a crack house, and decide to leave the city. We see her mother, also a streetwalker and drug user, occasionally talk about her lost daughter. Fiona has a necklace she was clutching when a foundling. Will mother and daughter meet? Is there a silver lining?

z chomika Gonzob

 • 1,46 GB
 • 21 paź 12 14:20
When David arrives at the home of Julia and Graham to teach guitar to their teenage daughter, a certain attraction starts between the student and teacher. That disappears when Julia seduces David at his apartment, and the two begin an affair, seemingly with the tacit consent of Julia's husband. Meanwhile, David's neighbor keeps snooping around, and at one point David is saved from a mugger just in the nick of time by a man who turns out to be an assassin for hire...

z chomika Gonzob

 • 636,3 MB
 • 21 paź 12 14:20
Mila (Katja Kean) is a 32 year old photographic journalist. While shooting for an erotic book, she makes a bet with Yasia (Anders Nyborg), a publisher and flirt, as to whether she will be able to penetrate the Pink Prison penitentiary to do a reportage with the prison governor, who has never given any interviews before. If Mila wins the bet she will get to keep all the profits from the book. If she loses, she will have to spend a weekend in Paris with Yasia.

Mila tries the usual channels—but fails to penetrate the prison. So one night she breaks in. Once inside she finds herself both a voyeur and an active participant in a range of sensual exploits that constantly lead her closer and closer to the governor …

z chomika Gonzob

 • 684,0 MB
 • 21 paź 12 14:20

z chomika Gonzob

 • 683,5 MB
 • 21 paź 12 14:20
Lidia jest ambitną dziewczyną, która ma kochających rodziców. Jej życie odmienia się z chwilą, gdy poznaje tajemniczego mężczyznę, który wprowadza ją do mrocznego świata wyznawców szatana... (release24.pl)

z chomika Gonzob

 • 1,34 GB
 • 21 paź 12 14:20
THE ATROCITY EXHIBITION is a faithful adaptation of the 1970 novel of the same name by J.G. Ballard (author of EMPIRE OF THE SUN and CRASH). Jonathan Weiss' filmed adaptation concerns a doctor in a mental research institution who goes insane at the spectacle of the horrors of the end of the twentieth century, especially those communicated through modern media and broadcasting.

The film makes extensive use of rare archival footage acquired from such varied sources as the Nuclear Defense Agency, the Car Crash Analysis Library, and the Zapruder Estate. Weiss incorporates this footage into the narrative, weaving fact and fiction to create a unique film experience.

Ballard, whose other works were crafted into films by Steven Spielberg and David Cronenberg, writes of Weiss' film: "What a superb adaptation it is - it takes the logic of the book and translates it almost seamlessly into a very different medium...a ceaseless flow of atmospheric locations."

z chomika Gonzob

 • 700,6 MB
 • 21 paź 12 14:20
Od wielu lat nie można sprzedać pewnej posiadłości i otaczającej jej lasu. Powodem tego stanu rzeczy są Fran i Miriam - dwa wampiry zamieszkujące te tereny. Para porywa wszystkich przybyszy, nie czyniąc różnic ze względu na ich płeć. Ofiary są zaciągane do domu, gdzie wampiry wysysają z nich krew. Proceder ten trwa... do czasu...
filmweb.pl

z chomika Gonzob

 • 667,9 MB
 • 21 paź 12 14:20
In the present days of 1982, Hugo (Walter Foster) visits a beautiful house, remembering his childhood. Some fifty years ago, that place was a famous brothel, visited by very important persons. His mother Anna (Vera Fischer, one of the most beautiful Brazilian actresses) was a prostitute, and he had to live with her in that place for a period. The blonde, beautiful and young whore Tamara (the Brazilian pop-star XUXA) had just arrived from the south of Brazil specially for an important politician. Anna seduced him and with her, he had his first sexual experience.

z chomika Gonzob

 • 697,6 MB
 • 21 paź 12 14:20
Historia Chantal (Erin Brown) niewinnej i bardzo naiwnej młodej dziewczyny, która przyjeżdża do Los Angeles i chce zrobić karierę jako aktorka. Nie przypuszcza nawet jak wiele pułapek czeka na nią w wielkim mieście i jak wiele osób będzie chciało ją wykorzystać.

z chomika Gonzob

 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  1008
 • pliki muzyczne
  0

1013 plików
801,77 GB

k.1949

k.1949 napisano 3.09.2015 19:46

zgłoś do usunięcia
MaxFILM_2016

MaxFILM_2016 napisano 6.09.2015 10:19

zgłoś do usunięcia
Hej halszka59, zapraszam do siebie. Pozdrawiam MaxFILM
anya-86

anya-86 napisano 10.09.2015 12:17

zgłoś do usunięcia
SERIALE POLSKIE I ZAGRANICZNE - 2015 FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM
ginger.86

ginger.86 napisano 25.09.2015 20:48

zgłoś do usunięcia
anya-86-filmy

anya-86-filmy napisano 5.10.2015 16:57

zgłoś do usunięcia
SERIALE POLSKIE I ZAGRANICZNE - 2015 , FILMY NOWOŚCI 2015 ZAPRASZAM

wert4y78uytrew napisano 16.10.2015 09:10

zgłoś do usunięcia

wadem-film napisano 18.10.2015 15:58

zgłoś do usunięcia

SPAKSIK-1976

SPAKSIK-1976 napisano 11.02.2016 19:19

zgłoś do usunięcia
ZAPRASZAM DO CHOMIKA bajki2013

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (1)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (1)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności