Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Minecraft_Wersja_pełna.exe

grzegorj / Gry / MineCraft / Minecraft 1.12.1 / Minecraft_Wersja_pełna.exe
Download: Minecraft_Wersja_pełna.exe

62,75 MB

3.4 / 5 (5 głosów)
Specjalna wersja dla mających kłopoty z instalacją Minecrafta.
1. Pobierz minecraft_Wersja_pełna.exe
2. Uruchom i zainstaluj, nie zmieniając parametrów (dawaj „dalej”)
3. W Menu Start daj Uruchom, wpisz %appdata%\.minecraft
4. Otworzy się okno systemowe, znajdź w nim Shiginima Launcher SE v3.100, zaznacz go prawym przyciskiem myszy, wybierz Wyślij do... a następnie Pulpit (utwórz skrót)
5. Zamknij okno
6. Uruchom grę ze skrótu na pulpicie
7. Wersja 1.12.1 i kilka innych nowszych są już wbudowane, nie trzeba nic ściągać z internetu; można też uruchomić inne wersje, ale trzeba je najpierw ściągnąć i zainstalować.
8. Jeśli chcesz rozbudować grę, ściągnij dodatki umieszczone niżej.

Komentarze:

makary2000

makary2000 napisano 19.03.2018 15:40

zgłoś do usunięcia

Wszystko działa

sonic182

sonic182 napisano 16.03.2018 14:35

zgłoś do usunięcia

minutka

RafalFortuniak

RafalFortuniak napisano 7.03.2018 17:08

zgłoś do usunięcia

super wszystko działa tego szukałem pełen szacun

krakev6ztj

krakev6ztj napisano 4.03.2018 18:21

zgłoś do usunięcia

nie działa, robiłem wszystko według opisu i nic, game has been crashed

lukaszdenek

lukaszdenek napisano 1.03.2018 19:21

zgłoś do usunięcia

dobre

czernio

czernio napisano 19.02.2018 17:45

zgłoś do usunięcia

Działa !

sebo123456789

sebo123456789 napisano 19.02.2018 00:05

zgłoś do usunięcia

Działa;)

mikolajek2011

mikolajek2011 napisano 18.02.2018 20:46

zgłoś do usunięcia

OK

fabmARiusz5

fabmARiusz5 napisano 17.02.2018 23:03

zgłoś do usunięcia

Super działa :P GIT MALINA !!

LordOLEJONE

LordOLEJONE napisano 20.01.2018 14:39

zgłoś do usunięcia

Powiem tylko jedno:EXTRAAAAAAAAAAAAAAAAA

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

Mnóstwo światów / stanów gry znajduje się w folderze Mapy.

Archiwa 1.12.1.rar zawierają tylko pliki jar Minecrafta (klient i serwer). Do uruchomienia gry potrzebny jest launcher!
Inne pliki do pobrania z tego chomika
Kilka save’ów Minecrafta. 1. Zainstaluj grę (ściągając i instalując Minecraft_Wersja_pełna.exe). 2. Ściągnij i uruchom Minecraft_Światy.exe, nie zmieniając parametrów (dawaj „dalej”). 3. Uruchom grę i załaduj odpowiedni stan gry. UWAGA. Stan gry Moj_swiat zrobiono w Minecraft 1.6.4. Jest to bardzo rozbudowany świat z wieloma atrakcjami, jak wielkie podziemne świątynie czy długie linie kolejowe (tory dla wagoników). Uruchomienie w nowszej wersji może zniszczyć pewne elementy świata. Inne stany gry można otwierać w najnowszym Minecrafcie.
Kilka dodatków do Minecrafta. 1. Zainstaluj grę (ściągając i instalując Minecraft_Wersja_pełna.exe). 2. Ściągnij i uruchom Minecraft_Mody_Dodatki.exe, nie zmieniając parametrów (dawaj „dalej”). Uwaga: mody działają tylko z okeśloną wersją Minecrafta i tylko z określoną wersją Forge. Może okazać się konieczna instalacja Minecraft_Dodatkowe_Wersje.exe Załączone mody będą działać z Minecraft 1.8.9 + Forge. W folderze mods_back znajduje się kilka innych modów, np. dostosowanych do wersji 1.6.4. Aby je uruchomić, trzeba je przenieść do folderu mods. Po instalacji foldery te znajdziemy w %Appdata%\.minecraft Niektóre mody lepiej działają z określonymi teksturami. Dlatego poleca się instalację Minecraft_Tekstury.exe
Obszerny dodatek do Minecrafta, zmieniający wygląd światów. 1. Zainstaluj grę (ściągając i instalując Minecraft_Wersja_pełna.exe). 2. Ściągnij i uruchom Minecraft_Tekstury.exe, nie zmieniając parametrów (dawaj „dalej”). Ustaw odpowiednią teksturę w opcjach gry.
Jeśli nie podoba ci się Shiginima Launcher SE v3.100, możesz spróbować tego launchera gry. 1. Zainstaluj grę (ściągając i instalując Minecraft_Wersja_pełna.exe). 2. Ściągnij i uruchom Minecraft_TitanLauncher.exe, nie zmieniając parametrów (dawaj „dalej”). Uwaga: Uruchomienie TitanLauncher spowoduje skasowanie istniejącego pliku konfiguracyjnego wersji Minecrafta. Konfigurację wersji gry trzeba będzie zrobić ręcznie. Nie da się uruchamiać Titan Launcher i inne launchery naprzemiennie. Trzeba zdecydować się na jeden launcher i używać go cały czas, inaczej będziemy niszczyć konfigarację gry.
Jeśli nie podoba ci się Shiginima Launcher SE v3.100, możesz spróbować tego launchera gry. 1. Zainstaluj grę (ściągając i instalując Minecraft_Wersja_pełna.exe). 2. Ściągnij i uruchom Minecraft_StrongLauncher.exe, nie zmieniając parametrów (dawaj „dalej”). Uwaga: Uruchomienie StrongLauncher spowoduje skasowanie istniejącego pliku konfiguracyjnego wersji Minecrafta. Konfigurację wersji gry trzeba będzie zrobić ręcznie. Nie da się uruchamiać StrongLauncher i inne launchery naprzemiennie. Trzeba zdecydować się na jeden launcher i używać go cały czas, inaczej będziemy niszczyć konfigarację gry.
Dodatkowe pliki uruchomieniowe gry. Przydadzą się, jeśli chcesz np. uruchomić wersję beta 1.9.4 (zwykłe launchery jej nie uruchomią, z niewiadomych powodów twórcy gry wycofali możliwość jej pobierania z serwera gry). 1. Zainstaluj grę (ściągając i instalując Minecraft_Wersja_pełna.exe). 2. Ściągnij i uruchom Minecraft_Dodatkowe_Launchery.exe, nie zmieniając parametrów (dawaj „dalej”). MinecraftSP pozwala uruchamiać takie właśnie stare wersje gry (choćby po to, by przekonać się, jak dawno temu wyglądał świat Minecrafta). W folderze %AppData%\.minecraft\bin\ musi znajdować się plik o nazwie minecraft.jar. Znajdziemy go, pobierając odpowiednią wersję gry i zmieniając nazwę pliku (np. b1.9.4.jar na minecraft.jar)
Dodatkowe wersje gry. Launcher pozwala pobrać je z serweru Minecrafta, ale po pierwsze niektóre starsze wersje nie są dostępne, po drugie nie pobierzemy w ten sposób wersji zmodowanych, np. z wbudowanym Forge umożliwiającym uruchamianie większości modów gry. 1. Zainstaluj grę (ściągając i instalując Minecraft_Wersja_pełna.exe). 2. Ściągnij i uruchom Minecraft_Dodatkowe_Wersje.exe, nie zmieniając parametrów (dawaj „dalej”). 3. Po uruchomieniu launchera powinny pojawić się dodatkowe wersje gry, w tym zmodowane (z Forge). Uwaga: Mody muszą być zgodne z wersją gry i wersją Forge! Dany mod nie będzie działać ani ze starszą, ani z nowszą wersją Minecrafta, a tylko z tą, dla której jest przeznaczony!
więcej plików z tego folderu...
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności