zapomniałem
Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
gradia
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Kobieta Milka

widziany: 22.07.2014 17:40

 • pliki muzyczne
  7555
 • pliki wideo
  113597
 • obrazy
  5928
 • dokumenty
  122254

275229 plików
103758,3 GB

Ukryj opis
« poprzednia stronanastępna strona »
 • 1,5 MB
 • 19 lip 14 13:18
obrazek
Frannie Cavanaugh zawsze miała w sobie odrobinę duszy samotnika. Przez lata, podchodziła do każdego z dystansem, nawet do swoich najlepszych przyjaciół. Tak jest, aż do czasu gdy Luc Cain zapisuje się do jej szkoły. Gorący, sarkastyczny i niebezpieczny - i Frannie nie wydaje się odległy.

Nie wie, że Luc ma do wykonania misję. Ponieważ Frannie nie jest właściwie normalna. Posiada tak unikalną umiejętność, że sam król Piekieł zwrócił na nią uwagę i wysłał Luc’a, by pojmał duszę Frannie. To powinno być łatwe: wszystko co musi zrobić by ją posiąść, to skusić ją do grzechu.

Niestety dla Luc’a, Niebo ma inne plany i gdy zaczyna robić postępy, pojawia się anioł Gabriel. Gabe zrobi wszystko by powstrzymać Luc’a, przed zdobyciem tego po co przyszedł, a jego anielski urok musi po prostu wystarczyć by utrzymać Frannie na właściwej drodze.

Nie mija długo czasu, gdy Luc i Gabe zdają sobie sprawę, że walczą o coś więcej niż tylko duszę Frannie’s.
Ale jeśli Luc nie zdoła jej pozyskać, zapłatą będzie Piekło… dla nich wszystkich.

z chomika WyPaLoNa231

 • 1,5 MB
 • 19 lip 14 13:17
obrazek
Luc Cain urodził się i wychował w piekle, ale ostatnio nie czuje się jak demon - dzięki Frannie Cavanaugh i jej unikalnej mocy. Ale nie można opuścić piekła bez konsekwencji i nagle Frannie i Luc znaleźli się na celowniku samych demonów, których sojusznikiem był kiedyś Luc.
Z tego powodu, Frannie i Luc zaakceptowali ochronę Nieba i jednego z jego najpotężniejszych aniołów, Gabe'a. Niestety Luc nie jest jedynym, na którego ma wpływ Frannie. Gabe uświadamia sobie, że przebywanie przy niej jest zbyt... kuszące. Zamiast ryzykować utraty swoich skrzydeł, opuszcza Frannie i Luc'a pod ochroną jej dawno utraconego brata bliźniaka, a teraz anioła stróża - Matt'a.
Co byłoby w porządku, lecz Gabe jest zaledwie kilka kroków przed asortymentem demonów, którzy pojawiają się na Ziemi i nie odejdą, dopóki nie przeciągną znów do Piekła Luc'a. Piekło nie zrezygnuje, jak również i Niebo. Opiekun Frannie ćwiczy swoje moce, aby trzymać z dala demony, które są skłonne skrzywdzić każdego, kto jest bliski Frannie, by uzyskać to, czego chcą.
I nie każdy może przeżyć.

z chomika WyPaLoNa231

 • 1,4 MB
 • 19 lip 14 13:17
obrazek
Naina, studentka Państwowego Uniwersytetu Magii, ma nie tylko wybitny talent do pakowania się w kłopoty. Jej nadnaturalne zdolności doceniają szychy z ministerstwa i wydziału magii bojowej. Lokują w niej nawet nadzieję na powodzenie eksperymentu „Demiurg”.

Sama Naina uważa, że najlepiej wychodzi jej wszelaka destrukcja. Z łatwością zdematerializuje samochód. Z trudem opiera się "nieznośnemu" urokowi arcyciekawego faceta z przeszłością...

Ta książka jest jak jajko z niespodzianką. Najpierw fajerwerki magicznego pazłotka. Potem słodycz gorzkiej czekolady. I ani się obejrzysz, jak zaskoczy Cię kombinacja magii, humoru, tajemnicy, zbrodni, śledztwa i międzyludzkich zawiłości. Aha, jeszcze jedno. Tylko tu znajdziesz satysfakcjonujące wyjaśnienie dręczącego Cię pytania - dlaczego nie można wyczarować monet, banknotów, złota ani diamentów?

z chomika WyPaLoNa231

 • 0,7 MB
 • 19 lip 14 13:14
obrazek
Nowa Atlantyda. Świat, którym rządzi zaawansowana technologia, surowa dyscyplina i nieubłagane prawa. Gdzie kary wymierza się według zasady „oko za oko”, posłuszeństwo ceni najwyżej, a uczucia - najmniej.
Szesnastoletnia srebrnooka Feral jest wytrenowana – jak inni młodzi kadeci - do walki o panowanie Nowej Atlantydy nad całą ludzkością. Jest produktem społeczeństwa, które nie zna współczucia, wątpliwości ani miłości. Lecz kiedy na jej drodze staje osiemnastoletni uciekinier z laboratorium, Feral wbrew wszystkim regułom ratuje mu życie. A wtedy oboje muszą uciekać - do naszego świata.
Świat, w którym pod hasłem sprawiedliwości bez granic czai się zniszczenie indywidualności.
Tu nie wolno kochać.
Trzeba tylko wypełniać rozkazy.
Ostra dziewczyna, której odebrano uczucia i kazano zabijać, staje w obliczu miłości. Co wybierze?
Mroczna i seksowna powieść z niepokojącym klimatem i intrygującą bohaterką, która pod wpływem miłości zmienia się z pozbawionej uczuć wojowniczki w pełną emocji dziewczynę.

z chomika WyPaLoNa231

 • 1,4 MB
 • 19 lip 14 13:08
obrazek
Oto bestseller Jamesa Pattersona: przygoda, tajemnica i sensacyjna akcja spod pióra mistrza! Oto szóstka nieprzeciętnych dzieci, które nie mają rodziców, domu ani problemów - może z wyjątkiem tego, że potrafią latać i ściga ich ktoś, kto chce z nich uczynić wymarły gatunek. Max, Kieł, Iggy, Kuks, Gazownik i Angela nie potrzebują mioteł, żeby latać wysoko nad drapaczami chmur i górami. Zostali stworzeni jako najdoskonalsze istoty świata. Ale odkąd uciekli z laboratorium, w którym przyszli na świat, muszą nieustannie uciekać. Ich misją jest uratowanie świata i, jeśli im się uda, ocalenie własnego życia.

z chomika WyPaLoNa231

 • 1,3 MB
 • 19 lip 14 13:04
obrazek
Tysiąc lat temu wojownik przemierzający rosyjskie stepy ubił interes z diabłem. W zamian za zdolność do przemiany w dzikie zwierzę. Konstantine zaprzedał mu duszę swoją oraz swych potomków...

Ann Smith jest zakochana w swoim przebojowym szefie, Jashy Wilderze. Niestety, śmiały plan uwiedzenia go komplikuje się, kiedy na jaw wychodzi, że mężczyzna, którego kocha na jej oczach przemienia się w wilka. Ann szybko odkrywa, że nie ucieknie przed swoim przeznaczeniem. Jasha jest potomkiem Konstantine`a, a ona kobietą wybraną by złamać klątwę, która ciąży na jego rodzie...

z chomika bivi_bavi

 • 1,1 MB
 • 19 lip 14 13:01
obrazekObdarzony, czy też przeklęty umiejętnością przemieniania się w zwinną panterę, Adrik Wilder zaakceptował swe mroczne przeznaczenie. Porzucił rodzinę i stracił honor. Na drodze ciemności nie cofnie się przed niczym. Tylko piękna Karen Sonet może sprawić, by na powrót stał się porządnym człowiekiem. Czy pasja i odwaga Karen wystarczą, by nawrócić Wildera? Czy przeżyją spotkanie z odwiecznymi wrogami Adrika?

z chomika Nemezis10

 • 440 KB
 • 19 lip 14 12:59
obrazek


Jest to opowieść o miłości, która nigdy nie powinna mieć miejsca. Opowieść o młodej dziewczynie, która z tragicznych przyczyn znalazła się pod opieką pięciu nieśmiertelnych mężczyzn, którzy całe swoje życie poświęcili na chronieniu rasy ludzkiej przed mrocznymi tajemnicami tego świata. Czym staje się nasza rzeczywistość, która w ciągu jednej chwili okazuje się zupełnie inna od tej, którą znamy z codzienności?

z chomika tadobra

 • 1,6 MB
 • 19 lip 14 12:55
Detektyw departamentu policji w Nocturne Luna Wilder jest wilkołakiem.
Gdy na ulicach Nocturne szaleje bezwzględny morderca dokonując rytualnych mordów na młodych dziewczynach, Luna polegając na swoim instynkcie próbuje go wytropić.
Czy jej się uda?
Co z tym wspólnego ma stara legenda?
I kto to to jest Dmitri Sandovsky?
I czemu Lunie na jego widok mocniej bije serce? ...

Nieoficjalne Tłumaczenie: cuk-chomik


obrazek

z chomika aaaxz

 • 1,4 MB
 • 19 lip 14 12:51
obrazek


Światowy bestseller Jayne Ann Krentz w paranormalnym wydaniu, z serii rozpoczętej powieścią Po zmroku.

Romantyczne napięcie w niebezpiecznym świecie bursztynowych ruin emanujących potężną mocą.

Lyra Dore potrafi dostrajać energię bursztynu pozostawionego na Harmonii przez zagadkową cywilizację – i wykorzystywać ją do wzmacniania nadnaturalnych zdolności mieszkańców planety. Trzy miesiące temu natrafiła w podziemnej puszczy na ruiny z niezwykle rzadkiego, ametystowego bursztynu. Lecz mężczyzna, którego kochała, przywłaszczył sobie jej odkrycie, złamał karierę i serce…

Lyra nie chce więcej znać Cruza Sweetwatera, choć on nie może o niej zapomnieć. Jednak gdy ruiny ujawnią swą śmiertelnie groźną moc, Cruz i Lyra będą musieli połączyć siły, zaufać swoim paranormalnym instynktom – i niepohamowanej namiętności.

z chomika ewka3121

 • 5,2 MB
 • 19 lip 14 12:47
obrazek
W świecie maszyn, parowych silników i potężnych mostów, Aoife (EE-fah) czeka, aż nekrowirus, który przemienił w szaleńców jej najbliższą rodzinę, dosięgnie także i ją. Nie ma ucieczki przed śmiertelną chorobą... Póki jednak Aoife może samodzielnie myśleć, póki krew w jej żyłach płynie, dziewczyna uczy się wymarzonego fachu w szkole inżynierów. Pewnego dnia Aoife dostaje list od brata, w którym ten prosi ją o pomoc. Conrad uciekł z domu zaraz po szesnastych urodzinach i słuch po nim zaginął. Dziewczyna, w towarzystwie przyjaciela, Cala oraz dziwnego przewodnika, Deana, wyrusza do domu swego ojca, jedynego miejsca, do którego mógł udać się Conrad, gdy porzucił pogrążającą się w szaleństwie rodzinę. Niebezpieczna wyprawa przynosi Aoife wiedzę. Wiedzę, której posiąść nie powinna i która ściąga na nią śmiertelne niebezpieczeństwo.

z chomika Bezkolorowo

 • 2,0 MB
 • 19 lip 14 12:45

z chomika Raspberry_sweetness

 • 1,1 MB
 • 19 lip 14 12:35

z chomika AngelOfDreams

 • 1,3 MB
 • 19 lip 14 12:34

z chomika nike8611

 • 1,2 MB
 • 19 lip 14 12:18
obrazekTĘSKNIŁYŚCIE?
DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TYM ŚLEDZTWEM ALBO I WAM STANIE SIĘ KRZYWDA.
A.

Wakacje w Iowa, zajęcia artystyczne ze „sztuki mimowolnej”, udział w prestiżowym konkursie – nic nie dorówna atrakcjom, jakie A. serwuje Arii, Hannie, Spencer i Emily. Myli tropy i wodzi dziewczyny za nos, a krąg podejrzanych wciąż się powiększa. Niespodziewanie na jaw wychodzi nieznany epizod z życia Ali, który rzuca nowe światło na jej tajemnicze zniknięcie.
Teraz zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Kto wytrzyma to tempo?

z chomika zolzarenata

 • 1,2 MB
 • 19 lip 14 12:17
TĘSKNIŁYŚCIE?
DAJCIE SOBIE SPOKÓJ Z TYM ŚLEDZTWEM ALBO I WAM STANIE SIĘ KRZYWDA.
A.

Wakacje w Iowa, zajęcia artystyczne ze „sztuki mimowolnej”, udział w prestiżowym konkursie – nic nie dorówna atrakcjom, jakie A. serwuje Arii, Hannie, Spencer i Emily. Myli tropy i wodzi dziewczyny za nos, a krąg podejrzanych wciąż się powiększa. Niespodziewanie na jaw wychodzi nieznany epizod z życia Ali, który rzuca nowe światło na jej tajemnicze zniknięcie.
Teraz zaczyna się prawdziwa jazda bez trzymanki. Kto wytrzyma to tempo?

TŁUMACZENIE OFICJALNE

z chomika poszukuje_ksiazek

 • 5,0
 • 1,0 MB
 • 19 lip 14 12:06
obrazek
Ulice Miasta po zmroku pustoszeją. Giną piękne, młode kobiety. Morderca zabija je elegancko, finezyjnie, z fantazją. Inspektor Paul de Vries odchodzi od zmysłów, gorączkowo szukając sprawcy. Podejrzanych jest wielu. Ofiarą może być każda. Trop prowadzi do Czarnego Księcia, przystojnego i niebezpiecznego Maksymiliana Romanowa, spadkobiercy potężnego rodu. Między dwoma mężczyznami staje piękna, młodziutka Konstancja, sprzedana za ojcowskie długi. Przyjaźń zmienia się w śmiertelną nienawiść, nienawiść prowadzi do zbrodni. Pozostaje jedno pytanie: kto prowadzi tę grę? Niesamowita opowieść o zwodniczej miłości, pożądaniu, zdradzie i morderstwie. Galeria mrocznych postaci na ulicach grzesznego i zepsutego Miasta końca wieku. Prawdziwa gratka dla miłośników gorących, namiętnych i niebezpiecznych historii.

z chomika lili77gro

 • 5,0
 • 1,5 MB
 • 19 lip 14 12:04
obrazek
„Mistrz” to pierwsza część „Serii z tulipanem”, otwierająca cykl: POLSKIE AUTORKI – ZMYSŁOWO I EROTYCZNIE.

To sensacyjna powieść tylko dla dorosłych, pełna erotyzmu, namiętnych scen, nie przekraczających jednak granic dobrego smaku. Jest w niej wszystko, czego szukają miłośnicy gatunku: zbrodnia, tajemnica, intensywne relacje między bohaterami i bardzo gorąca atmosfera. WSZYSTKIE ODCIENIE ZBRODNI I MIŁOŚCI!" Mistrz" to przede wszystkim mieszanka akcji, sensacji i tajemnicy, której pieprzyku dodają sceny erotyczne.

z chomika eddie310

 • 3,0 MB
 • 19 lip 14 12:00
obrazek/></div></body></html> Sklepik z Niespodzianką to wciąż miejsce spotkań kręgu zaprzyjaźnionych kobiet: uroczej właścicielki Sklepiku – Bogusi, pięknej i humorzastej tap madl – Konstancji, energicznej femme fatale – Adeli, zagubionej pani weterynarz – Lidki, dobrej duszy miasteczka – Stasi. Jednak w małej nadmorskiej miejscowości nastał czas zmian. Lidka była uroczą, kochającą życie kobietą. Była. Niespełnione marzenie o dziecku, własnym, ukochanym maleństwie, zmienia wszystko. Z lekarki weterynarii, którą w Pogodnej lubiano i szanowano, ze wspaniałej przyjaciółki, na którą Bogusia, Adela i Stasia mogły liczyć, Lidka przeistacza się w godną pożałowania istotę, raniącą najbliższych. Co jeszcze poświęci, by zostać matką? Niespodziewane trudności pojawiają się także w życiu Bogusi i Adeli. Czy kobiety odnajdą w końcu szczęście i spokój? Czy los się do nich uśmiechnie?

z chomika ewaldi

 • 2,0 MB
 • 19 lip 14 11:58

z chomika ewaldi

 • 2,8 MB
 • 16 cze 14 21:10

z chomika Aleexa

 • 5,0
 • 2,2 MB
 • 16 cze 14 21:09

z chomika juliasok

 • 5,0
 • 2,3 MB
 • 16 cze 14 21:09
obrazek Śmierć to dopiero początek. Dziwna prawda wynikająca z najnowszej powieści niezwykle utalentowanej pisarki młodego pokolenia - Katarzyny Bereniki Miszczuk. Gdy dwudziestoletnia Wiktoria zostaje zamordowana, zaczyna nowe życie. Dosłownie. Trafia do piekielnego Los Diablos, gdzie dostaje intratną posadę diablicy. Jej zadaniem jest targowanie się o dusze zmarłych, czyli potencjalnych nowych obywateli Piekła. Jednak Wiktoria nie potrafi pogodzić się ze swoją przedwczesną śmiercią, dlatego ciągle wraca na ziemię. Postanawia też zawalczyć o miłość swojego życia i... wybrać między przystojnym diabłem Belethem a śmiertelnikiem Piotrem. Ja, diablica to wybuchowa mieszanka dwóch rzeczywistości - ziemskiej i piekielnej; to również korowód barwnych postaci, takich jak neurotyczna Śmierć, narcystyczna Kleopatra (tak, TA Kleopatra) czy diaboliczny Azazel, którego plan przewiduje zdobycie władzy nad całym światem piekielno-niebiańskim. Pisarka umiejętnie korzysta z dobrze znanych, popkulturowych tematów, odświeża je i bawi się nimi. Łącząc najlepsze cechy romansu, kryminału i powieści fantasy, stworzyła pełną humoru i - mimo kontrowersyjnego tematu śmierci - delikatnie zmysłową książkę.

zachomikowany

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Odtwórz folderOdtwórz folder
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  2011
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  1

2455 plików
8,58 GB

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (24)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (24)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności