Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

Odc.83 Dzikie serce.avi

gosikaw / telenowele / lektor / Dzikie serce (Corazon Salvaje) / Odc.83 Dzikie serce.avi
Download: Odc.83 Dzikie serce.avi

200,67 MB

Długość filmu: 42 min

0.0 / 5 (0 głosów)

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

obrazekobrazek
María del Rosario i Juan de Dios to dwoje ludzi, których łączy miłość, a dzielą różnice społeczne. Ona jest młodą damą z wyższej klasy, mieszkanką Veracruz; on, prostym rybakiem. Rodrigo, zamożny mieszkaniec miasteczka, złości się na wieść, że María del Rosario, o której względy się stara, planuje poślubić Juana de Dios. Aby do tego nie dopuścić zleca zamknąć rybaka w więzieniu. Leonarda tymczasem umieszcza siostrę, Maríę del Rosario, na hacjendzie, gdzie ta wydaje na świat swojego syna, owoc zakazanej miłości. Juan de Dios ucieka z więzienia i, ścigany przez Rodriga, skacze z urwiska do morza. Leonarda pozbywa się niemowlęcia, zaś siostrę zamyka na stałe w komnacie w piwnicy i wmawia Rodrigowi, że ta umarła. Zdesperowany Rodrigo gardzi miłością Leonardy i wyrusza do Europy. Po pewnym czasie wraca razem z żoną, Constanzą. Leonarda wychodzi za mąż za Noela, notariusza, i daje mu syna, o imieniu Renato.
Juan de Dios odkrywa, że jego syn został uratowany przez Remigio i zaadoptowany przez Aurorę, która nadała mu imię Juan de Dios. Mijają lata. Konający rybak spotyka się z synem i opowiada mu swoją historię prosząc, by ukarał Rodriga. Nad grobem ojca, młody Juan de Dios przysięga zemstę i przyjmuje imię Juan del Diablo. Aby tego dokonać będzie musiał się oprzeć dwóm bliźniaczym córkom Rodriga: Aimée i Reginie.
Regina podkochuje się w Renato. Kiedy jednak odkrywa, że ten wodzi wzrokiem za jej siostrą, Aimée, postanawia wstąpić do zakonu. Aimée wychodzi za Renata, ale nadal potajemnie spotyka się z Juanem. Renato przyłapuje żonę i jej kochanka na próbie ucieczki. Regina staje w obronie siostry i wmawia Renato, że to ona miała uciec z Juanem. W tych okolicznościach Renato zmusza ją i Juana do ślubu. Juan zgadza się na to przekonany, że w ten sposób dopełni zemsty na Rodrigo. Jednak z upływem czasu oboje pojmują, iż zostali dla siebie stworzeni, a ich miłość jest silniejsza niż nienawiść i zemsta.

ODSADA:
Eduardo Yáñez − Juan del diablo, San Román Montes de Oca
Aracely Arámbula − Aimeé Montes de Oca /Regina Montes de Oca

Cristian de la Fuente − Renato Vidal Montes de Oca
Helena Rojo − Leonarda Montes de Oca
Enrique Rocha − Rodrigo Montes de Oca
Laura Flores − María del Rosario Montes de Oca
Osvaldo Ríos − Juan de Dios San Román
Lola Merino − Constanza
René Casados − Noel Vidal
Archi Lanfranco − Santiago Aldama
Luis Gatica − Remigio
Manuel Ojeda − Fulgencio
María Rojo − Clemencia
Silvia Manríquez − Marlene Madame
Lisardo − Federico M. del Campo
Salvador Pineda − Arcadio
Toño Infante − Celestino
Sebastián Zurita − Gabriel Aldama
Angelique Boyer - Jimena/Estrella
Lucía Guilmain - Griselda
Sergio Acosta -Servando
Ivonne Ley - Mabel
Isabel Madow - Brigitte
Fernando Robles - Agualcil
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności