Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto

W kraju Komanczów Lektor PL.avi

funia24 / WESTERNY / John Wayne / W kraju Komanczów Lektor PL.avi
Download: W kraju Komanczów Lektor PL.avi

714,34 MB

Długość filmu: 102 min

0.0 / 5 (0 głosów)
produkcja: USA gatunek: Przygodowy, Western, Romans (1961)

Klasyczny western z parą: gangster i stróż prawa, którzy będąc przyjaciółmi pomagają sobie w walce z tzw. "comancheros" - białymi przestępcami handlującymi z Indianami skradzionym bydłem i końmi płacąc bronią, amunicją i whisky. Schemat kontrastowej pary wzmocniony jest cechami aktorów odgrywających te role. Przestępcą jest szuler z Luizjany, przystojny i pełen wdzięku Paul Regret (Stuart Whitman), a obrońcą prawa jest potężny i opryskliwy, ale i szlachetny Jack Cutter (John Wayne). Walczą z Komanczami, ratują osadników, maja wiele przygód. Świetna rozrywka z humorem i wciągającą akcją.
POLECA CHOMIK "FLICKMA"
ZAJRZYJ DO MNIE - TYSIĄCE FILMÓW, WYŁĄCZNIE Z POLSKIM LEKTOREM

Komentarze:

Nie ma jeszcze żadnego komentarza. Dodaj go jako pierwszy!

Aby dodawać komentarze musisz się zalogować

obrazek

* 1926 Bardelys the Magnificent – Strażnik
* 1926 Brown of Harvard – Gracz z Yale z numerem 35
* 1926 Great k & a train robbery, The – Statysta
* 1927 Annie Laurie – Facet w tle
* 1927 The Drop Kick – Gracz USC
* 1928 Four Sons – Statysta
* 1928 Hangman's House – Widz na wyścigu koni
* 1928 Mother Machree – Statysta
* 1929 Arka Noego (Noah's Ark) – Statysta
* 1929 The Black Watch – Dodatkowa rola
* 1929 The Forward Pass – Statysta
* 1929 Salute – Bill
* 1929 Speakeasy – Facet w tle
* 1929 Words and Music – Pete Donahue
* 1930 Born Reckless – Statysta
* 1930 Cheer Up and Smile – Bit Part
* 1930 Droga olbrzymów (The Big Trail) – Breck Coleman
* 1930 Men Are Like That – Porucznik Bob Denton
* 1930 Rough Romance – Drwal
* 1931 The Deceiver – Thorpe (ciało)
* 1931 Girls Demand Excitement – Peter Brooks
* 1931 Maker of Men – Dusty Rhodes
* 1931 Rywale (Range Feud) – Clint Turner
* 1931 Three Girls Lost – Gordon Wales
* 1932 Cień Orła (Shadow of the Eagle) – Craig McCoy
* 1932 Hollywood Handicap
* 1932 The Hurricane Express – Larry Baker
* 1932 Lady and Gent – Buzz Kinney
* 1932 Prawo dwóch pięści (Two-Fisted Law) – Duke
* 1932 Tajemnica kopalni złota (Haunted Gold) – John Mason
* 1932 Teksaski cyklon (Texas Cyclone) – Steve Pickett
* 1932 That's My Boy – Gracz w football
* 1932 Ujarzmij go, kowboju (Ride Him, Cowboy) – John Drury
* 1932 Wielka galopada (The Big Stampede) – John Steele
* 1933 Baby Face – Jimmy McCoy
* 1933 Central Airport – Drugi pilot, we wraku
* 1933 College Coach – Gracz
* 1933 Człowiek z Monterey (The Man From Monterey) – Kapitan John Holmes
* 1933 Gdzieś w Sonorze (Somewhere in Sonora) – John Bishop
* 1933 His Private Secretary – Dick Wallance
* 1933 Jeźdźcy przeznaczenia (Riders of Destiny) – Sandy Saunders
* 1933 The Life of Jimmy Dolan – Smith
* 1933 Sagebrush Trail – John Brant
* 1933 Telegraficzny szlak (The Telegraph Trail) – John Trent
* 1933 The Three Musketeers – Tom Wayne
* 1934 Błękitna stal (Blue Steel) – Szeryf John Carruthers
* 1934 Człowiek z Utah (The Man from Utah) – John Weston
* 1934 Granica Bezprawia (The Lawless Frontier) – John Tobin
* 1934 Nad niebem Arizony ('Neath the Arizona Skies) – Chris Morrell
* 1934 Poza szlakiem (The Trail Beyond) – Rob Drew
* 1934 Randy Rides Alone – Randy Bowers
* 1934 The Star Packer – John Travers
* 1934 Szczęśliwy Teksańczyk (The Lucky Texan) – Jerry Mason
* 1934 West of the Divide – Ted Hayden (Gat Ganns)
* 1935 Lawless Range – John Middleton
* 1935 Poranny jeździec (The Dawn Rider) – John Mason
* 1935 Pustynny szlak (Desert Trail) – John Scott
* 1935 Rajski kanion (Paradise Canyon) – Agent Federalny John Wyatt
* 1935 Tęczowa dolina (Rainbow Valley) – John Martin
* 1935 Terror w Teksasie (Texas Terror) – Szeryf John Higgins
* 1935 Westward Ho – John Wyatt
* 1936 Conflict – Pat
* 1936 Król Pecos (King of the Pecos) – John Clayborn
* 1936 The Lawless Nineties – John Tipton
* 1936 The Lonely Trail – Kapitan John Ashley
* 1936 Sea Spoilers – Bob Randall
* 1936 Szlak Oregonu (The Oregon Trail) – John Delmont
* 1936 Wiatry pustkowia (Winds of the Wasteland) – John "Johny" Blair
* 1937 Adventure's End – Duke Slade
* 1937 California Straight Ahead – Biff Smith
* 1937 I Cover the War – Bob Adams
* 1937 Idol of the Crowds – Johny Hanson
* 1937 Urodzony dla Dzikiego Zachodu (Born to the West) – Dare Rudd
* 1938 Overland Stage Raiders – Stony Brooke
* 1938 Pals of the Saddle – Stony Brooke
* 1938 Red River Range – Stony Brooke
* 1938 Santa Fe Stampede – Stony Brooke
* 1939 Allegheny Uprising – Jim Smith
* 1939 Dyliżans (Stagecoach) – Ringo Kid
* 1939 Nocni jeźdźcy (The Night Riders) – Stony Brooke
* 1939 Nowa granica (New Frontier) – Stone Brooke
* 1939 Three Texas Steers – Stony Brooke
* 1939 Wyoming Outlaw – Stony Brooke
* 1940 Czarny oddział (Dark Command) – Bob Seton
* 1940 The Long Voyage Home – Ole Olsen
* 1940 Seven Sinners – Porucznik Dan Brent
* 1940 Three Faces West – John Phillips
* 1941 Dama z Luizjany (Lady from Louisiana) – John Reynolds
* 1941 Lady for a Night – Jackson Morgan
* 1941 A Man Betrayed – Lynn Hollister
* 1941 The Shepherd of the hills – Młody Matt
* 1942 Latające tygrysy (Flying Tigers) – Kapitan Jim Gordon
* 1942 Pittsburgh – Charles "Pittsburgh" Markham/Charles Ellis
* 1942 Reunion in France – Pat Talbot
* 1942 W starej Kalifornii (In Old California) – Tom Craig
* 1942 Zdobywcy (The Spoilers) – Glennister
* 1942 Zdradzieckie skały (Reap the Wild Wind) – Kapitan Jack Stuart
* 1943 Dama ryzykuje (A Lady Takes a Chance) – Duke Hudkins
* 1943 Wojny drapieżców (In Old Oklahoma) – Dan Somers
* 1944 The Fighting Seabees – Wedge Donovan
* 1944 Olbrzym w siodle (Tall in the Saddle) – Rocklin
* 1945 Dakota – John Devlin
* 1945 Płomień Barbary Coast (Flame of Barbary Coast) – Duke Fergus
* 1945 Powrót do Bataan (Back to Bataan) – Pułkownik Joseph Madden
* 1945 They Were Expendable – Porucznik "Rusty" Ryan
* 1946 Without Reservations – Rusty Thomas
* 1947 Anioł i złoczyńca (Angel and the Badman) – Quirt Evans
* 1947 Tycoon – Johnny Munroe
* 1948 Fort Apache – Kapitan Kirby York
* 1948 Rzeka Czerwona (Red River) – Thomas Dunson
* 1948 Trzej ojcowie chrzestni (3 Godfathers) – Robert Marmaduke Sangster Hightower
* 1948 Wake of the Red Witch – Kapitan Ralls
* 1949 Ona nosiła żółtą wstążkę (She Wore a Yellow Ribbon) – kapitan Nathan Cutting
* 1949 Piaski Iwo Jimy (Sands of Iwo Jima) – Sierżant John M. Stryker
* 1949 Strzelec z Kentucky (The Fighting Kentuckian) – John Breen
* 1950 Rio Grande – Porucznik Pułkownik Kirby Yorke
* 1951 Operacja Pacyfik (Operation Pacific) – Por. Kom. Duke E. Gifford
* 1952 Big Jim McLain – Jim McLain
* 1952 Spokojny człowiek (The Quiet Man) – Sean Thornton
* 1953 Hondo – Hondo Lane
* 1953 Island in the Sky – Kapitan Dooley
* 1953 Trouble Along the Way – Steve Williams
* 1954 Noc nad Pacyfikiem (The High and the Mighty) – Dan Roman
* 1955 Chiński szlak (Blood Alley) – Kapitan Tom Wilder
* 1955 Morski pościg (The Sea Chase) – Kapitan Karl Ehrlich
* 1955 Rookie of the Year – Mike Cronin
* 1956 The Conqueror – Temujin (Genghis Khan)
* 1956 Poszukiwacze (The Searchers) – Ethan Edwards
* 1957 Jet Pilot – Pułkownik Jim Shannon
* 1957 Legend of the lost – Joe January
* 1957 Skrzydła orłów (The Wings of Eagles) – Frank W. 'Spig' Wead
* 1958 The Barbarian and the Geisha – Townsend Harris
* 1959 Konnica (The Horse Soldiers) – Pułkownik John Marlowe
* 1959 Rio Bravo – John T. Chance
* 1960 Alamo (The Alamo) – David Crockett
* 1960 Złoto Alaski (North to Alaska) – Sam McCord
* 1961 W kraju Komanczów (The Comancheros) – Capt. Jake Cutter
* 1962 Człowiek, który zabił Liberty Valance'a (The Man Who Shot Liberty Valance) – Tom
* 1962 Hatari! – Sean Mercer
* 1962 Jak zdobywano Dziki Zachód (How the West Was Won) – Generał William Tecuseh Sherman
* 1962 Najdłuższy dzień (The Longest Day) – Porucznik Colonel Benjamin Wandervoort
* 1963 McLintock! – George Washington McLintock
* 1963 Rafa Donovana (Donovan's Reef) – Michael Patrick "Guns" Donovan
* 1964 Świat cyrku (Circus World) – Matt Masters
* 1965 Opowieść wszech czasów (The Greatest Story Ever Told) – Centurion
* 1965 Synowie Katie Elder (The Sons of Katie Elder) – John Elder
* 1965 Wojna o ocean (In Harm's Way) – Admirał Rockwell Torrey
* 1966 Cast a Giant Shadow – Generał Mike Randolph
* 1966 El Dorado – Cole Thornton
* 1967 Pancerny wóz (The War Wagon) – Taw Jackson
* 1968 Hellfighters – Chance Buckman
* 1968 Zielone berety (The Green Berets) – Pułkownik Mike Kirby
* 1969 Niezwyciężeni (The Undefeated) – Pułkownik John Henry Thomas
* 1969 Prawdziwe męstwo (True Grit) – Szeryf Reuben J. 'Rooster' Cogburn
* 1970 Chisum – John Simpson Chisum
* 1970 Rio Lobo – Pułkownik Cord McNally
* 1971 Wielki Jake (Big Jake) – Jacob "Wielki Jake" McCandles
* 1972 Kowboje (The Cowboys) – Will Anderson
* 1973 Rabusie pociągów (The Train robbers) – Lane
* 1973 Synowie szeryfa (Cahill U.S. Marshal) – J.D. Cahill
* 1974 Detektyw McQ (McQ) – Detektyw Por. Lon McQ
* 1975 Brannigan – Porucznik Jim Branningan z policji w Chicago
* 1975 Rooster Cogburn – Rooster Cogburn
* 1976 Rewolwerowiec (The Shootist) – John Bernard Brookes


Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności