Nie masz jeszcze własnego chomika? Załóż konto
free-transfer-chomikuj
 • Prezent Prezent
 • Ulubiony
  Ulubiony
 • Wiadomość Wiadomość

Mężczyzna Jan

widziany: 26.02.2015 20:48

 • pliki muzyczne
  0
 • pliki wideo
  89
 • obrazy
  216
 • dokumenty
  66

493 plików
76,84 GB

« poprzednia stronanastępna strona »
 • 5,0
 • 668,0 MB
 • 3 lut 14 16:15


obrazekobrazek
wymagania sprzętowe:
Pentium II 266, 64MB, karta dźwiękowa, akcelerator 3D

SWAT 3 łączy w sobie elementy gry taktyczno-strategicznej z klasyczną grą akcji. Efektem takiego połączenia jest wyjątkowo interesująca gra, zarówno w trybie single jak i multiplayer.

Masz szansę zostać dowódcą kilkuosobowej elitarnej drużyny wybranej z 10 członków jednostki specjalnej Policji miasta Los Angeles. W trakcie dramatycznych akcji uwalniania zakładników, ryzykownych szturmów na zabarykadowanych przestępców i ochraniania VIP'ów zawsze przyświecać Ci będzie jeden cel - ochronić niewinnych. Do obowiązków dowódcy należy również wyposażenie jednostki w sprzęt i broń, wyznaczenie stanowisk, podzielenie ludzi na dwie dwuosobowe grupy i dowodzenie całą akcją od początku do samego końca. Oprócz realizacji zadań taktycznych gracz sam również bierze udział w misji prowadząc swoich ludzi, identyfikując i wybierając cele, atakując i decydując, w jaki sposób poradzić sobie z każdą napotkaną sytuacją. Do twojej dyspozycji oddano najnowocześniejszy sprzęt i broń i najlepszych ludzi - wykorzystaj ich dobrze...

zachomikowany

 • 1,0
 • 0,87 GB
 • 3 lut 14 16:15


obrazekobrazek
wymagania sprzętowe:
Pentium 4 2.8 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna 256MB

The Mark to polski projekt nowoczesnej strzelaniny FPS, za który odpowiada grupa developerska T7 Games, złożona m.in. z ludzi zaangażowanych niegdyś przy produkcji takich gier, jak Mortyr czy Kajko i Kokosz. Główna atrakcja tytułu to w pełni autorski, kompleksowy engine, sterujący realistyczną szatą graficzną, rozbudowanym systemem fizycznym świata przedstawionego oraz współdziałaniem algorytmów sztucznej inteligencji.

Terror to słowo, które chyba najmocniej kojarzy się z pierwszą dekadą dwudziestego pierwszego stulecia. Nie sposób nie zauważyć wpływu tego zjawiska na kulturę masową, w tym na gry komputerowe. Tło fabularne The Mark opowiada o sprzymierzeniu sił najgroźniejszej organizacji terrorystycznej, Al-Kaidy, z rosyjskim multimilionerem, Ilya Rakowem, który podobnie jak islamska organizacja, nie pała miłością do kultury i wpływów zachodnich, stanowiących nie lada konkurencję także w biznesie. Jednym z postanowień noworocznych tak powstałego aliansu interesów było zrównanie z ziemią Londynu. Miało to zostać osiągnięte za pomocą głowic nuklearnych, które dodatkowo urozmaiciłyby życie wszystkim mieszkańcom regionu.

zachomikowany

 • 3,9
 • 0,85 GB
 • 3 lut 14 16:14


obrazek
>
Dodano około 20 rodzajów broni i modele graczy (co jest dodawane i nie zastąpiony)
* Wpływ morderstwo
* Jej dźwięki do każdej broni
* Nowe efekty specjalne
* Oznaczenia broni
* Zawarte w montażu sześciu modów: Human Scenariusz, Deathmatch, Zombie Mod, ZombieScenario plus nowe efekty i animacje
* Naprawiono błędy podczas łączenia
* Serwery Works wyszukiwania
* Dodano patch rozwiązuje problem z błędem "'MSCOMCTL.OCX" Component jednego z jego zależności nie poprawnie zarejestrowany ... "

zachomikowany

 • 653,8 MB
 • 3 lut 14 16:14


obrazek
wymagania sprzętowe:
Pentium II 233 MHz, 64 MB RAM, akcelerator 3D

Jako płatny zabójca, człowiek cienia, wojownik vooodoo Michael LeRoi zniszcz pięciu antychrystów. Osadzona w bardzo mrocznych klimatach gra TPP wykorzystująca engine Tomb Raidera.

Shadow Man to gratka dla miłośników gatunku TPP. Jeżeli chcesz odpocząć od widoku "mającej czym oddychać" pani archeolog, wciel się w postać Michaela LeRoi – zmarłego człowieka cienia, płatnego zabójcy. Jego celem jest odnalezienie i unicestwienie pięciu antychrystów. Przed nim kilometry krainy Deadside pełne przeciwników i wiele zagadek logicznych do rozwiązania. Doświadczeni gracze na pewno zauważą podobieństwo do wspomnianego Tomb Raidera. Rzeczywiście programiści z Acclaim Ent. wykorzystali ten sam engine do stworzenia własnego mrocznego świata. Nasz zabójca dysponuje bardzo pokaźnym arsenałem do unicestwiania wrogów. Od standardowych broni po takie, jak ognista lanca Baton, czy laska voodoo Asson. Dysponuje też on straszliwą tajną bronią – pluszowym misiem, który służy mu do przenoszenia się pomiędzy światami. Autorzy gry bardzo umiejętnie połączyli tempo rozgrywki z mrocznym klimatem obrzędów vooodoo. Należy jednak dodać, że gra jest dość trudna, a z uwagi na stopień brutalności nie jest przeznaczona dla najmłodszych.

zachomikowany

 • 712,0 MB
 • 3 lut 14 16:14


obrazek
wymagania sprzętowe:
Pentium II 233 Mhz, 32 MB RAM, akcelerator 3D

Kontynuacja przygód najpopularniejszej pary zabawkowych przyjaciół oparta na filmie Toy Story 2 z wytwórni Walt Disney. Pierwsza część filmu była pierwszą produkcją wykonaną całkowicie za pomocą komputerów, zamiast tradycyjną metodą rysowania poszczególnych klatek.

W grze kowboj Chudy zostaje porwany przez złe zabawki, roboty którym przewodzi Imperator Zurg. Gracz wciela się w przyjaciela Chudego, kosmonautę Buzza Lightyeara, który za pomocą swojej laserowej broni, zręczności i skafandrowi kosmicznemu wyposażonemu w silniczki rakietowe, zmierza mu z pomocą. Przed Buzzem stoi trudne zadanie przejścia piętnastu trójwymiarowych map wykonując po drodze różnorodne zadania i pokonanie całej armii przeciwników.

* wysokiej jakości grafika 3D oraz dźwięk.
* 15 ciekawych światów do przejścia, wśród nich pięć trudnych map z bosami.
* pełny arsenał broni i akcesoriów: rakietowe buty, lina z kotwiczką, kosmiczna tarcza i inne.
* oryginalne głosy z filmu.

zachomikowany

 • 484,6 MB
 • 3 lut 14 16:11
to dzieło programistów z firmy Groove Games (twórcy m.in. gry Marine Sharpshooter 2), będące FPSem nawiązującym do wydarzeń II Wojny Światowej. Program oferuje dziesięć misji dla pojedynczego gracza, umiejscowionych na polach największych bitew tego globalnego konfliktu zbrojnego. Wszystkie zadania są zlokalizowane na terenie Europy,
Image Hosted by ImageShack.us

z chomika gry247

 • 680,2 MB
 • 3 lut 14 16:11
Utopia: City to dzieło rosyjskich developerów z firmy Parallax Art Studios, odpowiedzialnych m.in. za Liquidatora. Gra reprezentuje gatunek pierwszoosobowych shooterów z elementami RPG a jej fabuła przypomina nieco główny wątek Matrixa.
obrazek

z chomika gry247

 • 156,7 MB
 • 3 lut 14 16:10
obrazekManhattan Chase jest wyścigową grą akcji, nieco w stylu GTA - króla tego typu tytułów. Osią akcji w grze będą zmagania dwóch kobiet - Angel i Yasmin. Pierwsza z nich jest odważną policjantką z NYPD, a druga bezwzględną i sadystyczną kryminalistką.

Manhattan Chase będziemy rozgrywać w dwóch trybach: "samochodowym" - pościgi silnie uzbrojonymi samochodami i "strzelaniny TPP" z użyciem klasycznych, ale efektywnych rodzajów broni, dobrze znanych z innych gier akcji. W trybie strzelaniny rzutkie dziewczęta będą dysponować karabinem maszynowym, granatnikiem i karabinem snajperskim. Natomiast jeżeli zasiądą za kierownicą któregoś z dwunastu dostępnych w grze samochodów, zyskują dostęp do broni znacznie cięższego kalibru. To nie przelewki - Zarówno Angel, jak i Yasmin będą mogły bowiem, korzystać m.in. z pocisków wielogłowicowych, dział plazmowych, rakiet samonaprowadzających, a nawet będą mogły wezwać wsparcie lotnicze, celem zbombardowania wybranej lokalizacji! Manhattan Chase będzie również oferował bogatą w różne typy rozgrywek opcję multiplayer.

Opublikowane demo gry powstało w oparciu o nieukończony jeszcze kod gry i oferuje do rozgrywki fragment z epizodu drugiego z kampanii, w której wcielamy się w Angel. Demo pozwala zakosztować rozgrywki zarówno w trybie "wyścigowym" jak i "strzelaniny TPP".

Poniżej kilka przydatnych porad do gry od producenta:

- bonus "red devil" sprawia, że nasz pojazd staje się przez chwilę niezniszczalny

- podczas pościgów z dużą prędkością naucz się wykonywać szybkie skręty o 180 - używamy hamulca ręcznego, stosownej dawki gazu, dopalacza nitro - dzięki temu można wmanewrować oponentów w "bliskie spotkanie" z pobliskim murem;

- pamiętajcie, napalm to bardzo skuteczna broń!

- zanim wezwiecie wsparcie powietrzne wybierzcie i zatwierdźcie cel - w przeciwnym wypadku sami staniecie się celem

- do biegania wykorzystuj prawy [Shift] - nie ma jeszcze możliwości ustawienia własnej konfiguracji klawiszy w trybie strzelaniny TPP

zachomikowany

 • 0,7 MB
 • 3 lut 14 16:05
Skoki narciarskie.

z chomika L.u.c.a.s

 • 47,0 MB
 • 3 lut 14 16:05
obrazekOficjalne demo drugiej, znacznie ulepszonej odsłony najpopularniejszej polskiej gry wyścigowej pt. "Maluch Racer". Kontynuacja została stworzona przy pomocy nowego, bardziej wydajnego silnika graficznego - efekt możecie zobaczyć sami!

zachomikowany

 • 18,8 MB
 • 3 lut 14 16:05
Sieciowy Paintball. Szybki i solidny.
obrazek

zachomikowany

 • 245,3 MB
 • 3 lut 14 15:46
MINIMALNE WYMAGANIA SPRZĘTOWE

System:Windows 2000/XP
Intel Pentium III 1.2 GHz or equivalent
RAM:256 MB
Video Memory:32 MB
Hard Drive Space:1200 MB

obrazekobrazekobrazek


z chomika sophya

 • 82,6 MB
 • 3 lut 14 15:46
obrazekobrazekobrazek


z chomika sophya

 • 396,7 MB
 • 3 lut 14 15:46

For Racing 3 Producent : RazorWorks
Wydawca : Empire Interactive
Dystrybutor PL : Nicolas Games
GATUNEK : Wyścigi Samochodowe
Światowa data premiery : 29 października 2004
Data wydania w Polsce : 05 maja 2005
Tryb gry: Single / Multiplayer nośnik: 1 CD
Tryb multiplayer: LAN / Internet
Wymagania wiekowe: Brak ograniczeń

23dffc15646308d2.jpg
Ford Racing 3 to trzecia odsłona serii symulatorów samochodów na licencji koncernu Ford.


Ford Racing 3 to trzecia odsłona serii symulatorów samochodów na licencji koncernu Ford. W grze mamy możliwość zabawy w 16 odmiennych trybach rozgrywki, są to m.in.: standardowe wyścigi, rywalizacja na czas, zaliczanie bramek, jazda pod górę (hill climbs), zbieranie baloników, wyścigi draft i rywalizacja w której w serii kilku wyścigów ostatni na mecie odpada. Wirtualne współzawodnictwo samochodami firmy Ford odbywa się na 26 zróżnicowanych trasach. Wśród odcinków można wyróżnić m.in. trasy na terenach zurbanizowanych, bezdroża, a także profesjonalne tory. Różnorodność ta jest bardzo potrzebna ze względu na duże zróżnicowanie dostępnych w grze samochodów, które można podzielić na auta: koncepcyjne, sportowe, starocie (jeżdżące antyki) i terenowe z napędem na cztery koła.

GIF animations generator gifup.com
CRACK SERIAL I SPOLSZCZENIE W FOLDEŻE Z GRĄ POLECAM !!!

Wymagania sprzętowe : Pentium II 233 MHz, 32 MB RAM, CD-ROMx4, akcelerator 3D + dodatkowo : joystick lub kierownica


zachomikowany

 • 407,2 MB
 • 3 lut 14 15:46
obrazek

Shrek 2: The Game to program należący do gatunku gier zręcznościowych, który stworzono w oparciu o drugą część animowanego filmu pt. "Shrek". Shrek 2, prócz typowego dla gier platformowych, biegania i skakania po platformach oraz pokonywaniu kolejnych przeciwników, posiada zadania logiczne, znajdujące się na planszach w formie mini-questów. Gra umożliwia nam wcielenie się nie tylko w postać głównego bohatera - wielkiego zielonego ogra, ale kierowanie całą czteroosobową drużyną, którą dobieramy z grona siedmiu postaci (m.in. Fiona, osiołek, ciasteczkowy żołnierzyk). W każdym momencie gry, mamy możliwość przełączania się pomiędzy kontrolowaniem dowolnej postaci z dobranej czwórki, co jest konieczne podczas wykonywania kolejnych zadań. Indywidualne umiejętności każdej z postaci przydają się, lub są niezbędne, aby wykonać powierzone zadanie i rozwiązać napotkane problemy. Podczas przeżywania kolejnych przygód, na ekranie monitora odnajdujemy się w lokacjach znanych z filmu "Shrek 2" oraz poznajemy zupełnie nowe, nieznane nawet miłośnikom filmu miejsca. Ścieżka dźwiękowa i oprawa graficzna programu nie odbiegają od filmowej produkcji i co ważne posiadają swój niepowtarzalny klimat (w programie zastosowano oryginalną ścieżkę dźwiękową z filmu). Dodatkowym atutem gry, jest także specyficzny humor (zarówno sytuacyjny, akustyczny, jak i mówiony), znany z ekranizacji na dużym ekranie. Przezabawna platformówka z elementami zręcznościowymi i logicznymi, z filmową muzyką i znanymi bohaterami w roli głównej, okraszona przepiękną, trójwymiarową grafiką - tak pokrótce, można scharakteryzować drugą część gry komputerowej z tytułowym "Zielonym Ogrem"

z chomika San-dee

 • 404,9 MB
 • 3 lut 14 15:45
197162_pc.jpg

OPIS:
Pewnego wieczora zostajesz wezwany do gabinetu swego przełożonego. Jako policjanta godnego zaufania mającego zarazem przeszłość kierowcy wyścigowego przydzielają Cię do tajnego zadania. Twoja misja to infiltracja groźnego gangu z pozornie bezpiecznej posady - kierowcy. Im bardziej Twoi "nowi pracodawcy" przekonują się o kompetencjach swego drivera tym bardziej polegają na jego umiejętnościach. Przez to zagłębiasz się w mroczny świat brudnych interesów - porwania, zabójstwa, napady i wymuszenia. Każdy kilometr przemierzony ulicami amerykańskich miast lat 80-tych wymaga od Ciebie coraz więcej umiejętności, determinacji i brawury.


Sprzęt:
Pentium 200,
Win 95/98/2000/XP
32MB RAM (zalecane 64MB)
188MB HDD
k. graf. 3D współpracująca z D3d lub 3dfx Glide
k. dźwiękowa kompatybilna z Direct Sound

zachomikowany

 • 61,3 MB
 • 3 lut 14 15:45
Atrakcyjna wizualnie gra, pozwalająca wypróbować cierpliwość i talent zarówno bardziej, jak i mniej doświadczonych miłośników łowienia ryb. Nie ruszając się z własnego domu, można zasiąść z wędką w jednej z kilkunastu pięknych lokacji (Niemcy, Holandia, Francja, Austria, Szwajcaria). Do dyspozycji mamy urozmaicony ekwipunek, który możemy w miarę rozgrywki uzupełniać i łowić coraz większe ryby. Wszystko przedstawione w bardzo realistyczny sposób, przed ekranem monitora będziesz się czuł jak nad wodą! Wirtualne łowiska czekają na Ciebie!Image Hosted by ImageShack.us
obrazek

z chomika mareq

 • 411,4 MB
 • 3 lut 14 15:39
obrazekobrazek
kategoria: familijne
zręcznościowe

Data Premiery:
Świat: 19 listopada 2004
Polska: 10 lutego 2005

tryb gry: single player
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 CD
Rozsądne wymagania sprzętowe:
Pentium III 600MHz, 128MB RAM, 600MB na HDD, 32MB akcelerator 3D.

Opis Gry
Komputerowa adaptacja przygód Garfielda jednego z najsłynniejszych kotów na świecie i zarazem największego cwaniaka jakiego widział kreskówkowy świat. Podobnie jak liczne bajki i kinowa adaptacja, tytuł ten przeznaczony jest przede wszystkim dla najmłodszych. Nasi milusińscy zastają tytułowego sierściucha w bardzo kłopotliwym położeniu. Otóż Jon, jego pan, wyszedł pozostawiając cały dom oraz niesfornego psiaka Odiego pod jego opieką. Oczywiście nasz bohater zlekceważył powierzoną mu funkcję i najzwyczajniej w świecie zasnął. Gdy się obudził, zdał sobie sprawę z tego, że Odie totalnie zdemolował całą posiadłość, a do powrotu Jona zostało tylko kilka godzin. Gracze muszą pomóc Garfieldowi doprowadzić dom do należytego porządku zanim wróci Jon. W praktyce oznacza to poukładanie poszczególnych przedmiotów w każdym pokoju domu, a to z kolei przekłada się na wykonanie kilku mini-gierek i rozwiązanie szeregu zagadek logicznych. Należy zaznaczyć, iż wszytko, począwszy od postaci występujących w grze, jak i pomieszczeń oraz przedmiotów jest w 100% zgodne z tym, co mogliśmy zobaczyć w kinie czy w telewizji. Rzecz jasna gra pełna jest gagów i humoru, z którego słyną przygody z tytułowym kotem w roli głównej. Tytuł ten posiada estetyczną

zachomikowany

 • 33,9 MB
 • 3 lut 14 15:34
92875884.jpg92760044.jpg

Deadhunt to dynamiczna strzelanka pierwszoosobowa (gra akcji/FPS), za której przygotowanie odpowiada firma REL Games. Gracz wciela się tutaj w obrońcę ostatniego z ocalałych bastionów ludzkości przed nieustannie atakującymi hordami nieumarłych. Tylko od jego starań zależy ostateczny wynik bitwy o dominację na Ziemi.

z chomika maniak2009x

 • 11,7 MB
 • 3 lut 14 15:34
Motorama

Cechy gry :
1) Do przebycia 39 wyzywających tras
2) Można wybrać różne motocykle / od crossbike do roweru dostawy pizzy.
3) realistyczne motocykle.
4) online highscore, możesz się zmierzyć między graczami na całym świecie.
6) dodatkowe mapy i edytor mapy

Motorama powinna być znana miłosnikom motocrossu. Ta niezwykle zakręcona "symulacja" doczekała się pełnego wydania. A także będzie poddawana aktualizacjom.
Motorama Bike Racing to "realistyczna" symulacja motocrossu. Czemu napisałem "realistyczna"? Bo twórcy piszą o realistycznej fizyce, dzięki której można wykonywać skoki, odbijać sie od ścian i tak dalej. Jednak niektóre ewolucje, powodują, że ten realizm trzeba traktować nieco z przymrużeniem oka.
Motorama stawia na szybkość, precyzję i odpowiednie decyzje. A jak się ma z grywalnoscią? Coz...jest na b.wysokim poziomie.. Niesamowitą frajdę sprawa przechodzenie (a wlasciwie przejeżdzanie i przeskakiwanie) kolejnych poziomów...


obrazekobrazek

z chomika Demonxx

 • 224,0 MB
 • 3 lut 14 15:34
Gabelstapler Simulator

Platforma: PC
Gatunek: Symulator
Data premiery: 16.02.2009
Interfejs: niemiecki

Wymagania sprzętowe:
Windows XP / Vista; CPU: AMD/Intel 1,8 GHz (optimal 2,4 – 3 GHz); RAM: XP mind. 512 MB und bei Vista mind. 1 GB; Disk Space: 1 GB; Video Card: Nvidia Geforce 6800 Series / ATI Radeon X850; Sound: DirectX® Compatible Audio Device; DirectX 9.0c

Symulator do zarządzania i eksploatacji Wózków widłowych. Czyli wykonywanie różnych zadań i różnych sytuacji. Na przykład, trzeba będzie załadować i rozładować ciężarówki.


3ba6974c.jpg

zachomikowany

 • 47,2 MB
 • 3 lut 14 15:33

z chomika ciupek23

 • 653,0 MB
 • 3 lut 14 15:33
obrazek.

W ciągu 10 lat istnienia seria Metal Slug odwiedziła praktycznie każdą platformę. Z okazji okrągłej rocznicy postanowiono wydać kompilację z 7 głównymi odsłonami, gromadząc w jednym miejscu śmietankę klasycznych, chodzonych w bok strzelanin. Metal Slug Anthology to również okazja do zagrania w Metal Slug 6, który dotychczas był dostępny jedynie na arkadowym systemie Atomiswave. W ten sposób jest to nie lada gratka dla oddanych fanów MS, a także dla osób, które chcą nadrobić zaległości.

zachomikowany

 • 109,3 MB
 • 3 lut 14 15:33

z chomika EEE_chomik

 • 420,5 MB
 • 3 lut 14 15:32
NOWOŚĆ

Lexus ISF Track Time [RUS / ENG/] [ISO]

Year of release: 2008
Genre: Simulation
Developer: Atari and Lexus
Publishing house: Atari

System requirements:

Win2K/XP/Vista
Processor: Pentium IV 2.8 GHz
Memory: 512MB RAM
Video Card: 128 MB
Sound Card: DirectX 9.0c
Hard Drive Space: 700 MB


obrazek

z chomika Demonxx

 • 43,4 MB
 • 3 lut 14 15:32
Propilkki 2, podobnie jak Fishing Simulator 2 jest symulatorem wędkarskim. Jedyną, choć zasadniczą (jeśli chodzi o technik?) różnicą jest to, że wędkujemy z lodu na fiskich jeziorach i stawach. Tu jednak możemy zdecydować w jakim miejscu chcemy się ustawi?ć na naszych zasiadkch. Poruszamy się po tafli łowisk i sami wybieramy miejsce. Świdrem wiercimy w lodzie przerębel i zaczynamy.
Do wyboru jak narazie za wiele przynęt sztucznych i naturalnych jeszcze nie ma ale mam nadzieję, że zgodnie z obietnicami twórców gry, będzie ich coraz więcej.
obrazek
Gra jest na czas, który możemy sobie wybrać kilku opcji i odbywa sięna zasadzie zawodów wękarskich, które możmy grać rzeciwko zawodnikom wirtualnym jak i z innymi zawodnikami rzeczywistymi (w trybie on-line).
Ryby jakie łwimy są takich samych gatunków jakie łwimy u nas w realu na zimowych zasiadkach.


NAPRAWDE ZAJEFAJNA GRA :)

z chomika karpik811

 • 172,8 MB
 • 3 lut 14 15:32
Matt Hayes Fishing to jedna z pierwszych gier o wędkarstwie, która ukazała się na polskim rynku. Zapewne dobrze się stało, gdyż stworzona przez EA Sports symulacja tego popularnego sportu rekreacyjnego stoi na bardzo wysokim poziomie. Stało się tak głównie za przyczyną Matta Hayesa, którego programy popularyzujące wędkarstwo w telewizji brytyjskiej stały się nie lada przebojem.
obrazek
W grze będziemy mieli okazję poznać ekscytujący świat wędkarstwa w towarzystwie Matta Hayesa, którego rady i komentarz pomogą nam przebrnąć przez najtrudniejsze nawet zadania. Łowić będziemy wcale nie byle co, gdyż czekają na nas mniejsze i większe drapieżniki słodkowodnych akwenów: m.in. szczupak, okoń, pstrąg, jelec czy łosoś. Możemy sprawdzać swoje umiejętności wędkarskie w 20 misjach rozgrywających się na sześciu znanych europejskich zbiornikach wodnych, jak Loch Lomond, Lough Derg, Grafham Reservoir czy Gamlebyviken.

Rozgrywka toczyć się może w czterech różnych trybach: Matt’s Challenge (najprostszy tryb z podpowiedziami), Fishing trip (całkowicie dowolne łowienie), Tournament (zawody przeciwko komputerowym przeciwnikom) oraz Multiplayer (rywalizacja z prawdziwymi graczami w sieci lokalnej lub przez Internet). Dodatkowym bonusem jest szansa złowienia specjalnej ryby, co znacznie zbliża nas do zwycięstwa.

z chomika karpik811

 • 9,3 MB
 • 3 lut 14 15:32

z chomika fafa123

« poprzednia stronanastępna strona »
 • Pobierz folder
 • Aby móc przechomikować folder musisz być zalogowanyZachomikuj folder
 • dokumenty
  0
 • obrazy
  0
 • pliki wideo
  0
 • pliki muzyczne
  0

31 plików
9,08 GB

uwielbiam.horrory

uwielbiam.horrory napisano 13.03.2013 15:23

zgłoś do usunięcia
siema wszystkim
latarnik06

latarnik06 napisano 27.11.2013 18:20

zgłoś do usunięcia
Zapraszam na mojego chomika. Mam gry i filmy.
latarnik06

latarnik06 napisano 27.11.2013 18:23

zgłoś do usunięcia
Zapraszam na mojego chomika. Mam gry i filmy.
SYLWIACHO

SYLWIACHO napisano 23.01.2014 13:27

zgłoś do usunięcia
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA

Musisz się zalogować by móc dodawać nowe wiadomości do tego Chomika.

Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (8)Zaprzyjaźnione i polecane chomiki (8)
Zgłoś jeśli naruszono regulamin
W ramach Chomikuj.pl stosujemy pliki cookies by umożliwić Ci wygodne korzystanie z serwisu. Jeśli nie zmienisz ustawień dotyczących cookies w Twojej przeglądarce, będą one umieszczane na Twoim komputerze. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności